PDA

View Full Version : koplimenti juaj ndaj vajzave ?


Filomena
09-10-03, 12:28
Sshpesh ndodh ne jeten e perditshe qe djemt ju japin vajzave komlimente...

por cilat koplimente jan ato... ?

gimi
09-10-03, 13:49
:oops: :oops: qao qao nga gimi te pershendes ty filomena dhe dua te te them je shum e fort a bravo

LIBERO_78
09-10-03, 14:06
:wink: KOMPLIMENTET NUK JAN TE NEVOJSHME PER ATA QE I KAN OTO ....POR DUHET TU JIPEN ATYRE QE NUK I DISPONOJN PER ARSYE QE MOS TU MERZITET JETA DHE TE BEJNE...VET_MBYTJE AAAHHHAAAAAAAA :lol:

TONINO
12-10-03, 23:21
Tung Filomena si je?Komplimentet i ruaj veq pėr tė dashuren time dhe aty kuė ėshtė nevoja i perdori komplimentet e mija.Kam frig ti tregoj komplimentet se mos po dashurohesh.Tung

__________________________________________________ ___________Geto_21

jehona
17-10-03, 23:44
te pershendes filomena, valla nje komplimet qe ma ka dhon nje djal qetash frik ishte, "ah valla mir te paska mbajt baba" hahahah, pse nuk po du me vdek tu kesh nuk e kam dit. po nejse ma mir te them ky ishte nje kompliment per baben a jo per mua...... :wink:

mija
29-10-03, 15:39
komplimentet gjithnje jane te mire se ardhura nga te dy palet..mirepo zakonisht kur nje mashkul don mi lon pershtypje te mir femres ateher i jep komplimente edhe per gjera qe nuk i posedon hahaha....e shumica e femrav jane shum naive edhe krejt i marin seriozisht..

ejjj qikaaaa mso i merni senet ngat zemres se nuk eshte ashtu qysh po mendoni..

python
25-11-03, 01:42
komplimenti i fundit qe e kam dhan nje vajze eshte ''kam me te ik'' :lol:

the way we do it in LLAP

mija
25-11-03, 10:51
valla zdi a e kom gabim a jo ama as 30% nuk i besoj mashkulli e per qata jom ende plot mend :lol:

rowenna
25-11-03, 13:50
pernime pahhh shume keq qe sbeson askujt.......... :? ehhhh qka me bo tash i besoj atyne qe me konvenojn mi besu ..........................

mija
25-11-03, 18:15
valla rowenna mir e ki :wink:

loti
25-11-03, 21:49
Tung

Une ju bej shpresh komlimente femrave por jo rruges > Une kam qef mi thone keto ne kater sy !!!

turisti
17-08-04, 19:53
Tung juve.Une nuk i jap komplimente femrave sepse mendoj qe femrat jane KOMPLIMENTI I ZOTIT NĖ JETĖN E MASHKULLIT. :P :wink:

Toni_4Ever
26-03-05, 16:32
Sshpesh ndodh ne jeten e perditshe qe djemt ju japin vajzave komlimente...

por cilat koplimente jan ato... ?

une personalisht vajzave nuk ju jap komplimente me besoni mua komplimente jep vetem ai qe nuk ta don te miren.
une i jap vajzave komplimente negative kjo esht ma mir se pozitive .

tung nga Toni