PDA

View Full Version : pse ju vajzat e keni te rritur mendjen


luli_zh
20-11-03, 21:48
ju pershndes te gjithvehi ju uroj te jeni mire ne kete forum dhe u pafsha me sa me shume tema ,doja te dija dicka perse ju vajzat jeni me mendje te medha ose mire e keni te rritur mendjen,ju u duket vetja se keni kapur qiellin se jeni me te bukura se ne djemte dini me shume se ne ,dini ta beni me mire ate gjene dhe shume e shume te tjera ,a mundeni te jepni dicka rreth kesaj teme ,perse ndodh kjo gje ndoshta mund te thoni se ne djenmte u kemi nevojen shume :lol: :lol:

pershndetje nga luli

jehona
20-11-03, 23:29
LULI_ZH te pershendes, valla pse e kem na mendjen e madhe a? nuk e kem bre, po edhe nese e kem, na jem me e pas bre mendjen e madhe, sepse jem te papershkruashme, te pazavendesume, o nuk ka bre me neve ...... :wink:

Online
21-11-03, 14:36
Tungjaaaaaa s'kam qare pa u fut ne ket tem kaq interesante te lumt Luli_zh

E pse e kan menen e madh qe po ju tregoj

masi ka budall Mashkuj e i ngajn permas ku mos me rrit mene keto se mos me ja rras fort (si thojn nje fjal) kishin nga keto mas juve sikur qe po ngajn mas meje e le ti luli_zh ka thot Jehona

se ka asi Ferma te cilave nese ia jep ndonje kompliment atyne ato nime rrisin mene e kujton nime qe ashtu eshte edhe s'prkun neper toke ma

A e dini pse s'ka Shumare prej gjinis femrore a ?sepse:

Femrat s'jan t Zonjat me i rue 2 gishte male qe e kan te vetit e po e ruajn me hektar mal qyyyyyyyyy veq ka edhe Femra te mequra qe nime ta knojn tefterin n'gjep por te rralla jan ato

kqyre magjupi ka than ai qe se livdon shpine e vet ju kallt shpija edhe ketotungHave fun online

Gentiana
21-11-03, 15:46
Tung dhe pershendetje ty Luli_ch.

Vetem se e ke qel ti ket tem se nuk isha pergjigj po mbasi je ti thash hajt :wink:

Hajgare pak.

Jo more kush te tha se na e kemi mendjen e madhe,po mvaret per kend e ke fjalen.

A e ke pa 5gishta i ka dora po asnje nuk jan njesoj,keshtu qe nuk jan te gjitha vajzat njesoj.

Po edhe nese esht ashtu se e kan mendjen e madhe, dikush ka pse me u fry apo me e pas mendjen a madhe e dikush jo, me gjithse nuk i kam ne qef vajzat a po njerzit se e kan mendjen e madhe, po nejse.

Ok pra te pershendes dhe tung e bafsh.

Genta

PS qyrse kur ja ke nis me i nu . , apo ? ????

:wink:

Online
21-11-03, 19:17
Pershendetje

te gjitheve pa dallim gjiniea po e sheh ja kan nis me ra njerzit n'udhe te Zotit oops (onlin-it) hahahah per fillim per me qel pak disponimin duhet pak hajgare e tani ja nis e llomatit per temen veq GETA

spaske ba mire qe me ke nda e s'me ke pershendet se po me duket se je pak raciste e po une s'jam i Zi bre qy

ti s'koke mene madhe por po i virrshe kepte nalt aty ku s'mundet me ti mberrie Vjehrrakalofshi mirehave fun online

mija
22-11-03, 00:34
tungi...valla prej mendjes se madhe kryt po na mer anen edhe po kena destabilizime spo mundemi me majt drejtimin ne nje an haahahah....valla ka shum qe e kan mendjen e madhe por jo vetem femratp.s. genta ruju ki nej alarm aj eshte ONLINE....perndryshe QIQKA hahahahahahhaha me tu kap nuk tu qkapet mo tehan per se gjalli (normal me budallakinat e tij te mirenjohura)

huh :D

Online
22-11-03, 01:33
Tungmija moj Zonjush me sa die une ofendime s'kam ba askujt ketu

edhe ti mos fol ne adres te huaj ! se me keto fjal qe i fol ti tregon kulturen edhe edukaten familjare se qka ka shpija e qet Femija mos ja qite shtepis tani edukaten qe paska mijaaaaaaa

te kuptoj qe je e re por ke kujdes te lutem fjalet e mrama mos i thuaj te parat

me sinqeritetlaugh online

Gentiana
22-11-03, 11:58
Pershendetje

te gjitheve pa dallim gjiniea po e sheh ja kan nis me ra njerzit n'udhe te Zotit oops (onlin-it) hahahah per fillim per me qel pak disponimin duhet pak hajgare e tani ja nis e llomatit per temen veq GETA

spaske ba mire qe me ke nda e s'me ke pershendet se po me duket se je pak raciste e po une s'jam i Zi bre qy

ti s'koke mene madhe por po i virrshe kepte nalt aty ku s'mundet me ti mberrie Vjehrrakalofshi mirehave fun online

Hehehe me i var kepet ku nuk i mrrin Vjehra,po ok mar djal se i mrri un edhe per vjehrren, :wink:

Te pershendes tash edhe per tjera herau se nuk te kam persh.

Tung te gjithve.

Genta

mija
22-11-03, 13:22
aha ok pra em fal :P ahahah...sa kom un kultur ti e humb vullnetin per jet prej inati :)

po nejse hajt turu tash naj kujt:)

Online
22-11-03, 17:56
PershendetjeGETA ishalla te qillon vjehrra e urt se pasha neren ti vjerr ajo ty kept qe quditesh SE BADIHAVA S'THOJN VJEHRRAT (DISA) MINATI T'RES ME DEKTE DJAL hahahahha ose ma se mire me marr nje djal jetim qe s'ka nane hiq e ja ngjet kerpeshin djalit sikur viqit hajgare apo jomija vallahi po e la se s'po muj me qndrue tuj qa drras me ty une i qova duart e ti ndash qoj durt e ndash qoj kamet ba qka te duash mirepo prap jemi shoke te kti veni okay se po due me ju turre dikujt tjeter se s'm paske pas nafak hahahahh t'paska nem nana jote ty per ket dyje e paske hanger good luckKalofshit mire TE GJITHELAUGH-ONLINE

Murgesha
22-11-03, 18:02
Ne vajzat po themi se ju djemte e keni ngritur mendjen.

Ju djemte po na akuzoni neve vajzave.

hahahhaha

Te jesh a mos te jesh kjo eshte qeshtja ka thene Nastrdini apo Shekspiri.

mija
22-11-03, 18:46
ej tung Murgesh aaaa leoxe qa lexova uneeeeee phaaaa ja po dufka me festu sonte hahaa ONLINE U DOREZU hahahaaha epo shifet kur eshte ma i fort jo fizikisht por me fjal. FJALA ESHTE ME E RENDE SE PLUMBI hahaha

met mira:D

Online
22-11-03, 20:23
Tung

hej Mija s'ka bre s'po ma qet veq me u shtye q'do her keshtu po ta leshoj udhen qy hahha

kalofshe mire sweety susse

mija
22-11-03, 23:25
qyre ti udhen ski nevoj me ma leshu se un budall sjom qy. po sta man:D qaq mafi

Jacko^vaR^
22-11-03, 23:40
o kuku menen e femnave une ju honksha me pasul tedjegen ahahaha :P

mija
22-11-03, 23:55
e valla mendjen e mashkujve mos e honksha se sakat mes :? allahile qysh muneni me jetu...hahah un tisha kon mashkull e kisha myt veten hahahahaah qaos:D

Online
23-11-03, 14:13
tungmija e paske kuptue Foren ti po me duket a>?

hahhahah

kalofshe mire sweet heart

mija
23-11-03, 16:46
eh qa kuptoj un as qe te shkon mendja ty :wink:

python
24-11-03, 22:56
:D mua me perlqejn femrat qe e kan mendjen e madhe edhe une i perkrahi 100% :) se nqofse nuk jan ather loja nuk do te ishte edhe aq interesant, pra shqiptare(femrat) mbani koken lart.(megjithat kujdes se po rrxoni) :lol:

mija
25-11-03, 10:41
ty python po ta mer mendja qe i din te gjitha..e lumi ti me mend e tua por mos e maj kryt Ti shum nalt se po ta rrezon ty dikush kryt.

caos

python
25-11-03, 17:13
:lol: MIJA mos me urrej se nuk din ti aspak per mua, e saper me mbajt koken ndalt, ma kan rrexuar me shum se niher, por prap se prap koken lart do ta mbaj, edhe se te kisha sugjeruar edhe ty te bejesh ashtu, sic thash me par nuk jan te gjitha femrat te bukura si ti :lol:

mija
26-11-03, 16:21
une nuk thash qe jom e bukur ndersa bukuria eshte nje gje qe me se paku e qmoj. sa i perket asaj a te urrej nuk o e vertet sepse nuk muna me urrejt dikon qe se njof edhe qe sme ka ber asgje.

me mirekuptim

m.

python
27-11-03, 00:23
me fal mia per keqkuptim une kur thash e bukur mendova (s sjellshme, e kendshme) :wink: per shendetje te gjithve

mija
27-11-03, 20:28
aha ok na fal pra ne keq-kuptime

qaos :)

Jacko^vaR^
27-11-03, 20:34
Femna permu osht si gota nese din me majt eshte mire nese nuk din te bjen nga duart dhe thehet ... :P

luli_zh
28-11-03, 08:40
te pershndes Jacko^vaR^qati mendimi jam edhe une si titung nga Luli_zhmija te pershndes shoqe

Donika
28-11-03, 08:54
tungifemrave fjesht ju ka hije te ken mendjen e madhe, hihihihih :lol: :wink:

zeshkanja
28-11-03, 14:22
HEJ PERSHENDETJEOK PO JU TREGOJ UNE DICKA PER MENDJEMADHESIN

FERMRA SA ME SERIOZE QE TE JETE AQE ME INTERESANTE ESHTE PER MASHKULLIN, DHE NUK ESHTE QE JEMI MENDJE MDHAJA, POR KEM KARAKTER ME TE FORT SE JU DJEMET DHE NUK JU VEJME NE PULL, APO ME NJE FJALE PER MOMENTIN JEMI TE PA ARRITSHME PER JU, ATEHER JU MENIHER THONI UHHHHHHHHHHHHH QKA PO ME DUHET KJO MENDJE MADHE HAHHHAHHAHAHHAAHAH :DCIAOOOOOOOOOO

jehona
29-11-03, 17:51
o kuku menen e femnave une ju honksha me pasul tedjegen ahahaha :PJACKOVAR te pershendes, mendjen po don ti neve me na honger me pasul te djegun a? aha ok ok, pra une disa mashkujeve (p.sh. sikur ty) jau hongsha mendjen me nje lug te kafes.... paramendoje tash ma mir me pasul a me nje lug te kafes :wink:

mija
30-11-03, 19:58
ej ti jacko^var ri rahat ti muahahha sen zdin ti

luli_zh
30-11-03, 20:04
te pershndes Jacko^vaR^qat mendim jam edhe une mety edhe una jav haksha met femnav se thoj femnat i kan flokt e gjat po met e shkurta hahahahaju pershndes te gjithve

Murgesha
30-11-03, 21:27
Kuku Luli_zh ateher mos lakmoje me jau hanger ment femrave se po tutna po vdes uni. Simbas teje ma shum paskan femnat floke se men.

Ateher haja floket bre. :wink: :lol: :lol: :arrow: :idea:

luli_zh
01-12-03, 08:43
te pershndes Murgeshapo sa i kam vrejt une.ashtu osht se met i ken te shkurta a flokt e gjata i keni.qysh bre qik e re me vdek jeto edh epak edhe she mashum hahahahahahahaha :D :lol: :D :lol:

ju pershndes te gjithve po edhe ty jehona

jehona
08-12-03, 13:43
Kuku Luli_zh ateher mos lakmoje me jau hanger ment femrave se po tutna po vdes uni. Simbas teje ma shum paskan femnat floke se men.

Ateher haja floket bre. :wink: :lol: :lol: :arrow: :idea:oj MURGESHA po na mashkujeve veq flokt me jau lan me na honger ishin rrit edhe pak, le ma met.... ma mir nuk po e paramendoj se qka ishin bo....po murgesha qka mendon ti se ishim bo na me jau honger met mashkujeve?? athu kishte ndiku diqka positiv, und jam shum skeptike :wink: .....

Murgesha
08-12-03, 16:14
Jehona skem qka hajme prej menve te djemve. Edhe ato men qka i kan i kan te pakta se leje ma me jau hanger ne ment. Po e din ti ma bahen si femijet bebe se femij te parritur mbesin tere jeten.

jehona
08-12-03, 17:25
heheheheheheheheh MURGESHA bre kopa tu kesh per bes po sa mir e paske zbulu psiqiken e quditeshme qe e kan mashkujt........... kuku gjynahi zotit :lol: :lol: :lol: :lol:

python
09-12-03, 01:44
kuku per juve :D nuk di a jeni seksite apo lesbo :D

Murgesha
09-12-03, 09:10
Python le te jete kjo nje enigme e pa zgjidhur per ty. :lol: :lol:

Gentiana
09-12-03, 20:27
Pershendetje te gjithve.

Luli_ch kishe na mendet e shkurta dhe flokt e gjata a??

Ehhhhhhhhh more djal,ateher me tvertet quditem perse ju meshkujt nuk beni hiq pa ne,nese i kemi mendet e shkurta?

Por nuk esht ashtu,por ju mendoni se me ju mehskuj nuk esht askush si ju,por kur ta kqyrish holl e holl,na kemi mend me shum,por ne menyr tjera(PSH) ne logjik,dhe keshtu me radh.

Por nejse,po jau le juve te mbar,kisha ju meshkujt me te menqur se na bile ket kenaqesi po jau lejm :wink: :lol:

Genta

python
09-12-03, 23:20
:D Murgesha m'kalle :twisted:Gentiana bonja rrafsh veti bonja :Dju pershendes

tung

Murgesha
09-12-03, 23:48
Python mos deshte gj nje gote uj per tu flladitur?

python
10-12-03, 05:17
:D Murgesh jo falm, cka dua eshte t'verteten, falm

Gentiana
10-12-03, 16:03
Python te verteten ta thash un, apo jo Murgesha?? :wink:

po kta djema nuk e pranojn.

Dhe qefin nuk jam ka ja bej vetit, po vetem jam ka e them te verteten.

tung Python :wink:

python
10-12-03, 16:47
Gentiana :D ahhahahhahah me te vertet qesharake jeni te gjitha, Gentiana ti me par nenkoptove se edhe ne seks ju kinse simbas teje keni knaqesi me shum ahhahahha, edhe po Gentiana qefin veti po jam bon me shumice ahhahha :twisted: :evil: :!: :idea:

Gentiana
11-12-03, 16:31
Gentiana :D ahhahahhahah me te vertet qesharake jeni te gjitha, Gentiana ti me par nenkoptove se edhe ne seks ju kinse simbas teje keni knaqesi me shum ahhahahha, edhe po Gentiana qefin veti po jam bon me shumice ahhahha :twisted: :evil: :!: :idea:Python te pershendes, dhe desha te them se ketu nuk te kuptova bash mir,sepse me sa e di un Sexin nuk e permenda jo un po askush apo gabohem???

Sidoqoft banja qefin vetit si te duash,por shprehu me kjart.Genta

Zana
11-12-03, 16:42
E kuku per juve o Djem..se per kurqo nuk jeni...po boj pak hajgare! :lol:Zana :wink:

python
12-12-03, 00:40
Gentiana shkruajti

Por nejse,po jau le juve te mbar,kisha ju meshkujt me te menqur se na bile ket kenaqesi po jau lejm :wink: :lol:Genta, pra ti the

bile ket knaqesi po jau lejm, dmth vetem nje, per ket arsye une mendova se e ke fjalen per seks, nese nuk eshte seks ather tregona cka, c'fare jan ato knaqsit tjera qe ju i keni e ne jo, ndoshta edhe te kam keqkuptur, por nejse :D

mija
12-12-03, 16:21
ej shkurotone bre se ton per jete jon qasi qfare jon NOBADY IS PERFECT

Gentiana
12-12-03, 16:48
Gentiana shkruajti

Por nejse,po jau le juve te mbar,kisha ju meshkujt me te menqur se na bile ket kenaqesi po jau lejm :wink: :lol:Genta, pra ti the

bile ket knaqesi po jau lejm, dmth vetem nje, per ket arsye une mendova se e ke fjalen per seks, nese nuk eshte seks ather tregona cka, c'fare jan ato knaqsit tjera qe ju i keni e ne jo, ndoshta edhe te kam keqkuptur, por nejse :D

Python te pershendes.

Kenaqesi mendova ne ate menyr se ketu po jau bejm qefin juve,pra kishe ne ket tem po jau lejm ket kenaqesi,as me shum e as me pak.

Po ju djema si gjithmon i merrni fjalet dallash, dhe ju shkon mendja ka do, pa u kend hiq fjala aty :wink:

Nejse,shpresoj se tash jemi marr vesh.

Genta

python
12-12-03, 17:28
:D ahhahahhahahahhah Genta ke te drejt tani :D te pershendes

Mergimi_76
13-01-04, 23:33
Neve meshkujve na u duket ashtu se disa femra e kan mendjen e madhe..por jo ndoshta qe e kan mendjen e madhe por nuk din se si te sillen(veprojn)sepse jan kokforta dhe nuk dijn se qka eshte veprimi i sjelljes ndaj njerzimit.
Katundarqe thojn :hecin si pulat pa kok rrugve
Me nderim dhe respekt.

mija
15-01-04, 19:09
hala jeni ksajd a :P

Engjellushja
23-06-04, 20:49
Askush nuk pyet: Pse jan Femrat gjinia m e vlershmja nga t gjithat c exsistojn, por pyesin: pse e rritim mendjen!

Nejse edhe ket mund tju pergjigjem:

SEPSE JEMI NJ GJINI E CILA PESHON DHE VLERSON M SE SHUMTI SE T GJITHAT C EXISTOJN hahahhahah


Ju pershendes :wink:

mija
25-06-04, 11:24
ahahhhaaha qfar pergjigjje..po te ronda jemi bre :P
engjellush hiq skoke engjell veq hajt :oops: :oops:

lazdrani
25-06-04, 11:26
ahahhhaaha qfar pergjigjje..po te ronda jemi bre :P
engjellush hiq skoke engjell veq hajt :oops: :oops:
Mija pa malli qe me paska marre te shohe :P Si te kam moj vendase :wink:

mija
25-06-04, 11:43
qe bre gjall gjall...ju qysh po kaloni :D

Engjellushja
25-06-04, 15:38
Vallahun mija bash per ket jam Engjell, se kurr nuk i kam then dikujt: Pse bre e rrit ajo Goc mendjen? Apo: ce esht nj goc e keqe, dhe c ka goca t kqija Shqiptare kurr nuk mka shku mendja c keshtu shpesh kam mendu, c gjdo Femer ka dicka t vlershme por ajo esht e ndryshme te gjdo femer dhe per ket mendoj se e rrisin Mendjen, s e din gjdokush per vete se cfar Vlere ka dhe percfar e rrit mendjen.. Deh per ket i them une vehtes: Engjellush sepse e di c kam dhe jam diqka hahahahah dhe ket dhe at text c shkruajta Askush nuk pyet: Pse jan Femrat gjinia m e vlershmja nga t gjithat c exsistojn, por pyesin: pse e rritim mendjen!

Nejse edhe ket mund tju pergjigjem:

SEPSE JEMI NJ GJINI E CILA PESHON DHE VLERSON M SE SHUMTI SE T GJITHAT C EXISTOJN hahahhahah
n at moment jo vetem vetit por t gjithave Femrave ua rrita
mendjen :wink:

T pershendet "Engjellushja e drejt dhe e Sinqeret 100% "

IceGirl
26-06-04, 05:31
luli_zh jo bre po gjithmon e kemi pas mendjen e madhe.....amo edhe na ka hije bre :lol:

turisti
06-08-04, 12:59
Pershendetje juve. Ndosht mashkujt e kan mendjen e ulur dhe i duken qe femrat e kan mendjen e rritur... :P :wink:

aferdita
06-08-04, 19:43
a doni bash me dit pse a
po thjeshte se jena te bukura,punetore, te mencura,qika te shpijes..
a eshte ashtu qika a jo :wink: :lol: :lol:

Barbaroza
14-08-04, 11:59
Une nuk them se veq vajzat jane mendjemedhaja,por edhe djemte posa te arrijne nje pozite te mire ne shoqeri,karriere etj.,atehere te behet se nuk ecin ne toke :lol: :lol:

turisti
14-08-04, 23:32
Pershendetje e gjithve.Mashkujt " nuk ecin ne toke ",shume here,mashkujt fluturojne si miza pa krye dhe ne ate fluturim nuk kane kohe per t'i ndegjuar famrat ose qkyqen total... djemte jane NARCISOIDA...:(

Marv_pimp
21-08-04, 02:33
***************************************
Ju lutem te jeni me i miresjellshem ne te shkruar!

Barbaroza

m4nJ4k1
23-08-04, 04:16
tungi a jeni mir valla femnat mene e madhe shum en dit sodit a a po nuk e di a e dini qe thojin menja e madhe ta then qafen e kshtu qe pi then naj femen qafen pi menes madhe ruhi boco se nuk i dihet hehehehe :lol:

nitushe
09-09-04, 17:30
jo bre sjemi mendje mdhaja valla ani ju djemt qka e rritni mendjen thuni a kaq femna kom pas e sene :twisted:

Qika^Me^Kule
08-03-11, 17:09
Jo... s'esht aspak e vertete...... nuk jan te gjitha te njejta....

Oqeani
08-03-11, 17:51
Jo... s'esht aspak e vertete...... nuk jan te gjitha te njejta....


E jo jo te njejta - disa me shume e disa me pak ;)

tipi engjellor
08-03-11, 18:10
po qka me ba krejt problemet qe veten shume ne huj po sdo me thane qe jane te gjitha

Qika^Me^Kule
08-03-11, 18:19
E jo jo te njejta - disa me shume e disa me pak ;)

Me mir asht te thuash Oqeani keshtu... jan te pakte... e ato te shumta nuk ekzistoi fare... :smile:

Oqeani
08-03-11, 18:59
Me mir asht te thuash Oqeani keshtu... jan te pakte... e ato te shumta nuk ekzistoi fare... :smile:


nuk me u kujtua ne ate moment ! Po ashtu mendoj edhe une se nuk jane te shumta jo me liberalizimin e kultures ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Daglasi
09-03-11, 00:12
Mendje madhe nuk jan kan as nuk jan,por jan te kujdesshme.

thellenza
09-03-11, 23:50
Mendje madhe nuk jan kan as nuk jan,por jan te kujdesshme.

bravo:smile:,

krejt po dihesh prej kahit je :tongue:.

p.s. prej kuri e paskemi rrit mendjen nime ?!?!?

Makresh
10-03-11, 00:16
Sepse e kan fituar nje dit ne vit, 8 marsin :tongue: ...edhe plus se kan dit pushimi ahahahahahahaaa

LuLjaa
10-03-11, 00:32
Sepse e kan fituar nje dit ne vit, 8 marsin :tongue: ...edhe plus se kan dit pushimi ahahahahahahaaa


ehhh s'ka me shqiptar per krejt festat punojn, vetum diten epare te Bajramit ncukk :D

.. leje ata qe e ka qel kete teme, se ku me dite femna e vet i ka dal ashtu e ka than per krejt femnat hehe

Daglasi
11-03-11, 01:11
Mendje madhe nuk jan kan as nuk jan,por jan te kujdesshme.

bravo:smile:,

krejt po dihesh prej kahit je :tongue:.

Prej kahit po menon,te kqyri a po ja qellon?!

p.s. prej kuri e paskemi rrit mendjen nime ?!?!?

Si vendas qe jemi ,ni kafe sma qite, po menoj ketu ne virtualitet.

tipi engjellor
11-03-11, 13:54
po ani ma kur te lutesh per kafe kukuku sa ju rritet mendja ani ksihe jo hej djalo sjam i lehte une hahahahah a ndoshta ne qytet te vetin kur te del 10 kafe i pin ku me dite.......po me ba e me ba keto me ja nis me te ofru diqka ju duket qe toka po i rrotullohet........kam fol ashper mos u prekni .....

AliSia
11-03-11, 13:57
Me thon ja kemi anen mos po xhelozoni ju mashkujt...:P..

tipi engjellor
11-03-11, 14:04
Me thon ja kemi anen mos po xhelozoni ju mashkujt...:P..
a mu po ma qet a hahhahaha marova prej gjelozie po ja keni anen spo them ama pa neve kah doni me shku more hahhahahaa evropa sju don hahahahah

emine
11-03-11, 21:08
mendja s u rritka,apo njerzit kan paragjykime per nje shikim 5 minutsh se dikush qenka mendje madh/e,,,,
nuk eshte njeri mendje madh nese nuk ka zakon te verej cdo njeri ,apo ti pergjigjet dikujt qe ska interes bisedimi me te,,

turisti
11-03-11, 21:15
mendja s u rritka,apo njerzit kan paragjykime per nje shikim 5 minutsh se dikush qenka mendje madh/e,,,,
nuk eshte njeri mendje madh nese nuk ka zakon te verej cdo njeri ,apo ti pergjigjet dikujt qe ska interes bisedimi me te,,Qe pak me teper se :biggrin: 5 minuta :biggrin: qe e postove e thash me e provue mendjemadhesine time a besa dhe mojti nbuk te kam :biggrin: cituar :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha.

emine
11-03-11, 21:26
Qe pak me teper se :biggrin: 5 minuta :biggrin: qe e postove e thash me e provue mendjemadhesine time a besa dhe mojti nbuk te kam :biggrin: cituar :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha.kumedit qka je hutu ti mas dredhzav:tongue:

turisti
11-03-11, 21:30
kumedit qka je hutu ti mas dredhzav:tongue:

Po valla...ehejj, :biggrin: shllagin mos e harro :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha.

emine
11-03-11, 21:35
Po valla...ehejj, :biggrin: shllagin mos e harro :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha.
shllag ska se ska pjell bullica,ndaq me ka ni lug seqer ani ndryshe sivjet pa shllag,,,
te pershendes turist ka po gjindesh ti kshtu(me kry ne zhivider):P

turisti
11-03-11, 21:46
shllag ska se ska pjell bullica,ndaq me ka ni lug seqer ani ndryshe sivjet pa shllag,,,
te pershendes turist ka po gjindesh ti kshtu(me kry ne zhivider):P

Flm per pershendetjet.Une e kerkoj edhe me sheqer,po sate dalem se mommentalisht :biggrin: gjindem NER bollice :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha.