PDA

View Full Version : Kjo eshte Genta


Gentiana
22-10-03, 12:02
Un quhem Gentiana, me thrrasin Genta ose Ana.

Jam 22 vjeqe, jetoj ne CH.

1.65m. Flokt ngjyr geshtenj ashtu edhe syt.

A i permenda te gjtiha?? :wink:

Ju pershendes te gjtihve.

Genta

ariani
20-11-03, 12:55
Tung-genta te pershendeskomplimente per emrin ,shum shum emėr te mir paskeni dėshiroj te jeni dhe ju e mir ashtu si emri juaj.

-Desha tju the se karakteristikat tuaja i keni dhėn por mangu keni mbetur diqka si psh:qka punoni apo studjoni thjesht me qka merreni

etj...

pershendetje

[/b]

Gentiana
22-11-03, 16:45
Ariani te pershendes,flm per komplimente. E sa i perket qfar jam me profesion apo tjera kur te hapet tema : Qfar jeni me Profesion ateher te tregoj :wink:

Ok pra tung dhe pershendetje nga ana ime

Genta

BeeP
13-04-04, 03:18
Gentiana "Ana" Te Pershendes veq shum pak bre kishe Tregu per vete ti
a po te dhimbsen shkronjat e dardanis a .. tregona a e ke gjete Nafaken hala a jo :P Prefesionin nese nuk eshte secret mundesh me tregu edhe ketu ;) .. vetem mos thuj edhe ti si tjerat se Femer shqiptare qe bisedova me te qe jetojn ne Ch Krejt me Prefesion ishin Motra Medicinale :P :roll:

Gentiana
13-04-04, 16:54
More per profesion ku po don me te mir se me u kend moter Medicinale, qy, a nuk te pelqen ty ky beruf a??
Mua shum,keshtu qe te kundershtoj ketu.
Me nafaken hala nuk jemi perpjekur po jemi gjetur. :wink: :wink:

BeeP
14-04-04, 03:11
Jo Jo Prefesioni eshte shum i mire ama Problemi se vetem po thone qe jan me Prefesion (Beruf) Moter Medicinale e nuk jan hiq se :P
epo bash mire i pasket punet ju se e psket gjet njeri tjetrin ju Nafaklit :P
e ishalla ju prin Fati e bashkoheni :D :P...
Po prap se prap nuk e tregove Profesionin a me siguri qenke ne Grup te Bin Ladenit se spo tregon hahahaha :)

Gentiana
14-04-04, 14:56
Jo more me ata nuk jam,po jam mundu me e mbajt msheft,po meqe je ti po te tregoj, jam Agjente e msheft,punoj per FBI. po te lutem mos e shpall identitetin tim,se ateher nuk mundem me punu si deri me tani.
Se edhe ketu jam si zbuluese,dhe shikoj se kush qka ban,e nese tregon ateher vaj halli per mua. bile bile, tash per tash po mundona me e zbulu se kush ke ai,qe e ka mbyt Rrushi-n tonė te dashur. :wink: :wink:

Gentiana
14-04-04, 14:57
Ahhhhhhh harrova te pyes, se nese din ndonje gje per kte rast te lutem me trego.

lazdrani
26-05-04, 19:54
Genta te pershendes ,qdo te mire ne jeten tuaj :wink:

Gentiana
27-05-04, 11:17
Genta te pershendes ,qdo te mire ne jeten tuaj :wink:


Lazdran flm per Pershendetjet tua, gjithashtu te pershendes, kurse per gjdo te mir ne jeten time, te them keshtu, kur te jam me Antaret te Dardani's, i kam po thuajse te gjitha te mirat :wink:


Gjithashtu te uroj te gjitha te mirat.Genta

Barbaroza
27-05-04, 11:30
Genta,edhe une te pershendes dhe te uroj shume lumturi ne jeten tuaj te ardhshme!

Honesty^uk.
27-05-04, 12:49
VETEM FATI DHE LUMTURIA MBIZOTEROFTE NE JETEN TUAJ
TUNG
Honesty

Gentiana
27-05-04, 15:11
Genta,edhe une te pershendes dhe te uroj shume lumturi ne jeten tuaj te ardhshme!


Barbaroza te flm, gjithashtu te uroj fat, dhe ta gjesh nje djal ashtu siq e Meriton nese egzistojn ende te tillė :wink:

Gentiana
27-05-04, 15:12
VETEM FATI DHE LUMTURIA MBIZOTEROFTE NE JETEN TUAJ
TUNG
Honesty

Gjithashtu Honesty paq fat dhe lumturi ne Jetė

Murgesha
27-05-04, 15:22
Genta,edhe une te pershendes dhe te uroj shume lumturi ne jeten tuaj te ardhshme!

Barbaroza per cilen jet te ardheshme moj e ke fjalen???? Ncncncn.

Gentiana
27-05-04, 15:44
Genta,edhe une te pershendes dhe te uroj shume lumturi ne jeten tuaj te ardhshme!

Barbaroza per cilen jet te ardheshme moj e ke fjalen???? Ncncncn.


:roll: :roll: :roll: :roll: :( :( :( A po mendon edhe ti qka po mendoj un Murgesha??

anna
27-05-04, 15:49
Genta,edhe une te pershendes dhe te uroj shume lumturi ne jeten tuaj te ardhshme!

Barbaroza per cilen jet te ardheshme moj e ke fjalen???? Ncncncn.


:roll: :roll: :roll: :roll: :( :( :( A po mendon edhe ti qka po mendoj un Murgesha??

epo kjo eshte telepati ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

mr_beni
27-05-04, 18:26
Oj Genta pasi qe e kam ba njet me i pershendet krejt edhe ty po te pershendes shum jeni shum e embel ne shkrime qiki8) ------mr_beni

Gentiana
28-05-04, 13:01
Oj Genta pasi qe e kam ba njet me i pershendet krejt edhe ty po te pershendes shum jeni shum e embel ne shkrime qiki8) ------mr_beni


Ashtu, po tregoju bre edhe ketyre se jam me e mira, se nuk po me besojn. :wink:

florian
28-05-04, 19:49
GENTAAAAAAAAAAAAAAAAA PERSHENDETJE E SUKSESE :wink:

Gentiana
28-05-04, 20:21
GENTAAAAAAAAAAAAAAAAA PERSHENDETJE E SUKSESE :wink:

Floriiiiiiiiiiiiiii te flm gjithashtu te uroj gjdo te mir, dhe per fejes gjdo te mir, bashkim sa me te shpejt. dhe poashtu darsem sa me te shpejt.
:wink:
Genta

florian
29-05-04, 17:46
GENTAAAAAAAAAAAAAAAAA PERSHENDETJE E SUKSESE :wink:

Floriiiiiiiiiiiiiii te flm gjithashtu te uroj gjdo te mir, dhe per fejes gjdo te mir, bashkim sa me te shpejt. dhe poashtu darsem sa me te shpejt.
:wink:
Genta

GENTA A TE KA ARDH FTESA MOJ SE MOS TE PAST ARDH HAJDE PA TA.

Gentiana
29-05-04, 18:03
....GENTA A TE KA ARDH FTESA MOJ SE MOS TE PAST ARDH HAJDE PA TA.


Kur esht ne pyetje Darsma a?? Aty me keni, vetem ma tregoni diten dhe Vendin, po edhe ate e zbuloj :wink:

lazdrani
31-05-04, 11:53
GENTA nje pershendetje te posaqme per ju zonjushe.Jeni me te vertet simpatike..........Nje dite te mbare :wink: lazdrani

Gentiana
02-06-04, 10:24
GENTA nje pershendetje te posaqme per ju zonjushe.Jeni me te vertet simpatike..........Nje dite te mbare :wink: lazdrani

Lazdran te Flm, gjithashtu dit te mbar per ty, dhe te gjith tjer.

Genta

Cool_Boy
02-06-04, 14:43
Genta pershndtje qiki jeni e embel si thot mr_beni ahhaah por jo si bakllava ok hahaha.....

E pata nje pyetje per ju ok....Cili djal i forumit te pelqen me se shumti dhe perse,nuk po mendoj per dashuri ok....

Cool_Boy

Murgesha
03-06-04, 09:02
Genta te falenderoj per urimin e mbremshem, ne Radio Dashurija.
Mpuuuuuuuuuuuuuuq se te kam loqki.

Gentiana
03-06-04, 14:56
Murgesha Loqki, ja per ty ja per askend. Mpuuuuuuuuuuuq edhe un ty. :wink:

Murgesha
03-06-04, 15:33
Genta pershndtje qiki jeni e embel si thot mr_beni ahhaah por jo si bakllava ok hahaha.....

E pata nje pyetje per ju ok....Cili djal i forumit te pelqen me se shumti dhe perse,nuk po mendoj per dashuri ok....

Cool_Boy


Cool_boy, mos po don me te thene Genta se ti i pelqen me se shumti :wink: :?: :?: :lol:
Valla mos rri hiq gadi se une e di se kush i pelqen Gentes.

Mantisi
06-06-04, 18:52
pershendetje per te gjith....

ARMANI
07-06-04, 15:55
Genta ani apo i pranon edhe pershendetjet e mija Zonjushe.Kalofshe bukure :wink: 8)

Gentiana
07-06-04, 17:15
FLM ARMANI. Gjithashtu kalofsh bukur.

Genta

Murgesha
07-06-04, 18:46
FLM ARMANI. Gjithashtu kalofsh bukur.

Genta

Oj Genta sigurisht se qeky Armani e paska leshuar zemren pa hesap te ti.
Qiko kqyr se jetes nuk i dihet???? :lol: :wink: :wink:

Gentiana
07-06-04, 21:31
FLM ARMANI. Gjithashtu kalofsh bukur.

