PDA

View Full Version : doni te dini diqka per mua...


dardan morina
08-10-03, 13:47
jom nje djal zeshkan dhe jam nga kosova por momentalisht jom ne gjermani jam i interesuar per nje vajz zeshkan mosha duhet te jet prej 17 deri ne 19

rowenna
09-10-03, 09:12
miresevjen dardan..........kalofsh mire ne forum

rowenna
27-11-03, 13:54
heheh dardan mire se vjen ne forum................. :wink: :roll:

Bukuroshi_London
23-12-03, 13:36
Kuuu dardan a qetu ki kqyre me gjete nuse aaaaaaaa

qyqy edhe e paske lype zeshkane e mosha 17_19

Bukuroshi_London
23-12-03, 13:37
Apo mendon me ta ba me porosiaaaahahaha :lol:

K-man
28-12-03, 18:35
Dardan, a mos e ki diqka Jeton Morinen qe eshte m'duket ne Zeland te Re?

BeeP
13-04-04, 03:09
ooo Dardanoo a mos tu duke qe ke hy ne Kendin e njoftimeve ketu
Lypee Lype se e gjon ndonje ndoshta :P

turisti
10-09-04, 19:21
Pershendetje Dardan. :wink:

danubi
26-11-04, 17:36
////////////////...............................////////////////////////////////////.............

Kaltrushi
29-11-04, 10:57
Opa ja me erdhi edhe nje Kusheri. Te perhsendes shum dhe mire se na erdhe. Do kqyr kusherinka per ty per nje nuse. po zeshkejk ku me gjet se.........


Wünsch dir was.

Kercovari
30-11-04, 10:07
Opa ja me erdhi edhe nje Kusheri. Te perhsendes shum dhe mire se na erdhe. Do kqyr kusherinka per ty per nje nuse. po zeshkejk ku me gjet se.........


Wünsch dir was.
Ne Afrike Kaltrushi,sa te duash!.

Kaltrushi
14-12-04, 15:45
Opa ja me erdhi edhe nje Kusheri. Te perhsendes shum dhe mire se na erdhe. Do kqyr kusherinka per ty per nje nuse. po zeshkejk ku me gjet se.........


Wünsch dir was.
Ne Afrike Kaltrushi,sa te duash!.


OOOOOO Kercovar qka je ka mendo ti me afrik. >aty ka zeshkejka apo aty e kam kusheririn apo krejt diqka tjeter?!?!?!?!?!!?!?!?!?!??!!!?!?!??!?!!?! :evil: :twisted: :x :P