PDA

View Full Version : Bota pa femna.....


Faqet : [1] 2

jehona
14-11-03, 18:38
ju pershendes, shpesh here medoj dhe nganje here edhe po e vertetoj se disa mashkuj nuk ja din vleren femnes ne jeten e tyre dhe ne kete bote! keshtu kisha pas deshir tju pyes juve mashkujve ketu ne kete forum, qka mendoni ju per kete pun?? si do te ishte kon bota pa neve femnave?? kishte egsistu?? si ta kishi jetu ju jeten pa neve??apo nuk mundeni kurrsesi ta mendoni jeten apo boten pa neve?? :wink:normal qe edhe shoqet ketu ne chat i ftoj ne kete tem......

TONINO
14-11-03, 21:53
""JEHONA"" KURR SKE FOL MA MIR, AS KURR SMA MERR MENDJA QE KI ME FOL MA MIR. PO TY TĖ PASKA HIJE ME DA PLEQNI BRE VAJZ, TI EPASKE VENDIN NĖ ODEN E BURAVE.

""JEHONA"", SI PAS MENDIMIT TIM? SI MOS TĖ KISHTE FEMRA NĖ BOT KURR NUK DOT KISHTE VARFNI DHE TĖ GJITH DOT ISHIM TĖ PASUR, POR QKA ĖSHTĖ MA E KEQJA QĖ TĖ GJITH ISHIM BĖR PEDERA.POR UNE MA PĖRPARA E KISHA VRA VETEN QĖ ISHA BĖR FEDER OK.

KURSE QKA MENDOJ PĖR FEMRA... PĖR MUA FEMRA ĖSHTĖ MET VERTET DIQKA SHUM E QMUAR DHE E ADHUROJ, NUK MUND TA PARAMENDOJ JETEN PA FEMER SE MET VERTET DO ISHTĖ NJĖ KATAKLIZEM.KĖNI THĖN SE NUK JU DIM RĖNDESIN FEMRES, NUK ĖSHTĖ E VERTET SE FEMRA SHUM KA RENDESI NĖ JETEN TIME DHE DOT KET DERI NĖ VDEKJE, SE FEMRA ĖSHTĖ FRYTI I JETES DHE ARDHMENIA E BOTES.

PO FEMREN VEQ ZOTI QYSH KA DIT ME KRIJU SE AS VAN-GOGI SKISH DIT ME PIKTURU MA BUKUR.FEMRA ĖSHTĖ AQ E BUKUR E BUT DHE E LĖNGSHME, NGA AJ MOMENT QĖ E KA KRIJUAR ZOTI JA KA FALUR BUKURIN E M'BRENDSHME DHE TĖ JASHTME.DHE MĖ KAQ E PĖRFUNDOJ DHE I VNOJ VUL E MARON KJA TEM, DHE TOPI NUK E LUN. MOS MUNDOHI ME SHKRU DIQKA KUNDER MEJE SE ASHTU ĖSHTĖ QKA KAM SHKRUAR DHE DOT M'BETET DERI SA TĖ EGZISTON FEMRA SE ZOTI NJĖ NĖ QIELL E FEMRA DY NĖ TOK.

__________________________________________________ ___________Geto_21

luli_zh
15-11-03, 12:53
ju pershndes. jehona edhe une po te pyti ty.shka kishni ba edhe ju fenat pa mashkuj ne bot ????

ta haksh loqke ty haLuli

Gentiana
15-11-03, 15:52
ju pershndes. jehona edhe une po te pyti ty.shka kishni ba edhe ju fenat pa mashkuj ne bot ????

ta haksh loqke ty haLuliLuli kishim ber edhe na pa ju sikur ju pa ne.hehehe

ama ma merr mendja se ju do ta kishit me zor te jeni pa ne se sa na pa ju. :wink: apo jo??? sidoqoft kjo tem mua me duket pak pa vend.

Se nese kish dashur Zoti te i fal vetem meshkujt ateher do e kish fal,dua te them se nuk duhet te perzihet njeriu ne punet e Zotit.

Genta

Online
16-11-03, 05:52
PershendetjeHej TONINO allahile qysh s'ke pritue me fol kaq shume a kukukuk, por ket pytje e permbledh me nje fjal bre qy

sikur mos te kishte femra apo Mashkuj si do te ishte e mundeshme te behet shtimi i popullsis qyre niher

TONINO veq edhe nja ke harrue ti se sikur mos te kishte femra ne ket bote Meshkujt kishin me rrnue deri ne 500-de vjet mas se paku se:

s'kishte pas kush me ja hanger shpirtin si thojn do Plaka. ateher na aishim knaq 500- vjet djal liri sallamadi dil kur dush shko kur dush kthev kur dush nga mas tjerave Femra s'te perzihet kerkush uuuuuuu nime harrova se s'po mujshe me nga mas tjerave se e pasnem ba mos me pas Femra ne kete bote

hej jo vallahi s'po bojka pa Femra sille ka te sillshOnline is the Name, Sex is the surName

jehona
17-11-03, 13:15
""JEHONA"" KURR SKE FOL MA MIR, AS KURR SMA MERR MENDJA QE KI ME FOL MA MIR. PO TY TĖ PASKA HIJE ME DA PLEQNI BRE VAJZ, TI EPASKE VENDIN NĖ ODEN E BURAVE.

""JEHONA"", SI PAS MENDIMIT TIM? SI MOS TĖ KISHTE FEMRA NĖ BOT KURR NUK DOT KISHTE VARFNI DHE TĖ GJITH DOT ISHIM TĖ PASUR, POR QKA ĖSHTĖ MA E KEQJA QĖ TĖ GJITH ISHIM BĖR PEDERA.POR UNE MA PĖRPARA E KISHA VRA VETEN QĖ ISHA BĖR FEDER OK.

KURSE QKA MENDOJ PĖR FEMRA... PĖR MUA FEMRA ĖSHTĖ MET VERTET DIQKA SHUM E QMUAR DHE E ADHUROJ, NUK MUND TA PARAMENDOJ JETEN PA FEMER SE MET VERTET DO ISHTĖ NJĖ KATAKLIZEM.KĖNI THĖN SE NUK JU DIM RĖNDESIN FEMRES, NUK ĖSHTĖ E VERTET SE FEMRA SHUM KA RENDESI NĖ JETEN TIME DHE DOT KET DERI NĖ VDEKJE, SE FEMRA ĖSHTĖ FRYTI I JETES DHE ARDHMENIA E BOTES.

PO FEMREN VEQ ZOTI QYSH KA DIT ME KRIJU SE AS VAN-GOGI SKISH DIT ME PIKTURU MA BUKUR.FEMRA ĖSHTĖ AQ E BUKUR E BUT DHE E LĖNGSHME, NGA AJ MOMENT QĖ E KA KRIJUAR ZOTI JA KA FALUR BUKURIN E M'BRENDSHME DHE TĖ JASHTME.DHE MĖ KAQ E PĖRFUNDOJ DHE I VNOJ VUL E MARON KJA TEM, DHE TOPI NUK E LUN. MOS MUNDOHI ME SHKRU DIQKA KUNDER MEJE SE ASHTU ĖSHTĖ QKA KAM SHKRUAR DHE DOT M'BETET DERI SA TĖ EGZISTON FEMRA SE ZOTI NJĖ NĖ QIELL E FEMRA DY NĖ TOK.

__________________________________________________ ___________Geto_21

TONINO te pershendes, qashtu bre kallxo se nuk keni te gjall pa ne FEMBRRAT :wink:

jehona
17-11-03, 13:18
ju pershndes. jehona edhe une po te pyti ty.shka kishni ba edhe ju fenat pa mashkuj ne bot ????

ta haksh loqke ty haLuli

LULI_ZH ty te pershendes me zemer e me loqk, a din qka kishim bo ne pa juve mashujt?? jau kishim marr juve zakonin, dmth i kishim qit durt ne gjepa dhe kishim dal e nguc qika, po ato kishin mendu se jem ata mashkujt e kalum dhe nuk na kish honger kush........... :wink:

jehona
17-11-03, 13:20
ONLINE te pershendes, u bone tash vet i dyti qe po e dini se pa femna edhe syt ju qorrohen bre :wink:hajdeni ju shokt e ketyne djemave shpreheni edhe ju mendimin e juve......

loti
17-11-03, 20:24
Tung

Jehona ,ketu po du me te nderhu me modifiku pak pyetjen tende sepse pyetja jote si pyetje eshte paradoksale se Bota pa femra nuk mund te ekzistoje ,por mund te thuash se :"Si mund ta paramendoni Boten pa femer ideale ose mashkull ideal ?"

Une Boten pa femer ideale nuk e kisha dashur sepse pa femer ideale nuk ka jete e as perjetim qe duam t'i kemi sepse dihet Nena eshte femer e nje nene e paedukuar rrite femije qe ne te ardhmen nuk do te din ta cmojne vleren e jetes !

Online
17-11-03, 21:20
PershendetjeJehona a e din ti qe Femra (Grauja) eshte e keqja e demosdoshme

Keq me ta e keq pa ta hahahhaha

Jehona ishalla s'je ti Femre se kukuk per mu koritem me ty e hajt hahahhah

jo vet i 2-ti por krejt jan sikur na te 2-te qe jena more veq paraqiten Francuza se pasha neren kur t'ja permenshe emrin Grue i ligen kamet qe prej veni s'munden mu que.

Le qe na qerrohen syt pa juve moj Jehona po eshte mshorti edhe mu shurdhave bre pa juve, S'ka te gjall pa Femra

Femra ne toke e Zoti ne qiell t'jer s'ka n'kete bote te RrejshmeOnline is the name sex is the surname

forget the name have sex Online[/code][/list][/list][/url]

python
25-11-03, 01:17
prap se prap nese bota do te ishte pa meshkuj une disi mudem ta parashikoj, femrat njera me tjetren(o zot o zot nuk ka asgje me te mire,ndoshta prej qiellit i kisha shikuar), se nese bota do te ishte pa femra une do te kisha ber vetvrasje

Gentiana
25-11-03, 16:15
prap se prap nese bota do te ishte pa meshkuj une disi mudem ta parashikoj, femrat njera me tjetren(o zot o zot nuk ka asgje me te mire,ndoshta prej qiellit i kisha shikuar), se nese bota do te ishte pa femra une do te kisha ber vetvrasje

hehehehehe. A po e sheh pra se esht keshtu se pa ju ben disi po ju pa ne nuk beni hiq? hehehehe.

Ju pershendes te gjithve

Genta

python
25-11-03, 19:15
:P Gentiana sa mire qe ti je njera prej tyre :twisted: sexy

loti
25-11-03, 21:45
Tung

Python qa ka lidhje qe je prej Llapit kjo me temen ?!!!

python
25-11-03, 22:22
tung loti:lol: a tu ka pshtjell ty a mu, se mua nuk me kojtohet qe e kam permend llapin ne ket tem

Burimi
09-12-03, 17:10
Bota pa femra katastrof. femra esht qenja me e bukur ne bot.

lazdrani
10-12-03, 19:40
Bota pa femra........si ajo Bote pa mashkuj!!!!lazdrani :P

Murgesha
10-12-03, 19:48
Hahahhah Lazdrani ke te drejte. :lol: :lol:

lazdrani
10-12-03, 20:09
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: grrrrrrr lazdrani

python
11-12-03, 01:55
:D Murgesha e din ti mire sa ka te drejt lazdrani :Dseksiste(mbyti kolli)

mija
11-12-03, 09:49
valla ska jet pa femra po as pa mashkuj

LIBERO_78
11-12-03, 10:48
FEMRA ESHTE FAJTORI KRYESORE QE NEVE NUK JETOJME PERHERE NGA SE AJO BERI MEKATIN E PARE ...............KESHTU THOT LIBRI SIRACIDIT MIJA APO JO? :wink:

Zana
11-12-03, 11:26
O kuku bre,po nuk ka Bot pa Femra!!! :lol: 8)

Vec edhe pa Mashkull nuk bon.. :D

sexybrikenda
18-03-04, 22:28
shuqyr zotit qe paska dy bota edhe te femrave dhe atyre te meshkujve
se ishte ba deti kos :lol: :D :P 8) :shock:

Nino ademi
08-04-04, 21:17
jehona bota pa femra kishte qene e veshtire per neve mashkujt,por prap ia kishem dale disi ,por nuk e di se si ia kishit bere ju pa neve duke e mare parasyshe se femrat kane nevoje 10 here me te madhe per seks se mashkujt .(femrat pa mashkuje:po ju shohe as nje kastravece nuk kishte existu ne bahqe nga ju )TUNG

sexybrikenda
09-04-04, 15:02
BOTA PA FEMNA SI DARDANIA PA LAZDRANIN :arrow: NUK SHKON HIQ :D

Giovanni
09-04-04, 16:40
Bota pa femra eshte me mir mos me ekzistuar fare.

lazdrani
23-04-04, 18:49
Bota pa femra eshte me mir mos me ekzistuar fare.Ashtu eshte giovanni :wink:

jehona
24-04-04, 01:44
flm per shkrimet e juaja, dhe me vjen shum mir qe tani e keni kuptu qe nuk ka bre pa neve... :lol: :wink:

drenousha
27-04-04, 10:52
bota pa neve= KATASTROFE :!: :!: :!: :!:
sepse kerkushi nuk mundet pa neve :wink: :D :wink: :D

lazdrani
29-04-04, 15:10
bota pa neve= KATASTROFE :!: :!: :!: :!:
sepse kerkushi nuk mundet pa neve :wink: :D :wink: :D
E vertet qe nuk mundemi pa ju :wink: Po vetem edhe ju pa ne nuk mundeni :D :wink:

Vera
29-04-04, 17:53
lene bre mos e paramendoni me jetu ju djemt pa ket lloj gjinie se me kon naj tjeter ju kish honger dreqi qyyyyyyy ju bani lum e shyqyr qe na kan qellu te urta

Barbaroza
29-04-04, 17:54
Po de Lazdrani ashtu eshte :wink: po te kafshet si eshte bre athua :wink: :wink: :lol:

Peja
29-04-04, 19:34
Qy jehona une mashkull jom nuk di qka te ka bo ty frajeri . po nese nuk ka bo gabim te madh e nese e don duhesh me ja jep shancen se edhe une nese kisha bo gabim isha kon i knaqur me ma jep e dashura edhe nji shanc :!: :!: :!:

Anonymous
29-04-04, 19:35
Bota pa femra ? Mos koft hiq edhe ajo se send spo na vyka

drenousha
30-04-04, 13:14
lazdrani met vertet se as na nuk mundem pa juve :wink:

VARDARI
02-06-04, 14:39
-BOTA PA FEMRA
DO TE ISHTE
SI BOTA PA DILL

nitushe
10-09-04, 11:23
spo muna me paramendu se ishin duft meshkujt me u bo femna krejt :P

lazdrani
10-09-04, 12:18
Po de Lazdrani ashtu eshte :wink: po te kafshet si eshte bre athua :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

shijo
10-09-04, 13:06
tung ju pershendes te gjithve qe te gjitha pergjigjjet ishin te sakta per mendimin tipor une mendoj se si toka pa uje ashtu do te ishte jeta pa femra

Nexhati
13-09-04, 15:04
Bota pa femra mozomokeq pa to nuk bane hiq :wink:

imodium
14-09-04, 07:55
Bota pa femra ish kan mir se nuk kishin dit njerzt qka esht sexi edhe nuk kishin fol per sex hiq.hahahahhahahahha :lol:

Besi04
21-09-04, 06:40
Mashkulli dhe femra jane lindur per njeri tjetrin .

DannyAus
21-09-04, 07:35
ju pershendes, shpesh here medoj dhe nganje here edhe po e vertetoj se disa mashkuj nuk ja din vleren femnes ne jeten e tyre dhe ne kete bote! keshtu kisha pas deshir tju pyes juve mashkujve ketu ne kete forum, qka mendoni ju per kete pun?? si do te ishte kon bota pa neve femnave?? kishte egsistu?? si ta kishi jetu ju jeten pa neve??apo nuk mundeni kurrsesi ta mendoni jeten apo boten pa neve?? :wink:normal qe edhe shoqet ketu ne chat i ftoj ne kete tem......
PO PERGJEGJNA NE KET PYETJEN TANDE JEHONA

BOTA PA FEMRA -- NUK ISHUM DEK PA JUVE,,
~~PO KISHUM MARU KREJT...
PO MA JEP TI MU NJE PERGJEGJE PAK MA TE GJAT,, SI KISHTE ME QEN BOTA PA MASHKUJ,, QKA KISHIT BA JU FEMRAT??

sarah_ch
21-09-04, 11:57
jeta pa femra si buka pa krip a haet pergjigja esht JO pra edhe jeta pa femra nuk jetohet se ne femrat jemi vertet :twisted: por jemi edhe shum te embla mos harroni hahahaahh :D

Loloku
21-09-04, 13:40
Bota pa femra! Nuk do te ishte bote, por nje top shretetire e zbehte dhe pa jete si hana me shkelqim te vdekte! Meshkujt do te zhdukeshin per munges ushqimi shpirteror si dinosauret parahistorik dhe gjithka do te ishte e pakuptimt! Mos t'u rritet mendja femrave shume se valla mashkulli e kish maru femeren edhe njehere prej lloqi, si thone, se pa te nuk ben!

DannyAus
21-09-04, 16:13
jeta pa femra si buka pa krip a haet pergjigja esht JO pra edhe jeta pa femra nuk jetohet se ne femrat jemi vertet :twisted: por jemi edhe shum te embla mos harroni hahahaahh :D
VALLA SHYQYR ZOTI QE NA KA LEN VAJZA TE EMBLA SI SARAH_CH SE NIME SE DI QKA KISHIM BER,,
PYETJA OSHT DASHT ME QEN A JETOHET JETA PA BUKUROSHE SI SARAH_CH SE KA FEMRA QE HEHE SHUM MA MIR KISH QEN PA TO 8) :roll: :idea:

Gentiana
21-09-04, 17:47
Bota pa femra! Nuk do te ishte bote, por nje top shretetire e zbehte dhe pa jete si hana me shkelqim te vdekte! Meshkujt do te zhdukeshin per munges ushqimi shpirteror si dinosauret parahistorik dhe gjithka do te ishte e pakuptimt! Mos t'u rritet mendja femrave shume se valla mashkulli e kish maru femeren edhe njehere prej lloqi, si thone, se pa te nuk ben!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pit-bull
21-09-04, 19:26
mos mu kon femrat edhe paret skisha jetu as une qka po te duhet jeta pa femra edhe pa pare

turisti
25-09-04, 20:45
Me siguri kishim harue se ēka dmth - PESHKIM -,hahahahahaha. :P :wink:

dr1ta
26-09-04, 01:35
Pa femna :arrow: plot homoseksualca :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:


me falni ne shprehje, bej hajgare
:wink:


Pyetje shum palidhje :twisted:

turisti
26-09-04, 03:30
Pa femna :arrow: plot homoseksualca :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:


me falni ne shprehje, bej hajgare
:wink:


Pyetje shum palidhje :twisted:

Pershendes pergjegjen tende sepse eshte reale. :P :wink:

dr1ta
26-09-04, 12:18
Pa femna :arrow: plot homoseksualca :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:me falni ne shprehje, bej hajgare
:wink:


Pyetje shum palidhje :twisted:

Pershendes pergjegjen tende sepse eshte reale. :P :wink:


Skam faj une :mrgreen: :lol:

Murgesha
26-09-04, 14:16
Pa femna :arrow: plot homoseksualca :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:


me falni ne shprehje, bej hajgare
:wink:


Pyetje shum palidhje :twisted:

Pse nuk ish ba nami??? Edhe pse ka femra po ka plot homoseksualca e askush spo thotė asgjė. :wink:

dr1ta
27-09-04, 00:24
Pa femna :arrow: plot homoseksualca :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:


me falni ne shprehje, bej hajgare
:wink:


Pyetje shum palidhje :twisted:

Pse nuk ish ba nami??? Edhe pse ka femra po ka plot homoseksualca e askush spo thotė asgjė. :wink:


Mendoj 99% homo, jo vec pak sikur ce esht tash ne ket kohe...sidoqoft pyetje palidhje gjithashtu edhe pergjigjet :wink:


Vec vazhdojni duke fillozofu!!!! :lol:

kulleri
07-10-04, 17:02
bota pa femra si qjelli pa han

Murgesha
07-10-04, 17:10
Bota pa femna, si bota pa meshkuj. :wink:

turisti
08-10-04, 09:21
:cry: :cry: :cry: SHKRETINE :cry: :cry: :cry:

Krokodilli
08-10-04, 09:30
bota pa femra nuk do te zgjaste me shum se 60 vite,,,, pasi qe te gjith meshkujt kishin vdek , nuk kish pas menyr tjeter per shumezim - dhe token do ta udheheqnin krokodillat sikurse tash qe e udheheq njerezimi....

Kaltrina
08-10-04, 09:35
bota pa femra nuk do te zgjaste me shum se 60 vite,,,, pasi qe te gjith meshkujt kishin vdek , nuk kish pas menyr tjeter per shumezim - dhe token do ta udheheqnin krokodillat sikurse tash qe e udheheq njerezimi....

Qka nese mashkujt do te klonoheshin :roll:

Krokodilli
08-10-04, 09:38
bota pa femra nuk do te zgjaste me shum se 60 vite,,,, pasi qe te gjith meshkujt kishin vdek , nuk kish pas menyr tjeter per shumezim - dhe token do ta udheheqnin krokodillat sikurse tash qe e udheheq njerezimi....

Qka nese mashkujt do te klonoheshin :roll:

ai Kaltrina pe qon gat ket pun,,, mu klonu krejt mashkujt per qdo 60 vjet,, hmmmmmmmmm shkurt pi bjen se ska jet, po ashtu bota pa mashkuj ska jet,,, per kete na ka kriju zoti 2 gjinit.. ate femrore dhe mashkullore,, po ashtu i ka kriju krokodillat per qdo rast :wink:
te pershendes Kaltrina

Kercovari
08-10-04, 13:17
Bota pa femra dhe meshkuj?.S“do te kishte jete pa ne!.

qika_pr
08-10-04, 15:31
KATASTROF

Ermira
08-10-04, 18:02
Katastrof vallah si pa meshkuj si pa femna ..Veq shyqyr Zotit qe jane dy gjinit e jemi gjall a po??
S'do t'zgjaste jeta as 20 vjet si do t'ishte pa femren ather katas trof ashtu edhe pa meshkujt vetem po t'ishin martu mashkulli me mashkull po nejse edhe ashtu kurgjo s'kishin bo kurgjo s'kishin qit ne drit hahha!!
Ju pershendes perzemersisht:Ermira

Kercovari
08-10-04, 18:32
Katastrof vallah si pa meshkuj si pa femna ..Veq shyqyr Zotit qe jane dy gjinit e jemi gjall a po??
S'do t'zgjaste jeta as 20 vjet si do t'ishte pa femren ather katas trof ashtu edhe pa meshkujt vetem po t'ishin martu mashkulli me mashkull po nejse edhe ashtu kurgjo s'kishin bo kurgjo s'kishin qit ne drit hahha!!
Ju pershendes perzemersisht:Ermira

Eh,moj Ermira e mira!
Po moj martesa mashkull-mashkull eshte ne sherbim te lanetit,e jo ne sherbim te miletit!.Ubbuuuuuubbbu!C`ka u be,kiajmeti hej!.

Ermira
09-10-04, 18:13
Kerqovari e dij vallah ashtu eshte siq.po thu ti po qka me i ba BOtes!
Secili e zgjedh fatin e vet!!!

Murgesha
04-02-06, 21:51
Bota pa femra si pasuli pa biber. :lol: :lol: :lol: :wink:

FrEsKiA
04-02-06, 21:53
Bota pa femra--> shkretetire! :P

Kercovari
04-02-06, 21:57
:lol: Heshtni,se kur folni per bote pa femra me duket se tavani me ra ne koke.Me mire i vdeket se i gjalle. :lol: :lol: :lol: :wink: Berri e me ra ne koke ua le amanet te me qajne grate dhe ne varre. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Espresso
04-02-06, 21:59
E pa imagjinuar, e pa kuptimt ne thelb. :shock:

Murgesha
04-02-06, 22:00
:lol: Heshtni,se kur folni per bote pa femra me duket se tavani me ra ne koke.Me mire i vdeket se i gjalle. :lol: :lol: :lol: :wink: Berri e me ra ne koke ua le amanet te me qajne grate dhe ne varre. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mos u mėrzit ore, se i shef nė kompjuter, ne veq pėr botė pa femra po flasim. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
04-02-06, 22:03
:lol: Fshije kete teme se me renqethet trupi,kuku vdiqa para grave. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
04-02-06, 22:07
:lol: Fshije kete teme se me renqethet trupi,kuku vdiqa para grave. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo more ēfarė tė fshiri, do ta e lėmė si kėrcnim tė hapur pėr vetėzhdukje nėse nuk silleni mirė me femra. :lol: :lol:

Kercovari
04-02-06, 22:10
:lol: A nuk sheh se na e keni vu samarin ne shpine,edhe me mire duhet te sillemi se gomaret. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
04-02-06, 22:13
Shuj shuj se mirė ėshtė puna. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
04-02-06, 22:20
:lol: Mire eshte si jo,kure ne qajme ju krenoheni kur ju qani ne edhe dy here me shume.Aiiiiiiiiii taksirati i grave me keqe se nema e nenes. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vjeshta
04-02-06, 22:38
Bota pa femra,si kopshti pa lule :lol:

Murgesha
04-02-06, 22:43
Bota pa femra,si kopshti pa lule :lol:

Qe, qe ani ti nė mėnyrė poetike.:lol: :lol:
Bota pa femra ėshtė shkretėtirė oj llokume.

Sy_kaltra
04-02-06, 22:44
Bota pa femer , etja maxi,as pus per ta shuar etjen zdo te ken ma :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
04-02-06, 22:45
Bota pa femer , etja maxi,as pus per ta shuar etjen zdo te ken ma :lol: :lol: :lol: :lol:

Eh sa ėndėrrohet pastaj pėr italianka. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
04-02-06, 22:47
Bota pa femer , etja maxi,as pus per ta shuar etjen zdo te ken ma :lol: :lol: :lol: :lol:

Eh sa ėndėrrohet pastaj pėr italianka. :lol: :lol: :lol:

as ne anderr nuk do te ju futet ma :P :P :P

Bota pa femer rrezik Ramja lekures :lol: :lol: :lol:

vjeshta
04-02-06, 22:47
Bota pa femra,si kopshti pa lule :lol:

Qe, qe ani ti nė mėnyrė poetike.:lol: :lol:
Bota pa femra ėshtė shkretėtirė oj llokume.
Qy ,prap sma rroki :lol: :lol:

Bota pa femra -si pusi pa uje :lol: :lol:

Murgesha
04-02-06, 22:48
as ne anderr nuk do te ju futet ma :P :P :P

Bota pa femer rrezik Ramja lekures :lol: :lol: :lol:

A po mendon qė pastaj mashkujt vetėm rreziten nė diell a?? :lol: :lol: :lol:

Murgesha
04-02-06, 22:49
Qy ,prap sma rroki :lol: :lol:

Bota pa femra -si pusi pa uje :lol: :lol:

Eh medet pėr kėta pusa tė shtjerrėt nėse femra ska mė. :lol: :lol:

Sy_kaltra
04-02-06, 22:50
A po mendon qė pastaj mashkujt vetėm rreziten nė diell a?? :lol: :lol: :lol:

e din ti si po mendoj un,mjafton ti me dit :lol: :lol: :lol:

vjeshta
04-02-06, 22:52
Eh medet pėr kėta pusa tė shtjerrėt nėse femra ska mė. :lol: :lol:
Ehh mire qe ma paska rrok tash :lol: :lol:

FrEsKiA
04-02-06, 22:54
Bota pa femer, si njeriu pa zemer!

vjeshta
04-02-06, 23:39
Bota pa femra-si viti pa stine :lol:

FrEsKiA
04-02-06, 23:41
Bota pa femra-->erresire! :lol:

vjeshta
04-02-06, 23:43
Bota pa femra -si dardania pa Freski :lol:

FrEsKiA
04-02-06, 23:45
Bota pa femra si viti pa Vjeshte! :lol: :lol:

vjeshta
04-02-06, 23:47
Bota pa femra -si ora pa akrepa :lol:

FrEsKiA
04-02-06, 23:51
Bota pa femra si njeriu pa tesha(cullak) ! :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
04-02-06, 23:52
Bota pa femra si vetura pa benzin.

e_martumja
04-02-06, 23:53
FEMRA S'KA JETE PA MASHKULLIN. MASHKULLI S'KA JETE PA FEMREN :wink:

Mos te kemi nje prej tyre do te ndalet ne dakik kjo bota :lol: :lol:

vjeshta
04-02-06, 23:54
Bota pa femra -si vetura pa rrote :lol: :lol:

FrEsKiA
04-02-06, 23:55
Bota pa femra si mashkulli pa..! :lol: :lol: :lol: :P

e_martumja
04-02-06, 23:55
Bota pa femra si mashkulli pa..! :lol: :lol: :lol: :P


Bota pa femer si mashkulli pa koke :wink: :lol: :lol:

vjeshta
04-02-06, 23:58
Bota pa femra -si njeriu pa marre :twisted: :lol: :lol:

FrEsKiA
05-02-06, 00:00
Bota pa femra si e martuara pa te martuarin! :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
05-02-06, 00:01
Bota pa femra si gjella pa kryp...

vjeshta
05-02-06, 00:03
Bota pa femra -si qielli pa yje :P

FrEsKiA
05-02-06, 00:05
Bota pa femra si Artisti pa grua! :lol: :lol: :lol:

spirl_girls
05-02-06, 00:07
Bota pa femra si cigarja pa shkreps.

vjeshta
05-02-06, 00:07
Bota pa femra -si artisti pa simpati :lol:

LOJETARI
05-02-06, 02:49
Ndoshta eshte paksa e veshtire te mendohet bota pa femra ,megjitheate nuk eshte ide e keqe.Do te ishte nje bote plotesishte e lire , me pak ngjyra ,por e qete.Pa thyerje zemrash ,pa tensione , shume me pak kepuce do te prodhoheshin ,pa kozmetike,pa lufte , nje bote pa zhgenjime,nje bote ku do te mbreteronte arsyeja e shendoshe ,arsye qe bazohet ne ligje te natyres pa shtremberime . Per nevoja tjera ne prap do te zbulonim dicka zevendesuese ndoshta edhe me te bukur , me reale dicka cka munde te definohet .Femra eshte krijese e padefinuar ,nuk i dihet as fillimi e as fundi .Ajo sa te duket se eshte engjull shenderrohet ne djalle. Syte e femrave jane si thjerresa ,po te fusin ne fokus te djegun edhe ate me nje djegje te shkalles se trete , nuk eshte lehte te sherohet nje plage e tille ,ai qe e ka perjetuar nje djegeje te tille e din se per cka eshte fjala . Femra eshte si opiumi ,nje doze e vogel te bene te varur ,doza e madhe te vrete krejte. FAJI ESHTE TE NE.hahahahah....

jadore
05-02-06, 03:53
Ndoshta eshte paksa e veshtire te mendohet bota pa femra ,megjitheate nuk eshte ide e keqe.Do te ishte nje bote plotesishte e lire , me pak ngjyra ,por e qete.Pa thyerje zemrash ,pa tensione , shume me pak kepuce do te prodhoheshin ,pa kozmetike,pa lufte , nje bote pa zhgenjime,nje bote ku do te mbreteronte arsyeja e shendoshe ,arsye qe bazohet ne ligje te natyres pa shtremberime . Per nevoja tjera ne prap do te zbulonim dicka zevendesuese ndoshta edhe me te bukur , me reale dicka cka munde te definohet .Femra eshte krijese e padefinuar ,nuk i dihet as fillimi e as fundi .Ajo sa te duket se eshte engjull shenderrohet ne djalle. Syte e femrave jane si thjerresa ,po te fusin ne fokus te djegun edhe ate me nje djegje te shkalles se trete , nuk eshte lehte te sherohet nje plage e tille ,ai qe e ka perjetuar nje djegeje te tille e din se per cka eshte fjala . Femra eshte si opiumi ,nje doze e vogel te bene te varur ,doza e madhe te vrete krejte. FAJI ESHTE TE NE.hahahahah....

---ja qe ligjet e natyres jane te ashpera ndaj deshirave tona futuristike!!!!("ne hava"),utopike po qe po! ---qfare te beje ligjeshmeria natyrore e shkret???? --te kursej egot e gjinis se kundert me ne ???-qe te mbroj ate nga shpenzimet materialiste emotive....----.dhe te sjell njerzimin ne shuarje, apo te shpjer njerzimin ne vazhdimesi !!!-qofte edhe permes faktit qe duhet te pranoj gjinija tjeter ,---qe ekziston fataliteti femer......

Tomori
05-02-06, 15:14
Bota pa femra si bota pa driten e diellit.. :arrow:

halla e madhe
05-02-06, 15:16
Ndoshta eshte paksa e veshtire te mendohet bota pa femra ,megjitheate nuk eshte ide e keqe.Do te ishte nje bote plotesishte e lire , me pak ngjyra ,por e qete.Pa thyerje zemrash ,pa tensione , shume me pak kepuce do te prodhoheshin ,pa kozmetike,pa lufte , nje bote pa zhgenjime,nje bote ku do te mbreteronte arsyeja e shendoshe ,arsye qe bazohet ne ligje te natyres pa shtremberime . Per nevoja tjera ne prap do te zbulonim dicka zevendesuese ndoshta edhe me te bukur , me reale dicka cka munde te definohet .Femra eshte krijese e padefinuar ,nuk i dihet as fillimi e as fundi .Ajo sa te duket se eshte engjull shenderrohet ne djalle. Syte e femrave jane si thjerresa ,po te fusin ne fokus te djegun edhe ate me nje djegje te shkalles se trete , nuk eshte lehte te sherohet nje plage e tille ,ai qe e ka perjetuar nje djegeje te tille e din se per cka eshte fjala . Femra eshte si opiumi ,nje doze e vogel te bene te varur ,doza e madhe te vrete krejte. FAJI ESHTE TE NE.hahahahah....

Pershkrim ekscelent! :wink:

Psikologu
05-02-06, 15:23
Bota pa femra (njerez) ėshtė sikur lisi pa rrema .

turisti
05-02-06, 15:24
Bota pa femra, si mashkuj pa pune..... :lol:

Murgesha
05-02-06, 15:28
Bota pa femra, si mashkuj pa pune..... :lol:

Bota pa femra, gjehnem pėr meshkuj. :lol: :lol: :lol:

Tomori
05-02-06, 15:30
Bota pa femra, si mashkuj pa pune..... :lol:
:shock: :?: :!: :!: :!:
Orre Turisti po puna eshte per femra...
mashkulli e ka vendin ner hije me kuvendue...
e ti po thue:
Bota pa femra, si mashkuj pa [i]pune
Sa palidhje qe je...shuj mops tnin hallki e qeshin me ti :lol: :lol: :lol:

turisti
05-02-06, 15:31
Bota pa femra, si mashkuj pa pune..... :lol:

Bota pa femra, gjehnem pėr meshkuj. :lol: :lol: :lol:

:lol: Femra - :P DEKORIM :P i jetes mashkullore...... :P :P

turisti
05-02-06, 15:32
Bota pa femra, si mashkuj pa pune..... :lol:
:shock: :?: :!: :!: :!:
Orre Turisti po puna eshte per femra...
mashkulli e ka vendin ner hije me kuvendue...
e ti po thue:
Bota pa femra, si mashkuj pa [i]pune
Sa palidhje qe je...shuj mops tnin hallki e qeshin me ti :lol: :lol: :lol:

:roll: :roll:

Murgesha
05-02-06, 15:32
:lol: Femra - :P DEKORIM :P i jetes mashkullore...... :P :P

Meshkujt dekorim i pa nevojshėm. :lol: :lol:

turisti
05-02-06, 15:33
:lol: Femra - :P DEKORIM :P i jetes mashkullore...... :P :P

Meshkujt dekorim i pa nevojshėm. :lol: :lol:

Mashkujt : :lol: teprice TEKNOLOGJIKE :lol: te biologjise..... :lol: :lol:

Tomori
05-02-06, 15:37
:lol: Femra - :P DEKORIM :P i jetes mashkullore...... :P :P

Meshkujt dekorim i pa nevojshėm. :lol: :lol:
Mashkujt frymezimi i jetes se femres :lol: :lol: :lol:

Murgesha
05-02-06, 15:39
Mashkujt frymezimi i jetes se femres :lol: :lol: :lol:

Femra, mendim i pėrhershėm i mashkujve.

turisti
05-02-06, 15:42
Mashkujt frymezimi i jetes se femres :lol: :lol: :lol:

Femra, mendim i pėrhershėm i mashkujve.

Femra, :lol: frika e perjetshme e mashkullit :lol: :lol: ......

halla e madhe
05-02-06, 15:42
Bota pa femra_si dita pa DIELL :wink: :lol: :lol:

Murgesha
05-02-06, 15:43
Femra, :lol: frika e perjetshme e mashkullit :lol: :lol: ......

Bota pa femra, botė pa kuptim pėr meshkujt. :lol: :lol:

turisti
05-02-06, 15:46
Femra, :lol: frika e perjetshme e mashkullit :lol: :lol: ......

Bota pa femra, botė pa kuptim pėr meshkujt. :lol: :lol:

Bota pa femra - :lol: mashkujt pa busolle :lol: :lol: .....

Murgesha
05-02-06, 15:48
Bota pa femra - :lol: mashkujt pa busolle :lol: :lol: .....

Botė pa femra, meshkuj pa mendime.

Tomori
05-02-06, 15:49
Mashkujt frymezimi i jetes se femres :lol: :lol: :lol:

Femra, mendim i pėrhershėm i mashkujve.
hahahahaha "Murgesha"po e hedhe topin ne drejtim te kundert :lol: :lol:
femra ne mendim te perhershem per mashkuj :lol: :lol:

turisti
05-02-06, 15:56
Bota pa femra - :lol: mashkujt pa busolle :lol: :lol: .....

Botė pa femra, meshkuj pa mendime.

Bote pa femra, mashku pa dilema :lol: :lol:

E-mira
05-02-06, 16:27
Bota pa femra?Cdo gje pa bukuri,pa shije e pa arome.Shkurt,apokalipse.

LOJETARI
05-02-06, 16:56
Perendia krijoj femren te na bej ne te lumtur.Ne e muarem kete dhurate me mirenjohje . Eshte ne natyren e mashkullit qe lojerat e veta tģ perfeksionoje sa me mire dhe t`ua pershtate kerkesave te veta .Keshtu beme nga nje krijese e thjeshte nje Kukulle te stolisur me fjalet me te me te zgjedhura si :Perle ,Hene,Princeshe e disa nga ne shkuan bile edhe me large duke perdore fjalen Perendeshe .Si rjedhim i kesaj filloje lufta per te poseduar kukellen me te bukur ,kjo lufte shpeshehere perfundoje me permasa katastrofale. Ndodhi ajo qe nuk e pritem krijuam kukellen tone qe sot me teper i ngjane "Bombes atomike" e cka eshte edhe me trishtuese butonin e shkrepjes se saj nuk e posedojme ne por djalli . E djalli eshte vete femra , kjo kukulle aq e kerkueshme ne boten"moderne"!.

Sy_kaltra
05-02-06, 20:23
Bota pa femer Erresis,,,Ferrrrr,,Tmerrr KATASTROF :twisted:

turisti
05-02-06, 21:25
Bota pa femra - :lol: SAHARA. :lol:

Luana
05-02-06, 22:01
I'a bera ket pyetje disa kolegeve sot ne pune ,dhe me than :
Ralf - Bota pa femra hmmm do te isha ber peder :lol: :lol:
Gibson - Nuk do te kisha jetu as une ne ket botė
Thomas - bota pa femra , nuk do te ishte shtu populli , qdo gjė kish me mbaruar pas ca viteve ,..
Ronald do te kisha jetuar veq me qenin tim . :lol: :lol:
Steve- Nuk e imagjinoj boten pa femra , me siguri kisha vdek shume shpejt :lol: :lol:
Albert -ahhhh kisha vdek per buke se s'kish pas kush me ma ba :lol: :lol: :lol:

e_martumja
05-02-06, 22:05
I'a bera ket pyetje disa kolegeve sot ne pune ,dhe me than :
Ralf - Bota pa femra hmmm do te isha ber peder :lol: :lol:
Gibson - Nuk do te kisha jetu as une ne ket botė
Thomas - bota pa femra , nuk do te ishte shtu populli , qdo gjė kish me mbaruar pas ca viteve ,..
Ronald do te kisha jetuar veq me qenin tim . :lol: :lol:
Steve- Nuk e imagjinoj boten pa femra , me siguri kisha vdek shume shpejt :lol: :lol:
Albert -ahhhh kisha vdek per buke se s'kish pas kush me ma ba :lol: :lol: :lol:


kuku veq me mashkujt paske pas pune asi i ke pyet :lol: :lol: :lol:

Luana
05-02-06, 22:23
kuku veq me mashkujt paske pas pune asi i ke pyet :lol: :lol: :lol:

Po normal , kjo pyetje me duket se eshte me shume per mashkujt , por edhe une them se nuk do te kishte jet te gjate , qdo gjė do te ishte vyshk dhe jeta do te ishte e merzitshme , nuk kishte me pas dashuri e as ledhatim ,e as vuajtje e as lot , zakonisht mashkujt nuk qajn :lol: :lol:

Lona
06-02-06, 12:29
Bota pa femera, krejt e erresuar.. pa drite. :wink:

Barb|Ka
06-02-06, 16:33
si pasuli pa kep :wink:

arben-ks
06-02-06, 18:13
mir e ke barb femrat jan qep qe e ndreqin pasulin dhe jetet nje ashtu te mashkullit veq ne fillim pak djegin se te shishme jan :wink:

jadore
06-02-06, 23:36
Perendia krijoj femren te na bej ne te lumtur.Ne e muarem kete dhurate me mirenjohje . Eshte ne natyren e mashkullit qe lojerat e veta tģ perfeksionoje sa me mire dhe t`ua pershtate kerkesave te veta .Keshtu beme nga nje krijese e thjeshte nje Kukulle te stolisur me fjalet me te me te zgjedhura si :Perle ,Hene,Princeshe e disa nga ne shkuan bile edhe me large duke perdore fjalen Perendeshe .Si rjedhim i kesaj filloje lufta per te poseduar kukellen me te bukur ,kjo lufte shpeshehere perfundoje me permasa katastrofale. Ndodhi ajo qe nuk e pritem krijuam kukellen tone qe sot me teper i ngjane "Bombes atomike" e cka eshte edhe me trishtuese butonin e shkrepjes se saj nuk e posedojme ne por djalli . E djalli eshte vete femra , kjo kukulle aq e kerkueshme ne boten"moderne"!.


.....hm-!!--nese lexon kete del--qe jane mashkuajt ata qe "lojrat e tyre perfeksioniste -(thuhet qe perfeksionizmi kalon shume here ne fiksim .-kjo krijon komplekse gjithashtu )--qe femren te trajtoj vetem si nje kukull(nuk e di pse kukulla gjithemon me duket objekt loder ,-send ,-bukuri e shpifur (imagjinata e njeriut krijoj ate)nuk ka tru nuk ka ndjejne-logjike jo qe jo !!!te jemi dhe ne femrat ne syte e gjinis tjeter vetem nje objekt bukurije -(personalisht kur thuhet kukull une kete kuptoj ..??ju tjerat (femra)e merrni kete si kompliment????ß

Rossa
06-02-06, 23:48
bota pa femren kish mu thirre GAY CLUB! :lol:

zemermiri
07-02-06, 00:10
Une kuptoj emocionet e juaja ne kete teme , migjithese me duket se i takon me teper nje teme me karakter filozofik .Ne munde te spekulojme por nuk munde te ndryshojme .Por fakt eshte se femra pa mashkull eshte e pambrojtur ndersa mashkulli me femer eshte i pasigurt .

Luana
07-02-06, 01:19
Nj Bote pa Femra per mua do te dukej e tille..

Gjithcka do te ishte nje Pyll i eger..ku nuk do te ekzistonin lule(se nuk kishin kujt ti dhuroheshin),por vetem peme te larta..
Rruget do te ishin te pa asfaltuara mire...(pasi nuk do te vriteshin kembe femrash)...
Gjithcka do te ishte ne Jeten e Meshkujve pa interes..
Nuk do te dinin, te hidhnin dy vargje ne Leter..!!!
Nuk do te dinin te puthnin..!!!
Pra do te kishim, Nje Bote me Burra te dhjamosur,qe perveēse te hanin ,sdo te dinin te benin gje tjeter..
Jo per gje, por sdo kishte as lufte,se shkaku i Luftrave dihet qe kane qene gjithmone Femrat..
Dhe tani dhe nje shprehje te shkurter qe e kam lexuar diku (nuk po e shkruaj qe te merziten meshkujt se dhe ata kane rendesine e tyre...
Pra si perfundim ..
Kush eshte i Krishtere te beje Kryqin dhe kusht eshte Mysliman, te uroje Allahun qe ekzistojne FEMRAT..
Sepse, Bota do shuhej aq shpejt sa dhe Meshkujt vete mezi do ta prisnin Fundin e Jetes..(aq pakuptim eshte ajo pa ne)...

jadore
07-02-06, 01:38
Une kuptoj emocionet e juaja ne kete teme , migjithese me duket se i takon me teper nje teme me karakter filozofik .Ne munde te spekulojme por nuk munde te ndryshojme .Por fakt eshte se femra pa mashkull eshte e pambrojtur ndersa mashkulli me femer eshte i pasigurt .

(tash e qartesova perkufizimin)--del atehere qe e gjitha eshte ne barazpeshe(ballancim egzistencial)-perkunder spekullimeve tona ne nuk ndryshojme asgje, asgje..egziston -femme- egziston -ummo- dhe jeta vazhdon e vazhdon ..

FrEsKiA
07-02-06, 16:03
Bota pa femra do te dukej ---> Ferr!!!

FrEsKiA
07-02-06, 16:05
Nese njeri nga dy gjinite do te mungonte qofte femra apo qofte mashkulli, nuk do te ekzistonim ne kete bote!!!

arben-ks
07-02-06, 18:24
Qashtu bre freski veq nje fjal populli e thot edhe shpija pa gjin prishet edhe kjo esht e vertet se nuk do te kishte pas me jet :wink:

altin mehmeti
07-02-06, 18:45
Bota pa femna si kembet pa themra :lol: :lol:

Murgesha
07-02-06, 19:12
Bota pa femra, si trėndafili pa therra. :lol: :lol: :lol:

altin mehmeti
07-02-06, 20:03
bota pa femna eshte jete pa kuptim

Barbaroza
07-02-06, 20:08
A u bindet qe s'ka jete pa femra,a?

altin mehmeti
07-02-06, 20:12
vetem nese te gjith mashkujt kthehen gay atehere asht tjeter gja barbaroz :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
07-02-06, 20:21
Bota pa femer Erresis,,,Ferrrrr,,Tmerrr KATASTROF :twisted:

:lol:

Murgesha
07-02-06, 21:26
Bota pa femra si toka pa pusa tė ujit. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
07-02-06, 21:28
Bota Me Femer, Parajse me nje Pus perplot Ujė :lol: :lol: :lol:

vendasi
08-02-06, 04:27
:lol: :lol: PARAJSE ME PUS E ME UJE TE TRUBELLT :lol: :lol:

rafet llapjani
13-02-06, 12:49
ju pershendes, shpesh here medoj dhe nganje here edhe po e vertetoj se disa mashkuj nuk ja din vleren femnes ne jeten e tyre dhe ne kete bote! keshtu kisha pas deshir tju pyes juve mashkujve ketu ne kete forum, qka mendoni ju per kete pun?? si do te ishte kon bota pa neve femnave?? kishte egsistu?? si ta kishi jetu ju jeten pa neve??apo nuk mundeni kurrsesi ta mendoni jeten apo boten pa neve?? :wink:normal qe edhe shoqet ketu ne chat i ftoj ne kete tem......

Te pershendes e nderuar per tem kuku qka po dishe ziti...Pthu pthu mos e bon zot pa femra se kumedi qka bahet.

Murgesha
13-02-06, 17:08
Te pershendes e nderuar per tem kuku qka po dishe ziti...Pthu pthu mos e bon zot pa femra se kumedi qka bahet.

Sishte bėrė asgjė more, ja kishit gjetė ju mashkujt vetes qaren. :lol: :lol:

rafet llapjani
13-02-06, 22:39
Sishte bėrė asgjė more, ja kishit gjetė ju mashkujt vetes qaren. :lol: :lol:

Valla mes Murgesh ndoshta dikush jakish gjet veti qaren por une flas per veten jo ....bota pa femra si peshqit pa uje. :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
22-03-06, 23:58
Si qeni pa mish :tongue:

Kalt
23-03-06, 10:03
Bota pa femra do te ishte nje bote burrosaurash (dinosaurash)!!!!
Po shyqyr ne kete bote ka me shume femra se sa meshkuj e Zoti mos na lafte pa to!:cool:

E_Zjarrta
27-03-06, 06:39
Nje bote pa femra eshte sikur te ishte dite por te mos dilte fare dielli , sikur te kishte nje lume ku me nuk buron uje sikur te ishte nje dashuri por pa dashnore


sikur une e ti te dashuroheshim por asnje her as te mos njifemi e le me te takohemi eshte nje gje abstrakte nje gje e pa kuptimt

Agolli
15-05-07, 22:12
Si qeni pa mish :tongue:

:tongue: :tongue: :tongue:

vjeshta
22-05-07, 03:05
:tongue: :tongue: :tongue:

Upsssssssss qka pasna shkretu !hahhaaaaaaa

Agolli
22-05-07, 03:28
Upsssssssss qka pasna shkretu !hahhaaaaaaa
ahahahahah o sa kam qeshe kure e pata lexu per s'pari here!

vjeshta
22-05-07, 03:30
Hhahahahahaaaaaaaaaa

Bota pa femra ,si mashkulli pa buzqeshje!

Agolli
22-05-07, 03:31
Bota pa femra si qebatorja pa samuna asi pa qebapa!

vjeshta
22-05-07, 03:40
Bota pa femra si plaki pa dhombe!

Agolli
22-05-07, 03:44
Bota pa femra si nata pa dielli!

vjeshta
22-05-07, 03:54
Bota pa femra si deserti i tharte .hahahaaaaaaaaa

Agolli
22-05-07, 03:56
Bota pa femra si embeltorja pa desert asi embelsira!

turisti
22-05-07, 04:11
Bota pa femra si pllazha pa TURISTA. :biggrin:

Agolli
22-05-07, 04:15
Bota pa femra si deti pa peshqi, me besoni kurre skisha shku n'peshkim! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli
21-06-08, 22:47
Si xhepi pa pare ..:biggrin:

vjeshta
21-06-08, 22:51
Si shpirti pa zemer ...:biggrin:

Agolli
21-06-08, 22:56
Si qielli pa dielli.. :biggrin:

vjeshta
21-06-08, 22:59
Si shtepija pa te zotin ...:biggrin:

Agolli
21-06-08, 23:01
Si bunari pa uje...:biggrin:

Amina
21-06-08, 23:03
Si Romeo pa Xhuljeten

vjeshta
21-06-08, 23:04
Si uji pa bunarė ...:biggrin:

Agolli
21-06-08, 23:06
hahahahahahah

Si klasa pa banka :biggrin:

Alkimisti_ch
21-06-08, 23:09
Si toka pa uje...e mos me kan uji skish me pas as meshkuj.... ahahah

Amina
21-06-08, 23:12
hhahhha
Si FD pa vjeshten(pershendetje vjeshta)

vjeshta
21-06-08, 23:13
Si himni pa text !:biggrin:

Agolli
21-06-08, 23:15
Si avioni pa pilot! :biggrin:

vjeshta
21-06-08, 23:16
hhahhha
Si FD pa vjeshten(pershendetje vjeshta)

Nese eshte kshtu se si po thua nuk qenka edhe keq ...:biggrin: (pershendetje edhe ty ,flm)


Si lutja pa aminė ..:redface:

Agolli
21-06-08, 23:19
Si kenga pa melodi! :biggrin:

Amina
21-06-08, 23:21
Nese eshte kshtu se si po thua nuk qenka edhe keq ...:biggrin: (pershendetje edhe ty ,flm)


Si lutja pa aminė ..:redface:

Ashtu si e shkrova , mendova, se duhet te kete edhe me shume vjeshta

Si kenga pa ritem

Oqeani
21-06-08, 23:42
Si syri pa lot .

LABI
22-06-08, 00:03
Palidhje :confused:

LABI
22-06-08, 00:07
Si himni pa text !:biggrin:

veq kjo nja kaloft , qe ma palidhje s'ke ku e qon :biggrin:

vjeshta
22-06-08, 00:10
veq kjo nja kaloft , qe ma palidhje s'ke ku e qon :biggrin:

Palidhje valla ,por po bojka ,po bojka ...:biggrin:

thellenza
22-06-08, 11:50
..e rrezikshme, per mbijetesen e mashkujve,
..e eger dhe egoiste,

...

lyra2
22-06-08, 11:53
..super,as nuk do te kishte net as mesengjer ..:P

Agolli
22-06-08, 12:09
Si rakia e kumbulles pa meze! :biggrin:

Arkza
22-06-08, 12:47
Sikur Buka pa Kryp !!!!

Agolli
22-06-08, 13:44
Si kerri pa benzin :biggrin:

thellenza
22-06-08, 18:21
.. pa gjysmen tjeter.

Preshevar
22-06-08, 18:52
... s'do t'ishte shtrue kjo pytje palidhje bre :biggrin:

egi
22-06-08, 19:12
... s'do t'ishte shtrue kjo pytje palidhje bre :biggrin:

Pytje me lidhje apo palidhje...shkruj qysh tu kish dok ty bota pa gjinin femrore..qyh ..gjith rrin misterioz :biggrin:

Preshevar
22-06-08, 19:19
Pytje me lidhje apo palidhje...shkruj qysh tu kish dok ty bota pa gjinin femrore..qyh ..gjith rrin misterioz :biggrin:

S'mu kish dok hiq,.... se pa femra s'ka jet......

egi
22-06-08, 19:25
S'mu kish dok hiq,.... se pa femra s'ka jet......

:smile: Ja ke qellu tash krejt :smile:

Agolli
22-06-08, 22:39
Si TV-ja pa digitron! :biggrin:

uliksi31
22-06-08, 23:23
...edhe pse eshte haram vetvrasja, ishte desht me bo...:biggrin:

Arkza
23-06-08, 12:21
Si Dita pa Diell !
Si Nata pa Hene !

MemphiSx
23-06-08, 13:07
Si Xhungla pa kafshe t'egra :P

lyra2
23-06-08, 13:09
..femrat ne toke zbriten vetem qe ne qiell te mbreteroj qetesia :P

Agolli
23-06-08, 13:38
Si kulmi pa shtepi asi shtepia pa kulem :biggrin:

thellenza
23-06-08, 16:59
...si viti pa stinet e nxehta.

Agolli
25-06-08, 19:26
Si gjuetari pa llovaqke :biggrin:

thellenza
27-06-08, 15:47
..si gjuetari me llavaqken pa plumb nen qiellin me plot thellenza :biggrin:

Oqeani
27-06-08, 15:52
Si Oqeani pa valė !

selvija
27-06-08, 15:55
Si shkembi pa Uj...(d,m,th Ujėvraja pa rrjedhe

Agolli
27-06-08, 15:56
..si gjuetari me llavaqken pa plumb nen qiellin me plot thellenza :biggrin:

I kisha gjuajt me llovaqke edhe pse s'ka pluma, e kish rrok najnjo qatu :biggrin:

Ja bota pa femra si une pa sekretaresha :tongue:

Oqeani
27-06-08, 16:01
..si gjuetari me llavaqken pa plumb nen qiellin me plot thellenza :biggrin:

Shtizen e kisha be gati, si Indian http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Arkza
27-06-08, 16:19
Si njeriu pa syt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! qe e sheh veq terr nat e dit .......:mad:

Oqeani
27-06-08, 16:34
Arkza hehhe ku po na din gjendje ;)

Si Bota pa meshkuj .

Arkza
27-06-08, 16:47
Arkza hehhe ku po na din gjendje ;)

Si Bota pa meshkuj .Kjo Vlen per dy Palet , s'kam faj une qe s'eshte tema edhe per Boten Mashkullore ! :tongue:

thellenza
27-06-08, 19:15
Shtizen e kisha be gati, si Indian http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

:biggrin: :biggrin:

..si shtiza pa shigjeta :biggrin:ps. Agolli, koke i fort ti kishe, aq lart po gjujshe a?
Te bejn llavaqka ne kry :biggrin: :biggrin:

emine
13-09-09, 22:05
unshem diqyshe:tongue:

thellenza
13-09-09, 22:14
..si pa krip sheqer dhe biber, pa shije bre :tongue:

emine
13-09-09, 22:16
meshkujte ka shpikin gra te drunit:tongue:

shfletuesi_
13-09-09, 22:24
Shumm shummmm shummmmm me pak e rrezikuar nga Ngrohja Globale.

emine
13-09-09, 22:26
Shumm shummmm shummmmm me pak e rrezikuar nga Ngrohja Globale.

une e shofe kshtu,shfletuesin ka marone qarap te lesht hahahhahhahaha

Prishtinasja_
13-09-09, 23:24
Nuk do quhej me botė por shkretetir ! :biggrin: Por ashtu do te ishte edhe bota pa meshkuj !

Tomori
13-09-09, 23:24
si Qyteti Pa Kazon Plehrash.

Mos O Zot ...

emine
18-09-09, 19:09
gjinia e shemtune me dore ne gips:tongue:

Adi-gjk
18-09-09, 19:29
Mashkujt e Vdekur .:cool:

Oqeani
18-09-09, 19:32
.... sikur shtiza pa helėm !

Penelope
20-09-09, 19:44
Bota pa femra vdekje per meshkujt..shkretire ish duk kjo bote, pa ngjyra, po mos tkish qene gjinia femrore;-)

Paradox_13
20-09-09, 19:48
....si dreka e Bajramit pa ambelsira.......

Peja-Boy
20-09-09, 20:45
Bajrami pa Bakllav :tongue:

roadrunner
21-09-09, 10:48
S'kishin ekzistu as meshkujt, veq ne dalshin pej vojev te pulave hahaha

pirro
21-09-09, 11:01
S'kishin ekzistu as meshkujt, veq ne dalshin pej vojev te pulave hahaha

Ani paramendo me kane ne bote veq 10% femna haahhahahah, cfar konkurence ish bo

roadrunner
21-09-09, 11:41
Ishum ba si bletat mretnesha, ishi ba kerrsh per neve hahaha


Ani paramendo me kane ne bote veq 10% femna haahhahahah, cfar konkurence ish bo

pirro
21-09-09, 11:44
Ishum ba si bletat mretnesha, ishi ba kerrsh per neve hahaha

Jo ishim bo kerrsh, po mo se kishim kqyr a osht e zeshkane a biondine, a syt e gjelber e sene vene, veq a osht femen e kishim kqyr haahahahahahah

roadrunner
21-09-09, 11:51
Vallahi spo di, apet osht me dyshu, qysh po ka tash femna zot ka te sillesh pi ha udha e spo mirret vesh, edhe apet e kan miratu ligjin anal heu dr*i i hankt...kushtetuta katastrof, kta mirren me ligje te ndryshimeve natyrore


Jo ishim bo kerrsh, po mo se kishim kqyr a osht e zeshkane a biondine, a syt e gjelber e sene vene, veq a osht femen e kishim kqyr haahahahahahah

Zana_ch
21-09-09, 11:57
Boten pa Femra mos e lashte Zoti kurre e as pa Mashkuj se ku me dit qfar katastrofe ish ba

pirro
21-09-09, 13:12
Vallahi spo di, apet osht me dyshu, qysh po ka tash femna zot ka te sillesh pi ha udha e spo mirret vesh, edhe apet e kan miratu ligjin anal heu dr*i i hankt...kushtetuta katastrof, kta mirren me ligje te ndryshimeve natyrore

Po valla mire e ki, ligji anal osht bo i famshem edhe po ka kandidat boll per ligj, joo apet ju femnat po mahni mire besa

Murgesha
21-09-09, 13:33
Vallahi spo di, apet osht me dyshu, qysh po ka tash femna zot ka te sillesh pi ha udha e spo mirret vesh, edhe apet e kan miratu ligjin anal heu dr*i i hankt...kushtetuta katastrof, kta mirren me ligje te ndryshimeve natyrore

Kan thonė "Kiameti vjen kur tė ketė mungesė mashkujsh"

Valla si tja nisin me shku pas ligjit shumė shpejt ka me na ardhė ha,hahahaahahahahahaahahahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa

roadrunner
21-09-09, 13:37
Definitivisht sonte kur shkoj ne shpi e kam njet me ja shtu edhe disa beneficione extra marteses tem, me i hjek do kushte te kontrates, se edhe pak ka mu ba kriza globale mos vet, me bo mi qu hunt naten, mi majt kraht kryq, qe spo duuuuuuuuuuuuuuu....:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S


Kan thonė "Kiameti vjen kur tė ketė mungesė mashkujsh"

Valla si tja nisin me shku pas ligjit shumė shpejt ka me na ardhė ha,hahahaahahahahahaahahahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa

Murgesha
21-09-09, 13:40
Definitivisht sonte kur shkoj ne shpi e kam njet me ja shtu edhe disa beneficione extra marteses tem, me i hjek do kushte te kontrates, se edhe pak ka mu ba kriza globale mos vet, me bo mi qu hunt naten, mi majt kraht kryq, qe spo duuuuuuuuuuuuuuu....:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S

Po thu mu nėnshtru pa kushte tash e tutje a?? :wink:

roadrunner
21-09-09, 13:51
Kush bre mu nenshtru hahahahaha......po tham ent me ja hjek, pej tash e tutje veq un me vozit (aj me nejt mbrapa si VIP), sigurimin shendetesor me ja pagu (pe di ti qa po du me than), me ja zgjat orarin e ndrrimit te nates, e kshtu me rradh


Po thu mu nėnshtru pa kushte tash e tutje a?? :wink:

Murgesha
21-09-09, 13:53
Kush bre mu nenshtru hahahahaha......po tham ent me ja hjek, pej tash e tutje veq un me vozit (aj me nejt mbrapa si VIP), sigurimin shendetesor me ja pagu (pe di ti qa po du me than), me ja zgjat orarin e ndrrimit te nates, e kshtu me rradh

Qė mos me pas kohė me mendu pėr ligjin hiq a??

Ha,hahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

roadrunner
21-09-09, 14:06
Normal, na gjith kena fitu hahaha...e sa betejat jan ba ktyneher per gra, po na gjith qeshtu tu shuit juv kina dal Zot kejtve punve vet, e tash spo doin edhe mu marr me neve, a pe sheh u ardh kiameti :P

Qė mos me pas kohė me mendu pėr ligjin hiq a??

Ha,hahaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

romansa
21-09-09, 14:07
..shkretėtire!

roadrunner
21-09-09, 14:14
Mir osht me nai dit qe pa neve ska jet...per at edhe qeshtu duhet me i pas punet


http://img.123greetings.com/eventsnew/love_mad/1036-002-55-1059.gif

Skyfter
21-09-09, 14:22
Po mos mu kan ju femrat nuk ishim as ne meshkujt!


Tema mbyllet :biggrin:

roadrunner
21-09-09, 14:25
S'kishin ekzistu as meshkujt, veq ne dalshin pej vojev te pulave hahaha
Mir qe nje po pajtohet :D
Po mos mu kan ju femrat nuk ishim as ne meshkujt!


Tema mbyllet :biggrin:

Skyfter
21-09-09, 14:26
Mir qe nje po pajtohet :D

Mos mu kan ne meshkujt nuk ishi as ju femrat :biggrin:

roadrunner
21-09-09, 14:58
A munesh mem bind hahahha...


Mos mu kan ne meshkujt nuk ishi as ju femrat :biggrin:

Oqeani
21-09-09, 15:35
..shkretėtire!

A bash keshtu po thua eshte a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

romansa
21-09-09, 15:36
[quote=Oqeani]A bash keshtu po thua eshte a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif[/quote..
..bash ashtu e mendoj si ne "sahare"