PDA

View Full Version : A i besoni Dashurise ne chat ?


Filomena
07-10-03, 09:42
A mendoni se mund te dashuroheni me nje njeri te panjohur, por dashuroheni veq me fjalet e tije!!!

Une per vete nuk i besoj, ashtu them por prape sjam e sigurte. :wink:

jehona
07-10-03, 17:07
filomena te pershendes shoqe, valla me te kallxu te verteten as une nuk i kam besuar dashurise ne chat, po tani kur u dashurova vet, dhe mbasi jam qe shume kohe e lumtur me at "CHATIST", i besoj plotesisht! une mendoj se nese e njofton ti nje person ne chat, nje here dashurohesh ne fjalet dhe personalitetin e tina, tani ne bukurin.

LIBERO_78
08-10-03, 10:26
:arrow: CHAT..............CHAT............KA SHANSE QE TE NDERTOJ NJERIU MIQESI PERMES TIJ ,GJITHASHTU EDHE TE BIE NE DASHURI PSE JO ...........FJALET JANE HYRJE NE DASHURI SI NJE BOTE SHUME E PANJOHUR,NDERSA MBETET QE TE ORKESTROHET ME KALIMIN E KOHES PASTAJ EDHE ME METODAT PERCJELLSE.........PRANDAJ NUK PERJASHTOHET MUNDESIA :arrow:

jehona
08-10-03, 16:46
libero qy qy sa mir, per here te pare u mirkuptum bre djalo.....

tash po dyshoj mos e ki edhe ti nje fije te prapametureve :wink:

rowenna
09-10-03, 09:11
une per veti shume i besoj dhe shume eisgurte

LIBERO_78
09-10-03, 09:59
:wink: JEHONA............KUR JU KA DJEG DHELPRES BISHTI KA MENDUAR QE U KALL KREJT BOTA....PRANDAJ PRANDAJ ZEMRA E DIKUJT APO E ASKUJT MOS I NGATERRO GJERAT :wink:

Gentiana
10-10-03, 20:38
A besoj un ne dashuri ne chat?? hmmm :? mendoj qe mundet njeriu me u dashuru ne karakterin e ati personi, dhe aty shihet se Bukuria nuk esht e gjitha, keshtu qe ne chat dashurohet njeriu ne karakter ma se pari, ateher vin tjerat. por a qendron kjo dashuri, kete ende nuk e die, dhe gjdo gje esht e mundshme, por kete nuk e besoj.

Tungi te gjithve.

Genta

LIBERO_78
11-10-03, 07:36
:wink: genta po mundohem ta njoh karakterin tend andaj deshta vetem nje pzetje per ta bere=qfare ambicie keni ne te ardhmen?

avdyli
11-10-03, 12:38
Kam ndegjuar per dashuri nepermjet telefonit d.m.th. dashuri ne plotkuptimin e fjales . Personalisht kam qene VIKTIM e lidhjes telefonike . Nje vit te tere kemi komunikuar dhe dashuria ka arrite ne stadin me te larte pa u pare fare d.m.th. vetem me telefon .

CHATI , edhe kjo eshte nje menyre e komunikimit pothuajse e njejt e me telefonin , prandaj une i besoj edhe kesaj. CHATI mund te prodhoj nje dashuri . Perdite jemi deshmitare te kesaj.

Sinqerisht keshtu mendoj.

Tina007
12-10-03, 01:40
A mendoni se mund te dashuroheni me nje njeri te panjohur, por dashuroheni veq me fjalet e tije!!!

Une per vete nuk i besoj, ashtu them por prape sjam e sigurte. :wink:

Pershendetje FilomenaUne personalisht nuk besoj qe mundem me u dashurua me compjuter me kupton, jo nuk besoj dashurin ne chat.Pershendetje nga Tina007

TONINO
12-10-03, 23:16
Pershendetje t gjithve,mendimi im sht ka edhe dashuri n chat, pse jo,por qka esht ma e keqja q disa e keqperdorin miresin e ati personi, dhe kja nuk sht fare korrekte, sht e kuptushme, kur ta keq perdor miresin ta keq perdor edhe moralin, por thm pr t gjith ka edhe t mir ndaj atyre q mendojn ta ken nje ralacon ma t gjat jo veq pr nj qast.Tina007 nj sygjerim, ruju mos rri shum n Kompjuter se po dashurohehs n Komp... e del n faqen e par t Bujkut, thjn u dashuru Tina007 n komp... hahahahaha.Gentiana ti qenke shum e sigurt n vet veten, q thua une nuk mundem t dashurohem n chat, ishalla s'te del ndonje manipulator se dashurohesh q as gjumi naten s't mer, edhe kurr nuk mundesh me njoft dike n Chat.

Pershendetje t gjithve

__________________________________________________ ___________Geto_21

Tina007
13-10-03, 01:08
Tina007 nj sygjerim, ruju mos rri shum n Kompjuter se po dashurohehs n Komp... e del n faqen e par t Bujkut, thjn u dashuru Tina007 n komp... hahahahaha.Pershendetje TONINOKur kam lexuar mendimin tende qe me kishe shkura mua kam qesh deri kam qajt me beso, hhiihhihihihihiihi,hhehehehehhehehe,hahahhahhahaha h me beso, flm shum per komplimente do te mbroje veten prej kompjuterit mos ke dert ti , por flm qe me trevoe se nuk kam deshir me qen ne faqen e pare ne revista Bujku me kupton ahahahahahahha.Pershendetje nga Tina007 mupqqqqqqqqqqqqqqqq nje her ne ball qe me ke shtir me qesh se shum veshtri eshte me me shti me qesh a , por ti me shtine me qesh aaahhahahah, ok tungi.

LIBERO_78
14-10-03, 13:45
:wink: me falni qe pon e ngaterroj pak temen por nje pergjigje te shkurt vajzes qe hyn me dy nik name....MIRA pse zemer nuk ulesh me mesu por merresh me gjera te kota ,kurse pyetja e dyte eshte pse me nje shigjet mendon ti shponi dy zemra,kurse e treta kush ka qene babi i muhametit a.s..............ndersa po te pergjigjem ne njeren pyetjes tande e dashura e kaprollit eshte arushaaaaaaaaa per te tjerat mos pyet se po njihemi po me duket locke me mire ik nga ky forum sa nuk te ka nxan belaja :wink:

TONINO
14-10-03, 22:39
Tina007 nj pershendetje t mbl si je apo si kalon,me vjen mir qe keni qeshur me mendimin tim,por natyra ime sht t qeshi gjithnj, dhe nuk mundem ta paramendoj nj dit mos t qeshi, shum e dua humorin, Tina007 ma mir mos t shkruaj m se keni then kur e kam lexuar mendimin tim keni qeshur deri sa keni fulluar t qani, e kam frig heren e arshme mos qeshni shum dhe mundeni t harroni me mar frym, e nuk kam mundesi me shku ne Hag. se m qojn fjal m thejn edhe ky paska ber masakra ne forum sikur Fatmir Lima.

Tina007 nj sugjerim qeshu ma shpesh se e qeshura sht fryti i jetes dhe i pertrirjes s poreve t ftyres. Edhe une t mpuuuuuuqi n lule t veshit hahahaha bay.

__________________________________________________ ___________Geto_21

Gentiana
15-10-03, 19:32
..... Gentiana ti qenke shum e sigurt n vet veten, q thua une nuk mundem t dashurohem n chat, ishalla s'te del ndonje manipulator se dashurohesh q as gjumi naten s't mer, edhe kurr nuk mundesh me njoft dike n Chat.

Pershendetje t gjithve

__________________________________________________ ___________Geto_21Tonino te pershendes dhe desha te sqaroj diqka se paske keqkuptuar. nuk thash se jam e sigurt ne vet veten dhe nuk do te dashurona ne chat, dhe as qe thash se nuk besoj ne dashuri ne chat, ne te kunderten besoj dhe mendoj se nese esht dashuri ateher dashuri e paster, por a qendron kjo dashuri kete nuk besoj. Ne dashuri siguri 100% nuk ka, jo vetem e chatit por ne pergjithsi, por kjo esht tem tjeter dhe nuk perket ketu. Poashtu ke te drejt kur thua, te citoj:dhe kurr nuk mundesh me njoft dike ne Chat. ky esht edhe mendimi i im, pikerisht per kte nuk besoj se qendron kjo dashuri. sidoqoft shpresoj se me kuptove ket radh se qka dua te them. ju pershendes te gjithve. Genta

LIBERO_78
15-10-03, 21:43
:arrow: UNE I BESOJ DHE NUK DUA QE KURRE TA HUMBI BESIMIN TIM NDAJ ASKUJT...ME SE PAKTI NDAJ VETVETIT....JU GENJENI VETEN TE DASHUR NGASE EDHE JU BESONI POR SHTIRENI SIKUR NUK BESONI QE TE TREGOHI GJOJA ME TE VENDOSUR*(GABIM) TJETER ESHTE NESE DIKUSH TA SHFRYTEZON BESIMIN TEND PER TE KEQ I FALET NGASE NATYRA E NJEREZVE NUK ESHTE E NJEJTE......................NJEREZIT QE NUK KAN BESIM NE VETE NUK BESOJN NE TE TJERET NGASE JANE TIPA EGOCENTRIK....DUAN VETEM VETVETEN ASPAK TE TJERET.....UNE MENDOJ KESHTU KAM GABUAR NESE KAM HASUR NE NJEREZIT E PABESE/--------------GENTA TE MBESHTESE TY DHE TE TJERET FUQIMISHT :arrow:

Tina007
18-10-03, 00:37
Tina007 nj pershendetje t mbl si je apo si kalon,me vjen mir qe keni qeshur me mendimin tim,por natyra ime sht t qeshi gjithnj, dhe nuk mundem ta paramendoj nj dit mos t qeshi, shum e dua humorin, Tina007 ma mir mos t shkruaj m se keni then kur e kam lexuar mendimin tim keni qeshur deri sa keni fulluar t qani, e kam frig heren e arshme mos qeshni shum dhe mundeni t harroni me mar frym, e nuk kam mundesi me shku ne Hag. se m qojn fjal m thejn edhe ky paska ber masakra ne forum sikur Fatmir Lima.

Tina007 nj sugjerim qeshu ma shpesh se e qeshura sht fryti i jetes dhe i pertrirjes s poreve t ftyres. Edhe une t mpuuuuuuqi n lule t veshit hahahaha bay.

__________________________________________________ ___________Geto_21

Pershendetje synoSi je a je mir? Si po kaloni?

Pasha mamin ti duhesh me u ber humorist syn, se jeni shum i pershtatshem per ate drejtim. Flm edhe nje shum shum shum per humori tende. Shpresoj qe ky mesazhe te gjem mir me shendet. Une nuk kam kohe me qesh shum syn se jam ne gurbet e ti e din se qe thojn "oh gurbet me le te shkret" e per ate se kur kam qen ne kosove shum kam qen qesharake, ahhahahahahhahaha hihihihihihihihi, nejse kalofesh bukur syn.Pershendetje nga Tina007 :D :D :D 8) :wink: :arrow:

TONINO
22-10-03, 22:26
Pershendetje e nderuara Tina007, sie jeni apo si kaloni, une jam mir falm.. pr bukuri e me vjen shum mir q keni rrespekt ndaj meje,por ashtu ju dota keni rrespektin ndaj meje, se met vertet jeni pr mrekulli.

Tina007, ju keni then q jeni n diaspor dhe nuk keni koh t qeshni, por edhe une jam n diaspor e si mos t qeshim nga nj her edhe ne qka jemi jasht dot tranohem pasha ty e mu, e na kishin qit ka 7 diagnoza q jena t smut hahahaha, ahhhhh bre Tina007 ky gyrbet met vertet pot largojke nga t gjith edhe pot bojke t keq seeeeeeeeee shka ht ma e keqja le se vet vuan por edhe familja i fryn hunt pse spo na qoni pare.

Adin une shka ju kam thn familjes sime nj dit, me lypshin pare pare pare kaka meta gerdit jeten edhe nj dit pom pysin ake bo diqka ajo, shka meju thn ju thash valla i kam nja 2 Banka nja 15 shitore e nja 6 llokomotiva po spo di shka meju bo... hahahahah edhe besa i qun hunt than ti apo lun ko... me neve a..., e qeshtu Tina007 se te lodha edhe ty e qesi heri nuk jam n disponim met shti me kesh. Tung kalofsh bukur e ishalla edhe mesazhi im ju gjen mir.

__________________________________________________ ___________Geto_21

Abedin
24-10-03, 11:53
Prshndetje t gjithve kjo sht hera e par q un marr pjes ktu, e sa pr DASHURIN N INTERNET un personalisht ju them se 100% nuk jam i sigurt se ajo dashuri qndron por por njeriu asnjhere nuk duhet q ta prdor termin ( KURR ).Prshndetje t gjithve

JONI
27-10-03, 16:41
:!: o TE dashur !

DASHURIA E CHAT-IT QUHET DASHURI VIRTUALE ,DHE ESHTE SHUME E EMBEL ME E MIRA NGA DASHURITE ,MIREPO SA QENDRON DHE SI ZHVILLOHET ME TEJ MVARET NGA NJERZIT;MIREPO MOS HUMBNI ORIGJINALITETIT TUAJ DHE MOS THUANI KURR SE PAMJA NUK LUAN ROL NE DASHURI SE VETEM ATA QE NUK DUAN SINQERISHT NUK JU BEN PUNE PAMJA E PARTNERIT PERNDRYSHE DASHURIA LIND NGA SHIJA E SYVE!!!!!!

loti_djalit
28-10-03, 23:59
ju pershendes te gjidhve,edhe desha qe edhe un ta jap mendimin tim ne ket pyetje,

Sa i preket chati eshte gje e mir edhe them se ka dashuri pi ne chat,ket qe e them nuk e them pse dua ta them e them at qe e kam pa.

Dashuria pi ne chat nvaret gjithe ke sinqeriteiti i biseduesve.

se ke un bukuria nuk lun pesh ne at vajz qe dua ta kaloj jetn,vetm sinqeriteti edhe besim i asj vajze me nevoitet.shpresoj se kjo letere do tu vu gjeje mir e shendosh.

mija
29-10-03, 02:19
plotesisht jam e pajtimit sepse ekziston dashuria nepermes chat-it....sepse njeriu nuk dashurohet ne pajme fizike por ne embelsin dhe sharmin e njeriut.!!!!

LeNa_Dk
29-10-03, 05:20
Vetem deshta te ju pershendes te gjithve:

edhe deshta qe te pergjigjna ne tem ok uen mendoj se nuk ka dashuri ne chat te dikush se te dikush ka e une sa per veti as nuk besoj ne as kon e as nuk dashurona aq let me dy fjal pse te thot te dua hahahahaha tungi kalofsh mir flm shum per mirkuptim

Donika
29-10-03, 09:07
tung tung te gjithvedashuria ne chat? une mendoj se chati asht vetem nje menyr se te lidhet nje komunikim. e ndodh se te shkon mir biseda edhe e vazhdon ate lidhne ne telefon tani ne takim, e nese edhe pamja pershtatet, atehere shndrohet aja simpati qe njeriua ka pas ndaj komunikatorit virtual ne dashuri reale. Nuk ka Dashuri por simpati ndaj fjalve e nje partneri virtual. keshtu njof 2 qifta se tani jan martuar, dhe lidhja e tyre e para ka qen mes internetit. Por kam shoqeri ne chat, se vertet kalojm mir ne biseda dhe kam knaqesi ti takoj ne chat, edhe kja asht simpati edhe se nuk i njof ata njerez. Por dashuria behet dikund 60% nga syri, keshtu qe pamja asht e rendsishme edhe se shum ket nuk duan ta pranojn.ju pershende dhe gjdo te mir

Mira
29-10-03, 12:08
Hmmmm a i besoj dashuris ne per me sinternetit?Shum veshtir por ma maerr mendja nese e lejoj ajo te me ndodh ather ka shanc pse jo dhe nuk esht per me u befasu,jemi njerz dhe rreagojm gjithqysh :D

mija
30-10-03, 02:29
kur mos thuni kur...eshte fjal e vjeter edhe realitet "kur mos thuj qe nuk do te te ndodh...sepse bash ty mundet me te ndodh".....ndoshta te vjen per te kesh por realitet edhe fakt eshte s shumica e njerezve eshte dashuru nepermes chat-it...sepse sikur diur me kembime letrash, dhe shkrimeve po ashtu edhe me chat munden mu shpreh ndjenjat, emocionet dhe dashuria...mirepo se a jon te rrejshme apo realitet...nga ju mbetet te zbuloni..

p.s: MOS I BESONI TE GJITHEVE SE NE JET DO TE HASNI NE GENJESHTRA!!!!

aferdita
31-10-03, 18:34
pershendetjene chat un nuk dashurohem kurre,ndoshta e nderroj ndonjehere mendimin por tash per tash kurre :wink:tungi

mija
01-11-03, 01:55
tung aferdita..shpresoj se do te mbetet ashtu mendimi yt...

aferdita
01-11-03, 09:02
tung ashtu shpresoj edhe un

02-11-03, 13:33
Zanafillat e para te dashuris mund te fillojn me kontakt ne chat por ajo nuk vazhdon nese nuk do te kontaktosh live me te sepse DASHURIA ESHTE NDJENJ DASHURIA ESHTE PREKJE

TOXIC_TUNA
03-11-03, 12:21
:wink: [email protected] sa i beson kesaj shprehje...DASHURIA BURON PREJ NJE ZEMRE DHE PERFUNDON NE MES TE DY KEMBEVE.. :wink: PA U KEQKUPTUAR KERKOJ PERGJIGJEN POR KJO TE JET NJE LLOJ VARIACIONI I JUAJ OK.. :wink:

Murgesha
03-11-03, 20:28
Kam degjuar se mundet edhe te lind nje dashuri nga chati, une vet se kam provu dhe nuk besoj shume ne kete lidhje.

Flash
04-11-03, 19:52
Tung valla kishe bo mir mem tregu ju mua a mej besu dashuris ne chat a jo se spo di i kom pas dy shok njoni ja ka nis me fol me ni femen ne chat edhe tash osht feju gati po martohet e ky tjetri ja ka nis qe 3 vjet me fol me ni femen edhe ket ver kur erdh aja qika e keqe nuk i foli as nuk u taku me ta papapapa keq a po valla

loti
09-11-03, 22:32
Tung

Jemi dashuruar....ne fillim jemi perla shume por ma vone ka kalu ne nje dashuri te forte qe ka qene e pa perjetuar me pare.Me vone gjithcka u rrenua si kulla prej letrave.

Luana
10-11-03, 07:55
:oops: edhe une i besoj chatit shume sepse e kam provuar dhe kam ren ne dashuri ,por keq sepse nganjiher po te qellon ai qe e don larg bre shume :(

aferdita
10-11-03, 09:24
pershendetje luana

shum mire qe po i besojshe chatit,mua nuk me ka ndodh hala por nuk i besoj se mundet me shkru mire por ndoshta eshte dreq

Luana
10-11-03, 16:16
:D Te pershendes Aferdita ..

Po i besoj shume ,eshte e veretet sepse ka njerz te mire shume , por nuk e njohim tere bot, gjithashtu ka edhe njerz te lig por e kemi leht se ja bojm nji block dhe delete :lol: Tash ka dal teknika nuk po i lodhim shume trut :wink:

luli_zh
14-11-03, 18:23
deshta tju pershndes te gjithve po saqerisht edhe genten shoqen time ok ka shum femn se dashurohen ne shkrojna ati personit po edhe osht e verte se ne chat ka besim ne dashuri une veq jam dashuru ne chat edhe ajo shkrun ketu nejse nuk osht me ronsi me ja tregu nick se cila femn osht po ka edhe mashkull se e don femn per intresa po edhe femna ka se e don mashkullin per intresa ju pershndes

pershndetje nga Luli_zhme falni po proitoj me i vnu pika po presje

jehona
14-11-03, 18:28
te pershendes luli_zh, po priton me i vnu textit ketu pika dhe presje a? ani ato lemi se i vnoj une per ty :wink: ..........

qika_pr
21-05-04, 17:40
Chati eshte nje e enigm edhe secili nga ne kemi dike nga chatistat qe na le pershtypje apo edhe mendojme qe jemi dashuruar
Per mendimin time pa e pare njerin tjetrin Live nuk ka dashuri ka vetem nje enigm shum e mir edhe behet si obsesion ajo,
Nje vajze qe njoh une ajo e ka dashur shum nje djal te chatit edhe kan fol nostop ne chat ne msn kur ka ardh ai djali ne Kosove kane dal por nuk jan pelqy sa ne chat edhe kane vendos qe me qene vetem dashnore chati jo ne jeten e perditeshme,tash kjo vajza e do nje djal tjeter por ate djalin e chatit e ka dashor chati dhe nuk e le kurr
Une nuk isha dashuru kurr ne chat se kurr nuk kam fol me dike serioz ne chat tere kohen vetem hajgare
Ku di une ndoshta edhe isha dashuru por nuk jam dashuru

prizrenasi
21-05-04, 21:31
hmmmmmmm dashuria ne chat :? eshte pytje pak interesante per mua masi qe e kam provuar ket dashuri ,por une per veti tham se kjo dashuri mund te ndodh edhe unuk eshte e quditshe fare,flas pak per vete une ne fillim kam filluar nga chati dhe kam menduar dhe kjo dashuri eshte loj dhe kam then se nuk mund te te jet e vertet por ne te vertet u eshte realizuar te une pas nje kohe duke ma shpehur dashurin e saj ndaj meeje me zemer dhe me drejtsi dhe me besnikri ,dhe pastaj jam vertetuar me gjithemd dhe e kam pranuar si te dashur dhe tash kaloj bukur me te .ty eshte mendimi im per dashurin ne chat mund te ndodh , e kjo dashuri eshte shkak ose bukuria e personit mund qe edhe oratoria dhe romantiki i tij a po i saj te shkaktoj dashuri . flm te gjitjve .[/url][/b]

mergim90
04-06-04, 16:20
nuk besoj se mundet njeri me u dashuru pa e pa nje person

mergim90
04-06-04, 16:25
:lol: :lol: por gjithqka esht e mujshme

VARDARI
05-06-04, 13:08
-Po mundet te dashurohet ne chat bile dashuri me e cilter dhe me e paster ka qe thuan e pamundur duhet te preken mendimi im esht qe ata veq jan te prekur shpirtnisht qe ne dashuri e gjith formula qendron ketu ne aspektin shpirtnor e jo fizik.
- Po esht e vertet se ne chat nuk kemi prekje fizike
-Po esht e vertet se kemi prekje shpirtnore ,emotive...

-Prandaj kam bindjen se mundet te dashurohet ne chat

nitushe
10-09-04, 17:17
gjithqka eshte e mundur pse Jo :wink:

x_personi
12-09-04, 15:54
jam anetar i ri , ju pershendes te gjitheve
un besoj ne dashurin e qatit

mickoja
12-09-04, 16:02
Jo un nuk e besoj se egziston dashurija e chatit,por kam degjuar se kishe se mundet me qen e vertet.... :roll:

imodium
12-09-04, 16:04
qysh mer ska dashuri ne chat
yyyyhaaaaaaaaaaaaa sa her mu ka qu mu ne chat

qysh jo mer dashuri sat dush :oops: :oops: :oops:

turisti
15-12-05, 21:38
Jo! :lol:

Murgesha
15-12-05, 21:46
Jo! :lol:Bile as n forum s`po del gj e hajrit se lre mo n chat. :lol: :lol: :lol:

turisti
15-12-05, 21:57
Jo! :lol:Bile as n forum s`po del gj e hajrit se lre mo n chat. :lol: :lol: :lol:

E ho de,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaah ahahahahahaahahahaah. :wink:

spirl_girls
15-12-05, 22:04
Jo! :lol:

A hyn ndonjhere ti ne chat a :?:

turisti
15-12-05, 22:26
Jo! :lol:

A hyn ndonjhere ti ne chat a :?:

Ketu postoj,atje flej,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha ahahahahahaahahahahahaahha. :lol:

spirl_girls
15-12-05, 22:37
Jo! :lol:

A hyn ndonjhere ti ne chat a :?:

Ketu postoj,atje flej,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha ahahahahahaahahahahahaahha. :lol:

Ne cilin :?:

Murgesha
15-12-05, 22:37
Ketu postoj,atje flej,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha ahahahahahaahahahahahaahha. :lol:

Bre nganjher po i ndgjoj do krrhama.

A ti koke gjumashi atje a??

turisti
15-12-05, 22:42
Ketu postoj,atje flej,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha ahahahahahaahahahahahaahha. :lol:

Bre nganjher po i ndgjoj do krrhama.

A ti koke gjumashi atje a??

Po,sepse ne :lol: chat nuk jane te shpejte si une e duke i prit,po kerrhati pakes,hahahahahahahahahaahahahahaahahahahahaahahah ahahaahahahahaahahahahahahaah. :lol:

e_martumja
15-12-05, 22:46
Po dojn do mem qu ne chat nga kureshtja :lol: :lol: :lol:

turisti
15-12-05, 22:48
Po dojn do mem qu ne chat nga kureshtja :lol: :lol: :lol:

Kot e ke pa adrese,hahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahah ahahahaahhahahahahahahahahaha. :lol:

vjeshta
15-12-05, 22:50
Po dojn do mem qu ne chat nga kureshtja :lol: :lol: :lol:

Kot e ke pa adrese,hahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahah ahahahaahhahahahahahahahahaha. :lol:
A jau jep te martuarve adresen :lol: :lol:

turisti
15-12-05, 22:52
Po dojn do mem qu ne chat nga kureshtja :lol: :lol: :lol:

Kot e ke pa adrese,hahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahah ahahahaahhahahahahahahahahaha. :lol:
A jau jep te martuarve adresen :lol: :lol:

Po more...... :lol: :lol: e di qe jane besnike..... :lol: :lol:

vjeshta
15-12-05, 22:54
Po more...... :lol: :lol: e di qe jane besnike..... :lol: :lol:

A me te paren the po a :lol: :lol:

e_martumja
15-12-05, 22:57
Po more...... :lol: :lol: e di qe jane besnike..... :lol: :lol:

A me te paren the po a :lol: :lol:


rrejti se mu sma ka dhon me siguri pse jam e martuara :lol: :lol: :lol:


Vjeshta e tye????

turisti
15-12-05, 22:57
Po more...... :lol: :lol: e di qe jane besnike..... :lol: :lol:

A me te paren the po a :lol: :lol:

Po,mbi te gjithave jame humanitar dhe nuk i lo te presin gjate....... :lol: :lol:

turisti
15-12-05, 22:58
Po more...... :lol: :lol: e di qe jane besnike..... :lol: :lol:

A me te paren the po a :lol: :lol:


rrejti se mu sma ka dhon me siguri pse jam e martuara :lol: :lol: :lol:


Vjeshta e tye????

Rrejta? :lol: :shock: Po kur ma ke lyp???? :lol: :lol:

e_martumja
15-12-05, 23:00
pasna harru me ta lyp me duket :lol: :lol: :lol:

vjeshta
15-12-05, 23:01
rrejti se mu sma ka dhon me siguri pse jam e martuara :lol: :lol: :lol:


Vjeshta e tye????
Qyyyyyy ky tha veq te martuarave ,e mu jo :( :lol: :lol:

turisti
15-12-05, 23:01
pasna harru me ta lyp me duket :lol: :lol: :lol:

Eeeeeee :lol: me shkrim te lutem :lol: :lol: :wink: .......

turisti
15-12-05, 23:02
rrejti se mu sma ka dhon me siguri pse jam e martuara :lol: :lol: :lol:


Vjeshta e tye????
Qyyyyyy ky tha veq te martuarave ,e mu jo :( :lol: :lol:

Ani de as une nuk jame imartum e?????? :lol: :lol: ,por i sherbej pjesmarresit e :lol: :lol: chatit...... :lol: :lol:

e_martumja
15-12-05, 23:03
pasna harru me ta lyp me duket :lol: :lol: :lol:

Eeeeeee :lol: me shkrim te lutem :lol: :lol: :wink: .......

a nuk po te doket shkrrim qejo ah, me gishta jam ka shkrruj e jo me goje :lol: :lol: :lol:

vjeshta
15-12-05, 23:10
Ani de as une nuk jame imartum e?????? :lol: :lol: ,por i sherbej pjesmarresit e :lol: :lol: chatit...... :lol: :lol:

Permnjemend a :shock: :shock:

turisti
15-12-05, 23:13
pasna harru me ta lyp me duket :lol: :lol: :lol:

Eeeeeee :lol: me shkrim te lutem :lol: :lol: :wink: .......

a nuk po te doket shkrrim qejo ah, me gishta jam ka shkrruj e jo me goje :lol: :lol: :lol:

Duhet me pshtyme.....,hahahahahahahahahaahahahahahaahahahah ahahaahahahahahaahahahahahaahah. :lol: :lol:

turisti
15-12-05, 23:13
Ani de as une nuk jame imartum e?????? :lol: :lol: ,por i sherbej pjesmarresit e :lol: :lol: chatit...... :lol: :lol:

Permnjemend a :shock: :shock:

Po,pse??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

vjeshta
15-12-05, 23:17
Po,pse??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kam mendu se je i martum :shock: :shock: kuku me fal :oops: ,mos ba hajgare :?:

turisti
15-12-05, 23:19
Po,pse??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kam mendu se je i martum :shock: :shock: kuku me fal :oops: ,mos ba hajgare :?:

Edhe jam simbas nevojes,hahahahahahahahahahahaahahahahahaahahahaha haahahahahahahaahahahahaah.Jam me nje :lol: ambullance frou...... :lol: :lol:

vjeshta
15-12-05, 23:20
Te thash mos ba hajgare :twisted: :? :?

spirl_girls
15-12-05, 23:29
Edhe jam simbas nevojes,hahahahahahahahahahahaahahahahahaahahahaha haahahahahahahaahahahahaah.Jam me nje :lol: ambullance frou...... :lol: :lol:

Ne baze te shkronjave mundem te marr em mend cili je :lol: fakt qe ambullanca te duhet kogja si shpesh ty.

e_martumja
15-12-05, 23:31
Me shku nehat une si Doktoric keshtu e kan afer mjekun :lol: :lol: :lol:

turisti
15-12-05, 23:34
Te thash mos ba hajgare :twisted: :? :?

Jo de,jam vdekshem serioz. :lol:

schtze
15-12-05, 23:35
Dashuria ne chat esht si endrra,ka ndoj anderr qe behet realitet,por shumica mbesin endrra,mendoj se e njeja gje esht edhe dashuria ne chat

turisti
15-12-05, 23:35
Edhe jam simbas nevojes,hahahahahahahahahahahaahahahahahaahahahaha haahahahahahahaahahahahaah.Jam me nje :lol: ambullance frou...... :lol: :lol:

Ne baze te shkronjave mundem te marr em mend cili je :lol: fakt qe ambullanca te duhet kogja si shpesh ty.

Hmmmm.....,as grue e vertete nuk guxon te ngarkohet teper...... :lol: :lol:

spirl_girls
15-12-05, 23:36
Dashuria ne chat esht si endrra,ka ndoj anderr qe behet realitet,por shumica mbesin endrra,mendoj se e njeja gje esht edhe dashuria ne chat


:roll: :?:

turisti
15-12-05, 23:36
Me shku nehat une si Doktoric keshtu e kan afer mjekun :lol: :lol: :lol:

rrezik eshte edhe per amo kuku per :lol: :lol: "Doktorica" :lol: :lol: ....

vjeshta
15-12-05, 23:37
Te thash mos ba hajgare :twisted: :? :?

Jo de,jam vdekshem serioz. :lol:

:roll: :roll: qka i bjen kjo vdekshem serioz :?:

spirl_girls
15-12-05, 23:39
Hmmmm.....,as grue e vertete nuk guxon te ngarkohet teper...... :lol: :lol:


Hmmm kur eshte ne pyetje ndihma e pare... :lol:

turisti
15-12-05, 23:40
Te thash mos ba hajgare :twisted: :? :?

Jo de,jam vdekshem serioz. :lol:

:roll: :roll: qka i bjen kjo vdekshem serioz :?:

Vdekja eshte :lol: serioze :lol: ,vetem nese ti nuk mendon qe ajo tallet,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha ahahahahahahahaahahahahahah. :lol:

turisti
15-12-05, 23:40
Hmmmm.....,as grue e vertete nuk guxon te ngarkohet teper...... :lol: :lol:


Hmmm kur eshte ne pyetje ndihma e pare... :lol:


Zgjallona,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahaahahahahahahahah- prej terapise: :lol: buze ne buze..... :lol:

spirl_girls
15-12-05, 23:42
turisti atehere mos e thuaj qe nuk te pasna dhen ndihme ndonjehre :lol:

turisti
15-12-05, 23:46
turisti atehere mos e thuaj qe nuk te pasna dhen ndihme ndonjehre :lol:

Faleminderit,por ende nuk jam mire se po mu mirrem mendt prej :lol: chatit :lol: ,a ban :lol: extra ndihme...... :lol: :lol:

schtze
15-12-05, 23:56
Dashuria ne chat esht si endrra,ka ndoj anderr qe behet realitet,por shumica mbesin endrra,mendoj se e njeja gje esht edhe dashuria ne chat


:roll: :?:
nuk po flas me te ndegjuar por me prevoj :( :wink:

spirl_girls
16-12-05, 00:11
Faleminderit,por ende nuk jam mire se po mu mirrem mendt prej :lol: chatit :lol: ,a ban :lol: extra ndihme...... :lol: :lol:


Nese hyn ne ndihme e jam aty gjithsesi mundohem tju dhe ndihmen e duhur,,,por ishalla sje lazdru shume.

spirl_girls
16-12-05, 00:12
Dashuria ne chat esht si endrra,ka ndoj anderr qe behet realitet,por shumica mbesin endrra,mendoj se e njeja gje esht edhe dashuria ne chat


:roll: :?:
nuk po flas me te ndegjuar por me prevoj :( :wink:


E vertet por e pabesueshme.pajtohem me ju.

turisti
16-12-05, 00:15
Faleminderit,por ende nuk jam mire se po mu mirrem mendt prej :lol: chatit :lol: ,a ban :lol: extra ndihme...... :lol: :lol:


Nese hyn ne ndihme e jam aty gjithsesi mundohem tju dhe ndihmen e duhur,,,por ishalla sje lazdru shume.

Mire,shyqyr qe te kemi,madam :P ndihem. :P

spirl_girls
16-12-05, 00:18
Mire,shyqyr qe te kemi,madam :P ndihem. :P

Edhe pse po kam deshir te dij cili je me te vertet hehe :lol:

schtze
16-12-05, 00:19
E vertet por e pabesueshme.pajtohem me ju.
ndoshta e pa besushme :roll: :roll:
nje thenje popullore: "aj qe rrezohet nga pema lete vije te me vizitoj" e ti ishalla nuk rrezohesh nga pema :lol: :lol:

turisti
16-12-05, 00:20
Mire,shyqyr qe te kemi,madam :P ndihem. :P

Edhe pse po kam deshir te dij cili je me te vertet hehe :lol:

Nuk te kuptoj plotesisht,ndoshta mundemi me ...heheheheheheheeh.... :wink: -flm. :P

spirl_girls
16-12-05, 00:21
ndoshta e pa besushme :roll: :roll:
nje thenje popullore: "aj qe rrezohet nga pema lete vije te me vizitoj" e ti ishalla nuk rrezohesh nga pema :lol: :lol:

Hehe ashtu eshte..ehh jo jo une sjam rezu..as nuk r ezohem sepse sju besoj atyre gjerave fare... :wink:

spirl_girls
16-12-05, 00:22
Nuk te kuptoj plotesisht,ndoshta mundemi me ...heheheheheheheeh.... :wink: -flm. :P

Shqip pra do te shkrujua tash..kam deshire ta dij nikun cilin e ke ne chat.Besoj se tani isha e kjarte.

schtze
16-12-05, 00:23
Hehe ashtu eshte..ehh jo jo une sjam rezu..as nuk r ezohem sepse sju besoj atyre gjerave fare... :wink:
hahahahahahaha ishalla nuk behesh me ju besu :lol:

spirl_girls
16-12-05, 00:27
Hehe ashtu eshte..ehh jo jo une sjam rezu..as nuk r ezohem sepse sju besoj atyre gjerave fare... :wink:
hahahahahahaha ishalla nuk behesh me ju besu :lol:

Amin.une po bej shaka pak se ne chat shum radhe e hiq nuk hy,,,kam hy nje kohe por me jo asesi...me pelqen forumi me shume.

turisti
16-12-05, 00:32
Nuk te kuptoj plotesisht,ndoshta mundemi me ...heheheheheheheeh.... :wink: -flm. :P

Shqip pra do te shkrujua tash..kam deshire ta dij nikun cilin e ke ne chat.Besoj se tani isha e kjarte.


Hahahahahahaahahaahahahahahahaahahahahaahahahahaha ahahahahahaahahahahah,shoqe e nderuar.....thash qe ketu postoj e atje flej,tjerat kan qene hajgaret me Murgeshen e nderuar.E respektoj seriozitetin dhe realitetin tende dhe me duhet ashtu edhe te pergjigjem: nuk shkruaj fare ne :( chat :( ,- kjo eshte e vertete,por ne -chat- te dardanise jam si -TURISTI-.

Shpresoj se mjafton. :P

schtze
16-12-05, 00:32
Hehe ashtu eshte..ehh jo jo une sjam rezu..as nuk r ezohem sepse sju besoj atyre gjerave fare... :wink:
hahahahahahaha ishalla nuk behesh me ju besu :lol:

Amin.une po bej shaka pak se ne chat shum radhe e hiq nuk hy,,,kam hy nje kohe por me jo asesi...me pelqen forumi me shume.
:shock: qyqy a ti paske qen a :evil: shaka :lol: :lol: (un mendova ne pergjithsi ne net,jo veten ne chat)

EnIgMa
16-12-05, 13:23
Jo, nuk i besoj dashurise ne chat!

Sy_kaltra
03-01-06, 22:04
Chat , Forum ,MsN .......99% jan Genjeshtra :evil:

Kalt
03-01-06, 22:15
Nese di te sillesh si duhet, atehere edhe permes chat apo forumit, mund te biesh ne dashuri.
Fjala ka force, nese di si ta perdoresh! 8)

Sy_kaltra
03-01-06, 22:34
Te Gjitha mund te Ndodhin.

Por sa zgjat aja dashuri ??:?

Psikologu
03-01-06, 22:42
Te Gjitha mund te Ndodhin.

Por sa zgjat aja dashuri ??:?

Aq sa mirret me seriozitet , perkushtim njerzor dhe sinqeritet...?!

Sy_kaltra
03-01-06, 22:52
Te Gjitha mund te Ndodhin.

Por sa zgjat aja dashuri ??:?

Aq sa mirret me seriozitet , perkushtim njerzor dhe sinqeritet...?!

Sa mund te Flasim nen llogarin e dy personave ..?

Ndonse Njeri mund te ket seriozitet ,sineritet etj etj ....

Por Kur nuk e kan te dyt ????

Psikologu
03-01-06, 22:58
Shum dijn fjalen e sinqeritetit , por nuk ia dijn prmbajtjen!!
Sinqeriteti dhe serioziteti do t thot t jesh pr jet pjes e saj/tij pr krejt jeten , dhe t mos manipulosh me ndjenja t askuj fare, jo vetem me ndjenja por as t mos e lendosh askend me shpresa t kota.
Cdo njeri ka shpirt e zemer , ti t vuja aq sa di t dashuroj me pakufi.