PDA

View Full Version : SI E PARAMENDONI PRINCIN/PRICESEN E ENDRRAVE TE JUAJA!!!


lazdrani
20-11-03, 20:55
ju pershendes dhe me intereson mendimi i juaj,per mirkuptim lazdrani :P

mija
22-11-03, 13:46
pershendetje lazdran

un veten time kur nuk e kom paramendo princesh por edhe nuk kisha pas deshir kur me kon :)

lazdrani
22-11-03, 16:57
mija te pershendes hmmmm!!!!

Me siguri qe edhe ju jeni princes e endrrave te nje mashkulli qe nje dite do ta takoni dhe te jesh e lumture per gjithmon...... :wink: lazdrani

Murgesha
22-11-03, 17:00
Hajde Lazdrani hajde.

Princin tim e pres te me vije ne kal, te me marre para duarsh dhe te me dergoj ne pallatin e tij mbreteror.

Eh sa te lumtur po ndihem vetem kur po mendoj. :wink:

Online
22-11-03, 17:00
Tung

lazdran

Shiqoni (lexoni) ne kete pyetje une kisha me than vetem me qen nje Vajze e sjellshme dhe e sinqert se per princesh do ta kisha bere qe ajo te ndien veten si Princesh ne te gjitha sferat e jetes kuptohet edhe ne SEX

kaq kishafol mire e gjen t'mire

lazdrani
22-11-03, 18:01
Murgesha Dhashe Zoti e ti plotesofte deshirat.... :lol: :lol: :lol:

lazdrani
22-11-03, 18:04
Online vetem beso ne ate enderr se me siguri ti je Romantik dhe te gjitha deshirat do tja plotesoni pricese te endrrave tuja.... :D :D :D Amigo

Murgesha
22-11-03, 18:07
Uh bre nganjeher po mi nxjerrni fjalet me dara.

Online ti paske besim te madh ne vetveten, po mos harro se femren asgje ne bote nuk e kenaq.

mija
22-11-03, 18:43
NJERIU SHPESH E KERKON ATE QE SMUND TA KET....andaj eshte veshtir te gjesh princin e kerkuar.

por te gjith ne vete jeni pricer dhe princesha ne mynyra te ndryshme dhe secili ka nga nje specifik qe i veqon.me respekt [email protected]

lazdrani
22-11-03, 20:23
mija vetem si eshte "kysmeti"si thone nje fjale popullore veq duhet me kerkuar ate!!!Pajtohem me mendimin tend :P

mija
22-11-03, 23:11
flm ishalla se ton e kan kysmetin e vet e idhall edhe un e kom te mir :)

Jacko^vaR^
22-11-03, 23:38
Une e paramendoj princeshen teme si mu kon en onderr me ni kerr asi te kohes Ali drrases bandashat me tela te qiftelis edhe e paramenoj me fshis edhe me kaci ne dor saba per saba se ne Gjakove jom :P ahahahahah

mija
22-11-03, 23:51
jacko^var.....shum po paramendon hahaha

Online
23-11-03, 00:04
Tungqka kujtove t'i nese s'ke besim ne vete a ne Grua me pas a fol tash

Murgesha vallahi krejt qart e kam shkrue se femren nese se knaq edhe ne shtrat mos te them direkt me K...? ateher jam i pajtimit se s'knaqet me pasuri por te une ja garantoj te gjitha edhe ate qe Femra e ka mas merakitung se ika

mija
23-11-03, 00:07
jo online te gjitha femrat nuk ngaj mas parave. dikush kerkon veq me kon i limtur pran atij qe e don

loti
23-11-03, 10:39
Tung

Hej njerz, per hajer Bajrami a ?!!!!

Gentiana
23-11-03, 13:53
Pershendetje te gjithve.

Valla kjo pytje pak me qiti te mendoj dhe Princin tim si e enderroj dul shuuuuuuum List e gjat,po te domosdoshme duhet ti ket keto sende:

te jet zemer mir dhe i durueshem pasi qe un nuk jam e durueshme, :wink: Te din ta shfrytezon jeten,dhe ti pershtatet Shoqeris.

Kurse per dok,nuk di nuk kam tip timin,por nje gje nuk duhet te ket asesi,ajo esht Mustaqe apo mjekerr. :lol:hehehe

dhe Princa sukur ka pasur perpara esht zor te gjet njeriu,apo jo?? ku ini more djema? :roll: :wink:

Kalofshit mir

Genta

lazdrani
23-11-03, 14:00
Hi ju pershendes te gjithve dhe ju desheroje qe te gjitheve deshirat tju plotesohen ashtu si ju keni qef!!!!Amin 8) 8) 8) lazdrani

Online
23-11-03, 14:08
TungGeta kto qka ti po i kerkojshe qe ti ket nje Princ kokna une qe i mbushi te gjitha kushtet qe ti i kerkon veq mos harro se per bukuri jo qe po te theme por e vertet qe jam i pashem kjo ishte edhe nje + qe ti se ke kerkuar

verges es nicht das ich spass gemacht habe viel gluk wunsche ichMija nje pjes e lumturis eshte edhe parja edhe Shtrati keto te 2-ja te bejn qe partneret te jen edhe me te lumtur apo jo se nese s'ke pare ateher fillon ngrindja e krejt te kqijat se tash ka ardhur tjeter kohe jo si perpara . pate s'pate Gruaja i ka nejt burr-it e tash veq edhe kur s'ka pare te paktat jan ato qe jan taman Femra Burrėrorapet ta pasna permen emrin aeiiiiiiiii lokefol mirė e gjen t'mirė

mija
23-11-03, 17:15
po normal qe pjes e jetes eshte paraja mirepo jo pasuria me fal. pasuria ma e madhe eshte lumturia dhe dashuria!!!

Online
23-11-03, 23:40
Tung

Tregom ti mua nese ti je e varfur (shebull ) dhe s'ke kushte te mira per jetes e shoqet e tua Vozisin BMW e BENCA AUDI etj. e ti rrin gjithe diten ne shtepi dhe s'ke mundesi qe te dalesh as ne qarshi te blesh gjera me te nevojshme shtepijake apo mos zot ma keq me pas edhe Femij qe te lypin e s'te pyesin a kie apo s'kiea do te kishe mujtur me pas lumturi dhe dashuri te plot me t'shoqin tend (burrin) aty menjeher fillon konflikti dhe ngrindja ne mes Qiftave une te thash se perpara kan nejt Grate te Burii me kushte edhe pa kushte te mira mirpo sott jooooo shtrohet pyetja pseee

pergjigjejet jan te ndryshmeFole mire e gjen t'mire

mija
24-11-03, 16:48
jo Online un jam plotesisht e pajtimit me ty ama ngom "njeriu e bon paran e jo paraja njerin" edhe un jom nje tip qe nuk kom qef me pas dikon te pasur normal vetem me pas kushte te zakonshme per nje jet te mir ...si pasoj e kushteve te keqia materiale apo ma mir me thon kur ska fare kushte ateher vjen deri te ndarja edhe konfilte te ndryshme mir e ceke mirepo un po foli personalisht..neqofte se un e kam te kryer shkollen edhe punesona ateher nuk do te me mundon mu paraja per me mbajt familje. edhe poenta e jetes eshte mu mudnu e jo veq me ndejt duarkqyr e buri me punu. jo more po 2-gjinit jena te barabarta. edhe nuk jena ne kohen e patriarkatit po barazis

te pershendes

python
24-11-03, 22:09
une deri ne vitin e kaluar nuk kam pasur princesh te endrrave por dicka ndodhi edhe e pash bukuroshen (super modele braziliane ) Gisele Bundchen, edhe ajo tani me eshte princesh e endrrave 8) sexy

lazdrani
26-11-03, 14:49
ju pershendes te gjitheve qe nuk kam mundure tju pergjigjem!!!!

gjithmon argetim te kendeshem ne dardani i juaji lazdrani :wink: :P :D

mija
26-11-03, 16:36
inshalla secili e gjeni princat dhe priceshat e enderave te juaja..se ato gjenden aty diku por duhesh ti kerkosh....!!!!

Gentiana
28-11-03, 15:18
TungGeta kto qka ti po i kerkojshe qe ti ket nje Princ kokna une qe i mbushi te gjitha kushtet qe ti i kerkon veq mos harro se per bukuri jo qe po te theme por e vertet qe jam i pashem kjo ishte edhe nje + qe ti se ke kerkuar

verges es nicht das ich spass gemacht habe viel gluk wunsche ichAha Online dmth paska ende ksi Princa apo?? Zor tybe po nese thua ti ateher ndoshta :wink:

Flm per glückwünscha.

