PDA

View Full Version : Si do te vepronit nese do te kuptonit se i/e dashura ..


London-Tironc
15-11-03, 00:34
Si do te vepronit nese do te kuptonit se i/e dashura juaj ju trathton me dike tjeter????

Une ,qe te jem i sinqerte do ta merrja ate djalin tjeter,do ta ulja ne Pub,do ti jepja nje birre ne shenje mirenjohjeje,,sepse me beri nje nder,me dha te kuptoj qe ajo,femra ime nuk paska qene femra qe une duhet ta martoja e te lidhja jeten me te.

Ndersa femren ,sigurisht qe asaj do ti zhdukesha nga faqja e dheut,,,,ne menyre qe ne asnje menyre te mos me gjente perseri .....enigmeeeeee

loti
15-11-03, 09:52
Tung

Po cka te them ? Ne te shumten e rasteve vjen deri te ndarja qe mund te jete e dhimbshme patjeter por dhe konfliktuoze me pasoje te vazhdueshme .Mua nuk me ka ndodhe kjo ende( po i referohem burimeve te mija per kete siguri) e sikur te me ndodhte nuk e di se cfare do te beja,por me siguri se do te shikoja se mos ka dicka emotive ne kete tradhti do te analizoja te gjitha faktet dhe do te vija deri te ndonje perfundim te arsyeshem

qika_pr
21-05-04, 17:32
Padyshim isha ndare nga ai por pasi ishim dal njeher se cdo kush ne jete meriton te jap nje skjarim te vogel pse e beri ndersa ate vajzen nuk i kisha then asgje sepse nuk kisha ra ne nivel te saj edhe nuk kisha pas qef te flas me te

sweet-girl
11-07-04, 17:31
mem tradhtu i dashuri valla sem kish interesu per kurgjo as nuk kisha dasht me ni bile qka po fol hiqqqqq... qka ka tjetra ma shum se une...

turisti
25-07-04, 23:46
Ajo dmth se sa keni pas VLERĖN... :cry:

nitushe
11-09-04, 11:45
ju kisha nda edhe net shkon net mytet me ta ka dose ai per mu veq i vdekun osht :twisted:

dr1ta
12-09-04, 01:43
Nese me tradhton midis ballit 5 her ja kisha njef :lol:

Murgesha
12-09-04, 11:16
Nese me tradhton midis ballit 5 her ja kisha njef :lol:

Hahahhahahaahha dr1ta. Ateher mbaje fort se sqenka shaka me ty :wink:

vushtrria
12-09-04, 11:56
Nese me tradhton midis ballit 5 her ja kisha njef :lol:


jo moj drita jo edhe aty njeriu duhet te mendoi mir se qka te bej ma mir se mos mu ngut nuk ka ne ket bot

~AnnA~
12-05-11, 17:20
Sa e sa here kam shkruar per kete punen e tradhetise e kam thene dhe e rithem perseri: nuk do e fal ne asnje menyre.....thjeshte, nese e kuptoj se ma dredh, ai ne rrugen e vet une ne timen
dhe humbesi mbetet, kuptohet, AI :tongue:

Daglasi
12-05-11, 17:27
Pa-pa-pa-pa,se nuk kisha mujt me mu kujtue,keshtu qe i kisha than mundesh te shkosh shlir ku te duash e ka te duash.