PDA

View Full Version : Kush esht Jehona...


jehona
08-12-03, 18:09
Emri: JehonaVendlindja: GjakovaBanimi: Luzern / CHFamilia: prinderit / 3 vllezer ma te medhaj qe une / natyrisht dashnoriProfesioni: Studente e ekonomis ne Luzern, semesterin e 5Pamja: 1.72m e gjat, flokt ngjyr geshtenje - te shakllezume, syt ngjyr geshtenje, veshmbathja elegante, ....doni te dini tjeter me mua?

MemphiSx
11-12-03, 22:04
Shume pe em pelqen valla po e paske dashnorin :PAni qysh koke edhe e Gjakoves si une ishim pershtat a HeHe hajgare pakAni qysh pe kalon en CH a pe bon far sefaje a joBye jehonaa kalo buker en CH

jehona
22-12-03, 10:47
MEPHIX te pershendes, valla ne gjakovart ja mbajm krahin njoni tjetrit, qeshtu bre shoki veq lavderom, hehehe, pak hajgare. valla en CH po ja kalojm diqysh, po duhet bre qka me bo, se valla as njo nuk kem ardh me qef ketu, po na ka pru zori....po ju atje en gjakove qysh po ja kaloni? a po mundeni me u shty hiq me bore, heheheh, sikur en prishtine......ciao

lazdrani
22-12-03, 12:42
Mashallah e syri i keq mos te rafte moj Jehona po e bukure qe qenke.....lazdrani :P :wink:

lIbErAtIoN
22-12-03, 20:58
Jehona normal qe ja kemi onen hehehValla bore nuk eshte ra te naE po e presim me na ra se pso rrihet pa boreMe vjen mire qe koke mirJehona une jam MemphiSx Po em shtin mi nderru nickin keta moderatoret Byeeee Have fun

jehona
02-01-04, 22:36
Mashallah e syri i keq mos te rafte moj Jehona po e bukure qe qenke.....lazdrani :P :wink:

opaaaa flm bre lazdrani, besoj qe kete komplimet veq mundem ta kthej :wink:

jehona
02-01-04, 22:39
Jehona normal qe ja kemi onen heheh


Valla bore nuk eshte ra te na

E po e presim me na ra se pso rrihet pa bore

Me vjen mire qe koke mir

Jehona une jam MemphiSx Po em shtin mi nderru nickin keta moderatoret Byeeee Have fun

besoj se der tash ka ra bore, se met vertet kohe te gjat nuk isha en forum. valla si po duket ti kokshe HAS gjakovar, hehehheh, sipas fjalorit...

edhe onen gjith ja kem pas edhe gjith do tja kem :wink:

MemphiSx
12-01-04, 22:03
HeHe Normal qe ja kemi onen

Ti qysh pe kalon ch qysh e kalove vitin e ri a pate far atmosfere

Te pershendes Kalo buker

jehona
13-01-04, 21:58
po po pata njefar atmosfere, amo si te isha kan ne gjakove a? o bre ma mir nuk po e mendoj hiq, se po du me u tranu.... :wink:

GjIlAnAsI_cSi
14-01-04, 17:35
Mire de Jehona u rritsh kur te bohesh 1.82 Lajmrohu Te.. HoteL-MadriD edhe folmi !!!

jehona
15-01-04, 23:08
GJILANASI flm per ket shkrim, me te kallxu drejt veq edhe vizitkarta mungoj, po sidoqoft me fal se po me duhet ta rrefuzoj ket propozim se siq e ki lexua tek personaliteti im me familien time lidhet edhe DASHNORI, keshtu qe..... I'm sorry...

Cool_Boy
05-02-04, 14:30
Jehona akull tu kje, bukurin tende mbas fjalve qe ju i keni thene ketu nuk e ka askush ok.

Tung kalofshi mir

jehona
05-02-04, 22:34
te pershendes COO BOY, flm per shkrimin tend, po me duhet ta kritikoj pak, sepse nuk esht ashte qe askush nuk e ka ket bukurin time, sepse ka shum e shum tjera qe i kan keto edhe i tejkalojn, aq sa une aspak nuk krahasona me to... :wink: ciao ciao

SheTa
23-04-04, 21:25
Jehona veq dashtame te preshndet :) you are sweety :)

lazdrani
09-06-04, 14:13
Jehona te uroje nga zemra Ditelindjen tende...Gezuar dhe qdo te mire ne jeten tuaj :wink: Lazdrani

fidan hamza
18-06-04, 18:01
jehona numrin e kepucave sa i ke nese ka mundesi me dit ok
madhesia e veshjes mendoj (XXL)

Gentiana
18-06-04, 21:22
jehona numrin e kepucave sa i ke nese ka mundesi me dit ok
madhesia e veshjes mendoj (XXL)


Po te pergjigjna un ne vend te Jehones, dhe te garantoj se jo....
Kurse per NR e kembes, gjithahstu te pergjigjna, nese din ti tme thuash se sa e ka NR e kembes Gjarperi??? :wink:

tonny
28-08-04, 06:35
genta te pershendes vertet pergjegj me vend hahahhah.kalo mire

QANO_KUMANOVA
28-08-04, 09:52
hahaha Gentiana valla qenkshe talente po shko vete gjarberin se cfar kepuc mban hahahah :lol: vetem desha te ju pershendes te gjithve kaloni mir te gjithe jeni te mir ne pergjithesi bye all

turisti
10-09-04, 18:52
Jehona,te pershendes . :wink:

Gentiana
12-09-04, 19:26
Jehona loqkooooooooooooo pershendetje per ty. IHDG. Genta

jehona
13-09-04, 13:59
heyyy ju pershendes te gjitheve. flm per pershendetjet e juaja, kjo vertet shum me gezon, se me kete po me tregoni qe hala nuk me keni harruar. gjithashtu i pershendes edhe antaret e ri ne forum dhe ju uroj nje integrim te mir ne shoqnin e forumit e cila gjith ka qen e merkullueshme.

GENTA loqki per ty nje pershendetje speciale, se te kam kajmak me uthull, pe din ti tash.... :wink: :lol:

Gentiana
13-09-04, 14:11
heyyy ju pershendes te gjitheve. flm per pershendetjet e juaja, kjo vertet shum me gezon, se me kete po me tregoni qe hala nuk me keni harruar. gjithashtu i pershendes edhe antaret e ri ne forum dhe ju uroj nje integrim te mir ne shoqnin e forumit e cila gjith ka qen e merkullueshme.

GENTA loqki per ty nje pershendetje speciale, se te kam kajmak me uthull, pe din ti tash.... :wink: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Me shurdhofsh ha, a more vesh?! :wink:

livoreka bicio
30-09-04, 18:49
JEHONA TE PERSHENDES :wink:

Rudi_1
01-11-04, 00:25
Emri: JehonaVendlindja: GjakovaBanimi: Luzern / CHFamilia: prinderit / 3 vllezer ma te medhaj qe une / natyrisht dashnoriProfesioni: Studente e ekonomis ne Luzern, semesterin e 5Pamja: 1.72m e gjat, flokt ngjyr geshtenje - te shakllezume, syt ngjyr geshtenje, veshmbathja elegante, ....doni te dini tjeter me mua?
Eu e bukur qe qenke pa mos tė parė fare :!: :!: :!:
Po nėse tė shohim :?: :?: :?:

Gentiana
21-01-05, 19:15
Jehonaaaaaaa pershendetje per ty loqk,ku do qofsh.
te don shuuuuuuuuuum shoqja jote Genta


PS: Doku, doku Buqe.... :wink:

experti_lu
29-01-05, 21:31
JEHONA mire se ardhje te uroj zonjushe,krejt po me doket se po na kqyr dikush :lol: :lol: :lol:
-kaloja qaste te bukura ne kete forum.

AK^47
01-02-05, 13:00
Oooooooo Ku Je Jehona He Ekonomiste po me vika mir qe koke tu u shkollu e skoke met edhe ti si shum shqiptare me shkoll te mesme me Profesionin e Shiteses se shumica e Shqiptareve ne CH ose Shitese Ose Putzfrau Ne Altesheim e kshtu qe me erdh mir per prezyntimin tond e sidomos po me vika mir qe koke me nje shkoll me te veqant se shum Shqipe te tjera ne CH ;);););););)

mickoja
03-02-05, 04:50
Oooooooo Ku Je Jehona He Ekonomiste po me vika mir qe koke tu u shkollu e skoke met edhe ti si shum shqiptare me shkoll te mesme me Profesionin e Shiteses se shumica e Shqiptareve ne CH ose Shitese Ose Putzfrau Ne Altesheim e kshtu qe me erdh mir per prezyntimin tond e sidomos po me vika mir qe koke me nje shkoll me te veqant se shum Shqipe te tjera ne CH ;);););););)hej hej qka je ka fol kush te ka than se mbetin neper Alterheim,shoki me fal por ketu kemi shum anetar me shkoll te vlershme me kompetenta te nalta qe jan nga ch..