Genta

lazdrani
29-11-03, 16:52
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P mpuqqiiii juve te gjitheve,jeni te shkeqyshem.......lazdrani :wink:

jehona
29-11-03, 18:01
LAZDRANI te pershendes, valla une per veti e kam gjet princin tem, megjith se nuk e kisha paramendu perpara keshtu, po ne diten e sotit nuk paramendoj une PRINC ndryshe perveq te dashurin tim....nese doni ta pershkruj te dashurin (princin tim) me tregoni dhe ju kallxoj se si esht, po shkurt: PRINC BRE!!!!

mija
30-11-03, 19:52
Lazdran a e gjete princeshen tone:)

luli_zh
30-11-03, 20:01
ju pershndes te gjithvenuk ka princa ma po shka jeni ka thun edh eju aiiiiiiiii

hahahah krejt hala kam osht ka shkon ne kit forummija ty te pershndes mas shumti ti ishe mafi njeri

Murgesha
30-11-03, 21:29
Po more ka princa qysh jo. Une valla qka e kam nji princ, veq me e pa :wink:

lazdrani
01-12-03, 12:35
:wink: :P :lol: :D :P :wink: :lol: :roll: :roll: :roll:

lazdrani ju pershendet te gjitheve

Naki
09-01-04, 22:44
Ju deshiroje te gjithve beqarve qe ta gjejne princin / princeshen e endrrave tuaja.

Donna
10-01-04, 02:16
Shum pytje e leht eshte
patjeter me kon Shqiptar te tjerat jon BONUS

mpucccccccccccccc :lol:

lazdrani
10-01-04, 14:35
Donna dhe Naki ju pershendes ku do qe te jeni.lazdrani :wink:

hana
10-01-04, 14:37
Tung lazdran sa per princin e endrrave kisha dasht me qene nje njeri qe me don qe me kupton nuk me gjykon me pranon ashtu sic jam dhe kisha dasht mos mu kon gjeloz
:lol:

lazdrani
10-01-04, 14:54
hana ishallah be qiko zoti te ploteson deshiren e te vjen ai princ qe ti enderron......lazdrani te pershendet ku do qe te jeshe :wink:

hana
12-01-04, 18:01
pershendetje lazdran e para une nuk besoj ne princin e endrrave me kal te bardh e sene po hajt pe zam se eshte naj kun neper bote,ai duhet te jete i sinqert.............te me doj te me respektoj te me pranoj ashtu sic jam ,te mos me gjykoj edhe sduhet me u kon gjeloz :lol: :lol:

lazdrani
13-01-04, 11:44
hana pershendetje nga lazdrani,edhe une mendoje qe princi me kal te bardhe eshte nje fantazi por me gjitheate besoje qe edhe ju te takoni ate princ qe perputhet me ty dhe ka ide te perbashketa hobin dhe shume gjera tjera .....dhe te mos jete gjeloz shume se nga pake eshte shendet :wink: lazdrani

Mergimi_76
13-01-04, 16:34
U boe kriz valla per princesha....spo mundem kund me gjet as ne mergim as ne vendlindje...atje ne kosové vlla krejt met njofshem po u njoftojshin princat e princeshat....valla une i ngrati nuk po e njof askend atje ne kosové (mitrovic)kur po vije ne pushime...pom shkon teré pushimi me pleq e plaka tu mi prish nervat tum treguar raste t“luftes po me qmendin krejt e une nuk kam te pakten nje princesh me dal mos me ndegjuar fjal t“pleqve se pot kallshin....! :lol:

Donna
14-01-04, 00:43
hahahhahaha MERGIMI paske te njejtin problem si timin bre njeri

jom bo me shkru ni liber sa tregimet i kom ndegju

lolz

lazdrani
15-01-04, 16:43
Mergimi_76 vendas te pershendes ,Ti tjera here mos rri me plaka dhe pleq po dile edhe ne qytete te kosoves se ka sa te duash ose lidhe me gra se keto muhabete vetem mbase grave shkojne....hehhehehe
Ndersa ne mergim mundohu te vizitoshe ndonje mbremje te rinjeve pra ne konzerte se edhe ty te vjen kusmeti vetem duhesh ta kerkoshe edhe ti pake ah.Te pershendes ku do qe te jeshe :wink: lazdrani

lazdrani
15-01-04, 16:46
Dona e shkruajme be nje romane "DASHURIA ME ARUSHA TE BARDHA"
MADE OF CANADA :lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani te pershendet ku do qe te jeshe disponim dhe argetim te kendeshem.... :P

Luana
18-01-04, 05:32
Une po valla ne qdo shikim te par dashurohem hihihihi :lol: :lol: :lol:

lazdrani
18-01-04, 16:23
Luana ti je momentalisht solo te kuptoje qe dashurohesh ne qdo shikim te pare :lol: :lol: :lol: :lol: RRushi ka fajet :wink:

Luana
18-01-04, 17:56
ahahhahahh :lol: :lol: :lol: :lol:
Lazdran mos ma permen Rrushin se syt po me bahen qeshtu :shock: prej qefit , se me tranoj me at shikim qe e ka :wink:

Gentiana
18-01-04, 18:04
Hahaha Luana, ufffffffffff edhe qka e ka shikimin Rrushi. :twisted: :twisted: apo jo?? hehehe. hajgare pak rrushi.
tung Genta

Luana
18-01-04, 18:45
Gentiana :D
po bre e ka pernjime shikimin e zjarrt :twisted: :twisted:
hmmmmmmmmmm goja leng me shkon :P :P :P

Murgesha
19-01-04, 16:01
Luana me fal po si i pat Rrushi syte.
:shock: nese eshte keshtu e kuptoj. sigurisht i jane bere te tille nga bukuria e jote.
Po pse moter keshtu :twisted: . Mos ka te beje diqka me mjeljen e lopeve kjo gjendje e tij. :wink:

lazdrani
24-02-04, 13:26
Luana te lutem mos ju perzie tani Barbarozes se RRushi ka vendosur,ti ishe e kaluara :lol: :lol: :lol: :cry: :cry:

anna
14-03-04, 12:19
si e paramendoj une princin e endrrave te mia :?: :?: ok do ja filloj ta pershkruaj si nga ana fizike dhe nga ajo e bredshme
duhet te jete pak zeshkan floket jo shume te zinj syte e kaft jo shume i gjate jo shume muskuloz se nuk i kam marak nejse kaq per nga ana fizike
duhet te jete ne shenjen e peshqeve por nuk ka shume rendesi duhet te jete i ndjeshe te merret me art dhe te gjitha veprat e tij te mi dedikoj vetem mua hahahahahah :lol: :lol: :lol: nejse kaq per sot tung nga anna

aferdita
14-03-04, 16:03
per mua princi duhet te jet vetem i sinqert dhe i kuptueshem kurse bukuria nuk eshte e rendesisheme per mu

lazdrani
22-03-04, 21:27
anna dhe aferdita ju pershendes ku do qe jeni.
Ju deshiroje nga zemra qe princat e enderrave te juaj tju realizohen dhe te jeni te lumtur per gjithe jeten :wink:

Nino ademi
06-04-04, 21:24
Spo di se qka te theme per princa por princesha e e imja se si kame deshire me duket se spaksa ,se shqipetare te sinqerta ende skame taku por ishalla mbledhine mende dhe behen me te siqerta dhe me reale ndaje mashkujve dhe deshirave te tyre .TUNG dhe ju deshiroje suksese ne gjetjen e princave femrave shqipeatre por ????

Arsenal
07-04-04, 03:40
Tung tung e pash temen dhe mu duk pak qesharake besoj qe ky djalosh nuk e di se sa vjeqar ishte po priste shume nga dashnia. Degjom djalo e para dhe kryesorja qe te jesh Princ i femres duhesh te kesh Vetur te mire para shume dy tri shpija, dhe me kete rast jo vetem nje por do ti kesh 20 Princeza. Por prap se prap nuk them qe krejt femrat jane kesi ka femer qe te don hallall qe thot fjala popullore por ajo perqindje eshte e paket. Kaq pata per kete teme.[/b]

sexybrikenda
08-04-04, 10:12
I Gjate 175,syte te kaltert,elegant,intelegjent..................Si njeri kety ne forum .......i :oops:

anna
08-04-04, 14:34
mos fillon me L e mbaron me I se krejt qikat tranohen mbas tij hahahahahahah sidomos ti :wink: :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
09-04-04, 15:04
ANNA SHUJE MORE :oops: :oops: :oops:

anna
10-04-04, 08:50
me fal brikenda a mos fola me ze te lart a :wink: :wink: :wink:

lazdrani
10-04-04, 20:52
Une e paramendoje princesen e endrrave te mija sikur Murgesha :wink:

Murgesha
10-04-04, 22:09
Lazdrani ishalla e gjen nje si Murgesha :wink: :lol: :lol:

Nino ademi
11-04-04, 21:26
Haahahahahah Arsenal Kur ta gjejshe nje femer prej asaj per5qindje te vogel qe po mendone me trego se une ende se kame gjet edhe pse qe kame pervoje goxha te madhe me femra shqipetare .Tungi te falla mitro(kusho).

Nino ademi
11-04-04, 21:28
Hi sexy nrikenda a bene me e pase numrin e kembeve 45 tungi lajmero

Nino ademi
11-04-04, 21:46
Aferdita une jame shume i sinqert por jame topall ashtu edhe ty ste intersone se si dukem se per tya luan rendei vetem sinqiriteti hahahah tungi veqe pake e kame kemben e lenduar jo shume por e kame porosit nje kepuce me te nalt hahahah

lazdrani
18-04-04, 13:26
Lazdrani ishalla e gjen nje si Murgesha :wink: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: ncncncncncncn

Barbaroza
18-04-04, 15:34
Cka u deshperove bre Lazdrani :(

lazdrani
18-04-04, 16:13
:roll: :roll: Jo moj une nuk u deshperova po disi me ka marre malli per Murgeshen se dy dite nuk e kam pare kam frike mos ika bere dikush diqka te keqe :cry: :cry: :cry:

Mergimi_76
22-04-04, 11:27
Ishalla po i gjejmi ne keté vité te gjithé nga ne princat dhe princeshat....!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
04-05-04, 19:54
Ishalla po i gjejmi ne keté vité te gjithé nga ne princat dhe princeshat....!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mergim provo ne Kendin e njoftimeve.Qika sa te dushe :wink:

sexybrikenda
23-06-04, 15:43
Lazdrani ishalla e gjen nje si Murgesha :wink: :lol: :lol:
ISHE TI :arrow: LAZDRAN I LOVE YOU MEN :wink:

lazdrani
23-06-04, 17:35
Lazdrani ishalla e gjen nje si Murgesha :wink: :lol: :lol:Po vetem si ti e kurre si Brikenda :wink:

yllka
08-07-04, 11:12
Lazdrani ishalla e gjen nje si Murgesha :wink: :lol: :lol:
ISHE TI :arrow: LAZDRAN I LOVE YOU MEN :wink:Ardita lere rahat Lazdranin....Ky e done vetem Murgeshen :(

turisti
28-07-04, 00:22
Me nji fistan te tejdukshem posadalur nga deti i ngjitur per trupi... :wink:

anna
30-07-04, 13:13
Me nji fistan te tejdukshem posadalur nga deti i ngjitur per trupi... :wink:
shume super :wink:

turisti
30-07-04, 15:15
Faleminderit,ANNA :P :wink:

enisi
01-08-04, 09:46
ej oj murgesh tash ska as kual veq nashta vjen me magar

enisi
01-08-04, 09:46
ej oj murgesh tash ska as kual veq nashta vjen me magar :?: :?: :?: :lol:

bmw-djali
05-08-04, 18:57
princesha imme? diqka sikur GENTA

anna
01-09-04, 10:29
si e paramendoj une princin e endrrave te mia :?: :?: ok do ja filloj ta pershkruaj si nga ana fizike dhe nga ajo e bredshme
duhet te jete pak zeshkan floket jo shume te zinj syte e kaft jo shume i gjate jo shume muskuloz se nuk i kam marak nejse kaq per nga ana fizike
duhet te jete ne shenjen e peshqeve por nuk ka shume rendesi duhet te jete i ndjeshe te merret me art dhe te gjitha veprat e tij te mi dedikoj vetem mua hahahahahah :lol: :lol: :lol: nejse kaq per sot tung nga annaju paskam afru veq se syte i ka te kaltert .......kaq e vogel dhe qysh e kam dite :lol: :lol:

Tomori
01-09-04, 10:36
si e paramendoj une princin e endrrave te mia :?: :?: ok do ja filloj ta pershkruaj si nga ana fizike dhe nga ajo e bredshme
duhet te jete pak zeshkan floket jo shume te zinj syte e kaft jo shume i gjate jo shume muskuloz se nuk i kam marak nejse kaq per nga ana fizike
duhet te jete ne shenjen e peshqeve por nuk ka shume rendesi duhet te jete i ndjeshe te merret me art dhe te gjitha veprat e tij te mi dedikoj vetem mua hahahahahah :lol: :lol: :lol: nejse kaq per sot tung nga annaju paskam afru veq se syte i ka te kaltert .......kaq e vogel dhe qysh e kam dite :lol: :lol:
o anna o anna o anna e endrave te mija :wink:

Loloku
01-09-04, 10:44
E kam pa valla njehere ne enderr por nuk me kujtohet ma, vetem e di se e ka pas nje ben si lajthi te zeze ne faqen e majte dhe pike edhe mua ma ka lane a...

Ti anna gati me paske vizatuar mua nga pamja, vetem syte mos m'i nderro tash! Me horoskop jam aty prane peshqeve, por peshk nuk jam! Edhe me art merrem, por jo me art te angazhuar a! Ne fund nuk me pelqen te jem princ edhe pse me pelqejne princeshat!

anna
02-09-04, 11:59
ah lolok po ata sy po me cmendin krejt .....se lere te tjerat ah dashuria dashuria :D :D
tomor djale qu prej gjumit .......se anna eshte edhe live .. :lol: :lol:

Tomori
02-09-04, 12:19
ah lolok po ata sy po me cmendin krejt .....se lere te tjerat ah dashuria dashuria :D :D
tomor djale qu prej gjumit .......se anna eshte edhe live .. :lol: :lol:
Po de u zgjova!!! Anna Anna Anna ja erdha ku je Annaaaaaaa

Loloku
03-09-04, 16:20
ah lolok po ata sy po me cmendin krejt .....se lere te tjerat ah dashuria dashuria :D :D

Valla per sy s'ke faj anna, se edhe ti me nje sy na cmende, po me i pas reklamu te dyte na kishe lene pa shpirt E kam thend diku mendimin tim per syte me kete teme dhe mos ta perseris se perseritja ia humb vleren edhe syrit se jane te paperseritshem a...

mickoja
03-09-04, 17:04
Princi i čndrrave te mija duhet te jet kshtu:te jet i sinqert,te ket dijoni,ta ket nje profesion dhe te ket ndergjegjje ndaj te tjerve,te me respekton dhe princi i čndrrave du tč jet i bukur dhe pasunik i madh :wink: :wink:

nitushe
09-09-04, 15:07
te jete i gjate, zeshkan syte e kalter buzt me i pas te mira mister bre krejt bre krejt :lol:

lazdrani
10-09-04, 09:59
te jete i gjate, zeshkan syte e kalter buzt me i pas te mira mister bre krejt bre krejt :lol:
Ufaaaaaa nitushe :wink: tu plotesofte deshira :wink:

nitushe
10-09-04, 10:21
flm Lazdrani pritet :lol:

anna
10-09-04, 10:54
ah lolok po ata sy po me cmendin krejt .....se lere te tjerat ah dashuria dashuria :D :D

Valla per sy s'ke faj anna, se edhe ti me nje sy na cmende, po me i pas reklamu te dyte na kishe lene pa shpirt E kam thend diku mendimin tim per syte me kete teme dhe mos ta perseris se perseritja ia humb vleren edhe syrit se jane te paperseritshem a...


edhe syrin tjeter ma mire jo se pastaj atak ne zemer .....e mos vet ma :wink:

Loloku
10-09-04, 11:09
valla mire e ke anna, pastaj qysh i ke keta sy ti, zor me shpetu edhe nga msyshi jot!

lazdrani
10-09-04, 12:19
Princi i čndrrave te mija duhet te jet kshtu:te jet i sinqert,te ket dijoni,ta ket nje profesion dhe te ket ndergjegjje ndaj te tjerve,te me respekton dhe princi i čndrrave du tč jet i bukur dhe pasunik i madh :wink: :wink:
Mickoja ncncncncnnc :wink:

anna
11-09-04, 13:20
valla mire e ke anna, pastaj qysh i ke keta sy ti, zor me shpetu edhe nga msyshi jot!


ruju pra :lol: :lol:

Loloku
11-09-04, 23:13
Hajt se pe ha nje hudher e ndoshta me ruan nga mesyshi a, se per te tjerat nuk bahet nami!

Nexhati
13-09-04, 15:00
Kajmak bre Lazdran :lol: :lol: :lol:

lazdrani
16-09-04, 19:42
Kajmak bre Lazdran :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
16-09-04, 22:37
Kajmak bre Lazdran :lol: :lol: :lol:

Princesa a??? :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
17-09-04, 15:32
Kajmak bre Lazdran :lol: :lol: :lol:

Princesa a??? :wink: :wink: :wink:
Po de :wink:

riza
17-09-04, 20:08
hej koke shum cool a vetem perpara hej jeni me te miret

riza
17-09-04, 20:09
tung dhe pershendetje nga kosova te pershendes ty dhe gjithe shoqerin tende

anna
18-09-04, 13:56
Hajt se pe ha nje hudher e ndoshta me ruan nga mesyshi a, se per te tjerat nuk bahet nami!


ahahahahhahaha lere loloku se e hoqa syrin se po tutna per ty e bile edhe per te tjeret ahahhahahahahha e tasha a po te pelqen :?: :wink:

Barbaroza
18-09-04, 15:23
hej koke shum cool a vetem perpara hej jeni me te miret
Flm per komplimentet ne emer te te gjitheve edhe pse nuk e dijme kujt sakte iu drejtove!

Loloku
18-09-04, 15:30
Hajt se pe ha nje hudher e ndoshta me ruan nga mesyshi a, se per te tjerat nuk bahet nami!


ahahahahhahaha lere loloku se e hoqa syrin se po tutna per ty e bile edhe per te tjeret ahahhahahahahha e tasha a po te pelqen :?: :wink:

Mire ja bane anna, sa here mu ka deftu naten ai sy qe me ka tranu e nuk kam guxu as me kallxu, keshtu gravure koke, aferim!

ArMMeNDii
18-09-04, 16:03
Princi i čndrrave te mija duhet te jet kshtu:te jet i sinqert,te ket dijoni,ta ket nje profesion dhe te ket ndergjegjje ndaj te tjerve,te me respekton dhe princi i čndrrave du tč jet i bukur dhe pasunik i madh :wink: :wink:

ncncnnc shum keq qe duhet te jet pasanik i mall se ather sesht princ i enderrave po eshte interes ;)

anna
19-09-04, 14:05
Hajt se pe ha nje hudher e ndoshta me ruan nga mesyshi a, se per te tjerat nuk bahet nami!


ahahahahhahaha lere loloku se e hoqa syrin se po tutna per ty e bile edhe per te tjeret ahahhahahahahha e tasha a po te pelqen :?: :wink:

Mire ja bane anna, sa here mu ka deftu naten ai sy qe me ka tranu e nuk kam guxu as me kallxu, keshtu gravure koke, aferim!


:lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
20-09-04, 23:22
Prinici i ėndrave tė mia ??? Tek unė dy gjėra janė krysore: Sinqeritet dhe ndershmėria.
Pra kėto duhet t'i ketė e tjerat ,sa i pėrket pasuris , bukuris etj, ato s'janė me rėndėsi. Princ tė ėndrave tė mia do ta quajė atė pėrson qė do ta dua me tė gjitha tė miratė dhe tė kqijat , pra ai ėshtė princi i ėndrave tė mia, se po ta ketė pasurin ,bukurin tė miratė e dynjas nėse nuk e dua kot! S,mundem ta quaj princ dhe s'do mmundet tė mbetėt kurr princ i botės pėr mua.E nėse e dua pavarsisht se cfarė posedon , ai do jet princi i ėndrave tė mia , se dashuria pėr mua ėshtė mbi tė gjitha.

Mirlind-Kosova
21-09-04, 00:12
Eiiiiii Shejtonka:

Jau ke perzie tani krejt....heré thua e ke te zgjedhurin tend...heré thua jo duhet keté me e pasur aji ..jo duhet keté me e pasur aji..hmmmm :roll:
sa duhet met besue ty tani ne... :wink:

Princesa e éndrrave t“mija duhet te gjitha haletet e saja n“vend me i pasur,p.sh:

Syt n“vend.... :shock:
Trupin e drejt si qiri... :wink:
Bythet mbrapa... :shock:
Floket ne Koké.... :roll:
Byzet e ndara ne dy pjes... :wink:
Dhembet e bardhé.... :wink:
Fustanin e Laré miré(ose)Pantolonat..... :P
Handyn... NOKIA me Kamer... :wink:
Edhe skam qef me fillozofue ajo shumé....Ne shtepin toné Burrat kendojn jo Grat.... :lol: :lol: :lol:

A jeni te kenaqur me komentin...! :wink:

turisti
21-09-04, 09:31
Une te pershendes.Mendoj se komenti yt eshte shume i mire dhe argetues. :wink:

yllka
19-01-05, 12:50
Eiiiiii Shejtonka:

Jau ke perzie tani krejt....heré thua e ke te zgjedhurin tend...heré thua jo duhet keté me e pasur aji ..jo duhet keté me e pasur aji..hmmmm :roll:
sa duhet met besue ty tani ne... :wink:

Princesa e éndrrave t“mija duhet te gjitha haletet e saja n“vend me i pasur,p.sh:

Syt n“vend.... :shock:
Trupin e drejt si qiri... :wink:
Bythet mbrapa... :shock:
Floket ne Koké.... :roll:
Byzet e ndara ne dy pjes... :wink:
Dhembet e bardhé.... :wink:
Fustanin e Laré miré(ose)Pantolonat..... :P
Handyn... NOKIA me Kamer... :wink:
Edhe skam qef me fillozofue ajo shumé....Ne shtepin toné Burrat kendojn jo Grat.... :lol: :lol: :lol:

A jeni te kenaqur me komentin...! :wink:

Heheheheh :D

DEA
19-01-05, 12:57
Ne kali te bardhe :wink:

Barbaroza
25-01-05, 16:04
Si ne enderra mė! :wink:

Barbaroza
25-01-05, 16:06
Eiiiiii Shejtonka:

Jau ke perzie tani krejt....heré thua e ke te zgjedhurin tend...heré thua jo duhet keté me e pasur aji ..jo duhet keté me e pasur aji..hmmmm :roll:
sa duhet met besue ty tani ne... :wink:

Princesa e éndrrave t“mija duhet te gjitha haletet e saja n“vend me i pasur,p.sh:

Syt n“vend.... :shock:
Trupin e drejt si qiri... :wink:
Bythet mbrapa... :shock:
Floket ne Koké.... :roll:
Byzet e ndara ne dy pjes... :wink:
Dhembet e bardhé.... :wink:
Fustanin e Laré miré(ose)Pantolonat..... :P
Handyn... NOKIA me Kamer... :wink:
Edhe skam qef me fillozofue ajo shumé....Ne shtepin toné Burrat kendojn jo Grat.... :lol: :lol: :lol:

A jeni te kenaqur me komentin...! :wink:

Luaja Mirlind Kosova,luaja. :lol: :lol: :lol: :wink:

sarasara
26-01-05, 16:55
ME KERR E JO ME KALI simas mundesive.

Toni_4Ever
13-03-05, 08:01
ju pershendes dhe me intereson mendimi i juaj,per mirkuptim lazdrani :P

Te pershendes Lazdran

Ta them te drejten e kam pasur princesen time ne duart e mija por jam largu dhe nuk ma mer mendja qe do te kthehet mo ajo ka qen vetem nje shanc e imja por nuk dita ta vlersoj. por tani per tani nuk bej paramendime por pres se cka dot te ndodh.

Tung nga Toni

florian
13-03-05, 20:19
cdo para mendim
nuk i ben hije
cdo enderrim
as nuk i esht afruar!!!!!

ne cdo parafytyrim-
fytyren te kam kerkuar
ne cdo shkrim syt te kam pershkruar
per cdo nat te kam enderruar

te enderroja e te pershkruaja
te vizatoja e te kendoja
cdo enderr e pershkrim qe te kam ber
as nuk i afrohet bukuris te shpirtit tim .

Gjumashja
20-03-05, 11:53
mat bukrin n'dynja

emine
23-10-11, 16:27
qashtu hyp ne magar:tongue: