PDA

View Full Version : Zana


Zana
13-11-03, 17:27
E Pershendes krejt Kosoven..

Krejt Mitrovicen...Dhe krejt ne kit Faqe!!!:wink:

arTanibb
14-11-03, 00:48
E Pershendes krejt Kosoven..

Krejt Mitrovicen...Dhe krejt ne kit Faqe!!!:wink:Ani zana ani mu me harrove :(

Zana
14-11-03, 13:45
E Pershendes krejt Kosoven..

Krejt Mitrovicen...Dhe krejt ne kit Faqe!!!:wink:Ani zana ani mu me harrove :(

Dhe ni Artani prej Gjakove e pershendes! haha :wink:

arTanibb
14-11-03, 15:16
E Pershendes krejt Kosoven..

Krejt Mitrovicen...Dhe krejt ne kit Faqe!!!:wink:Ani zana ani mu me harrove :(

Dhe ni Artani prej Gjakove e pershendes! haha :wink:

OK zana qashtu mos harro mem pershendet herave tjera :P

Zana
14-11-03, 15:22
Mire pra Artan! :wink:

meti
14-11-03, 17:15
Ke te drejte kur thuash se nuk duhet te flitet nje gjuhe e huaj kur e ke gjuhen tende.Mirepo e kam nje kritike per ty.Ti duhet ta mesosh shqipen me mire dhe te shkruajshe korrekt keshtu qe heren tjeter mendo ne gabimet tua!

Zana
14-11-03, 18:43
Tung Meti!Po e di se nuk di mire me shkru Shqip.. se jam qe 12 Vjet ne Austri.Te pershendes,Tung! :wink:

K-man
15-11-03, 01:25
Tung prej amerikes Zane. jam prishtinali perndryshe qe 4 vjet i dalun me USA.

Zana
15-11-03, 12:42
Mire pra, Te Pershendes edhe ty,kalovsh mire! :wink:

leo78
16-11-03, 15:29
ju pershendes te gjithve dhe suksese ne ket forumtung leo

meti
17-11-03, 12:09
E di qe shume njerez, qe jetojne nje kohe te gjate jashte Kosoves kane probleme me gjuhen shqipe.Mirepo kjo eshte si pasoje e gjithe shqiptareve po edhe e vete statusit tone si shqiptar.Kur ke probleme brenda shtetit nuk mund t'ju ndihmojsh atyre qe jane jashte shtetit.

Mendoj se duhet ti qasemi me shume ketij fenomeni dhe t'ju ndihmojme njerzve tane ne te gjithe vendet e botes ku jetojne ata.

ADRIANO
07-12-03, 14:47
E pershendes Zanen perzemersisht dhe shpresoj te gjithat te mirat per te :wink: :!:

Zana
11-12-03, 11:09
:wink:

Jacko^vaR^
13-12-03, 22:06
Zana you are very good girl... ;)

Zana
14-12-03, 13:57
A very good girl a? shume mire, :wink:

Jacko^vaR^
14-12-03, 17:26
A very good girl a? shume mire, :wink:Po valla Zana Very Very good Girl pse a spo beson a :P

Zana
15-12-03, 11:03
Po po te besoj, po pse jam kaq e mire?? :roll: :wink:

lazdrani
15-12-03, 13:09
Sot po te pershendes vetem ty Zana!!! :wink:

Jacko^vaR^
16-12-03, 00:03
Zana kur te fol me muuuuuuuuuuuuu pi din tiiiiiiiii masnej te kallxoj pse je ma e miraaaaaaaaaaaaaaaa :P

Zana
16-12-03, 12:27
Qe jam ma e bukra e di edhe vet..hahaPo ti kalzom pse jam ma e mira?! :) :wink:

Jacko^vaR^
17-12-03, 15:52
O per inat te shkijeve je ma e mira ne Botėėė ... hehehe :P

Zana
18-12-03, 11:22
Hiq mu Shkijeve more!! 8)

Jacko^vaR^
18-12-03, 16:32
Hahahahh ZANA pse po tutesh more mos ta in a me ki mu:P qy

Zana
18-12-03, 19:08
Po ku tkam ty ...??Kurkun hiq!hahaha 8)

Jacko^vaR^
21-12-03, 01:57
O qe ku jamore ne pantollaaaaaaaa ahahahah... valla qe ku jam ne midis te Gjakoves tut prit ty breeeeeeee Zanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zana
21-12-03, 12:54
Vec prit o Astrit se tu ardh jam...hahaha :lol: 8)Po mos um prit po lype naj Nuse ne gjakove..dhe bohet mire!haha :wink:

Jacko^vaR^
22-12-03, 22:27
Jaaaa Zanan sdu mu martu ty kom met prittttt deri sa te vjen hehe .... ska pa ardhti sa kurgjo hiqqqqq... une jam tut prit :D

Bukuroshi_London
23-12-03, 13:47
Zana qysh tan keta i pershendete e mue ke me le a harrove se kena pase ni shoqni te mire nejse une te pershendes perzemersesht

Zana
24-12-03, 14:14
Ani more prit prit ..po kime prit shume..haha 8) :wink:

Jacko^vaR^
28-12-03, 18:19
ahahah Zana ska dert more se kom qka me prit qyyyyyyyyy :P hahah mos tanin ty ;) hehe

Zana
29-12-03, 13:20
Jo jo hiq nuk asht tu ma ni.. :roll:

Jacko^vaR^
30-12-03, 17:21
Qashtu bre Zana qitash me ki hi ne Zemer ... tungiiiiiiiiiiiiiiii

Zana
31-12-03, 13:07
A qitash a..shume mire! :roll: :wink:

Pershendes,

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 18:55
Pershdnetje Dhe Urime..

Daja GjIlAnAsI_cSi Pershndet Mesen Zanen Dhe Ja Uron 3 Vjetorin e Lindjes Kurse Artanibb I Deshiron Rritje Sa Me Re shpejt Se Harmoni ne Jet Kete Urim e Percjellin .. Djali SHETA - JAcko^Var Dhe Astriti I Vogel..


Kete Urim e Percjell Kenga Shkoj Shet Rugova N-Amerik Kenduar Nga Vllezrit HoXHA ! :D

arTanibb
05-01-04, 11:11
Pershdnetje Dhe Urime..

Daja GjIlAnAsI_cSi Pershndet Mesen Zanen Dhe Ja Uron 3 Vjetorin e Lindjes Kurse Artanibb I Deshiron Rritje Sa Me Re shpejt Se Harmoni ne Jet Kete Urim e Percjellin .. Djali SHETA - JAcko^Var Dhe Astriti I Vogel..


Kete Urim e Percjell Kenga Shkoj Shet Rugova N-Amerik Kenduar Nga Vllezrit HoXHA ! :D

AHahahahahahahhahhahaaahah Gjilans ahhhahaahah

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 15:29
Hahha A u konen e fort be njeri tkum kall krejt hehehe (K) ajj llov ju artan ma i foti je ke ndreq FORUM te fort pasha zotin me kall krejt :))

Kalofeshi mire edhe ju pershdnetje krejtve !

SheTa
05-01-04, 22:16
ahahahha Gjilanasi mos me pas forumi qisi njeri sikur je ti :( ahahah :(
nuk ish njet qy :) edhe me ket rast ja uroje synetin Gjilanasit: :)
he he u rrit edhe u bon mu martu :)

SheTa
05-01-04, 22:19
keshtu e :) edhe zanen e preshndes ;) me nje Kėnge dy mickoja ne ur taliqit :)

Zana
06-01-04, 18:37
Flm. Sheta ..te pershendes edhe ty me nje Kėnge nga Zanfina Ismajli (urime loqka ime) 8)

GjIlAnAsI_cSi
06-01-04, 20:30
ghaghahgaghaghagh sheta ja valla mos me konen naj njo si une qitu besom se nuk rrihet me jau shti Xekrrat pak hgaghagha ishalla jau sho hajrin edhe zo naj send se muzvet halli :))

Ajj llov ju @LL :P se di a kam diten me shkru edhe E Pershndes Zanen Sheten artanibb Astritin ( Jacko^Varin ) edhe ma shum spo di kan :D

Zana
07-01-04, 19:37
kuku mbete tu pershendet o Artonnnnnnn!!!!!! hehe :twisted: :P

GjIlAnAsI_cSi
07-01-04, 20:05
PO be zana meta valla po ty ma se shumti po te pershndeti a pe sheh e ti apet spo me don hiq ani ani :roll: Ma me ta bo 2 une ty :S

CrAzY-BoY
09-01-04, 02:42
zana te pershendes e ishalla e mson gjuhen shqipe :P hehehe
kaloni mire !

Zana
09-01-04, 14:41
me fal por e di gjuhen shqipe mire ..po nuk di mire me shkru..hehe :evil:

CrAzY-BoY
09-01-04, 23:47
haha zana ani se e mson .. :P

kalo mire !

Mergimi_76
11-01-04, 23:51
Nje pershendetje per ju te gjithé.

GjIlAnAsI_cSi
05-02-04, 16:29
Nje pershendetje per ju te gjithé.

FLM Edhe Na Ty Ju pershdnetimi :))
!!

Zero Cool
07-02-04, 20:03
Pėrshėndes tė gjithė shfrytėzuesit e PROXYve me kėngen : Ejani nė DUGOJEN time te :chati,chatuesit...dhe policėt moderuar nga artanibb

Zero Cool
10-02-04, 18:41
Zana tė ėrshėndes tani , shihe orėn 18,41 me tė 10.02.2004.

leo_78
11-02-04, 20:20
tung ju pershendes te gjithve

drenousha
12-02-04, 12:07
po une krejt kosoven e pershendes :lol:

stubllani
13-02-04, 15:47
i pershendes te gjith ata qe me kan pershendetur dhe qe do te me pershendesin
me nderime
qys

caki
16-02-04, 14:01
Zana te falenderoj per pershendetjen tende, por mua me paske harru!!! :( hahaahah hiq mos ta nin je me e lazdrumja ktu kishe me than me e respektumja ciaoooo

GjIlAnAsI_cSi
17-02-04, 00:56
O FLM BE SE NA MYTET KREJT ME KTO PERSHDNETJE :)

hana
18-02-04, 18:54
hajt pershendetje edhe prej meje se vec une me doket qe pakam mbet pa iu pershndet :roll: :roll:

GjIlAnAsI_cSi
20-02-04, 19:31
hajt pershendetje edhe prej meje se vec une me doket qe pakam mbet pa iu pershndet :roll: :roll:

Bash Keq Paske Met Pom Dhimesh :(

Ele Une Te Pershendes :D

Mergimi_76
21-02-04, 09:39
Mbasi hyra sot ne keté web-seite.dua te ju falenderoj juve te gjithéve per pershendetjet e juaja.mos me pershendeteni me se boll tani,gjepat mu kan mbush plot me pershendetje.....! :roll:

hana
21-02-04, 11:00
o me te velteta a :roll: :roll: shum falemindelit gjilanasi_csi :)

GjIlAnAsI_cSi
22-02-04, 15:43
o me te velteta a :roll: :roll: shum falemindelit gjilanasi_csi :)

Yes Yes n/p Hana.. Ele Une Te Pershndes tije.. qumm. e u rritsh u bofsh e madhe :))

Zana
28-09-06, 18:26
Pershendetje!!

Qe Sa Skam hy ne Ket Faqe..Sidomos Me NiCkuN "ZANA" ka Shum kohe qe skam hy.

Eh VAKT oo VAKT...


hahahah DeKa Tu Kesh, nifaR Vakti Shkrujsha si shpesh ne Forum ..ee re Bre allahile sa i kom Pas nja 15 vjet Haj KuKu..
VeQ mire apet ME kuJtu RiNin Teme .

Sidoqoft Ju PERSHENDES gjithve .. Qe me njohin dhe i njoh.

MpuQQQ MpuQQQZaNa

SANTANA-29
28-09-06, 19:07
Falemenderit:mitrovic Psh.nga Peja;;;;;;;;zan E Malit:

lazdrani
23-07-07, 11:54
Zana shwesterherz pershendetje te perzemrta.Kur po takohemi ne Qytet toni ne Caffe.