PDA

View Full Version : cili qytet do te jet KAMPION nė KOSOVĖ


MrSafet
21-10-03, 14:28
mendoj ??KB Prishtina apo KB DRITA apo QMI BASHKIMI APO TREPQA apo??

florim baftiu
29-10-03, 13:01
as njeri

stubllani
30-10-03, 14:55
ne qof se eshte kampion ne futboll Drita nese ne basketboll Dukagjini

arTanibb
03-12-03, 23:09
mendoj ??KB Prishtina apo KB DRITA apo QMI BASHKIMI APO TREPQA apo??O Safet me kon ti tuj lujt ne QMI bashkimi nashta kish fitu se per ndryshe jo. Dihet Basketboll Dukagjini Futboll ?

PLISAT_Pr
19-01-04, 03:21
Me keq ardhje o Pejon po dihet kush osht KAMPION edhe ne futboll edhe ne basket ...KF PRISHTINA-KB BpB PRISHTINA kjo dihet qysh moti a ... :lol:

florim baftiu
19-01-04, 11:00
o mos u perlani se bahet mir
fitoj kush fitoj nuk eshte problem
tung ju pershendet florimi nga austria

pimi
01-04-04, 21:45
kqyrni me fol kah del shpirti edhe pse jom adhurus i bashkimit dugagjini e meriton por prishtina jon msu pas lufte ose me u bo vet kampion ose me i prish garat e e sivjet ishalla kjo liga private nuk ju ndihmon si belul beqa qysh ju ndihmojke tung ju pershendes te gjithve

livoreka bicio
31-10-04, 00:24
MENDOJ QE DOTE JET PRISHTINA, SKUADRA ME E FORT NE KOSOV :wink:

blusky
31-10-04, 10:13
Sa i perket basketit ende eshte heret te flitet,por mendoj qe Ekrem Memnun ka bere nje pune te madhe me basketbollistat vendor dhe kjo eshte ajo qka na duhet neve per momentin,edhe pse vij nga qyteti i Pejes mendoj se atje eshte duke ngecur pak puna me basketbollistat e ri,
Perndryshe Dukagjini,Prishtina dhe Trepca gjithmone e kane pasur fjalen kryesore.
Sa i perket futbollit mendoj qe Besa Trepca dhe Liria do te luftojne per titull