PDA

View Full Version : ja me ne fund dhe une leaa


leaa
11-12-03, 11:03
hej djema .......jame leaa jame vetem 17 ...... jetoj ne suedi ...ka vite qe tju them me teper shkoj ne shkolle ...e keshtu me ralle... hobet emija: dizajni, tenisi shetitjet, .kaq sa per fillim...................b]miresejugjeta . :roll: ............. :roll:

MemphiSx
11-12-03, 21:56
leaa mir se erdhe Koke rrrit besa sa te maj en man une krejt te vogel:P

Ani qysh pe kalon en Suedi

A je martu a jo a

Kallxona naj sen ma shum

Ta qoj msitin me te lyp HeHeHe

Flm per prezentim

edhe Njoftim

arrben ramadani
14-12-03, 19:16
me se erdhe dhe mire se kalooni ne dardaia e jon e juaj haha po si jeni ju ne swe si ja kaloni ju. e te kisha thwn te gjitha hobet e bukura i kishe zgjedhur por mbi te gjitha kushoj rendesi mesmit.tung nga benni :P

lulikras
18-05-04, 13:37
Tung leaa te pershendes....
leaa mjer kėta djemat qėtu.... qe sa nėpėr foruma dhe as nja nuk ta ka gju rrepin a ?
Hej qik pėr ty a kem njė pytje qfare grepi e han ti..... se kėta t voglit nuk kapesh ti a hahahah ....?

turisti
10-09-04, 19:09
Pershendetje -leaa. :P