PDA

View Full Version : Une jam Zana!


Zana
22-11-03, 16:49
Une jam Zana,

Jam 16 vjeqe, jam nga Mitrovic,po jetoj ne Austri.

Jam 1,69. Jam Zeshkane,dhe i kam Syt e zi.Ju pershendes te gjtihve.ZANA :wink:

Jacko^vaR^
24-11-03, 22:34
Ni Zana me vjen mire qe je zana une kom menu qe je najkush tjeter po tash jom shume i sigurt ok te pershedes shume :P

CrAzY-BoY
11-01-04, 01:30
zana masi i kishe tregu me gjatsi me ka krejt u kon dasht edhe ni foto me qit qitu :P hahaha
per met njoft ma mire :P

kalo mire :D

MemphiSx
13-01-04, 21:37
Ihaaaa a ti je ajo zana shoqja e arjanes a :):);) Sa mir qe koke e kom dit pak qe je ajo po apet nuk besojsha :P

Byeee

GjIlAnAsI_cSi
14-01-04, 17:27
E Vogel Pak Se paske Bo Per Vllavin Tem !!!

Po Ani Edhe 2 Vjet Rritesh Edhe Lajmrov Te Vllau i Jem nashta T`merrr !!

Zana
14-01-04, 17:33
Jo me vjen keq po une nuk kam nevoj per vla..me fal a??

Dhe e vogel..??? 1,70 a??

nejse... 8)

ziko
20-01-04, 15:16
me te vertet jeni nga mitrovisa qe sa mir

Zana
30-01-04, 20:55
po po ziko nga mitrovica jam vallah... :roll:

lazdrani
19-02-04, 17:00
Zana pershendetje nga Bruderherz.... :wink:

caki
26-02-04, 17:00
Une jam Zana,

Jam 16 vjeqe, jam nga Mitrovic,po jetoj ne Austri.

Jam 1,69. Jam Zeshkane,dhe i kam Syt e zi.Ju pershendes te gjtihve.

zana a nuk mundesh diēka me fol rreth karakterit tend? Paraqit diēka kush je ti ne mbrendesin tende.ZANA :wink:

mendim
12-03-04, 19:31
zana sje asgje a e di ti kete

Jacko^vaR^
13-03-04, 20:54
Zana Shka koke per mu hehe mpuqq bre qik .... tung kalofsh mireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Zana
14-03-04, 14:42
Po a?? ani bre djal..te pershendesssssss loqki,kalovshe edhe ma mire..hehe :P :wink:

Jacko^vaR^
12-04-04, 15:06
Tung zana ku je more qikkkkkkkkkkkkk qe ju hup krejt ncncncncn a hajde fol edhe ti a veq na me fol aaaaaaaaaaa... tung tung nga Astriti kalofsh buker

Zana
13-04-04, 15:19
Qeeeeeeeeeeeeeeee bre Astrit se skam hupe more..po ti vallah bash me mu ke hupe krejt..nejse te pershendes edhe une shumeeeeee!!! :wink:

Njoni
23-04-04, 21:16
tung Zana

si po kaloni ne Graz a ka shqiptar shum se ketu te une i vetmi shqipar ne kete rrethin jem !

zana nese ske frajer a kisha pas nje schanc me u taku me ty ne menyr serioze normal !
se po kam deshir nje femer shqiptare qe jeton ne austri se ato prej kosove kan nje drejtim krejt tjeter sesa un!
me vjen mir nese me jep pergjegje

pershendetje tung kalofsh mir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

turisti
10-09-04, 19:17
Pershendetje Zana. :P

livoreka bicio
26-09-04, 11:37
Zana te pershendes shum ty dhe mitrovicen,dhe te uroj disponim te mir ne dardani. :P

Artan_9
08-10-04, 13:28
zana te pershendes :wink:

Agroni22
10-10-04, 17:45
Une jam Zana,

Jam 16 vjeqe, jam nga Mitrovic,po jetoj ne Austri.

Jam 1,69. Jam Zeshkane,dhe i kam Syt e zi.Ju pershendes te gjtihve.ZANA :wink:tung zana te pershendes nga mitovica

Kaltrushi
11-10-04, 16:37
Shkurt ju tregoj diqka per personin tim


Emri: Kaltrina
Vendlindja: Peje
Vendbanimi: Gjermani
Vjet: 16
Gjatesia: 1,71
Pesha: 56 (jam trash kogja)
Interessat: kam shum (mund ti gjeni dikund se i kam shkru ketu) :D
Ngjyra e flokeve: brunet (nuk e di a i thojn edhe shqip keshtu) hehe
Ngjyra e syve: kaltert/gjelbert

Pra me paramendoni dhe nese ndonjeher me takoni lirisht mund te folni vetem ju lutem me sjellje tamon.

tung

Kaltrushi
11-10-04, 16:38
Shkurt ju tregoj diqka per personin tim


Emri: Kaltrina
Vendlindja: Peje
Vendbanimi: Gjermani
Vjet: 16
Gjatesia: 1,71
Pesha: 56 (jam trash kogja)
Interessat: kam shum (mund ti gjeni dikund se i kam shkru ketu) :D
Ngjyra e flokeve: brunet (nuk e di a i thojn edhe shqip keshtu) hehe
Ngjyra e syve: kaltert/gjelbert

Pra me paramendoni dhe nese ndonjeher me takoni lirisht mund te folni vetem ju lutem me sjellje tamon.

tung

Kaltrushi
11-10-04, 16:41
zana sorry se kam menduar qe kam hapur tem te re por e kam prezantuar vetveten tek tema jote.

sorryyyyy

bye :wink:

mr_beni
11-10-04, 19:59
ju pershendes zana dhe ju deshiroj qdo te mir ne jet

Ylberi_be
11-10-04, 20:20
zana te pershendes


mos e ngucni qiken teper zan une i njoh tri zana sdi ndoshta je njana

trijat jan qika te mira dhe e meritojn nje fjal te mir pershendetje linzit

Zana
22-10-04, 13:27
Ylber flm pershendes edhe ty...dhe normal Zanat jan ma te mirat! :wink: :P

qeqa&zana
24-10-04, 16:18
jam Qendresa nga gjakova jam Zana nga gjakova
shkurt me thrrasin Qeqa por jetoj ne prishtin
zeshkane me sy te zi jam zeshkane me sy te zi
jam e gjate 1.70 e gjate 1.73
hobi im eshte muzika nga kengetaret me pelqen
dhe kengetarja e preferuar CHRISTINA AGUILERA
BEYOCE dhe DIDO

qeqa&zana
24-10-04, 16:19
jam Qendresa nga gjakova jam Zana nga gjakova
shkurt me thrrasin Qeqa por jetoj ne prishtin
zeshkane me sy te zi jam zeshkane me sy te zi
jam e gjate 1.70 e gjate 1.73
hobi im eshte muzika nga kengetaret me pelqen
dhe kengetarja e preferuar CHRISTINA AGUILERA
BEYOCE dhe DIDO


ne jemi dy persona (hahha) qendresa dhe zana besoj se mjafton ky pershkrim i vetvetes tung tung pershendetje per te gjithe

qeqa&zana
24-10-04, 16:27
jam Qendresa nga gjakova jam Zana nga gjakova
shkurt me thrrasin Qeqa por jetoj ne prishtin
zeshkane me sy te zi jam zeshkane me sy te zi
jam e gjate 1.70 e gjate 1.73
hobi im eshte muzika pelqej CHRISTINA AGUILERAn
pelqej DIDOn

ishte nje gabim me heret nje SoRRY te gjithve

painkiller
27-10-04, 00:21
Zana e kam nje pyetje per ty
"a je normalZana"???

Rudi_1
01-11-04, 00:02
mire se erdhe "ZANA" caste te mira

Zana
02-11-04, 17:46
qeqa&zana me falni po ju pse spo hapni ni Tem "qeqa&zana" por po shkruni ktu,kjo jam une Zana nga MITROVICA!!! ju lutem!

permirkuptim!

Zana

fudi
24-11-04, 13:15
pershendetje per ty si je si po kalon?qa ka te re?nuk desha qe te shtoj asgje por veq desha qe te pershendes>>>>

Agroni22
02-12-04, 18:48
te pershendes moj mitrovicase