PDA

View Full Version : Gjermania


Filomena
07-10-03, 09:55
Ku jane tifozat gjerman a ?

Cool_Boy
13-10-03, 13:24
Tung FilomenaNese don me dit te vreteten une nuk jam tifoz i gjermanis hiq dhe mua nuk me pelqejn ata aspak.... kam pas deshir ata 9gjermania) mos me shku per ne Euro 2004 por juve punoj nafaka dhe shkuan por shpresoj se nuk do te mrrine shum ata se nuk kan lidhe me futboll......

studenti
08-01-04, 19:44
une jam nje adhurues i flakte i Kombetares se Gjermanise.gjermanet jane legjenda te futbollit ne bote dhe ne evrope.sa i perket fitoreve te kampionateve jane me te mbushurit me kupa se ata kane qene: 3 here kampione boteror e 3 kampione evropian.e sa i perket per momentin ata jane nenkampione boterore.qdo skuader i ka kohet e krizes ne kombetare e edhe ata per momentin nuk kane fond te mire te lojtareve .mendoj se ata do te shkelqejne ne vitin 2006 ne kampionatin boteror ne Gjermani dhe do ta kthejne ate kohen e famshme kur kane qene :franc bekenbaueri .lothar mateeusi.mylleri etjmos ti permendi se jane shume ....
une po te them se kur te folish per gjermanet duhet te mendosh dhe ti ua shikojsh historikune tyre te meparshem.me dhimbsen ata njerez qe mendojne si ti dhe dhashte zoti ty kush je ti qe po flet ashtu palidhje...
tung tung ju pershendet ylli nga theranda

Vera
01-05-04, 07:50
Pershendetje

Une ju thanb te drejten kam qen tifoze e Gjeramnis se ka pas lojtar si duhet por tash nuk ka asgje prej saj keshtu qe nuk e adhuroj kombtaren Gjermane

mr_beni
02-07-04, 20:09
Me qense jetoj ne Gjermani nuk i njof fort mir por pakashum por qetash perqitash shum ma e forte eshte kambetarja e Shqiperis se e Gjermanis

lazdrani
30-09-04, 14:51
Ku jane tifozat gjerman a ?
Ja kety ne forum me ke :wink:

Adhuroje Dortmundin,Bayer Leverkusen,Bilefeld :arrow: Vata,Skela dhe Duro :wink:

Gjermani_futbollist
03-05-05, 19:37
ju Pershendes sidomos mr_beni
mendoj si mr_beni