PDA

View Full Version : KUSH ESHTE TOXIC_TUNA?


TOXIC_TUNA
29-10-03, 11:16
EMRI:TUNE

MBIEMRI:GOJANI

STATUSI MARITAL:I PAMARTUAR

SEXI:M

MOSHA:25

PROFESIONI:STUDENT EDHE PAK

KONFESIONI:KATOLIK POR JO FANATIK

AMBICIET: NUK I DUA PA I MERITUAR

HOBI:FUTBOLLI DHE NOTI

EDHE SKIJIMI POR JO NE BORE.....................TUNG TE GJITHVE :wink:

turisti
10-09-04, 19:35
Te pershendes-Toxic_Tuna. :wink: