PDA

View Full Version : Sa e doni Aventuren???


lazdrani
07-12-03, 22:19
Sa e doni Aventuren?Apo keni qef te jeni Avanturist-e? lazdrani :wink:

Murgesha
07-12-03, 23:59
Pershendetje Lazdran.

E mire valla te kenaq kenaq ndonjehr te besh ndonje Aventur pa marre parasush me qfare qellimi.

Mua me pelqej te bej aventura ne pyll. Natyra per rreth, cicerima e zogjeve disi te marrin mendjen dhe te bejne qe per pak qaste te harrojsh hallet e jetes.

lazdrani
08-12-03, 11:06
Hahahah ne pyll vetun ah,shume bukure de vetem Murgesha diqka mungon aty ah......lazdrani te pershendet ku do qe te jeshe :wink:

jehona
08-12-03, 12:33
LAZDRANI hehehe aventuren qysh po mendon ti a :wink: ? valla ashtu aventuren nuk e preferoj aspak, megjith se nuk jam as kurr nuk kam qen avanturiste, po nuk besoj qe do te jet diqka e mir, sepse nuk esht diqka reale, esht shum artificiale.... nuk di si te them....MURGESHA te pershendes, :wink: kurse aventuren tende ne krahasim me te lazdranit e preferoj pa mas, dmth shuuuuum.

python
09-12-03, 01:56
:D peshedetje, falm per teme lazdran, une avanturen e kam dashuri te jetes ne keto memente, i dua avanturat ne secilen domethanje.

lazdrani
09-12-03, 12:25
jehona te pershendes!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: avanturen e murgeshes e preferon ah krejt ne pyll bre :wink: :wink: :wink: lazdrani

lazdrani
09-12-03, 12:26
python paqesh kenaqesi dhe jetoje ato avantura se nje here jetojme hehehhe :wink: :P 8) lazdrani

zeshkanja
18-12-03, 17:28
I DUA AVENTURAT PA MAS, DUA TI SHIJOJ GJERAT E BUKURA N'QOFT EDHE PER NJE QAST, DUA TE PERJETOI CDO GJE ---- NUK DUA VETEM TE ILUZIOJ-------POR KUPTOHET TEGJITHA KETO ME ATE QE E PERBEN JETEN TIME, ME ATE QE ME FALE LUMTURIN.

ME TE DASHURIN!!!!!!!!!!

[/img]

RRUSHI
18-12-03, 19:45
UNE NUK E KUPTOJ FJALEN AVANTUR :wink:

POR PLANIFIKOJ QE NJE DIT TE AFERT TE BEJ NJE SHETI QENDRES PRISHTINES LAKURIQ SE NE GJAKOV KAM FRIG :lol:

A MUND TA QUAJM KET AVANTUR

lazdrani
19-12-03, 13:19
Shume bukure zeshkanja qe i done avanturat dhe po saqerisht vetem me te dashurin tend....Shijoje kete jete sa te mundesh vetem kenaqu hahhaah :wink: :P lazdrani

lazdrani
19-12-03, 13:22
RRUSHI :lol: :lol: :lol: edhe une te kisha preferuar ne Prishtinen lakuriqe te besh shetitje se ne Gjakove e dini ti hehheehheh shume te dashure jane ata. :D :D :D lazdrani

zeshkanja
19-12-03, 15:49
PSE BRE RRUSHI, CKA KAN GJAKOVART QE PO KE FRIK NGA TA????

A PSE KAN DESHIR ME TE PA LAKURIQ A?????ME RRESPEK ZESHKANJA :wink:

lazdrani
22-12-03, 12:27
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gjakovaret jane njerzi te mire moj si p.sh Qymili apo Xeni!!!!lazdrani ju pershendet te gjitheve :wink:

mija
23-12-03, 19:30
ASPAK!!!!

lazdrani
23-12-03, 19:37
mija e di une qe ti me je "Besnike" :lol: lazdrani :P

Murgesha
23-12-03, 19:46
Lazdrani :evil: .

Po bej hajgare mos te rritet mendja diqka hahahhaa :wink:

lazdrani
23-12-03, 19:52
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo me ze te larte moj Murgesha se po te ndien te tjeret :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mija
24-12-03, 10:46
ku pe din ti se?

lazdrani
29-12-03, 12:00
Jam melaqe!!!lazdrani :P

Luana
07-01-04, 18:48
Rrushi :lol: :lol: :lol:
edhe une e preferoj avanturat se merzitem me nji vend :wink:

Loloku
07-01-04, 19:29
Rrushi :lol: :lol: :lol:
edhe une e preferoj avanturat se merzitem me nji vend :wink:

Nuk ke faj Luana se edhe "uji qė nuk rrjedh - nuk pihet", thonė e unė ia kisha me thėnė se edhe femra qė rri me njė vend - as hahet, as pihet, as qihet...

Luana
07-01-04, 20:40
hahhhhahah :lol: mire e ke lolok :wink:

Loloku
07-01-04, 21:21
Mirė e kam Luana, por i mirė nuk jam dhe i dua gjėrat e mira dhe mirė i baj, ama edhe ti e fortė je me nik, pastaj edhe e qeshur, sa mirė ėshtė kur i ke tė dyja - lum si ti dhe gėzuar qofsh gjithmonė...

Luana
07-01-04, 21:59
Lolok :D
Falm per komlimente :lol:
edhe ty ishalla te plotesohen deshirat e tua :wink:

Donika
09-01-04, 13:59
tungi

avanturat gjdo njeri i ben aty ketu , nvaret se si dhe ne qfar rrethanash, une i preferoj gjdo her avanturat, se ato me tregojn se sa e kendshme mund te jet jeta, e keshtu qe ndihena ma e gjall, por mos e keqkuptoni ju tash ket,une e kam nje te dashur edhe me te i perjetoj shum e shum avantura, dan me than per mua gjdo her diqka te re, e edhe kja asht nje menyr te zbulosh njeri tjetrin ma mir edhe vetveten. sdi sa kam mujt ta shprehi mendimin tem, por ishalla e keni kuptuar e jo keqkuptuar,

bye bye

lazdrani
10-01-04, 14:38
Loloku,Luana dhe Donika ju pershendes te gjitheve ju falenderoje per mendimet e juaja.....lazdrani :P

Zero Cool
06-02-04, 15:05
Paj avantura nganjėherė ėshtė e nevojshme thjesht si mjet me i shfry disa epshe apo ma mirė me thėnė me thy monotoninė.

lazdrani
12-02-04, 13:49
:lol: :lol: :lol: :lol: Zero Cool :wink:

Bekim Gashi
13-03-04, 23:28
E dua aventuren , por shpesh here e ndrydhi vetveten dhe nuk leshohna me disa njerez

aferdita
14-03-04, 16:10
avantura bejne te gjith eshe pse nuk dojn sepse
ti po kalon me nje djal apo femer dhe po ndahesh tani po ja fillon me nje tjeter edhe kjo eshte avantur edhe pse nuk dojm ti bejm ato ndodhin se ti nuk mundesh me kalu me nje djal apo vajz deri sate martohesh

psh.

Barbaroza
16-03-04, 10:53
Aventurat nuk i dua...

BlertaB
16-03-04, 13:52
Pershendetje Lazdrani!!!
Une per veti nuk i dua hiq aventurat ...........*

Murgesha
16-03-04, 15:36
Blerta pse jo moj. Te mira jane dhe aventurat, jo veq ato te dashurise por te jetes. A te kujtohet kur luanim symbyllazi ne pyje. Edhe ato ishin aventura :lol: :lol:

engjell
16-03-04, 20:19
Avantura deri sa ta qet deri ku nukshkon ma. Ju paskeni nis mu u tranu more :oops: :oops: :twisted:
pershendetje te gjithve

engjell
16-03-04, 20:20
Rrnoshin Avanturat por me ata Persona qe e Meritoin ]

Nino ademi
08-04-04, 21:09
Aventura:eshte jeta vete,nese nuk bene aventur nuk e di se per qka jeton njeri ,apo siq thejne gjermanet jeto per te punuar .TUNGI

Laura
09-04-04, 09:38
natylist qi kam qef me pa sa i piqej ni maskuli .....pa mos kalu ne akt ...kjo sast avantul...lu lutem mos funi qi ast se sikimi sast kulgjo!!!!


************************************************

E nderuara Laura,kjo eshte teme mjaft serioze.Nese keni mundesi,shkruani me qarte e jo ne gjuhen e femijeve
sepse vertete jeni e pakuptimte ne shkrimet tuaja.

Me nderime
Barbaroza

sexybrikenda
09-04-04, 14:56
:roll: :roll: :roll: :roll: BARBAROZA TE LUMTE :wink:

florian
09-04-04, 16:48
nje aventur ne rrethanat e mira eshte nje gje shum fantastike e shum e bukur ,

lazdrani
18-04-04, 13:30
nje aventur ne rrethanat e mira eshte nje gje shum fantastike e shum e bukur ,..........Ti vetem hanen e ke ne koke ah :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
18-04-04, 18:50
Aventurat jane te mira kur bahen me qellim stimulimi per jet lumtur, keto sidomos duhen te bahen pas afro 20 vite martese, ateher kur qiftet domosdo do te futen ne nje krize martesore. Me pare nuk jane te preferueshme, jane te demshme.
A e thash more mire :wink:

Barbaroza
19-04-04, 13:11
Mire moj e the,kush te tha qe keq :wink:

sexybrikenda
20-04-04, 14:34
Aventurat jane te mira kur bahen me qellim stimulimi per jet lumtur, keto sidomos duhen te bahen pas afro 20 vite martese, ateher kur qiftet domosdo do te futen ne nje krize martesore. Me pare nuk jane te preferueshme, jane te demshme.
A e thash more mire :wink:IHA DERI 20VJET MARTESE E PO E LUAJ BISHTIN JO MOJ MURGESHA SE NUK BANE :lol: :lol: :lol:

Naki
20-04-04, 18:23
Znj Murgesh se Luan Guri Preferimin tuaj,me duhet te prese edhe 7 Vite haaaaaaaaaa.
Oreks mund te Mirret per Stimulim Epshi , por duhet ngrene ne shtepi.

qerim bislimi
20-04-04, 18:44
hahaha ku jeni bre

qerim bislimi
20-04-04, 18:46
deshta me ja bo brikendes nje pyetje nese bon

lazdrani
04-05-04, 19:55
deshta me ja bo brikendes nje pyetje nese bonKur done fati e te pranon. :wink: Hajt djalo mos u frisko pyete :D :wink:

sexybrikenda
23-06-04, 15:42
deshta me ja bo brikendes nje pyetje nese bonUH QERIM PO EMER TE KEQ PASKE JO MOS I HARXHO BATARIAT HIQ ME PYET SE DYSH E KE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
06-08-04, 21:10
Une jam PĖR,por nuk i preferoj pas 20 vjet martese sepse kane shume pasoja te parapara per martesen dhe femijte,a edhe shume here marin kahje tjeter....e cila del nga suazat e AVENTURES. :cry:

nitushe
09-09-04, 12:43
po sa e ri t'mira jon se me rini shkojn tanat ama psh kur po martohen do do edhe prap avetura me bo palidhje valla :twisted:

yllka
19-01-05, 13:04
Znj Murgesh se Luan Guri Preferimin tuaj,me duhet te prese edhe 7 Vite haaaaaaaaaa.
Oreks mund te Mirret per Stimulim Epshi , por duhet ngrene ne shtepi. :roll: :wink:

Kercovari
19-01-05, 14:00
deshta me ja bo brikendes nje pyetje nese bonUH QERIM PO EMER TE KEQ PASKE JO MOS I HARXHO BATARIAT HIQ ME PYET SE DYSH E KE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ky eshte alla Qerim nuk eshte me bateria.Haaahaaahaaaah!

Kaltrushi
19-01-05, 14:34
Aventuren e dojn vetem Avanturistat. por edhe bin ne te. :?

turisti
19-01-05, 23:05
Aventuren e dojn vetem Avanturistat. por edhe bin ne te. :?

E dojne dhe TURISTAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

dr1ta
22-01-05, 03:36
Avanturen e dua shum ...tash nuk dmth vec ne ndonje lidhje dashurije por ne pergjithesi :P

Ftoi
22-01-05, 16:32
ooooooooooo i due more ,

se diqysh edhe mė njekin ,

jarani kemi lidhė haaaaaaahaaaaaaaa
nuk na ecė hiq mu nda.


OOOOOO ka qa ska veq
luuuuuuuuuuuuum

ai qė e ka provu me hyp me shkallė ,
nė tavan.

AAAAAAAAH pasha qat avanturė.

rrita
22-01-05, 23:49
ASPAK

TIM
23-01-05, 13:33
Aha avantura

Avanturat jane : Si fluskat e bores qe bien edhe e shendrrojn komunikacjonin ne nje katastrof , per disa dite , ashtu ndodhe edhe ne jeten tone ndojher , Katastrof !!!

dr1ta
24-01-05, 11:13
Aha avantura

Avanturat jane : Si fluskat e bores qe bien edhe e shendrrojn komunikacjonin ne nje katastrof , per disa dite , ashtu ndodhe edhe ne jeten tone ndojher , Katastrof !!!
Duhet me i pas gumat e mira :lol: :lol:

Kaltrushi
24-01-05, 12:56
Aventuren e dojn vetem Avanturistat. por edhe bin ne te. :?

E dojne dhe TURISTAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


turist nuk ka kthim me tasht e pranove edhe vet........ ha haaaaaaaa o mos te ndin tjerat se...................... ha haaaaa

turisti
24-01-05, 15:38
Aventuren e dojn vetem Avanturistat. por edhe bin ne te. :?

E dojne dhe TURISTAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


turist nuk ka kthim me tasht e pranove edhe vet........ ha haaaaaaaa o mos te ndin tjerat se...................... ha haaaaa

Jo Kaltrushi, thash: " E dojne dhe TURISTAT (kqyr me lart),e jo per vehti,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.

TIM
24-01-05, 20:09
Aha avantura

Avanturat jane : Si fluskat e bores qe bien edhe e shendrrojn komunikacjonin ne nje katastrof , per disa dite , ashtu ndodhe edhe ne jeten tone ndojher , Katastrof !!!
Duhet me i pas gumat e mira :lol: :lol:

Ah mori Drita , qe me ktheve ne mendime per disa vite me mbrapa , po e njejta stine ishte ne malet e sharrit ku ase gomat me zingjir nuk mjaftojshin ..................ishte .....................Katastrof .

TIM
24-01-05, 20:10
Aha avantura

Avanturat jane : Si fluskat e bores qe bien edhe e shendrrojn komunikacjonin ne nje katastrof , per disa dite , ashtu ndodhe edhe ne jeten tone ndojher , Katastrof !!!
Duhet me i pas gumat e mira :lol: :lol:

Ah mori Drita , qe me ktheve ne mendime per disa vite me mbrapa , po e njejta stine ishte ne malet e sharrit ku ase gomat me zingjir nuk mjaftojshin ..................ishte .....................Katastrof .

Kercovari
24-01-05, 21:34
Jo more cfar avanture!S`ka nje gje te tille,se shkon ku shkon aty kethehesh.

dr1ta
25-01-05, 00:22
Aha avantura

Avanturat jane : Si fluskat e bores qe bien edhe e shendrrojn komunikacjonin ne nje katastrof , per disa dite , ashtu ndodhe edhe ne jeten tone ndojher , Katastrof !!!
Duhet me i pas gumat e mira :lol: :lol:

Ah mori Drita , qe me ktheve ne mendime per disa vite me mbrapa , po e njejta stine ishte ne malet e sharrit ku ase gomat me zingjir nuk mjaftojshin ..................ishte .....................Katastrof .E di ,helem :roll:

Kaltrushi
25-01-05, 08:18
Aventuren e dojn vetem Avanturistat. por edhe bin ne te. :?

E dojne dhe TURISTAT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


turist nuk ka kthim me tasht e pranove edhe vet........ ha haaaaaaaa o mos te ndin tjerat se...................... ha haaaaa

Jo Kaltrushi, thash: " E dojne dhe TURISTAT (kqyr me lart),e jo per vehti,hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahaha.


edhe ma sqart e the e perfshive te gjithe turistat.............. ha hahahahhahaaaaa :D

dardha
25-01-05, 11:25
avanturen kush eshte ai qe se don.
e dua dhe shume dhe cdo dite bej avantura,
ma e re se sote nuk bahem kurr :wink:

Toni_4Ever
27-03-05, 15:55
sigurisht qe po jam 21 vjeqar ndermend mu martu ne ket kohe nuk e kam dhe mundesia e vetme esht avantura

Toni_4Ever
04-04-05, 00:54
si duket avantura per mua mori fund nje befasi me ka ndodhur

por me te vertet avantura esht per rini shkurt.

Dali!Keq
06-04-05, 17:34
Un Jo vallah hiqqq ptyyy ptyyy marre me shku mas grave te huja zoti mos e boft ptyyy ptyyy,qka koft ajo dashni sot me mu neser me 1000,apo sot me 10000 e neser me mu ptyyy ptyyy sopon halla.

Qka pot vyn ajo hammam Jet me hyp qdo kush e met gra hej zot runa maza ma keq!
Sinqerisht mendoj.
Pershendetje.......

doGzona
07-04-05, 01:25
E dua avanturen vetem me ate qe me dashurone dhe qe dashuroje dhe qe do kem jet me te... nuk do te thot qe avantura esht vetem kur ti nderrosh partnerat e ndryshem.

doGzona
07-04-05, 01:47
avanturen kush eshte ai qe se don.
e dua dhe shume dhe cdo dite bej avantura,
ma e re se sote nuk bahem kurr :wink:

Jo jo per me e re nuk behesh as sot e as neser por.....

Psikologu
07-04-05, 02:28
E dua avanturen vetem me ate qe me dashurone dhe qe dashuroje dhe qe do kem jet me te... nuk do te thot qe avantura esht vetem kur ti nderrosh partnerat e ndryshem.


I permbahem mendimit tendė e nderuar.

Fjalė me vend.

Edhe une mendoj ashtu.

Nderime

Dali!Keq
11-04-05, 20:02
Kan do lop nuk kan brina ama sa i per ket Avantures,kjo nuk esht me shum se nje dashni UNIVERZALE dhe qe zgjat hiq me shum se 2 jav!

Avantura esht per Maqo,e Maqorrka Avantur esht Zot runa qka do te thuani ju ajo mbetet Avantur=Kurvullaqe as gje tjeter.

Un kam qef me qu dashni me at qe me don me shpirt,se sa per ashtu kap nja mas njanes ka shtepia Publike qosh um qoshe. :cry:

Fleta
16-04-05, 12:44
Po mvaret se qfar aventure .................. :wink:

Kloni
16-04-05, 16:49
Vete jeta eshte avanture, prandaj e dua sa jeten. Jeta pa avanture do te ishte nje kenete ne llumin e te ciles jetojne vetem bretkosat dhe mushkonjat parazite qe ta shpifin jeten...
Jeto sot per neser se e nesermja mund te mos jete e jotja!

Murgesha
16-04-05, 17:30
Vete jeta eshte avanture, prandaj e dua sa jeten. Jeta pa avanture do te ishte nje kenete ne llumin e te ciles jetojne vetem bretkosat dhe mushkonjat parazite qe ta shpifin jeten...
Jeto sot per neser se e nesermja mund te mos jete e jotja!

Po mė pėlqen! Edhe unė mendoj se jeta pa aventurė nuk jetohet plotėsisht.

Alfred
17-04-05, 14:07
aventurat nuk besoj se dikush mund me i dahsuru ato nuk jan per dashuri ato perjetohen ,prej aventurave secili kemi mesu diqka interesante nuk duhet ti shohim si pjes e humbur e jetes se dikujt i jan imponu aventurat me genjeshtra , se vet aventura esht genjeshter asgje tjeter ..............!!!

Kurvani
03-06-05, 13:00
Nuk besoj qe ka njeri qe nuk e don Avanturen.
Ai/ajo qe thot jo e ka per tu mahitur.
Avanturat jan te mir se ardhuna.

Ermira
04-06-05, 17:24
Sa e doni Aventuren?Apo keni qef te jeni Avanturist-e? lazdrani :wink:Po njeher si te rinje fillojne me avantura ,,derisa fillon mosha e pjeksise tanshi si doket askujt ndonje gja e rendesishme me qen avanturist,,ka njerz qe spjeken kurre edhe gjithmone ju doket interesant ,,me qen avanturist!(dola pak nga teme)
Kam qef me qen avanturiste meqense nuk jam ,,dhe shpresoj qe kurre te mos jem,,
Urojj gjdo te mire

Ermira
04-06-05, 17:25
Sa e doni Aventuren?Apo keni qef te jeni Avanturist-e? lazdrani :wink:Po njeher si te rinje fillojne me avantura ,,derisa fillon mosha e pjeksise tanshi si doket askujt ndonje gja e rendesishme me qen avanturist,,ka njerz qe spjeken kurre edhe gjithmone ju doket interesant ,,me qen avanturist!(dola pak nga teme)
Kam qef me qen avanturiste meqense nuk jam ,,dhe shpresoj qe kurre te mos jem,,
Urojj gjdo te mire

Edon
08-06-05, 17:35
Un i dua ato edhe pse nuk esht mir.
Por nuk e di se pse?
Ndoshta se ato egistojn...?

albioni_nl
10-06-05, 23:51
Nuk di te tregoj se sa i dua aventurat por mund te them se jane pjese e jetes time!

Domira
12-06-05, 09:56
pse more mos mi desht qy :lol:

Edon
12-06-05, 21:09
Domira
Qashtu bre ti dreq femre :lol: (m`fal-shoqerisht) zemra esht per te dasht..duaje se ata qe dojn Njeri ata jan me te miret.

dr1ta
13-06-05, 00:20
Avanturat kushtojn :P :lol:

Kloni
27-06-05, 21:34
Avanturat kushtojn :P :lol:

Po kushtojne si cdo gje e bukur dhe e kan hak!

lazdrani
05-07-05, 16:03
Avanturat kushtojn :P :lol:

Po kushtojne si cdo gje e bukur dhe e kan hak!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Ashtu pra 8)

Gjumashja
06-07-05, 09:37
e dua deri te nje mase jo e madhe

vendasi
27-09-05, 03:19
Kuku Murgesha me prite 20 vjete ne martese e masanej mame ja nise avanturave ja ma ke kpute ymytin krejt
ja formula jote spo bojka hiq per mu.. sa jom martu
e me mbeten pantollat ne dore
hihi
te pershendete
VENDASI
Bye

Murgesha
27-09-05, 12:59
Kuku Murgesha me prite 20 vjete ne martese e masanej mame ja nise avanturave ja ma ke kpute ymytin krejt
ja formula jote spo bojka hiq per mu.. sa jom martu
e me mbeten pantollat ne dore
hihi
te pershendete
VENDASI
Bye

O Vendas po pa e hėngėr njė gjellė nuk ja din more shijen. :lol: :lol:

Qe njė pyetje pėr ty, para se me u martu ku i ke mbajtė pantollonet nė dorė a po nė trup?? :lol: :lol:

Tomori
28-09-05, 00:36
Por deshta me tė keshillu se edhe vajzat jan dreqa..
..vec kujtohu para se tė bejsh avantura sepse mundet me pat tė mbeta (pasoja) tere jeten. :wink:

Me respekt nga:
Tomori

vendasi
10-10-05, 03:27
Me te thane te drejten Murgeshe..
as ne trup as ne dore sahere qe kom pase nevoje veq i kam leshue me ra te poshte......Ujku qimen e ndrrone por jo zakonin...edhe mua mundesh te me krahasosh me ujkun..haha.
I like your thinking Murgesha..
Te pershendete Vendasi..
See ya..

Urata
10-10-05, 03:38
po t'kisha mundesi do ta zhdukja nga fjalori kete fjale/veprim...

turisti
10-10-05, 10:02
Qyqy,ēka bojne TURISTAT pa aventure?? :wink:

Kercovari
10-10-05, 20:29
Qyqy,ēka bojne TURISTAT pa aventure?? :wink:

Marin trenin e fundit ne muaje te mjaltit. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
10-10-05, 20:40
Marin trenin e fundit ne muaje te mjaltit. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dhe ja nisin avanturave tė reja. :lol: :arrow:

Kercovari
10-10-05, 20:49
Me luanesha orientale :arrow: :lol:

Murgesha
10-10-05, 21:22
Me luanesha orientale :arrow: :lol:

Aventura gjungėlliane po mendon a??

Kercovari
10-10-05, 21:26
Vete i zgjodhi qe te bejme! :lol:

Murgesha
10-10-05, 21:31
Vete i zgjodhi qe te bejme! :lol:

S`ka faj more se tė mira janė aventurat, ani kur bahen nė Gjungėll jamejame i thon pastaj. :lol: :lol: :lol:

daschnori
12-10-05, 20:04
avantur ka niher ta then... :lol: :lol:

vendasi
15-10-05, 00:21
qy avantura ne gjungel,avantura me tarzanin a me qiten murgesha haha???? :evil: