PDA

View Full Version : Kush eshte Meti!


meti
17-11-03, 14:11
Jam Profesor me profesion dhe jetoj ne Prishtine

( jam nga Prizreni).Momentalisht jam duke magjistruar ne Essen te Gjermanise.

I pamartuar kerkoj nje vajze te moshes prej 22 deri ne 26vjet .Ju mireprete Meti!

shpresa
02-01-04, 15:08
Mire dita Meti

Urime festen.
Une jam Shpresa, 22 vjeqare dhe jam nga Ferizaji.
por perndryshe jetoj edhe ne Bochum.
ok tung tung

meti
05-01-04, 23:56
Pershendetje Shpresa.Urimet e mia me te sinqerta per kete vit te ri.Te uroj qe ky vit te jete vit i realizimit te endrrave tua. :D
Was machst Du in Bochum. Zur Zeit ich bin in Prishtina.Ich will Dich kennenlernen,aber das haengt auch von Dir ab.
Une jam kthyer ne Kosove dhe do te qendroj deri ne qershor te ketij viti,besa do te punoj ketu.Prej qershorit do ta vazhdoj magjistraturen time ne nje universitet gjerman ne Bullgari dhe Gjermani.
Po ti me cka merresh ne Gjermani.Para ca kohesh ( nje muaji) isha ne Bochum dhe me ka pelqyer gjithmon.Ne Essen si gjithmon dominojne pleqte,ndersa ne Bochum dhe Duesseldorf eshte si zakonisht ndryshe.
Shpresoj se do te me shkruan.Sa per ilustrim une jam profesor i gjuhes gjermane,kam perfunduar fakultetin ne shtator te ketij viti ne Prishtine.

turisti
10-09-04, 19:31
Te pershendes-meti. :P