PDA

View Full Version : Vetem per femra?!!!


^Goni
02-11-03, 14:49
Pershendetje gjitheve

me intereson te di nga femrat (ben dhe mashkujt) se pse femrat kur jane ne lokal (disko,bar night,kafiq...) hyjn nga dy veta ne toalet

Tungi

mija
02-11-03, 15:56
haha shum palidhje....MOS ME SHKU VET se pritojn....

^Goni
02-11-03, 20:48
A shume palidhje o ka te doket a hahaahhahhaahha

mue kjo pergjegjja jote nuk mu duk me lidhje ,se kjo qe pyta

eshte po pse eshte nuk e di prandaj pyeta

mpuuuuuuuuuuuuuuq :wink:

jehona
03-11-03, 00:00
te pershendes goni, a din pse shkojn, sepse ju mashkujt jeni asishne se nuk mundeni me u ndal as deri sa te shkojn femnat ne WC pa i nguc, e keshtu shkojn femna bashk me WC me ju kall juve mashkujve dy-fysh (doppel) :wink: .....valla me te kallxu te verteten nuk di pse, ndoshta veq me u bo "kishe na te dashtne njona me tjetren" :wink: ......

MiRa007
03-11-03, 16:15
te pershendes goni!a din pse shkojn femrat bashk ne wc - sepse athere d.m.th. ne shekullin 17./18. nuk kan pas njerzt wc mbrenda ne shtepi por jashte, ne oborr e femrat s'kan pas guxim me shku vetem- pra jan shku dy vete!

per kete arsye ka mbet ende keshtu!hahahanuk e di a eshte e vertet apo veq prall!?kalofsh mire

mija
03-11-03, 17:29
HA HA HA "mira" shum fore e fort a...hiihhi...jo nime spo di ...em fal GONI pate te drejt me pyt nime se normal kur nuk din kerkon pergjijgje...po mir e pat Jehona se qaashtu djemt sjon rahat ee qikan hin ne siklet se smujn vet me shku ne Wc vet por ne shumicen e rastev shkojne veq me shetiti deri te wc-ja mos pe gjejn rruges fatin e jetes hahahaha...

qaosss

Murgesha
03-11-03, 20:21
Mire e ka Mira ndoshta prejardhjen e kane prej ateheri veq nuk ma ha mendja. Une jetoj ne perendim dhe keto gjera nuk ndodhin. Edhe keto ketu jane femra por nuk ndodh. Ndoshta eshte faji te meshkujt pse jane teper ngacmues te ne shqiptaret.

jetaaa
06-11-03, 17:45
te pershendes Goni ncncncn pse a???? Pse.. Sepse qy hahahaa o nuk shkojn vet se meshkujt shqiptar pa u nguc nuk mujn e kshtu ma te sigurta me shku dy edhe me vet njona tjetren se a jam mire edhe a mos kam ndonje sen naj kun e qeshtu tjeter nuk po di qka edhe pse

^Goni
08-11-03, 19:07
Tung

ej shume flm per keto thanje mirpo prap nu jam i kenaqur se per kete gje mendoj se eshte nje enigm e femrave

e kto pergjigjet jan interesante sidomos mira007 kete vertet nuk kane pas guxim me shku vet sidomos oret e vona se eshte dashte me percjellje hahahahhaahahahha po kto ne lokale une nuk kisha than qe eshte per shkak se djemt po i ngacmojn se ka nja 7 a ma shume vite qe dal gati rregullisht ama kesi sene nuk kam has qe djali me e prit rastin te wc me i fol diqka ............. po tregoni se besoj qe e dini se kete pytje e kam pas nja nje femer edhe ja kam than shume arsye mirpo nuk i ka pranu e prej asaj dite nuk e di psen

nese din dikush tregoni

mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq

ylli777
08-11-03, 19:43
deshta te ja kthej pergjigjejen Gonit:

dy femra shkojn bashk ne wc sepse duhet me shkunde njera tjetren kure te urinojne (pshurren) a djemt nuk kane nevoj se e shkundin me nje dore. a eshte kjo ??? :lol:

^Goni
08-11-03, 20:39
hahahhahahhahhahah ndoshta nuk e di ahhaahahhahhahah

shume interesant hahahahhahhahaa

kom ndegju qe edhe mashkujt ne moshe te shtyer e shkundin po per femra sot po ni hahahahhahaha

tung :lol: :lol: :lol: :lol:

mija
09-11-03, 11:46
buhaaaaaaaa shum palidhje...allahile ku po furnizoheni me qito fore palidhje.com a ...hahah nejse hajgare...zdi bre Goni paksa pytje kompleksive se qe kerkush spo din mu pergjig mir:P

jo ksi...para 1-jave kur ja nisem me komentu qit p[ytje ja kom nis eq me nejt afer wc te femrav edhe i pytsha ej pse po shkoni bash en wc haha a e din pse ke pergjigjja

"veq me vet ti pse" ahhahaah....ej nime po shkojn se i vjen mare me shku vet qe pot flas prej shumices se rastev se veq thot naj shoqe " ej pash mu hajde me mu deri ne wc se duna me shku e spo kom qef mem pa vetum" edhe nese nuk beson fakt o

nejse qaos nje her :D

^Goni
09-11-03, 14:19
hahahaha ej edhe te une bash interesant u bo se keni ra ju femrat qe po shkoni ne WC ka dy veta edhe mue me lindi kjo pyetje ahhahaha

tungiiiiiiiiiii

Gentiana
09-11-03, 15:28
Tung te gjithve,valla sa i perket ksaj teme, nuk po di qka me te then Goni.

Vetem pse nuk shkoj un vetun?! esht se pritoj,po mvaret prej rasti apo prej vendit. Ama prap po o la keta te pergjigjen nje her,ateher te tregoj. :wink:

Tung dhe kaloshi mir.

Genta

loti
09-11-03, 21:51
Tung

Pak mahi ,temrat shkojne nga dy ne WC sepse nuk kane qef ne mashkujt me dite se cila e bani...

Ndoshta edhe nuk eshte mahi ?!

mija
10-11-03, 00:53
tung LOTI kofsha me dit qa ki tho mir ish kon..te lutem pak sqaro qat diskutim...

Donika
10-11-03, 11:52
tungifemrat shkojn ne WC ka dy, per me bisedu shpejt nje diqka te vogel, qe nuk kan qef shoqeria tjeter me dit, ose me then ma mir meshkujt se jan aty. Se folin per meshkujt qe i kan percjell e per mashkujt qe jan te pranishem ne ate vend se ku jan. si pershembull keshtu:" uh a e pave se si po me kqyr me bisht synit aj te bari ne te veshum ne te bardh, uh mos te kisha pas ket tullusumin ket me veti, e kisha kqyr edhe une. " e shoqja ja kthehn" mos u ba budallic me kqyr, se pe han tash." e aja mendon vet me nzahn e e kshillon keshtu spejt e spejt ne WC shoqeruesen e saj.Ose edhe shkojn ne WC e mundet me ndodh diqka, si met ardh menstruacionet, e keshtu qe mundesh edhe shoqen me thirr ne ndihm me ta sjell far tamponi a diqka, ose me mungu letra a WC me ta prue pakes leter. po nashta edhe te shminkat, se sa e di une biseda ma e madhja ne WC asht per shminka. Pra per tjeter send nuk e di pse shkojn dy femra bash ne WCju pershendes

Online
10-11-03, 17:48
PershendetjKukukuk ska qare njeri pa kukat kur t'nine ksi pyeje

vetem s'paske dal ti edhe qaq shume po me duket neper Disco se edhe veten shkojn hahahaPyetje te tilla i takojn rubrikes sė HUMOR-it kjo pyetje sa po e shoh une s'paska t'bėj me Dashuri as SEX

Better later than never

loti
10-11-03, 19:35
Tung

Mija , u mahita pak ....Thash se femrat shkojne nga dy ne WC sepse nuk kane qef qe mashkujt e pranishem ne disco ,kafiteri me dite se cila e bani sh... pra mos me thone se " Qe valla Edita po shkon me ba sh..."

mija
10-11-03, 22:30
uuuuuuuuuuuuff LOTI qa the...po qa ka lidhje more ii ajo o gjo normale kush shkon ne wc per qa...drejten ta them po foli personalisht un nuk e kom qat kompleks valla edhe vet me shku pse qa bohet nuk em han kerkush valla..

nejse t pershendes..qaoss

XHEKI
12-11-03, 19:02
Phuuuu Nanen as ketu sun zuna sen mendova qe krejve femra jon po :( Fak... :(

arTanibb
13-11-03, 01:10
Ahaha xheki po osht duft me ta marr menja edhe pse osht vetem per femna duhesh mi dit se qaty ku osht veq per femna ka mas shumti mashkuj :)

mija
13-11-03, 16:42
artan shum po fol hahahah...

arTanibb
14-11-03, 00:54
artan shum po fol hahahah...Mija pom shtin ti se skisha shkru :P

mija
14-11-03, 15:03
haah ani pra fol:P

Zana
14-11-03, 15:11
Po Femrat shkojn bashk ne Wc se pritojn me shku vet,edhe se doshta nuk duhet me shku ne wc,po vec folin ne WC!haha :lol: :wink:

arTanibb
14-11-03, 15:14
haah ani pra fol:P

Mija ani spo foli mo po veq po shkruj ma mir ... Edhe ksi ata se kam ba hala se smujta hala mej shku n'funt mos u merzit mas lergti masneser osht hazer only for you ;)

mija
14-11-03, 16:18
ok thnx aan car tkom...e ksi nime e bon e pas emrin i tij me kon "arimas" ok

qaossssss

TONINO
14-11-03, 22:06
Pershendetje gjitheve

me intereson te di nga femrat (ben dhe mashkujt) se pse femrat kur jane ne lokal (disko,bar night,kafiq...) hyjn nga dy veta ne toalet

TungiHAHAHAHAH, QYSH BRE FEMNA JU SDINI PSE SHKONI NĖ WC VETEM?NCNCNCNC.

FERMAT SHKOJN VETEM NĖ WC MEJA MAJT NJĖRA TJETRES QIRIN APO ME BO FLLISHT, MARRJA E ZOTIT, HAAAA MĖRA NDERMEND PSE SHKOJN? SE NDOSHTA NJĖRA ĖSHTĖ ME MOSTRACIONE APO ME GJAKE, E KSHTU QĖ E KA VESHTIR ME E HEK TAMPONIN, KSHTU QĖ AJA QĖ ĖSHTĖ SMUT M'BAHET PĖR WC(SHOLE) E KURSE SHOQJA AT PENIN E TAMPONIT QĖ M'BETET JASHT VAGJINES E LIDH PĖR DERE DHE E NGREH MEJA NXJERR, SIKUR DHOMIN HAHAHAHAHA.

oOO TUNGJA TJETA TĖ GJITHEVE.

__________________________________________________ ___________Geto_21

jehona
14-11-03, 22:41
tonino gjynah esht ky forum per bese, kur po e mendoj se far njeri po shkrun ne te, me fal po e bone veten me te klasifiku ne nje shkalle shum te ulet, sa i perket komentit juaj ne kete tem!!!

mija
15-11-03, 12:02
tung. valka mare qfar njeriz krejt ka ne ket bot ncncncn....nese mendi qe po perparoni me keto mendime hall pra... :?

TONINO
15-11-03, 19:50
tonino gjynah esht ky forum per bese, kur po e mendoj se far njeri po shkrun ne te, me fal po e bone veten me te klasifiku ne nje shkalle shum te ulet, sa i perket komentit juaj ne kete tem!!!Njė pershendetje pėr kėt zonjushen Jehona, ej qysh se kur ti u bone ti klasifikon njerzit,apo ciles shkall i takoj une, a mos po ki qef une meta tregu ty shkallen 360c°. mos qelni tema palidhje se kiselinen poma qoni OK, Kurse ti ole ole ma mir shiqo veten se ciles shkall i pėrket.

__________________________________________________ ___________

Geto_21

Online
16-11-03, 18:09
Tung

hej o TONINO a i lexon ti temen aty kur te hysh , po a e ke pa se kjo tem ishte vetem per FEMRA qy lej qikat rahat edhe nese se njeh Jehonen

i thua Zonje apo Zonjushe mos e ul qiken qy ku pe din ti ndoshta eshte Zonje

Jehona edhe ti qike tema eshte ketu per SEX e ketu s'ka marre fol qka te dush pse a po ta njeh dikush Nanė e Babė a? qy veq me ofendue s'ka

Ky ka fole General (n'pergjithesi )apo jo

Jehona ky hon e don u kan keshtu prej goje apo TONINOOnline si the Name Sex is the surname

Forget the Name have sex Online

^Goni
28-11-03, 17:33
ku jeni ej a jeni mire

sipas ketyre leximeve me duket se keni dal pak nga tema po nejse po pres pergjigje te mirefillt

python
30-11-03, 21:13
une tranohem-kallem kur dy femra shkojn ne WC bashk, pra kur ndodh kjo une vetem ulem edhe fantazoj per ato, ne WC nje bionde nje zeshkane shum te n'djersita prekin njera tjetren...nejse se mua tash tushi me pret :D

Murgesha
30-11-03, 21:24
Plas Python. Pse a qashtu mendon ti per femra kuku :oops:

Po ti mos rri afer WC- eve se ndoshta nuk e ke tushin afer :wink:

jehona
01-12-03, 17:51
tonino gjynah esht ky forum per bese, kur po e mendoj se far njeri po shkrun ne te, me fal po e bone veten me te klasifiku ne nje shkalle shum te ulet, sa i perket komentit juaj ne kete tem!!!Njė pershendetje pėr kėt zonjushen Jehona, ej qysh se kur ti u bone ti klasifikon njerzit,apo ciles shkall i takoj une, a mos po ki qef une meta tregu ty shkallen 360c°. mos qelni tema palidhje se kiselinen poma qoni OK, Kurse ti ole ole ma mir shiqo veten se ciles shkall i pėrket.

__________________________________________________ ___________

Geto_21TONINO te pershendes, valla me te kallxu te verteten une nuk jam hiq ketu per ti klasifikoj apo ofendoj gjinen, kurse te klasifikova ty sepse e lype, edhe per bes nje shuplak te nxeht e kishe meritu sa syt gaca me te qit edhe qyrrat duq me te dal.... me fal po kur te dush me e shpreh mendimin ton, tani tu kisha lut ta shprehish me fjal SERIZOE e jo me fjal ofenduse prej disave fjaloreve te ndryshem..... flm per mirkuptim...

mija
02-12-03, 19:02
PALIDHJE...loti

python
04-12-03, 01:06
mpucqh murgesh :P je bionde apo zeshkane :?: :o

mija
05-12-03, 00:48
ha ha ha HALA JENI KSAJDE A!!!!????

^Goni
06-01-04, 17:10
Hahaahahahahah Mija a gjalle hala a!

qika_pr
22-05-04, 15:23
shkojne ka dy veta se deri wc bohet ni gjiro edhe ju djemet i shihni
Jo hajgare kurr se di shprehi u ba me shku ka dy veta valla edhe kurr nuk e di pseeeeeee

Engjellushja
12-06-04, 20:38
A deshironi met vertet me dit pse shkojn Femrat s bashku n WC !????

nejse t githat nuk veprojn ashtu, por ato c nuk veprojn ato shkojn dhe vehtun per ket Femrat c shojn s bashku n WC, shkojn me b Llaaaaaffff a e dini per cka....... Per Mashkuj ! ai m kqyri, Ai m tha kshtu, un e kqyra , m nguci m tha t dua....ma beri me sy etj. hahahahahahah se per asgj tjeter !!! Ju pershendes

AK^47
13-06-04, 07:26
HuH Shum pytje me ven paske pas ba ti far Goni po pergjigjen me te mirfillt qe e ki lyp ti e paska thon ajo far Donika edhe Engjellusha Hallall Zoti se qyshtu kesh ka e shkruj edhe un po e paskan shkru keto dyjat edhe skam nevoj me shkru edhe un ;););););)


Donika & Engjellusha hallall baco se ju koki qika se kto qka shiten qika e dalin femra e kishe te marrshme ska sen prej tynve :D:D:D:D:D:D;);););)

Vera
13-06-04, 08:14
hahahah cfar pyetje

ok femrat ne Kosov i kam par qe ne WC nga dy veta po shkojshin veq me pi cigarre hahah (po tybe qashtu eshte) dhe per te ber thashetheme po ck atjeter: ajo bani keshti, ai tha ashtu etj etj :lol: :lol:

prizrenasi
15-06-04, 14:38
vallah shum e pasni zgjat temen veq do paskan rrshqit krejt prej temes ,veq per mendimin tim pse femnat shkojn ne WC bashk eshte nashta po me duket mu asht me e sakt .shkojn bashk per me kqyr veten se si po doken ne pasqyre ,e me kqyr veten a po doket mir e shminkat mos ju kan shly ,edhe prej zakonit te femnes eshte qe me ba bised te dera kur te pershendeten edhe ne WC ne keto dy vene e kan biseden ma tre mir hhaahhaha .ku me dit sa kan nejt musafir kur te dalin me shku nalen te dera edhe bisedojn ,hahaahha veq kallxoni ju femnat a asht kshu a pi ja futi hahaha.
edhe ne WC qashtu kur shkojn en WC nalet nja 30 min mrena edhe tu e kqyr veten se si po duket e tu u nreq qe kur te del me kqyr naj kush >ahhaha.
ej qikaaaa qetash jam pergjigj mir ,( se shpesh i kam qu deri te WC e jam myt tu prit jasht mu kan pi kamt tun nejt nkam ,ahhaaahhahaahhahahah
gaagagagahahahhaah. ky asht mendimi im .

Engjellushja
01-07-04, 20:02
HuH Shum pytje me ven paske pas ba ti far Goni po pergjigjen me te mirfillt qe e ki lyp ti e paska thon ajo far Donika edhe Engjellusha Hallall Zoti se qyshtu kesh ka e shkruj edhe un po e paskan shkru keto dyjat edhe skam nevoj me shkru edhe un ;););););)


Donika & Engjellusha hallall baco se ju koki qika se kto qka shiten qika e dalin femra e kishe te marrshme ska sen prej tynve :D:D:D:D:D:D;);););)

>Hallall t“koft edhe ty, se tash u bem ma shum c e shohim Realitetin dhe Sinqeritetin dha sidomos c e perdorim :wink: T lumt Goja njeri se shum larg ke mendu por ja ke qellu si me gisht se cfar esht qika e mir dhe e keqe hahahahahahahahaha :wink:

T pershendes

sweet-girl
09-07-04, 12:52
femnat shkojn ne Wc dy bashk se mu kqyr ne pasqyre .... :lol: :lol:

Barbaroza
10-07-04, 09:29
Ndoshta pse mentaliteti yne e ka bere te veten qe femrat te ndihen te frikesuara se mos u ndodhe ndonje gje e lige edhe ne Wc dhe patjeter detyrohen te marrin me vete edhe ndonje shoqe.Nuk eshte as per tu nenqmuar dhe as per te qeshur me kete qe shkrova!

turisti
28-07-04, 00:08
Me sigur me pas DESHMITAR. :wink:

nitushe
10-09-04, 15:22
po shkojn ka 2 veta per me prit njana tjetren derisa te kryn pune :oops:

No-_-one
11-09-04, 11:06
une mendojn se shkojn Vajzat ne WC vetem per me ba nje bised te lire ku nuk ju pengon askush aty se ne at tvolin ku jan edhe meshkujt nuk mundem me bisedu per ata dy persona e keshtu qe shkojn ne WC dhe jan te lira me bisedu.

dr1ta
12-09-04, 01:41
Flasim per djem dhe shminkohemi bashk duke i ndru shminaket e shoqes.

Elina
07-03-11, 00:14
Tung

Pak mahi ,temrat shkojne nga dy ne WC sepse nuk kane qef ne mashkujt me dite se cila e bani...

Ndoshta edhe nuk eshte mahi ?!


Hahahahahaha :biggrin:

Ps,shka ishin do tema t'mocme interesant...ajajaj

Jana
13-03-11, 18:29
... hahahhahahaha interesant valla ... se une se di ... em ka ndodh kur jam kan en shkoll qe jemi shku .. me tregu te drejten ... kemi fol ja jemi shiku en pasqyre ... so diqka e veqant po nime bjen shum en sy ...

p.s tash se praktikojm mo ... hahahahahhahahaa