Genta

Oj Genta sigurisht se qeky Armani e paska leshuar zemren pa hesap te ti.
Qiko kqyr se jetes nuk i dihet???? :lol: :wink: :wink:


Oj Murgesha Djali vetem deshti te jet gjentil, dhe me pershendeti,qy.

A jam un fajtore a jo?? :wink:

anna
08-06-04, 10:22
oho e zulova pasha mamin ahahahahah dashuri eshte kjo :lol: :lol: :lol:

Gentiana
08-06-04, 10:54
Nc nc nc :roll:

ferizajli_ch
19-06-04, 16:34
:lol: suksese ne jete Genta,po mos i fut te gjithe meshkujt ne nje thes si eshte fjala popullore,kalofsh bukur zonjusha Gentiane,tchaooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!

Gentiana
19-06-04, 16:58
Tybe ferizajli nuk ma rroki qka deshte te thuash ama nejse. flm per urim (suksese ne jet) dhe mir se vjen ne forum tonin.... :wink:

Honesty^uk.
20-06-04, 10:11
Tybe ferizajli nuk ma rroki qka deshte te thuash ama nejse. flm per urim (suksese ne jet) dhe mir se vjen ne forum tonin.... :wink:
tybe as mua :lol: :lol: :lol:
vetem nese ban une me te bere nej pytje ty Gentaqysh kur ke filluar ti grumbullosh :lol: :lol: :lol:

Gentiana
20-06-04, 12:00
....

tybe as mua :lol: :lol: :lol:
vetem nese ban une me te bere nej pytje ty Gentaqysh kur ke filluar ti grumbullosh :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
20-06-04, 13:14
....

tybe as mua :lol: :lol: :lol:
vetem nese ban une me te bere nej pytje ty Gentaqysh kur ke filluar ti grumbullosh :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :wink:mos qesh GENTA por nese ke filluar grumbullimin
mos harro te me rezervosh edhe mua nje qoshe
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
21-06-04, 17:05
....

tybe as mua :lol: :lol: :lol:
vetem nese ban une me te bere nej pytje ty Gentaqysh kur ke filluar ti grumbullosh :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :wink:mos qesh GENTA por nese ke filluar grumbullimin
mos harro te me rezervosh edhe mua nje qoshe
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Me siguri se mu ka shkyer thesi,dhe kan shkuar tu hek, ngase nuk po di se i kam grumbulluar te gjith!! :wink:

lazdrani
25-06-04, 11:25
Genta viel spass bei einkaufen :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
25-06-04, 17:55
Genta viel spass bei einkaufen :lol: :lol: :lol: :wink:


Danke sehr. War anstregend aber na ja, ist schön gewesen!! :wink:

No-_-one
02-07-04, 16:05
Genta te pershendes nga zemra ime e pasur shum, Schade qe i kam 5 femra se pa te marr edhe ty nuk e kisha lan. :)

Murgesha
02-07-04, 16:43
:shock: :!: :shock: :shock: :shock:
Hej qte paska zene taksirati me Gneten no-one.

Gentiana
02-07-04, 18:04
Genta te pershendes nga zemra ime e pasur shum, Schade qe i kam 5 femra se pa te marr edhe ty nuk e kisha lan. :)

Ishalla mundesh me i mbajt ato tet 5-tat, kurse un paskna pasur fat edhe nje her.... :wink:

No-_-one
03-07-04, 15:09
Genta fat kishe pas me pas kalu me mua se ketij nuk i thuhet fat qe nuk po kalon me mua qy hahahahahahhahahahaha mos i merrni humorin serjozisht. :cry:

Gentiana
10-07-04, 21:27
Genta fat kishe pas me pas kalu me mua se ketij nuk i thuhet fat qe nuk po kalon me mua qy hahahahahahhahahahaha mos i merrni humorin serjozisht. :cry:


More djal, kam ndegjue se me pa enderra esht mir, po me pa enderra me sye qel nuk kish ilaq! kqyr djalo bjeri mas vehtit... :wink:

Barbaroza
11-07-04, 08:40
Genta,oferta te reja a :?: :idea: :P

Gentiana
11-07-04, 11:10
Genta,oferta te reja a :?: :idea: :P


:roll: Pse po thua Barbaroza?? jo bre qfar oferta-sh, po edhe nese esht keshtu, nje her dua qetesi, dhe askend, se jam shum :cry:

Murgesha
11-07-04, 11:12
Genta pse moj cka ke? :wink:

Gentiana
11-07-04, 11:17
Genta pse moj cka ke? :wink:

Ashtu moj, sa pata probleme kjo Barbaroza thot oferta te reja. Mir do te ishte po te ishte keshtu..... :wink:

No-_-one
14-07-04, 14:13
Genta fat kishe pas me pas kalu me mua se ketij nuk i thuhet fat qe nuk po kalon me mua qy hahahahahahhahahahaha mos i merrni humorin serjozisht. :cry:


More djal, kam ndegjue se me pa enderra esht mir, po me pa enderra me sye qel nuk kish ilaq! kqyr djalo bjeri mas vehtit... :wink:

Gentiana me fal sis qe bera pak humor me ty se ti e kishe Bösse Humor edhe mos mendo se jam i mvaren ne ty sa ka femra mjaft ne ket bote edhe shum ma te bukura si ti dhe ma te sinqerta, une vetem deshta pak me te nguc se per keto pun serjoze nuk arritet qellimi per mua neper mjet netit ok? me fal Tung :D

Gentiana
14-07-04, 15:17
Gentiana me fal sis qe bera pak humor me ty se ti e kishe Bösse Humor edhe mos mendo se jam i mvaren ne ty sa ka femra mjaft ne ket bote edhe shum ma te bukura si ti dhe ma te sinqerta, une vetem deshta pak me te nguc se per keto pun serjoze nuk arritet qellimi per mua neper mjet netit ok? me fal Tung :D

O djal edhe un bera hajgare po ja qe nuk e kuptove. Dhe a me pate pa ti mu, se po e din se sa e bukur jam, apo se ka tjera me te bukura se un a??? :wink: Shyqyr djalo se nuk je i mvarun ne mua, se me njerz se i kan ka 5-6 femra un as qe kisha diskutuar per at pun! Mos me keqkupto... :wink: Viel Glück noch.

Genta

Loloku
14-07-04, 16:18
Me siguri se mu ka shkyer thesi,dhe kan shkuar tu hek, ngase nuk po di se i kam grumbulluar te gjith!! :wink: [/quote]

Eh moj Genta, tė kam thėn mos i fut♪7 tė gjithė me njė thes se nuk t'i zė, e tash ♪5 don me ba veē n'i fytsh nė njė palė dimi e me ua lidhė ishkurt mirė e me i tranu pėrnjėmend a.

No-_-one
15-07-04, 17:28
[quote=No-_-one]


O djal edhe un bera hajgare po ja qe nuk e kuptove. Dhe a me pate pa ti mu, se po e din se sa e bukur jam, apo se ka tjera me te bukura se un a??? :wink: Shyqyr djalo se nuk je i mvarun ne mua, se me njerz se i kan ka 5-6 femra un as qe kisha diskutuar per at pun! Mos me keqkupto... :wink: Viel Glück noch.

Genta
oj Gentiana o nuk i kam 5-6 femra hajgare kam ba baaaaaaaaaa du hast glück se te kisha kill po te kishe qen afer hahahahhahahaha.

Gentiana
15-07-04, 21:33
Po un qe nga fillimi po them, se jam Njeri me shum fat (Glücks'pilz) dhe po mendoj ne te gjitha sferat... :wink:

Loloku
15-07-04, 22:21
Unė fatit nuk i besoj dhe e di si mė dukesh ti Genta. Sikur sirenat e detit qė i verbonin marinarėt me joshjen fantastike tė shfaqur gjysma peshkė gjysma femėr dhe i merrnin nė qaf taksiratlinjtė e lodhur nga rrugėtimet!

Barbaroza
16-07-04, 13:12
Unė fatit nuk i besoj dhe e di si mė dukesh ti Genta. Sikur sirenat e detit qė i verbonin marinarėt me joshjen fantastike tė shfaqur gjysma peshkė gjysma femėr dhe i merrnin nė qaf taksiratlinjtė e lodhur nga rrugėtimet!
WooooooW,cfare komplimenti per Genten :P

Loloku
16-07-04, 13:55
Valla po duhet me e marrė pak me tė mirė se krejtve na ka futė me njė thes e na e mori shpirtin...

Po ti Barbaroza, lule je vetė moj dhe nuk ke nevojė pėr komplimente, megjithėse kam dėgjuar se barbaroza e ka nektarin e helmueshėm pėr meshkujt, bash sikur joshja e Gentės prej sirene...

Barbaroza
16-07-04, 15:00
Valla po duhet me e marrė pak me tė mirė se krejtve na ka futė me njė thes e na e mori shpirtin...

Po ti Barbaroza, lule je vetė moj dhe nuk ke nevojė pėr komplimente, megjithėse kam dėgjuar se barbaroza e ka nektarin e helmueshėm pėr meshkujt, bash sikur joshja e Gentės prej sirene...

Tybe more Loloku hiq gabim s'paske degjuar.Une veq kesaj i kam dy lloj nektaresh,nje sherues e nje helmues dhe ate per dy lloj meshkujsh :wink: :wink:

Loloku
16-07-04, 16:01
Tybe more Loloku hiq gabim s'paske degjuar.Une veq kesaj i kam dy lloj nektaresh,nje sherues e nje helmues dhe ate per dy lloj meshkujsh :wink: :wink: [/quote]

Ha ha ha Barbaroza, po e di moj qė i ke dy, bile kam mendu se mos i ke tri edhe nja per me i tranu mashkujt ha ha haaaa...
Edhe ti m'u dyzove gjysma shtrigė gjysma e bukur e dheut, pa kompliment a!

No-_-one
16-07-04, 17:21
Gentiana ich gibe auf... hahahhahaha und denk nicht das du hast gewohnen.h

Gentiana
16-07-04, 17:38
Gentiana ich gibe auf... hahahhahaha und denk nicht das du hast gewohnen.h

Ich wüsste garnicht das wir streiten. Wie auch immer, machen wir frieden??? :wink:

Gentiani
16-07-04, 17:52
Hmm! sapo erdha kėtu e dėgjova se qenka njė goce kėtu, qė e quajnė Gentiana :roll: Ah ēka kish pasur dėshirė ta njohtoja!

Megjithėate po e pėrshėndes me shpresė se do e takoj herėn tjetėr kėtu!


[/i]

Gentiana
16-07-04, 20:35
Hmm! sapo erdha kėtu e dėgjova se qenka njė goce kėtu, qė e quajnė Gentiana :roll: Ah ēka kish pasur dėshirė ta njohtoja!

Megjithėate po e pėrshėndes me shpresė se do e takoj herėn tjetėr kėtu!


[/i]

Gentiani te Pershendet Gentiana, mir se vjen ne forum dhe te kesh argetim me ne!! Hajt se takohem dikur nese esht shkruar... :wink:

Gentiani
16-07-04, 22:45
Mirė se ju gjej Gentiana! po edhe nėse nuk ėshtė e shkruar tė takohemi e shkruajmė vehtė ne, pse tė na shkruaj dikush tjetėr :lol:

No-_-one
17-07-04, 08:02
gentiana guter vorschlag aber ergendwann.jetz ich bin zu verlezt das du hast mein spass nicht verstanden, hhhahhahah :?

Barbaroza
17-07-04, 08:47
Tybe more Loloku hiq gabim s'paske degjuar.Une veq kesaj i kam dy lloj nektaresh,nje sherues e nje helmues dhe ate per dy lloj meshkujsh :wink: :wink:

Ha ha ha Barbaroza, po e di moj qė i ke dy, bile kam mendu se mos i ke tri edhe nja per me i tranu mashkujt ha ha haaaa...
Edhe ti m'u dyzove gjysma shtrigė gjysma e bukur e dheut, pa kompliment a![/quote]

Loloku,natyra na ka bere te jemi arkitekte te mekatit dhe gjallesat me te dashura!Ky eshte dyzimi!

Gentiana
17-07-04, 11:08
gentiana guter vorschlag aber ergendwann.jetz ich bin zu verlezt das du hast mein spass nicht verstanden, hhhahhahah :?

Ou, das tut mir aber leid!! Ich hoffe du kannst mir irgendwan verzeihen...

No-_-one
17-07-04, 12:46
na gut wenn dir tu so viel leid, dann ich verzeihe dir. hahahahahahahaha :)

Gentiana
17-07-04, 13:09
na gut wenn dir tu so viel leid, dann ich verzeihe dir. hahahahahahahaha :)

Ich danke dir viel mal, jetzt bin beruigt!!! :wink:

Loloku
17-07-04, 14:26
Loloku,natyra na ka bere te jemi arkitekte te mekatit dhe gjallesat me te dashura!Ky eshte dyzimi![/quote]

Me njė fjalė, mėkatarė simpatik, interesant, pa koment!

ShEjToNkA
19-07-04, 00:48
Un quhem Gentiana, me thrrasin Genta ose Ana.

Jam 22 vjeqe, jetoj ne CH.

1.65m. Flokt ngjyr geshtenj ashtu edhe syt.

A i permenda te gjtiha?? :wink:

Ju pershendes te gjtihve.

Genta

Mashallah,mashallah ,syni i keq mos t'pafėt ,plot shpija rob ahhaah...,tonat i kishe pėrmend ,veq nja desha met pyet me origjin nga je ahahahahahahhaa............ :wink:

Genta tė pėrshndes dhe tė uroj gjithė tė mirat nė jetė!

Gentiana
19-07-04, 11:39
Mashallah,mashallah ,syni i keq mos t'pafėt ,plot shpija rob ahhaah...,tonat i kishe pėrmend ,veq nja desha met pyet me origjin nga je ahahahahahahhaa............ :wink:

Genta tė pėrshndes dhe tė uroj gjithė tė mirat nė jetė!

ShEjToNkA gjithashtu te pershendes, me origjin jam nga Kosova (Gjakova)

Ku qka po vuj me e shkru ket nickun tend, nje shkrojn e madhe dhe nje te vogel!! :wink: :wink: :wink:

lazdrani
23-07-04, 19:55
Ti Qika e Gjakoves te pershendes ah :wink:

Gentiana
23-07-04, 21:22
Ti Qika e Gjakoves te pershendes ah :wink:

Flm per pershendetje ti djal!! :wink:

No-_-one
28-07-04, 16:46
na gut wenn dir tu so viel leid, dann ich verzeihe dir. hahahahahahahaha :)

Ich danke dir viel mal, jetzt bin beruigt!!! :wink: Hallo gentiana ich bin in kosovo heute und ich habe gesehen das du hast ge antwortet und das freucht mich das du hast beruigt :) ich geniesse ier denn urlaub also bis dan und bleib cool dieses mal hahahahahahah :P

Gentiana
28-07-04, 17:16
Hallo gentiana ich bin in kosovo heute und ich habe gesehen das du hast ge antwortet und das freucht mich das du hast beruigt :) ich geniesse ier denn urlaub also bis dan und bleib cool dieses mal hahahahahahah :P

Hallo du, ich wünsche dir schöne ferien in Kosova, viel spass. Und Cool bin ich immer :wink:

Genta

ArMMeNDii
28-07-04, 20:48
pershendetje Genta veq pata nje pytje te vockel me sa kam degjuar ke qen pjesmarrse e 3 spektakleve mis diaspora shum isha kan kurreshtar ta di se a eshte e vertet

Armendii

Gentiana
28-07-04, 20:57
pershendetje Genta veq pata nje pytje te vockel me sa kam degjuar ke qen pjesmarrse e 3 spektakleve mis diaspora shum isha kan kurreshtar ta di se a eshte e vertet

Armendii

ArMMeNDii gjithashtu te pershendes. Djalo siq me duket paske ndegju keq, ose ke marr gabim, se un nuk jam ajo, ngase un bukurin time nuk kam deshir ta ekspozoj, po e ruaj vetem per .....

ArMMeNDii
28-07-04, 21:00
ArMMeNDii gjithashtu te pershendes. Djalo siq me duket paske ndegju keq, ose ke marr gabim, se un nuk jam ajo, ngase un bukurin time nuk kam deshir ta ekspozoj, po e ruaj vetem per .....[/quote]


Mmmmmmmmm genta kete ...... mir kish qen me kan me shkronja po si do qoft flm shum per ket pergjegjeje nashta une kokna gabim :(

Gentiana
29-07-04, 11:34
Kjo .... do te jet top-secret!!! :P

Barbaroza
29-07-04, 11:44
Kjo .... do te jet top-secret!!! :P

...Dhe befasi e kendshme,mendoj une! :wink:

Gentiana
29-07-04, 11:47
Ta merr mendja!! :wink: Te shofim!

Barbaroza
29-07-04, 11:54
Ta merr mendja!! :wink: Te shofim!

Duhet te tregohemi kush jemi Genta,perndryshe na marrin per naive!

Murgesha
29-07-04, 12:43
Po pra. Kjo eshte Genta. Perplot secrete dhe befasi te kendshme!!!! :lol:

Honesty^uk.
29-07-04, 16:23
Nese ka mbetur forumi per te treguar se kush jemi
ateher vaj halli per ne :wink:

Barbaroza
30-07-04, 08:19
Nese ka mbetur forumi per te treguar se kush jemi
ateher vaj halli per ne :wink:

Ka mbetur normal edhe forumi.Per te gjithe mund te jap komente cfare edukate,karakteri dhe personaliteti kane.Njeriu edhe permes shkrimit,zbulon se cfare fshehet pas nje personi,ashtu siq e di cafre fshehet pas Honesty^uk. :lol: :lol:

No-_-one
31-07-04, 09:25
Gentiana HI sot ti cool je immer hmmmmmmmmmmmm ich denke anderas leider, und danke dir fur denn wunsch ich wunsche dir auch alles gute an diese welt fur dich, ob wohl du hast nicht verdient hahahahahahha. biss dann

Gentiana
31-07-04, 15:31
Nese ka mbetur forumi per te treguar se kush jemi
ateher vaj halli per ne :wink:

Nc nc nc :evil:

Gentiana
31-07-04, 15:32
Po pra. Kjo eshte Genta. Perplot secrete dhe befasi te kendshme!!!! :lol:

:P :P :P :wink:

Gentiana
31-07-04, 15:33
Gentiana HI sot ti cool je immer hmmmmmmmmmmmm ich denke anderas leider, und danke dir fur denn wunsch ich wunsche dir auch alles gute an diese welt fur dich, ob wohl du hast nicht verdient hahahahahahha. biss dann

Auch wenn ich es nicht verdiene, ich kann mich nicht beklagen!!! :wink:

No-_-one
04-08-04, 15:51
Gentiana HI sot ti cool je immer hmmmmmmmmmmmm ich denke anderas leider, und danke dir fur denn wunsch ich wunsche dir auch alles gute an diese welt fur dich, ob wohl du hast nicht verdient hahahahahahha. biss dann

Auch wenn ich es nicht verdiene, ich kann mich nicht beklagen!!! :wink:

hi genta wollen wir aufhoren mit denn kritik weil mir ist reicht jetz; zu dir. oder zu mir hahahahhahaha :D

Gentiana
04-08-04, 16:21
Gentiana HI sot ti cool je immer hmmmmmmmmmmmm ich denke anderas leider, und danke dir fur denn wunsch ich wunsche dir auch alles gute an diese welt fur dich, ob wohl du hast nicht verdient hahahahahahha. biss dann

Auch wenn ich es nicht verdiene, ich kann mich nicht beklagen!!! :wink:

hi genta wollen wir aufhoren mit denn kritik weil mir ist reicht jetz; zu dir. oder zu mir hahahahhahaha :D

Träum weiter kleiner... :twisted:

Murgesha
04-08-04, 18:20
Gentiana HI sot ti cool je immer hmmmmmmmmmmmm ich denke anderas leider, und danke dir fur denn wunsch ich wunsche dir auch alles gute an diese welt fur dich, ob wohl du hast nicht verdient hahahahahahha. biss dann

Auch wenn ich es nicht verdiene, ich kann mich nicht beklagen!!! :wink:

hi genta wollen wir aufhoren mit denn kritik weil mir ist reicht jetz; zu dir. oder zu mir hahahahhahaha :D

Träum weiter kleiner... :twisted:


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :? :? :? :?

Honesty^uk.
05-08-04, 07:11
Gentiana HI sot ti cool je immer hmmmmmmmmmmmm ich denke anderas leider, und danke dir fur denn wunsch ich wunsche dir auch alles gute an diese welt fur dich, ob wohl du hast nicht verdient hahahahahahha. biss dann

Auch wenn ich es nicht verdiene, ich kann mich nicht beklagen!!! :wink:

hi genta wollen wir aufhoren mit denn kritik weil mir ist reicht jetz; zu dir. oder zu mir hahahahhahaha :D

Träum weiter kleiner... :twisted:


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :? :? :? :?

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Gentiana
05-08-04, 18:23
Qka keni more ju dy??? :?

vushtrria
05-08-04, 20:58
ju pershendes gentiana si ja kaloni moj ne at zurich

tung

Gentiana
06-08-04, 12:06
ju pershendes gentiana si ja kaloni moj ne at zurich

tung


Gjithashtu ju pershendes Vushtrria. Pai po kalojm disi!! E ne cilin vend jeni ju???

vushtrria
06-08-04, 14:16
gentiana une jam ne friburg te pershendes

livoreka bicio
08-08-04, 11:23
Z.GENTA pranoni pershendetjet e mija,dhe tč uroj qdo realizim ne jet...

Gentiana
08-08-04, 12:44
Z.GENTA pranoni pershendetjet e mija,dhe tč uroj qdo realizim ne jet...

Livoreka te flm, gjithashtu te pershendes dhe gjdo te mir te uroj.

Genta

Barbaroza
08-08-04, 14:45
Kalova ketej pari e thashe hajt se po e mpuqi Genten pak:
Mpuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :P

Honesty^uk.
08-08-04, 15:10
Qka keni more ju dy??? :?


:? :? :? :? :?

Gentiana
08-08-04, 16:40
Kalova ketej pari e thashe hajt se po e mpuqi Genten pak:
Mpuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :P

Barbaroza te flm per mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq-in tend. ja edhe nje nga un per ty, se te kam xhan :wink: ....

http://images.google.ch/images?q=tbn:c7vzZKmoVWIJ:www.xs4all.nl/~zaichik/images/lippen.jpg

Gentiana
08-08-04, 16:40
Qka keni more ju dy??? :?


:? :? :? :? :?

:? :? :? :?:

No-_-one
09-08-04, 15:43
gentiana hallo sot gjindem ne Ger
te pershendes se pari dhe te uroj gjithqka mir e keq hahahahah und mit den Träume, hmmmmmmmmm Träum du auch Hässchen :D weil du weisst nicht was du Verpasst hahhahahahahaha

Gentiana
09-08-04, 16:31
gentiana hallo sot gjindem ne Ger
te pershendes se pari dhe te uroj gjithqka mir e keq hahahahah und mit den Träume, hmmmmmmmmm Träum du auch Hässchen :D weil du weisst nicht was du Verpasst hahhahahahahaha

Las das mal meine sorge sein... 8) :wink:

No-_-one
09-08-04, 19:18
Hallo Gentiana ich will jezt nett sein also du bist echt interesant es gefählt mir also bleib weiter so bis nächstes mal.

Gentiana
10-08-04, 19:45
Hallo Gentiana ich will jezt nett sein also du bist echt interesant es gefählt mir also bleib weiter so bis nächstes mal.

Danke dir. schönen abend noch.

Genta

No-_-one
10-08-04, 20:18
Gentiana Bitte qy ku jan deine Kommplimente? bin ich so schlecht? hmmmmmmmmm kein wunder Albaner sind so denken nur an sich. hahahahahahahha *gg* ich will mein Kommpliment wieder also her damit!!!!!!

Gentiana
10-08-04, 20:23
Gentiana Bitte qy ku jan deine Kommplimente? bin ich so schlecht? hmmmmmmmmm kein wunder Albaner sind so denken nur an sich. hahahahahahahha *gg* ich will mein Kommpliment wieder also her damit!!!!!!


Pse a po i ipshin komplimentet diten e sodit vetem me marr komplimente a??? jo per ashtu urdhero te gjitha ti kthej.... :wink:

No-_-one
11-08-04, 15:59
Pa keshtu e kuptojn krejt shqiptaret gabimisht.
Nuk ta kam ba at kommplimet per me marr edhe une jooooooooo po njeri kur ta ban nje kommpliment5 automatikisht duhet me ja kthy Kommplimentin. po une bera hajgare pak se nuk ka problem aspak qe nuk me ke bere ti kommplimente. shum serjoz po i merr Fjalit e mija bre....... pa mama mia.

Gentiana
11-08-04, 20:15
Pa keshtu e kuptojn krejt shqiptaret gabimisht.
Nuk ta kam ba at kommplimet per me marr edhe une jooooooooo po njeri kur ta ban nje kommpliment5 automatikisht duhet me ja kthy Kommplimentin. po une bera hajgare pak se nuk ka problem aspak qe nuk me ke bere ti kommplimente. shum serjoz po i merr Fjalit e mija bre....... pa mama mia.

Sidoqoft, te uroj mbremje te kendshme... :wink:

No-_-one
11-08-04, 21:26
flm te uroj edhe une ty Nate te mire. edhe leje az sy ma se u myte tuj ma ba me sy qy :)

Gentiana
11-08-04, 21:32
flm te uroj edhe une ty Nate te mire. edhe leje az sy ma se u myte tuj ma ba me sy qy :)

Nc nc nc

No-_-one
12-08-04, 15:31
qka u ba bre nc nc nc????

Gentiana
27-08-04, 13:59
qka u ba bre nc nc nc????

Asgje, jo! :twisted:

Bom-Boni
27-08-04, 14:06
tung genta,

moter medicinale (Krankenschwestern) sie haben keinen guten ruf !!! :?
tut mir leid, sie machen eine wunderbaren job aber es ist halt so :(

Gentiana
27-08-04, 14:08
Bom-boni, sidoqoft edhe ket pun dikush duhet ta bej, un per vete kam respekt nga ata qe kryejn ket pun.... :wink:

tonny
28-08-04, 06:27
PERSHENDETJEpo ashtu prano edhe pershendetjet e mija gentiana edhe te uroj suksese ne te gjitha lemit tung tung

Gentiana
28-08-04, 15:52
PERSHENDETJEpo ashtu prano edhe pershendetjet e mija gentiana edhe te uroj suksese ne te gjitha lemit tung tung

Tonny te pershendes, dhe te flm per urime dhe pershendetjet tua. Kalofsh mir dhe gjdo te mir.


Genta

ShEjToNkA
02-09-04, 14:39
Geneeeeeeeeeeeeeeeeentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:

Gentiana
02-09-04, 14:40
Geneeeeeeeeeeeeeeeeentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:

:roll: :roll: :roll: :roll: Qka pat kjo bre???
Urdhero loqkum...
Edhe tybe leje se ke fjet mir (3ditė me) po edhe tek je qu ne krah te shmajt.... :wink:

ShEjToNkA
02-09-04, 14:41
Ahhhhhhhhhh ,shpejt je pėrgjegj edhe tiii ,e tuta beeeeeeeeeeeeee
Kurgja moj vetėm de sha me tė pyet :Si je a je mirė????

Gentiana
02-09-04, 14:43
Ahhhhhhhhhh ,shpejt je pėrgjegj edhe tiii ,e tuta beeeeeeeeeeeeee
Kurgja moj vetėm de sha me tė pyet :Si je a je mirė????

Po hec e mos u pergjigj kaq shpejt, se me tute me at piskame... Mirė jam loqkum, po ti???

ShEjToNkA
02-09-04, 14:45
Ehhhhhhh po ,po ke tė drejt
Ok loqkum Gėzohem ,edhe unė mirė shumė e sidomos kur po tė shof ty edhe ma mirė :wink:

Gentiana
02-09-04, 14:47
Ehhhhhhh po ,po ke tė drejt
Ok loqkum Gėzohem ,edhe unė mirė shumė e sidomos kur po tė shof ty edhe ma mirė :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wow, qy sa mir. Ani tjerau her nuk do te le me fjet 3 dit, po do ta dergoj Princin qe te puth, se ndryshe ti nuk zgjohesh kur nuk don....

ShEjToNkA
02-09-04, 14:51
hejjjj loqkum pėr cilin princ e ke fjalėn pėrrr rrrrrrrrr s'po guxoj me fol ahhaahhahaahha ani zemer s'prish punė lirisht dėrgoje ahahahaha

Gentiana
02-09-04, 14:59
hejjjj loqkum pėr cilin princ e ke fjalėn pėrrr rrrrrrrrr s'po guxoj me fol ahhaahhahaahha ani zemer s'prish punė lirisht dėrgoje ahahahaha

Loqkum cilin te duash, zgjidh e merr, tani mbase je edhe ti Mbreteresh... Vetem trego se cili po te pelqen???

vushtrria
02-09-04, 19:34
gentiana te pershendes te pershendes oj qka i ke hallet qfar princi moj don me ja que shejtonkes ahahahahah

Gentiana
02-09-04, 22:40
gentiana te pershendes te pershendes oj qka i ke hallet qfar princi moj don me ja que shejtonkes ahahahahah

Cilin ta zgjedh, ndoshta je pikerisht ti ai?!! :P :wink:

Again_Mergimtari
02-09-04, 23:13
Jo more me ata nuk jam,po jam mundu me e mbajt msheft,po meqe je ti po te tregoj, jam Agjente e msheft,punoj per FBI. po te lutem mos e shpall identitetin tim,se ateher nuk mundem me punu si deri me tani.
Se edhe ketu jam si zbuluese,dhe shikoj se kush qka ban,e nese tregon ateher vaj halli per mua. bile bile, tash per tash po mundona me e zbulu se kush ke ai,qe e ka mbyt Rrushi-n tonė te dashur. :wink: :wink:

Pershendetje Gentjana!!!!!!!

Degjova se punon ne FBI dhe nese ban ni pytje per nje antare te Bin Ladenit a e ka emrin ne liste afroe veshin se po te tregoj emrin e tij se po na nin kush po prap spo besoj se a mos ma kane fute noj pergjuse kun veq po ta them me code (*U*A***)edhe tregom ma vone se shume me pague qai njeri veq me e dite a e ka emren ne FBI. :lol: :lol: :lol:

Kolofshi mire

Gentiana
03-09-04, 11:38
Pershendetje Gentjana!!!!!!!

Degjova se punon ne FBI dhe nese ban ni pytje per nje antare te Bin Ladenit a e ka emrin ne liste afroe veshin se po te tregoj emrin e tij se po na nin kush po prap spo besoj se a mos ma kane fute noj pergjuse kun veq po ta them me code (*U*A***) edhe tregom ma vone se shume me pague qai njeri veq me e dite a e ka emren ne FBI. :lol: :lol: :lol:

Kolofshi mire
More djal, krejt naten me le pa gjum, duke menduar se kush esht ky me ket kod.... Me trego me hollsisht, nese don qe te ndihmoj... :wink:

Again_Mergimtari
03-09-04, 21:30
Pershendetje Gentjana!!!!!!!

Degjova se punon ne FBI dhe nese ban ni pytje per nje antare te Bin Ladenit a e ka emrin ne liste afroe veshin se po te tregoj emrin e tij se po na nin kush po prap spo besoj se a mos ma kane fute noj pergjuse kun veq po ta them me code (*U*A***) edhe tregom ma vone se shume me pague qai njeri veq me e dite a e ka emren ne FBI. :lol: :lol: :lol:

Kolofshi mire
More djal, krejt naten me le pa gjum, duke menduar se kush esht ky me ket kod.... Me trego me hollsisht, nese don qe te ndihmoj... :wink:

Pershendetje Gentjana!!!!!!

qysh more nuk po mundesh me kuptu a punon ne FBI po nejse nuk koke e shkathet( pa ofendime)
Po te tregoj e ka emnin Muhamed kqyr e tregom adhahile

Gentiana
04-09-04, 08:04
Pershendetje Gentjana!!!!!!

qysh more nuk po mundesh me kuptu a punon ne FBI po nejse nuk koke e shkathet( pa ofendime)
Po te tregoj e ka emnin Muhamed kqyr e tregom adhahile

:roll: :roll: :roll: :? :arrow: :?: A esht Anėtar ne ket forum a?? hmmmm :? Nese nuk gabohem ne forum nuk esht asnje anėtar me ket nick, se paku jo anetar aktiv, kurse per joaneter, tybe nuk njof more un krejt Boten, pastaj un punoj vetem ne forum si FBI... :wink:

Again_Mergimtari
04-09-04, 21:27
Pershendetje Gentjana!!!!!!

qysh more nuk po mundesh me kuptu a punon ne FBI po nejse nuk koke e shkathet( pa ofendime)
Po te tregoj e ka emnin Muhamed kqyr e tregom adhahile

:roll: :roll: :roll: :? :arrow: :?: A esht Anėtar ne ket forum a?? hmmmm :? Nese nuk gabohem ne forum nuk esht asnje anėtar me ket nick, se paku jo anetar aktiv, kurse per joaneter, tybe nuk njof more un krejt Boten, pastaj un punoj vetem ne forum si FBI... :wink:

Po more ktu ne forum ashte qysh nuk po e dishe kukuuuuuu
Po qfare FBI hamami punon ti e nuk e din nejse ashte jete me e gjete vet se kurrgja nuk po dishe tung e mos thuj punoj ne FBI ma se na more ftyren :lol: :lol: :lol:

Mergimtari_04
07-09-04, 23:44
Pershendetje Gentjana!!!!!!

qysh more nuk po mundesh me kuptu a punon ne FBI po nejse nuk koke e shkathet( pa ofendime)
Po te tregoj e ka emnin Muhamed kqyr e tregom adhahile

:roll: :roll: :roll: :? :arrow: :?: A esht Anėtar ne ket forum a?? hmmmm :? Nese nuk gabohem ne forum nuk esht asnje anėtar me ket nick, se paku jo anetar aktiv, kurse per joaneter, tybe nuk njof more un krejt Boten, pastaj un punoj vetem ne forum si FBI... :wink:

PO more ne forum ashte por nuk ashte me kete nik ka nick tjeter,
Po me vjen keq po nuk po i njohfshe tan keta te forumit shko e specjalizohu edhe pak per kete detyre qe ke.

turisti
10-09-04, 18:40
Nderimet e mija. :P

Gentiana
10-09-04, 19:54
PO more ne forum ashte por nuk ashte me kete nik ka nick tjeter,
Po me vjen keq po nuk po i njohfshe tan keta te forumit shko e specjalizohu edhe pak per kete detyre qe ke.

Mergimtari, nese mendon ashtu, ateher flas me keta te tjeret te FBI,dhe hajde bere punen ti me mir.... :wink: Esht kollaj te flet njeriu,apo jo?!
Kurse per ket Muhamet, ehhhh sa njeri e ka emrin kshtu,aspak nuk me ndihmove....
P.SH ne Forum 2 anetar qenkan me Muhamet, ai muhamet dhe Muhamet Ali. Cilin po mendon tash ti?? :wink:

Gentiana
10-09-04, 19:55
Nderimet e mija. :P

Pershendetje Turisti, kalofsh si esht me s'miri.

Genta

turisti
11-09-04, 01:16
Nderimet e mija. :P

Pershendetje Turisti, kalofsh si esht me s'miri.

Genta
Falemnderit. :wink:

Again_Mergimtari
11-09-04, 06:43
[quote=Mergimtari_04]
PO more ne forum ashte por nuk ashte me kete nik ka nick tjeter,
Po me vjen keq po nuk po i njohfshe tan keta te forumit shko e specjalizohu edhe pak per kete detyre qe ke.

Mergimtari, nese mendon ashtu, ateher flas me keta te tjeret te FBI,dhe hajde bere punen ti me mir.... :wink: Esht kollaj te flet njeriu,apo jo?!
Kurse per ket Muhamet, ehhhh sa njeri e ka emrin kshtu,aspak nuk me ndihmove....
P.SH ne Forum 2 anetar qenkan me Muhamet, ai muhamet dhe Muhamet Ali. Cilin po mendon tash ti?? :wink: [/quote

Kure nuk je e zoja me e ba punen mos hyn ne te :lol: :lol: :lol:
Gjithesesi jeni e pershendetur byeeeeeee

No-_-one
12-09-04, 10:27
hi Gentina wie Geht es dir?
ich Vermisse mit dir zu Streiten aber ich weiss nicht wo soll ich anfangen hilf mir Bitte ? hahahhahahaah bis dann

Gentiana
12-09-04, 12:18
hi Gentina wie Geht es dir?
ich Vermisse mit dir zu Streiten aber ich weiss nicht wo soll ich anfangen hilf mir Bitte ? hahahhahahaah bis dann

No-_-one pershendetje. Nuk dua qe te grindemi, po nese don ti, ateher ta bejm ne gjuhen tone, kurse nese don gjermanisht, shkojm te rubrika e caktuar.... ok??? :wink:

No-_-one
12-09-04, 19:04
hi gentiana me fal qe nuk e kam pare ktu qe nuk esht per mos me fol ne gjuh te huaja . kalofsh bukur :evil:

Gentiana
12-09-04, 19:06
hi gentiana me fal qe nuk e kam pare ktu qe nuk esht per mos me fol ne gjuh te huaja . kalofsh bukur :evil:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/001.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/001.gif Gjithashtu te pershendes, dhe merre vehten me te mire... :wink:

No-_-one
13-09-04, 16:26
hi Genta hmmmmm genta po me duket se ja filloj Lufta mes neve. (merre vehten me te mire) nuk e di per qka kam me marr vehten me te mire te lutem me trego ti????? tung tung :roll: :shock:

Gentiana
14-09-04, 19:43
hi Genta hmmmmm genta po me duket se ja filloj Lufta mes neve. (merre vehten me te mire) nuk e di per qka kam me marr vehten me te mire te lutem me trego ti????? tung tung :roll: :shock:

Mu duke se pate nisur te behesh nervoz, e thash po me dhimbesh!Mos u ban kot nervoz, dhe merre vehten me te mire.... :wink:

No-_-one
15-09-04, 17:01
Pershendetje Gentiana me vjen mir mbasi po te dhimbem edhe vetem qe po te dhimbem du me marr vehten me te mir po shkoj menjeher me ja blre vehtes do Bombona hahahahahahaha. Tschüss

Gentiana
15-09-04, 17:25
Pershendetje Gentiana me vjen mir mbasi po te dhimbem edhe vetem qe po te dhimbem du me marr vehten me te mir po shkoj menjeher me ja blre vehtes do Bombona hahahahahahaha. Tschüss

Ashtu me daden, ishalla te kalon pak nervoziteti me ata bombona... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

No-_-one
16-09-04, 15:49
Ani ashtu me daden. une ty dade a????????

livoreka bicio
16-09-04, 20:21
GENTA te pershendes dhe te uroj suksese dhe argetim te kendeshum edhe ne te ardhmen.... :wink:

Gentiana
17-09-04, 13:26
GENTA te pershendes dhe te uroj suksese dhe argetim te kendeshum edhe ne te ardhmen.... :wink:

Livoreka te flm per pershendetje tua, gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjdo te mire.


PS: fotoja po me pelqen shuuuuuuuuum :arrow: :wink:

livoreka bicio
17-09-04, 15:21
GENTA te pershendes dhe te uroj suksese dhe argetim te kendeshum edhe ne te ardhmen.... :wink:

Livoreka te flm per pershendetje tua, gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjdo te mire.


PS: fotoja po me pelqen shuuuuuuuuum :arrow: :wink: FLM. Genta niashtu edhe mua e jotja po me pelqen hahahah :P :wink:

Gentiana
23-09-04, 21:46
FLM. Genta niashtu edhe mua e jotja po me pelqen hahahah :P :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ke te drejt,fotoja e ime me e bukur. :wink:

livoreka bicio
23-09-04, 22:16
FLM. Genta niashtu edhe mua e jotja po me pelqen hahahah :P :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ke te drejt,fotoja e ime me e bukur. :wink: ha,ha,ha,ha :lol: :lol: :lol: :arrow: ashtu eshtč :wink:

Djali Mihanes
24-09-04, 18:46
:arrow: te deshiroj fat ne jet dhe lumturi te pershndes un djali mihamnes... :wink: :arrow: [/url][/quote]

Gentiana
24-09-04, 19:06
:arrow: te deshiroj fat ne jet dhe lumturi te pershndes un djali mihamnes... :wink: :arrow: [/url]

Te flm. gjithashtu gjdo te mire te uroj.

Genta

Djali Mihanes
24-09-04, 19:51
nese je njesoj si ne fot at her mud te them se je nder mat mira ne ket forum :P :P

XONI
24-09-04, 21:35
genta te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jet familje e kudo dhe e pash qe ti qenke me banim ne ch te uroj te kalosh nji koh te kandeshme dhe te uroj nji jet te lumtur
:lol: pershendetje
dhe flm per mikrpitjen tuaj

Meli
24-09-04, 23:19
:lol: :D Gentes i deshiroj fat dhe harmoni, dhe ishalla rritet ,se mesa me duket nuk e kish prezantu gjatsin , por ty te kisha zgjedh per miss se ishe valla . :oops: :( 8)

Gentiana
25-09-04, 12:58
:lol: :D Gentes i deshiroj fat dhe harmoni, dhe ishalla rritet ,se mesa me duket nuk e kish prezantu gjatsin , por ty te kisha zgjedh per miss se ishe valla . :oops: :( 8)

:evil: Meli, jam rritur qka e kam pas njet, kurse prezentimin nuk e paske lexuar nga fillimi!!!

Gentiana
25-09-04, 12:59
genta te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jet familje e kudo dhe e pash qe ti qenke me banim ne ch te uroj te kalosh nji koh te kandeshme dhe te uroj nji jet te lumtur
:lol: pershendetje
dhe flm per mikrpitjen tuaj

Xoni, te flm. Edhe un te uroj gjdo te mire, dhe kalofsh mire ne Londer..... :wink:

vushtrria
30-09-04, 19:09
gentiana pronoje nje pershendetje nga vushtriu moj, jeni e shkelqyeshme respekt dhe shendet
me nderime vushtriu

Gentiana
30-09-04, 19:34
gentiana pronoje nje pershendetje nga vushtriu moj, jeni e shkelqyeshme respekt dhe shendet
me nderime vushtriu

Vushtrria te flm shum, gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjdo te mire ne Jete.
Mbremje te kendshme

Genta

Artan_9
01-10-04, 16:49
Gentiana te pershendes dhe te uroj disponim te mrekullueshum ne dardani :P

Gentiana
01-10-04, 17:57
Artan me nr 9 te flm shum. gjithashtu te pershendes.

Artan_9
01-10-04, 19:02
Artan me nr 9 te flm shum. gjithashtu te pershendes.hahahaha genta genta genta :P

Gentiana
10-10-04, 14:58
No-_-one ka filluar te me mungojn bisedat me ty! :oops: :wink:

Kaltrushi
13-10-04, 13:17
Un quhem Gentiana, me thrrasin Genta ose Ana.

Jam 22 vjeqe, jetoj ne CH.

1.65m. Flokt ngjyr geshtenj ashtu edhe syt.

A i permenda te gjtiha?? :wink:

Ju pershendes te gjtihve.

Genta


Te pershendes perzemersisht Genta. Ke harru me permned se nga je???
:wink: :arrow:
grüss dich

tschüss

Maca
14-10-04, 00:37
Genta te pershendes qiko me fal pak me Vones por un e kam zanat vonesen e kam kushurin haha...
Te lutem mos na le kurre dhe kam deshir qe gjdo her te jesh ne mesin ton dhe tna shoqerosh siq na ke shoqeruar deri me tani..
Ishallah ke nje jet te lumtur,te gjat,sukses ne gjdo aspekt etj...
Mos ndrysho!
:wink:

BeeP
14-10-04, 10:35
Gentiana Te Pershendes Prej Gishtave te Kames deri te maja e Flokut Une sdu as me te Uru Fate as kurgjo se ngrrrccccc Hahahahahh :P pak shaka Gentiana Te uroj c'do te mire vetem te para se ma e mira je ;)

Gentiana
14-10-04, 11:20
Genta te pershendes qiko me fal pak me Vones por un e kam zanat vonesen e kam kushurin haha...
Te lutem mos na le kurre dhe kam deshir qe gjdo her te jesh ne mesin ton dhe tna shoqerosh siq na ke shoqeruar deri me tani..
Ishallah ke nje jet te lumtur,te gjat,sukses ne gjdo aspekt etj...
Mos ndrysho!
:wink:

Maca me mire von se hiq, e din ti kte. e ku te qoj Zoti vonesen me e pas kusherin?? Edhe nuk e kam mendjen te ju le per momentin,sepse po me pelqen ketu,ama kur te ju le, ti do te jesh e para qe do ta din,ok?? :wink:

Gentiana
14-10-04, 11:23
Gentiana Te Pershendes Prej Gishtave te Kames deri te maja e Flokut Une sdu as me te Uru Fate as kurgjo se ngrrrccccc Hahahahahh :P pak shaka Gentiana Te uroj c'do te mire vetem te para se ma e mira je ;)

:roll: :roll: BeeP edhe un po te pershendes dhe te flm per urime! Gjdo te mire edhe ti, e dite te kendshme.
PS: te pershendes me kengen: Liza,Liza esht ma e mira! :lol: :wink:

BeeP
14-10-04, 18:12
Gentiana ajo ka qen nje shaka edhe njete e kemi ban me Maca me te rreh ama ketu jam ne dilem se kujt ti ndihmoj edhe pse ka qen Ideja ime te te rrafim :P (mos ke Frig ti se vetem i ligu qon dore ne Femra) ......!!!
Se dij se c'ka kisha mund te them per ty Gentiana je nje Vajze e Mrekullushme, Per ty kam vetem Fjal te mira je nje Vajz shum Simpatike (S'te kam pa as ne Foto) Hahahah ,je shum e sjellshme aq sa kemi pas bised une edhe ti ke pas sjellje tamam si nje Shqiptare e vertet "Mos te rritet mendja tash ) hahahahha :P:P:P
E din ndoshta tash se c'fare te kisha than , Po ketu spo guxoj se po xhelozion kush Hahahaha Upss gati Harrova te befte mire "Buka" :D:P

Tash te pershendes me nje pershendetje karate ne stilin rro ko ko hahah :)

BeeP
14-10-04, 18:39
Upss nime Gati harrova per kangen Lizaa Liza dojna me qite nja duet une ti edhe Maca hahahhah ama ni Kange te fort se qate Liza jam kah e du diqka shum :) Hahhah Kiss kiss kan te kap :P

Maca
14-10-04, 23:15
Genta te pershendes qiko me fal pak me Vones por un e kam zanat vonesen e kam kushurin haha...
Te lutem mos na le kurre dhe kam deshir qe gjdo her te jesh ne mesin ton dhe tna shoqerosh siq na ke shoqeruar deri me tani..
Ishallah ke nje jet te lumtur,te gjat,sukses ne gjdo aspekt etj...
Mos ndrysho!
:wink:

Maca me mire von se hiq, e din ti kte. e ku te qoj Zoti vonesen me e pas kusherin?? Edhe nuk e kam mendjen te ju le per momentin,sepse po me pelqen ketu,ama kur te ju le, ti do te jesh e para qe do ta din,ok?? :wink:

Hahaha ha de un vonesen kushurin nga baba e me fam... te babes spo kam shume kontakt e ra rasti me te shkru ty e njoftova haha... :wink:
Gzohem qe do te jesh vazhdimisht ne mesin tone,por sa per me na lane neve nuk dua,edhe nuk dua te degjoj kurr se po na len kete gje heke nga koka hohoh
Te pershendes...Kojshike me e dit ti se haaha :twisted:

Gentiana
16-10-04, 00:44
Upss nime Gati harrova per kangen Lizaa Liza dojna me qite nja duet une ti edhe Maca hahahhah ama ni Kange te fort se qate Liza jam kah e du diqka shum :) Hahhah Kiss kiss kan te kap :P

Duet :roll:, nejse behet nje trio, nese vjen edhe maca me kendu ket kengen e Lizes!!!
Sidoqoft kur te esht gati kjo keng, ateher me trego,vij dhe kendojm ok?? :wink:

dr1ta
16-10-04, 21:23
Pershendtje genta me pelqejn shum temat e tuja:)

Gentiana
17-10-04, 13:23
Pershendtje genta me pelqejn shum temat e tuja:)

Flm Dr1ta, gjithashtu pershendetje! Nje te diell te kendshme te uroj.

tony_pejon
17-10-04, 14:47
Pershendtje genta me pelqejn shum temat e tuja:)

Flm Dr1ta, gjithashtu pershendetje! Nje te diell te kendshme te uroj.

:D Tung genta ana m pershendetje si kaloni qka ka te re ne ch babi mami vllaznija ton tuto kpmpleto qysh jeni ahahaha akrebat qysh i ki ash zoti,
pe shoh qe ton pot pershendetin e tukan kap si m ne m veq deshta tju them ktynve qe kom ndermend meta qu msitin qet jav e mos te lodhen shum, ahahah
tung nihere e shihem qet jev kut ti pruj njo 5 kila dukat per fejes
e ju tjeret leni komplimentet prej qetashit :lol:

Gentiana
19-10-04, 13:13
:D Tung genta ana m pershendetje si kaloni qka ka te re ne ch babi mami vllaznija ton tuto kpmpleto qysh jeni ahahaha akrebat qysh i ki ash zoti,
pe shoh qe ton pot pershendetin e tukan kap si m ne m veq deshta tju them ktynve qe kom ndermend meta qu msitin qet jav e mos te lodhen shum, ahahah
tung nihere e shihem qet jev kut ti pruj njo 5 kila dukat per fejes
e ju tjeret leni komplimentet prej qetashit :lol:

Qy qy,allahile a u lodhe hiq??
Mire jan te gjith, po ti, si e ke mamin babin e te gjith te tjeret??
Tony ku mbeten more ata msit tu, qe sa koh i prita po nuk esht gje puna jote. Edhe hey, veq me 5kg Dukat, tybe keq, se tek nuk duhet me qen, keshtu qe pa ardh me 6kg dukat, nuk kemi qka flasim hiq!!!

painkiller
27-10-04, 00:29
Genta krejt eshte ne rregull me ty,mjaft e kjart je,por nuk na tregove asgje per Anen.Vetem e permende emrin e saj dhe asgje tjeter.

Gentiana
27-10-04, 15:06
Genta krejt eshte ne rregull me ty,mjaft e kjart je,por nuk na tregove asgje per Anen.Vetem e permende emrin e saj dhe asgje tjeter.

Painkiller, Anna me duket mundet te pergjigjet vet, dhe pyete ate, te tregon qka don me te tregu!!!
Sidoqoft te pershendes


Genta

Gjebraili
28-10-04, 10:02
Kalova kesajde e thashe: Hajt tia jap nje thes pershendetje Gentianes, sepse e meriton vallha :)

Ciaoooooo Gentiana dhe kalo bukur :) :lol: :)

Gentiana
28-10-04, 14:02
Kalova kesajde e thashe: Hajt tia jap nje thes pershendetje Gentianes, sepse e meriton vallha :)

Ciaoooooo Gentiana dhe kalo bukur :) :lol: :)
Gjebraili flm qe kalove ksajde, edhe me flm per ket pershendetje.
Te pershendes edhe un ty, e kalo mire te ajo Mahalla e Bacit Sylė. :wink:

Mafiozi
29-10-04, 00:26
Edhe un kesh me Gjebrailin tu bėr jogging, thash hajt te kaloj pak kah gentiana simpatike pėr njė pėrshėndetje nga zemra... Nderime 8)

Kaloh si ėsht mė mir Genta... :P :P :wink:

Gentiana
31-10-04, 16:44
Mafiozi flm per ket pershendetje, edhe un te pershendes.

Djalo tybe ne mendime me ke shti, me e marrur vesh se cili na ke, po hiq nuk po di me i ra ne fije?!! :evil: :evil: :evil: :roll:

Rudi_1
31-10-04, 23:42
Me te vertet jeni per nje pershendetje te vecant...
Pranoni pershendetjen time nga zemra,ju uroj gjithe te mirat ne jet,...
Ciao nga Rudi_1 8)

Gentiana
01-11-04, 19:47
Me te vertet jeni per nje pershendetje te vecant...
Pranoni pershendetjen time nga zemra,ju uroj gjithe te mirat ne jet,...
Ciao nga Rudi_1 8)

Rudi flm. edhe un te pershendes, dhe te uroj gjdo te mire...

Rudi_1
03-11-04, 01:31
Me te vertet jeni per nje pershendetje te vecant...
Pranoni pershendetjen time nga zemra,ju uroj gjithe te mirat ne jet,...
Ciao nga Rudi_1 8)

Rudi flm. edhe un te pershendes, dhe te uroj gjdo te mire...
Ska problem gentiana.
Ju meritoni edhe me teper e lere nje pershendetje.
kalofsh mire dhe caste te mira ne shoqeri pra gjith te mirat ne jet...
Edhe nje her ju pershendes...ciao 8)

fudi
14-11-04, 17:04
genta te pershendes me simpati dhe rrespekt nga ana ime. :P

superintelligent
14-11-04, 17:13
pershendetje zonjushe e nderuar GENTA.nje gje sna tregove se prej nga e ke origjinen(mendoj ne kosove)se edhe une jetoj ne CH.
P.S.me fal qe ta shkurtova pak emrin,po ashtu eshte me thjesht, modern dhe elegant.te fala virtuale nga superintelliGENTA

Gentiana
14-11-04, 17:19
pershendetje zonjushe e nderuar GENTA.nje gje sna tregove se prej nga e ke origjinen(mendoj ne kosove)se edhe une jetoj ne CH.
P.S.me fal qe ta shkurtova pak emrin,po ashtu eshte me thjesht, modern dhe elegant.te fala virtuale nga superintelliGENTA

Superintelligent, ne shum vende e kam shkruajtur se nga jam me Origjin, po mbase qenke anetar i ri ne Dardania ateher po ta fali ket dhe po tregoj edhe nje her: Jam nga Gjakova!

Shpresoj se mjafton. Kurse per shkurtimin e emrit, nuk ka problem, sepse ashtu edhe me thrrasin shoqeria...
Kurse une ty te uroj ēdo te mire dhe mire se vjen ne Dardania.de, qaste te kendshme.

Genta

Gentiana
14-11-04, 17:20
genta te pershendes me simpati dhe rrespekt nga ana ime. :P

fudi te flm, edhe un ty te pershendes dhe te uroj ēdo te mire dhe mire se na vjen ne www.dardania.de .
:wink:
Genta

MemphiSx
14-11-04, 17:45
Genta e lexova letren qe e kishe lan ne deren time po skam qellu aty :( Sot feste e dola pak ;)
Nese je ne shtepi me trego se po vi me ta Uru Festen e Madherishme te Bajramit ;)

Gentiana
15-11-04, 14:40
MemphiSx te flm. Edhe une ty te uroj me fat Bajramin, ty dhe familjes tende dhe gjith besimtareve Musliman.

sihana
15-11-04, 20:29
:wink:

uliksi31
16-11-04, 06:42
MemphiSx te flm. Edhe une ty te uroj me fat Bajramin, ty dhe familjes tende dhe gjith besimtareve Musliman.

Vertet meritoni respekt.Highly respected Genta :arrow:

loni19
16-11-04, 12:15
pershendetje per genten nga zvicrra.me te vertete ne dardania eshte kenaqesi flitet shqip diskutohet.si kaloni ju atje ne zvicerr a punoni ne cilin qytet jetoni.pershendetje.

Gentiana
16-11-04, 18:02
:wink:

:wink: :wink:

Mafiozi
16-11-04, 20:24
Nje mendim nga zemra per ty Genta... :wink:

Kaloh mir 8)

Gentiana
16-11-04, 23:19
MemphiSx te flm. Edhe une ty te uroj me fat Bajramin, ty dhe familjes tende dhe gjith besimtareve Musliman.

Vertet meritoni respekt.Highly respected Genta :arrow:

Uliksi31 flm. Respekt edhe nga ana ime per ju.

Mbremje te kendshme.

Genta

Gentiana
16-11-04, 23:22
pershendetje per genten nga zvicrra.me te vertete ne dardania eshte kenaqesi flitet shqip diskutohet.si kaloni ju atje ne zvicerr a punoni ne cilin qytet jetoni.pershendetje.

:? Loni pershendetje. Ne CH mire po kalojm.
E ju atje ne Macedoni, si ja kaloni??
Mire se vjen ne forumin dardania.de dhe qaste te kendshme.

Genta

Rudi_1
17-11-04, 01:01
Pershendetje Genta.
Shiko un te thash se je ma i mira por edhe njeher po te them si ti je ma e mira.
Ciao dhe te pershendes..........kalofsh mire shoqe....Rudi_1

Gentiana
17-11-04, 01:21
Rudi flm, e di se jam me e mira... :wink:
A njeve Shejtonka? Mos thuaj se nuk ka te drejt! 8) 8) :wink:

Pak shaka

mickoja
17-11-04, 02:44
Pershendetje Genta.
Shiko un te thash se je ma i mira por edhe njeher po te them si ti je ma e mira.
Ciao dhe te pershendes..........kalofsh mire shoqe....Rudi_1ani de se u murrem vesh qy sa here don me i than qikes se asht ma e mira..mos pate qef dhe kjo me te than se je ti ma i miri?heee??

Gentiana
17-11-04, 13:12
Pershendetje Genta.
Shiko un te thash se je ma i mira por edhe njeher po te them si ti je ma e mira.
Ciao dhe te pershendes..........kalofsh mire shoqe....Rudi_1ani de se u murrem vesh qy sa here don me i than qikes se asht ma e mira..mos pate qef dhe kjo me te than se je ti ma i miri?heee??
:lol: :lol: :lol: :lol:

Rudi_1
19-11-04, 21:17
Pershendetje Genta.
Shiko un te thash se je ma i mira por edhe njeher po te them si ti je ma e mira.
Ciao dhe te pershendes..........kalofsh mire shoqe....Rudi_1ani de se u murrem vesh qy sa here don me i than qikes se asht ma e mira..mos pate qef dhe kjo me te than se je ti ma i miri?heee??
:lol: :lol: :lol: :lol:

:oops: :? :lol: :lol: 8)

vushtrria
20-11-04, 11:20
tungi genta nga vushtrriu ahhahahhaha

Gentiana
20-11-04, 12:33
tungi genta nga vushtrriu ahhahahhaha

Vushtrria, tungi nga Genta. :P :wink:

No-_-one
28-11-04, 11:34
hmmmmmmmm genta gjdo her ketu dhe per gjdo njerin e gjen nje pergjigje edhe te gjitha pergjigjen njesoj nuk e di apo shkrun kjo vet apo e ka bere nje progran qe qi program pergjigjet automatikisht.
p.sh mir jam te pershende te uroj e keshtu me radh hahahaha voll Langweilig

tung tung jetz aber zickenalarm

Gentiana
28-11-04, 12:43
No-_-one a mujte me ardh a u lodhe rruges hiq? Mire je??
Bash keq kesh pa ty,gjumi naten nuk me mirrke, po shyqyr me erdhe,nuk po me harron. :roll: :evil:
E nese e ke langweilig, pse po hyn hiq ateher ketu?? un nuk te thirra...

Nejse, nje dite te kendshme te uroj.

No-_-one
28-11-04, 16:25
Gentiana beso e kam dit pergjigjen tende pa me shkru ti mua hiq. hahahhaha
edhe nuk kam then se mua esht Langwelig po ju si po shkrune pershendetje urime te fala hin und her oh got ich kannn das nicht mehr sehen ihre macht nur das himmel blau also tschüss und ich störe euren spass nicht mehr also bis dann

Gentiani
29-11-04, 19:48
No-_-one a mujte me ardh a u lodhe rruges hiq? Mire je??
Bash keq kesh pa ty,gjumi naten nuk me mirrke, po shyqyr me erdhe,nuk po me harron. :roll: :evil:
E nese e ke langweilig, pse po hyn hiq ateher ketu?? un nuk te thirra...

Nejse, nje dite te kendshme te uroj.


:lol: :lol: :lol: :wink: so ein langweilige Typ hey!!

zeshkani_i_embel
30-11-04, 20:40
spari te pershendes dhe kisha pasur deshir te dij se nga je me origjin dhe ku banon ne ch tung nga zh

Mafiozi
01-12-04, 10:39
Nje pershendetje per ty Genta!
Kaloh bukur. :wink:

Gentiana
01-12-04, 15:34
spari te pershendes dhe kisha pasur deshir te dij se nga je me origjin dhe ku banon ne ch tung nga zh

Zeshkan me origjin jam nga Gjakova.
Te pershendes.

Gentiana
01-12-04, 15:34
Nje pershendetje per ty Genta!
Kaloh bukur. :wink:
Flm, edhe ty dite te kendshme.
:wink:

zeshkani_i_embel
01-12-04, 15:40
spari te pershendes dhe kisha pasur deshir te dij se nga je me origjin dhe ku banon ne ch tung nga zh

Zeshkan me origjin jam nga Gjakova.
Te pershendes. flm por ne ch ku banon dhe sa vjeqare je nese bon me dit flm per mirkuptim tunggggggggg

skender
06-12-04, 23:01
tung genta te pershendes dhe te dshiroj qdo te mira ne jete dhe shume suksese ,si ne sferen e dashuris dhe te jetes.

skender
06-12-04, 23:17
qhem skender jam nga prishtina jam 28 vjeqar ,jam zezshkan ,jam 1.92 etj..

ShEjToNkA
06-12-04, 23:44
qhem skender jam nga prishtina jam 28 vjeqar ,jam zezshkan ,jam 1.92 etj..
Houu Skender , mos vallė e keni humbė orientimin ???? :roll:
Prezentimi yt qenka i mirė ,ama mė mirė do dilke si tė ishte prezentim nė vetė, d.m.th njė temė po ta hapshe extra pėr kėtė prezentim?!
Se kjo temė ėshtė extra pėr, Gentiana!

Gjebraili
15-12-04, 17:38
Pershendetje Genta :lol:

Vertet je e bukur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-12-04, 17:43
Pershendetje Genta :lol:

Vertet je e bukur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Gjebrail, preke hundėn se mos po i merr qikės mėshyes. :wink:

usher
20-12-04, 21:52
qka u ba vlla kush o kjo genta OJ GENTE DEKSH SONTE DEKSH qe ao mir :lol:

Barbaroza
20-12-04, 21:55
qka u ba vlla kush o kjo genta OJ GENTE DEKSH SONTE DEKSH qe ao mir :lol:

Vdeksh ti jarabi,po cka te beri ēika,qyyyyyyyyyyyyyyyyy.

Gentiana
20-12-04, 21:57
qka u ba vlla kush o kjo genta OJ GENTE DEKSH SONTE DEKSH qe ao mir :lol:

:shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ja,tybe ndisha qka te bera?! :?

DEA
20-12-04, 22:00
Tung Gentiana, deri me tani kerkova se a te kam shkru kund po pa sukses se gjeta vehten , keshtu pra qe prano pershendetjet e mia te vona enkas per ty.

p.s. e hiqu atije qe te tha deksh, se ai ish duke dhene shpirt per momentin vet e po mundohet edhe dikend me e marre mbas veti :wink:

usher
24-12-04, 13:26
ej oj gente hajgare se kur hina i pash kejt gjinja tut shkrujt je shume e bukur e sene thash hajt une ta shhkruj qashty se jo pernimke shume e mir ishe qiaq pata

usher
24-12-04, 13:30
oj hajgare bre se kur hin te ti e pash kejt gjinnja tut shkrujt je shume e mir e sene thash hajt une te shkruj qashty se jo pernime shume e mir ishe veq pak hajgare oki kl mire

usher
24-12-04, 13:32
ej um falni qi kum postu 2 her pa qellim e kum ba se u kan rrjeti shume i dopt sory

Gentiana
24-12-04, 14:43
Tung Gentiana, deri me tani kerkova se a te kam shkru kund po pa sukses se gjeta vehten , keshtu pra qe prano pershendetjet e mia te vona enkas per ty.

p.s. e hiqu atije qe te tha deksh, se ai ish duke dhene shpirt per momentin vet e po mundohet edhe dikend me e marre mbas veti :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Flm DEA,edhe une ty te pershendes dhe te uroj ēdo te mire.

PS: ku me gjet bash mua bre, me me marr mbas?! :wink:

Gentiana
24-12-04, 14:45
ej oj gente hajgare se kur hina i pash kejt gjinja tut shkrujt je shume e bukur e sene thash hajt une ta shhkruj qashty se jo pernimke shume e mir ishe qiaq pata

Usher, N/P dhe flm per kompliment.
Mire se vjen ne www.dardania.de dhe qaste te kendshme te uroj.

Genta

usher
24-12-04, 16:09
flmmm genta qummm kl mir

artyon
20-01-05, 20:20
une jam artyon edhe jam nga mitro profesioni student

Gentiana
21-01-05, 19:12
une jam artyon edhe jam nga mitro profesioni student

Artyon mire se na vjen.

Honesty^uk.
03-07-05, 16:42
Un quhem Gentiana, me thrrasin Genta ose Ana.

Jam 22 vjeqe, jetoj ne CH.

1.65m. Flokt ngjyr geshtenj ashtu edhe syt.

A i permenda te gjtiha?? :wink:

Ju pershendes te gjtihve.

Genta

Ka disa kohe qe po mungojn shprehite dhe shkrimet tuaja qe sillnin gjalleri dhe ndeznin atmosferen e FD, prandaj shpresoj qe ky shkrim i imi ketu te sherbej si katalizator ushqyes per rikthimin tuaj.

Megjithese nga nje prezantim i tille mundesh qe te na kthehesh cift :lol: :lol:

Pershendetje per ju SIMPATIA e FD

Honesty

anna
05-07-05, 22:08
Te pershendes kudo qe jee!!!!anna :wink:

Artisti
20-08-05, 08:50
Sy geshtenje mire se t kam gjet ,se ti je para meje ketu :wink:
Artisti

Gentiana
08-10-05, 18:19
Sy geshtenje mire se t kam gjet ,se ti je para meje ketu :wink:
Artisti

Artisti edhe pse pak me vones po te pergjigjem, me mire von se hiq.

mire se vjen. :wink: