PDA

View Full Version : Si ju paraqiteni nje femres


Cool_Boy
21-11-03, 14:50
PErshdnetj ete gjtihvePata deshir me ju pyet kete pyetje "Si i paraqiteni nje femres"??? Ne kete tem munden edhe vajzat mu bashkan gjit se edhe ato deshirojn tju paraqiten nje djalit qe ato e dojn..tung

lazdrani
21-11-03, 16:45
Cool_Boy te pershendes dhe ju urime per kete teme pake ngacmuse heheheh.

Une per vete ju paraqitem gjithmone me letra te qelta.Por nvaret sa kam interesa per ate vajze dhe si eshte ambijenti ne ate vend ku ndodhe.

Per ndryshe ka dashte zoti qe deri me tani gjithmone e kunderta te ndodhe pra vajzat te paraqiten te une cool ah!!!!

Ok sa perfillim dhe jam kureshtare qka te tjeret shkruajne ne kete teme .

Lazdrani 8)

Problematiku
21-05-04, 21:09
He, a Col_Boy do me na shti llugave, po dreq i madh qenke edhe ti, me ta thėnė tė drejtėn veq kom qillu pak si i mbarshėm se krejt tė kisha tregu.

Ma sė pari p. sh. unė kur e shof njė fėllėnzė tė lezetshme, simpatike, terheqėse e me ba me qillu edhe veshun si shkurtė, e kėmbėt me i pas si numli e mos thashtė Zoti me ba me qillu edhe prej gjoksit jo fort e fryt por me molla tė shplume deri ka gjysa, fytyr simpatike ku nuk luan rol a bjonde a zeshkane kuptohet edhe mosha jo fort e kaluar nė moshė, unė menjiherė gjuhem nė aksion.

Nė raste tė tilla kur gjindem edhe me ba me qillu vend publik unė nuk permbahem dot pa ja ba me nji isharet se mend e kres mi lujti.

Dhe tani duhet me u gjujt nė aksion.

Si duhet vepruar nė raste tė tilla, me siguri se ka variante tė ndryshme por unė po shkoj nga njė variantė i thjeshtė.

Ma sė pari ia bėj me dije se ma ka humb tabelėn e shumzimit dhe nuk jam nė gjendje me ja qellu se sa bėjnė, nė dy a tri vende nga pes a gjasht, me ba me pas diqka qe thehet nė dorė menjiherė e leshoj per tokė me qellim qe tė bėhet ai send sterpikė (copė e grimė) nė menyrė qe me ja terhek vemendjen asaj kuptohet me qenė nė vend publik (si p. sh. nė sallen e aeroportit) dhe nuk shiqoj fare nė atė send qe gjoja me ra nga dora pahiri por shiqimin nuk e ndaj nga ajo dhe nė raste tė tilla edhe nėse goja tė tradhton (ngatrrohet) sytė qellojnė nė sytė e saj si dy shigjeta tė Amorit dhe shprehin gadishmerin time pėr ti shpallė dashuri duke i thėnė Loqkė dashurija fillon nė mėnyrė tė cmendur dhe tė pakontrollueshme e nuk ka forcė qe mund ta ndal apo tė pengoj

Keto qė po tė tregoj nė besė vetėm ty Col_Boy e mos i trego kujt.

Pastaj ajo fisnikja ose paraqitet si mendje madhe gjoja se nuk i ka lėnė pershtypje aspak vardisja ime dhe kthen koken menjanė, dhe niset per tė ikur, por nga hutia dhe reagimi i hormoneve tė cilat mė parė ja kam xiglav nuk mundet me mshef kurrsesi atė se veq e hangėr....... dhe niset nė drejtim tė kundert e unė si hėėė

Ku nuk po shkoj me tutje se mos po e teproj se e paskam zgjat bukur shum.....

Cool_Boy
22-05-04, 14:53
Problematiku-nick po tregoj mjaft per ty ahahah....

Shokit e paske pershkru ate vash kuku nane spo di qka me then se me be e mum ra ne sy nje asi kan mu dridh kembet si mum zene struja ahahah...

lazdrani edhe ti te mire e paske politiken per femra ahaha..

tung,kalofshi bukur Cool_Boy

florian
22-05-04, 15:43
http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/corbis1/tn_gc002233.jpg[/img]

lazdrani
12-06-04, 18:28
http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/corbis1/tn_gc002233.jpg[/img]
AH ROMANTIKU QE ESHTE KY FLORI :wink:

Cool_Boy
24-06-04, 10:14
http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/corbis1/tn_gc002233.jpg[/img]
AH ROMANTIKU QE ESHTE KY FLORI :wink:

lazdrani tregona si ju paraqite Murgeshes more njeri

lazdrani
24-06-04, 11:34
http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/corbis1/tn_gc002233.jpg[/img]
AH ROMANTIKU QE ESHTE KY FLORI :wink:

lazdrani tregona si ju paraqite Murgeshes more njeri
I thashe qe une pe dua dhe ajo me tha se po ashtu me done dhe gjysma e punes u krye :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
24-06-04, 12:22
:lol: :arrow: Tanime veq ka perfunduar. :wink:

prizrenasi
24-06-04, 17:01
ahahahah murgesha shum dashni e shkurt ,haha
ej une per veti ndashi mi ju tregu drejt po mos i kallxoni krkujt shka poo ju tham .ahahhaha
une per veti jo qe po du mu lavdu vallah po ,poju kallxoj realitetin tim .i kam mush 19 vjet e une kurr femens nukju kam paraqit i kam mush qeto vjet femnen menal e mi than te dua ...kurrr nuk ka ndodh me mua ....deri tash gjithmon mu kan paraqit ...nuk edi pse . yhahaha
e per te ardhmen nuk e di shkadot ndodh nashta nese um pelqen shum shum shum e um tranon naj femen nashta ka shkanc me nguc veqq.e jo mi ju paraqit qy ,hahahaha .vallah se kam per mu lavdu po po ju kallxoj te verteten ..ej cool_boy mos um kritiko tash pse e sene .kryesorja te tregova ,,ahahah tungi..kaloni sa me mir ..

Murgesha
24-06-04, 18:32
ahahahah murgesha shum dashni e shkurt ,haha
ej une per veti ndashi mi ju tregu drejt po mos i kallxoni krkujt shka poo ju tham .ahahhaha
une per veti jo qe po du mu lavdu vallah po ,poju kallxoj realitetin tim .i kam mush 19 vjet e une kurr femens nukju kam paraqit i kam mush qeto vjet femnen menal e mi than te dua ...kurrr nuk ka ndodh me mua ....deri tash gjithmon mu kan paraqit ...nuk edi pse . yhahaha
e per te ardhmen nuk e di shkadot ndodh nashta nese um pelqen shum shum shum e um tranon naj femen nashta ka shkanc me nguc veqq.e jo mi ju paraqit qy ,hahahaha .vallah se kam per mu lavdu po po ju kallxoj te verteten ..ej cool_boy mos um kritiko tash pse e sene .kryesorja te tregova ,,ahahah tungi..kaloni sa me mir ..

Jo more cfare e shkurt ani, ajo ende vazhdon por paraqitja ka pas perfunduar atehere. :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
24-06-04, 18:41
Ja si i paraqitem une nje djali,veq lexoni:
Ej man,a ke nje shkrepez se me mbet cigarja ne dore bre :( pastaj ai me afrohet dhe me thote :siurdhero zonjushe.
Tani une i them:a mund te ma huazosh 1,50 euro se kam mbete pa cigare se kete te fundit e kam,neser t'i kthej :wink: Pastaj,per neser e le vendtakimin ku mund t'ia kthej borgjin...dhe e ftoj pastaj ne nje lokal se tash kam bere para shume se me ka dhene babi....dhe fillon vardisja :D

P.S.mos e merrni seriozisht please :D

Vera
24-06-04, 19:19
Ja si i paraqitem une nje djali,veq lexoni:
Ej man,a ke nje shkrepez se me mbet cigarja ne dore bre :( pastaj ai me afrohet dhe me thote :siurdhero zonjushe.
Tani une i them:a mund te ma huazosh 1,50 euro se kam mbete pa cigare se kete te fundit e kam,neser t'i kthej :wink: Pastaj,per neser e le vendtakimin ku mund t'ia kthej borgjin...dhe e ftoj pastaj ne nje lokal se tash kam bere para shume se me ka dhene babi....dhe fillon vardisja :D

P.S.mos e merrni seriozisht please :D

kuku moj Barbaroza po e cka ban ti nese ai djali nuk ti jep qato 1,50 cent, mos na qit ne marre qiko.

Ok te vetum Honestyn se si iu ke paraqit ti hahahahah (shaka) :wink:

Barbaroza
24-06-04, 19:58
Vera,nese nuk mi huazon ai djali parate i them:more i pafytyre,po une bera shaka,a po mendon se kam mbete ne 1.50 eurot e tua a,pisi i keq :(

Gentiana
24-06-04, 20:05
A i thua, un e kam edhe babin??? :wink:

Barbaroza
24-06-04, 20:09
Po de Genta,i them: mua Babi me ka dhene plot para por desha te te provokoj sa je bemires :wink:

Barbaroza
24-06-04, 20:09
A e shihni se si duhet te nxirreni nga situatat e papelqyeshme :?: :wink:

Gentiana
24-06-04, 20:10
Po de Genta,i them: mua Babi me ka dhene plot para por desha te te provokoj sa je bemires :wink::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
24-06-04, 20:32
A e shihni se si duhet te nxirreni nga situatat e papelqyeshme :?: :wink:

po brre Barbaroza boll mir tybe :oops: :oops:

Murgesha
24-06-04, 20:46
Ja si i paraqitem une nje djali,veq lexoni:
Ej man,a ke nje shkrepez se me mbet cigarja ne dore bre :( pastaj ai me afrohet dhe me thote :siurdhero zonjushe.
Tani une i them:a mund te ma huazosh 1,50 euro se kam mbete pa cigare se kete te fundit e kam,neser t'i kthej :wink: Pastaj,per neser e le vendtakimin ku mund t'ia kthej borgjin...dhe e ftoj pastaj ne nje lokal se tash kam bere para shume se me ka dhene babi....dhe fillon vardisja :D

P.S.mos e merrni seriozisht please :D

Hahahahahahahaahhaha Barbaroza.
Te falemnderit qe ma tregove ket trik, jo me ju paraqit djemve por me fitu para. :wink:

Barbaroza
24-06-04, 20:50
Paske me e bere qirak Lazdranin Murgeshe :lol:

Murgesha
24-06-04, 21:00
Paske me e bere qirak Lazdranin Murgeshe :lol:

Barbaroza lere ti Lazdranin e mos ma nguc. Une per vete e pata fjalen se ne kemi para shume, e keto si po i fitojshe ti mu duk interesante e thash hajt te provoj a po mundem me fitu me shume se ti :wink:

Barbaroza
24-06-04, 21:04
Ai ai ai Murgeshe ,po kjo nuk eshte kurgje ne krahasim me taktikat tjera qe i kam,por nuk dua te ti tregoj se tani ti merr para me shume se une,jo qe bej diqka :oops: por jam mashtruese profesioniste me kete lemi 8)

Murgesha
24-06-04, 21:07
Ai ai ai Murgeshe ,po kjo nuk eshte kurgje ne krahasim me taktikat tjera qe i kam,por nuk dua te ti tregoj se tani ti merr para me shume se une,jo qe bej diqka :oops: por jam mashtruese profesioniste me kete lemi 8)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
http://www.cosgan.de/images/more/big/029.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/big/029.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/big/029.gif

Barbaroza
24-06-04, 21:20
http://www.cosgan.de/images/more/big/029.gifPRA :wink:

Loqki
25-06-04, 09:15
pėrshėndetje juve

pa keqkuptime BARBAROZA masi muhabet po bajm na kėtu ok

Sikur ai djali qė i lyp shkrebsė tė thotė (mė fal po nuk e pij duhanin edhe nuk mban shkrepsė) si kishit reague sigurisht i kishit ba naj OFENDIM tė vogėl p.sh (e more djal qe ku kam shkrepsėn time po thash ta kursej PLININ) po a e keni parasysh se mundet edhe ai djal me tė than naj fjali qė mundet me ju lan me gishta nė gojė

Gentiana
25-06-04, 10:47
Loqki ateher e din ndoshta se nuk qenka nje djalosh per Barbarozen, nese flet ashtu :wink:

Barbarozen nuk e len kush kollaj me gishta ne goj!

Barbaroza
25-06-04, 10:52
Loqki ateher e din ndoshta se nuk qenka nje djalosh per Barbarozen, nese flet ashtu :wink:

Barbarozen nuk e len kush kollaj me gishta ne goj!

Loqki,merre pergjigjen e Gentes sikur te ishte imja :wink:

Loqki
25-06-04, 11:11
he he he ....HE

Unė e thashė atė pasi ėshtė fjala te BARBAROZA me hy nė FORE me djalin e jo djali me Barbarozėn
Edhe tjetra e thash masi barbaroza tha se sikur djali tė mos i kishte dhan 1,50 eur i kishte than barbaroza (More i PAFYTYRĖ) hėmm e dashta me dit nga barbaroza si kishte reague sikur tė kishte than dikush ni FJALI edhe ma tė rand se kjo (More i pafytyrė) pasi qė ka lloj lloj personi tashė po paramendoj na kėtu se nuk po ja thom njė gjė tė till Barbarozės ok

Edhe Gentiana nuk prishė pun a ėshtė a nuk ėshtė djali pėr Barbarozėn se nė kėt rast barbaroza po ju afrohet djalitė e nuk e njef atė djal edhe mundet me i than diqka tė till nėse don me refuzue rastin qė ju ka dhan djalitė , mos e harro tema ėshtė si kishit me ju afrue njė djali apo vajze

ok PĖRSHĖNDETJE pėr tė dyjat Gentianėn dhe barbarozėn

Barbaroza
25-06-04, 11:28
he he he ....HE

Unė e thashė atė pasi ėshtė fjala te BARBAROZA me hy nė FORE me djalin e jo djali me Barbarozėn
Edhe tjetra e thash masi barbaroza tha se sikur djali tė mos i kishte dhan 1,50 eur i kishte than barbaroza (More i PAFYTYRĖ) hėmm e dashta me dit nga barbaroza si kishte reague sikur tė kishte than dikush ni FJALI edhe ma tė rand se kjo (More i pafytyrė) pasi qė ka lloj lloj personi tashė po paramendoj na kėtu se nuk po ja thom njė gjė tė till Barbarozės ok

Edhe Gentiana nuk prishė pun a ėshtė a nuk ėshtė djali pėr Barbarozėn se nė kėt rast barbaroza po ju afrohet djalitė e nuk e njef atė djal edhe mundet me i than diqka tė till nėse don me refuzue rastin qė ju ka dhan djalitė , mos e harro tema ėshtė si kishit me ju afrue njė djali apo vajze

ok PĖRSHĖNDETJE pėr tė dyjat Gentianėn dhe barbarozėn

Loqki,nese djali me thote se nuk kam asnje para per te ma huzuar mua,atehere,pasi qellimi im eshte qe t'i afrohem atij,i kisha thene;Po s'ka dert qe nuk ke,gjithnje duke kerkuar nje pretekst tjeter per t'iu afruar :wink: Nese ai djali me pret me fjale te mira,atehere edhe une s'do te kem nevoje per fjale ofenduese duke patur parasysh gjithnje qellimin tim,ne te kunderten,di te reagoj edhe ndryshe :evil:

turisti
30-07-04, 17:09
TI ME PELQEN.

livoreka bicio
07-08-04, 22:07
Po, hahaha nese mua me tč vertet me pelqen njč vajz shum, ateher tentoj apo mundohem qč tč ja shprehi sa ma thjesh sentimentet emija ndaj saj,dhe kursesi me paramendim apo sakrific. :)

mickoja
03-02-05, 04:57
para disa ditesh pat ardh nje djalosh dhe me tha"vajzo po me pelqen dhe po du me kalu me ty" dhe mua me plasi gazi dhe ja fillova ne te lartč me qesh hahahahahaha.....(far pyetje palidhje,pyetje pa nota) :lol: :lol:

Gentiana
03-02-05, 15:42
para disa ditesh pat ardh nje djalosh dhe me tha"vajzo po me pelqen dhe po du me kalu me ty" dhe mua me plasi gazi dhe ja fillova ne te lartč me qesh hahahahahaha.....(far pyetje palidhje,pyetje pa nota) :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Paska hekur keq tybe. :twisted: :wink:

AK^47
03-02-05, 15:56
Tybe un sdi me ju paraqit hiq :(:(:( veq mua qka pom paraqiten femrat :):):):) se un sdi me ju paraqit femres :(:(:(

experti_lu
19-04-05, 01:49
PErshdnetj ete gjtihvePata deshir me ju pyet kete pyetje "Si i paraqiteni nje femres"??? Ne kete tem munden edhe vajzat mu bashkan gjit se edhe ato deshirojn tju paraqiten nje djalit qe ato e dojn..tungkrejt mvaret prej situates (mendoj une)..a me dashte me nxan e mys te rrejte ahahhahahahahah...

turisti
20-04-05, 13:43
:P Zonjush,a ka mundesi ti bashkojme organet tona te frymarjes? :P :wink:

Fleta
20-04-05, 15:47
:P Zonjush,a ka mundesi ti bashkojme organet tona te frymarjes? :P :wink:

Kisha pasur deshire ta di pergjegjjen e zonjushes Turisti........... :D :D :D :wink:

turisti
20-04-05, 20:03
:P Zonjush,a ka mundesi ti bashkojme organet tona te frymarjes? :P :wink:

Kisha pasur deshire ta di pergjegjjen e zonjushes Turisti........... :D :D :D :wink:

po:"Po Zoteri,me ndihmo te marr fryme artificiale, tere jeten". :P :wink:

Fleta
20-04-05, 20:11
:P Zonjush,a ka mundesi ti bashkojme organet tona te frymarjes? :P :wink:

Kisha pasur deshire ta di pergjegjjen e zonjushes Turisti........... :D :D :D :wink:

po:"Po Zoteri,me ndihmo te marr fryme artificiale, tere jeten". :P :wink:

Hmmmmmm, shum thenie ROMANTIKE po me duket ........ :roll: :D

turisti
20-04-05, 21:50
:P Zonjush,a ka mundesi ti bashkojme organet tona te frymarjes? :P :wink:

Kisha pasur deshire ta di pergjegjjen e zonjushes Turisti........... :D :D :D :wink:

po:"Po Zoteri,me ndihmo te marr fryme artificiale, tere jeten". :P :wink:

Hmmmmmm, shum thenie ROMANTIKE po me duket ........ :roll: :D

Faleminderit e nderuara.Romantika qoft gjithmone me ty.

Me respekt,
TURISTI.

artani_style
20-04-05, 22:40
e mos me ipas aj djali 1.50 euro qka ban ti ather hahahahahahhahahahahahahahahaha ka asi neper kosov ?

artani_style
20-04-05, 22:54
valla mu kutem pelqen nje femer qaq shum dhe me teket ne kry me e ndal ja kisha ba keshtu
p.sh.kutish kan vetem ikisha shku prejr permasit hahahahha jo asht qka po mendoni ju gahgahgahgahgahghaga.por isha shku edhe ja kisha mshel syt dhe kisha fol nja 5 min mesy te mshelen sja kisha qel hiq ikisha than hajt mujsh me dit kush jam e plus najsan kisha nzerr pi sejen qata 5 min dhe isha hi ne muhabet me ta ajo me sy mshel e une me sy qel pra ekisha njoftu femnen edhe ja ksiha mshel syt dhe ne fund masi tishin kry 5 min ja kisha qel syt dhe ikisha dal perpara dhe ikisha than befas..........ooooooooooooooooooooooooooooooooooo op ikukuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kush je moj ti
vetem ekisha lujt nje rrol shum fantastik a se me e spjegue spo muj aq kallaj .por edi si ban se ekam provue 4 her dhe ka ba pun a provone edhe ju njeher .po ishalla sja bani najanes se elexon tash ket muhabetin tam .siet cool dan wird auch alles cool kommen.

artani_style
20-04-05, 22:57
dhe masi ta bani perveti trregoni s eukan vetem nje loj ajo me sytemshelur .po kuptohet jo mi kallzu te nestrrit fill mas nje kohe masi ta ...............hahahhahahahahhahahah

Reana
20-04-05, 23:09
me se miri eshte me e zgjedhe fatin tend Vullnetarisht e jo ne menyre pasive, me prit me t'u paraqit dikush!

me'm pelqy dikush, i drejtohem vete!
me se miri keshtu!!! :wink: :wink:

experti_lu
26-04-05, 04:15
REANA,ani qiko qka je ka pret,a po pert me ra bora kuqe a????
hec drejomu ma.ahahahahahahahhahahaha

turisti
26-04-05, 12:23
me se miri eshte me e zgjedhe fatin tend Vullnetarisht e jo ne menyre pasive, me prit me t'u paraqit dikush!

me'm pelqy dikush, i drejtohem vete!
me se miri keshtu!!! :wink: :wink:

Ashtu eshte e nderuara,po a ka mundesi ta ndegjojme ate "paraqitme" se si i drejtohesh a??? :wink:

Reana
26-04-05, 12:33
me se miri eshte me e zgjedhe fatin tend Vullnetarisht e jo ne menyre pasive, me prit me t'u paraqit dikush!

me'm pelqy dikush, i drejtohem vete!
me se miri keshtu!!! :wink: :wink:

Ashtu eshte e nderuara,po a ka mundesi ta ndegjojme ate "paraqitme" se si i drejtohesh a??? :wink:

JA KESHTU http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif..UNE E MBAJ SOHIN!!!!! :wink:

turisti
26-04-05, 12:37
me se miri eshte me e zgjedhe fatin tend Vullnetarisht e jo ne menyre pasive, me prit me t'u paraqit dikush!

me'm pelqy dikush, i drejtohem vete!
me se miri keshtu!!! :wink: :wink:

Ashtu eshte e nderuara,po a ka mundesi ta ndegjojme ate "paraqitme" se si i drejtohesh a??? :wink:

JA KESHTU http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif..UNE E MBAJ SOHIN!!!!! :wink:

Hmmmm,menyra demokratike nga "koha e gurrit"",hahahahahahaahahahahaahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahaahahahahah. :wink:

Faleminderit per pergjegjjen.

Me respekt,
TURISTI.

Daja POLIC
07-05-05, 18:44
me se miri eshte me e zgjedhe fatin tend Vullnetarisht e jo ne menyre pasive, me prit me t'u paraqit dikush!

me'm pelqy dikush, i drejtohem vete!
me se miri keshtu!!! :wink: :wink:

pajtoem plotsisht me mendimin tend :idea:

Nuk ka nevoje te bisedosh per kete gje, duhet ta bindesh se nje dite, kurr mund te vije dota besh te kuptojm se ke gadishmeri gjestet shikimi te qeshurit vlejn shum me shume sesa ndonje shpjegim i gjate reth temes.
:? :?

Dilingjia
09-05-05, 14:08
Thjesht,shume thjesht: Ja lypi, e jep mire se jep,e jep tjetrkush :lol:

TERORIST
14-05-05, 08:08
tun ju pershendes nga zemra ,
e sa per mua si ju paraqitna nje femres ,
vermal qe i tham qe po te pelqej kisha pas keshir me pas nje shoqni mes mes dyve , kaq . e pres pergjigjen ,
veq ma se shumti me kan ndidhe qe femra vet mem paraqit ,

Dali!Keq
19-05-05, 16:23
per ta gjet paraqitjen e nje mashkulli se si me te vertet ai i paraqitet nje Femre esht shum veshtire te pershkruhet.
Rasti esht Mbret..por nese nje femer ju shiqon dhe shifet se ajo deshiron te vej ne kontakt ateher esht mire tia fillon Mashkulli me nje pershendetje dhe nje sjellje morale kapak me te qeshurit etj..

qe un po i paraqitem Gentianes e ju kqyrni se si funksionon.

Me fal bukuroshe qe po te pengoj ndoshta?!
A jeni per nje Kafe? ja ketu afer te ky filan restoranti?


Nese don Genta mundet te pergjigjet.
Vazhdon nga Genta;

Dali!Keq
19-05-05, 16:23
per ta gjet paraqitjen e nje mashkulli se si me te vertet ai i paraqitet nje Femre esht shum veshtire te pershkruhet.
Rasti esht Mbret..por nese nje femer ju shiqon dhe shifet se ajo deshiron te vej ne kontakt ateher esht mire tia fillon Mashkulli me nje pershendetje dhe nje sjellje morale kapak me te qeshurit etj..

qe un po i paraqitem Gentianes e ju kqyrni se si funksionon.

Me fal bukuroshe qe po te pengoj ndoshta?!
A jeni per nje Kafe? ja ketu afer te ky filan restoranti?


Nese don Genta mundet te pergjigjet.
Vazhdon nga Genta;

Psikologu
20-05-05, 08:16
Si ti paraqitemi njė femre????

Ne fakt une se preferoj qe te krijoj rregulla se si ti paraqitem njė femre dhe ti lexoj referate te dashurisė ose poezit e Lorkes.
Siq tha nje debatues ketu se rasti eshtė mbret i botes , dhe qe asnjehere nuk del simbas planeve te tona, une mendoj qe nje femre nuk ka nevojė ti flasesh per filozofi dhe rregulla ose ndjenja personale .
Ato vijn me pas me kohen pasi qe te jemi njoftuar.
Por per tiu paraqitur nje femre , ketė ia lemė rastit dhe shkathtesis personale, dihet se edhe ajo se nuk ka nevojė te jem i pelqyer nga dikush qe une ndoshta e pelqej.
Kerkohet edhe shija e saj.

Kurvani
31-05-05, 00:26
po e kisha nda krejt thjesht.
tungat qka po bon a je per nje pije,ose nese nuk ka vakt isha mundu me ja morr numrin.
por ne shumen e rastve ajo ndoll pa prit,si pershembell duke udhtu me tren me nje ulse.
apo me ndonje disko duke vallzue.
sa ma i thjesht.

LABI
18-09-07, 20:05
po e kisha nda krejt thjesht.
tungat qka po bon a je per nje pije,ose nese nuk ka vakt isha mundu me ja morr numrin.
por ne shumen e rastve ajo ndoll pa prit,si pershembell duke udhtu me tren me nje ulse.
apo me ndonje disko duke vallzue.
sa ma i thjesht.

Zsh, Z ... Me ta t'a thane si me t'a thane ?!! Me t'a lyp ma kishe dhanee (hahah) :biggrin: