PDA

View Full Version : kush do te fitoje champions league 2003-2004


taralushi
16-10-03, 15:57
kush do te fitoje champions league 2003-2004 ?

K-man
16-10-03, 21:51
hala o heret me ardh ne perfundim. sa ja ka fillu sezona. kadal niher t'kqyrim se qka po ndodh...

mondi
01-11-03, 02:11
Real Madridi

Rossoneri_
10-11-03, 01:07
Normal se ka me fitu upet AC-M I L A N

mija
10-11-03, 22:46
oo ishalla JUVENTUSI

hihi:P

arTanibb
03-12-03, 23:10
oo ishalla JUVENTUSI

hihi:P

Mija mpac jo pak po shum qashtu Juventusi pra e ty ta honksha gojen ho :P

rinor
07-12-03, 11:56
Klubi I madh Ac.Milan

rossoneriiiii

Cool_Boy
09-12-03, 14:45
tung taralushiUne mendoj dhe besoj qe Juventusi do ta fiton kupen e kampionave dhe kam deshir qe ta fitojn.Pershndetje mija me mua tu kjeni ne kete tem ...

****************

* Juventusi 2004 *

****************tung

lazdrani
15-12-03, 12:13
Manchester dhe Bayer München ne Finale!!!

Bayer Perseri do te behet kampion!!!hehehheh lazdrani :wink:

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 03:13
Skini Qka Me Diskutu Ma Shum Lolz ma I Forti Dihet


REAL - MADRID


Ska Mos Tju Vjen Inati Hiq Real-MadriD e Merr Edhe Pik..


FLM>GjIlAnAsI_cSi>[/b]