PDA

View Full Version : Vlera e dashurisė!


luli_zh
28-11-03, 15:45
ju pershndes te gjithve

sa ka vler dashuria ne ditet e sodit per jua ...dhe a ju ka ndodhe te dashurohi apo jeni te dashuruar ne diken qe per jua dashuria nga ajo/ai ka vler aq shum sa qe edhe jeten e juaj jeni ne gjendja ta jepni per tź??

ju mir pres ne kit tempershndestje nga Luli_zh

jehona
29-11-03, 17:44
LULI_ZH te pershendes, se pari nje kompliment per keto tema te qullume...per mua personalisht ka dashuria shum shum vler te madhe, sepse esht dashuri e vertet nga zemra dhe keshtu jam ne gjendje te bej gjdogje per te. une mendoj pasiq te ndron kjo, dhe une nuk jam ne gjendje te bej asjge per te dashurin, mbas asoj dite nuk ka aty ma dashuri te vertet, sepse dashuria esht nje mbeshtetje, ne te cilen duhet te shpresoj ne gjdo rast te jetes.... (keto pika vlen me perjashtim nga interesi ekonomik)

turisti
07-08-04, 12:44
Tung LULI_ZH.Vlera e dashurijes eshte e njejte sepse dashuria eshte dashuri.Une kam qene ne pozite me dashurue aq shume saqe edhe jeten me dhene,por jeta i ndėrron deshirat.... :cry:

emine
22-01-09, 17:44
ju pershndes te gjithve

sa ka vler dashuria ne ditet e sodit per jua ...dhe a ju ka ndodhe te dashurohi apo jeni te dashuruar ne diken qe per jua dashuria nga ajo/ai ka vler aq shum sa qe edhe jeten e juaj jeni ne gjendja ta jepni per tź??

ju mir pres ne kit tempershndestje nga Luli_zh

JO!jap nje pjes te jetes,nje organ timin,ndersa jeten jo,,,,sepse nese e du dikend me shum se veten (une vetem mendoi kshtu) dhe seshte e vertet,,,kshtuqe jeten nuk ja fali asnje dashurie se me eshte shum e shtrejt ,me eshte dhuru vetem mua jeta ime:smile: