PDA

View Full Version : Cka ju pengon dhe cka dashuroni ne dashnor-e!!!!


lazdrani
11-12-03, 17:28
LAZDRANI JU PERSHENDET NE KETE TEME :P

python
12-12-03, 00:50
:D pershendetje lazdran, mua me pengon shum kur ankohet per dicka, edhe se shum her ankimet e saj jan te parendesishme, porpos ankimeve edhe qe flesh shum nganiher nuk me pengon asgje, cka dashuroj nga ajo eshte bukuria e saj, menyra se si sjellet me mua, edhe se eshte e eger sikur une ahhahah :D tung

lazdrani
13-12-03, 11:47
Ok python te pershendes dhe njeherit ju falenderoj ne pergjigjjen tuaj.

P.SH E EGER ST TI :arrow: Me ke shti gazin bre DREQ hahahha

lazdrani

loti
14-12-03, 00:39
Tung

Lazdran ,pse bre vlla po i perserit temat , mos u ngut se kurkush nuk po te ndjek ....

lazdrani
15-12-03, 09:35
loti nuk e di qe kam shpalle teme te tille perpara!!!Me gjithat ate mundesh te pergjigjesh pse apo te dhembin duarte te shkruashe ah vllaqko hehehhe.....lazdrani ju pershendet :twisted: :evil: :twisted:

Kaltrina
13-01-04, 15:24
me pengon se nuk punon e tash u mesu keq e po mvaret prej meje per gjithqka qka i duhen paret mi lyp mu

tung

Kaltrina
12-02-04, 10:57
po du me thane e kunderta e asaj qe kam shkru me larte.
:)

lazdrani
12-02-04, 13:33
Hehehe Kaltrina ska gje se ne dashuri duhet te japesh dhe te merresh :wink:

Kaltrina
17-02-04, 09:09
Po bre lazdran po ju mashkujt po lypni pak shume bre.

Barbaroza
17-02-04, 09:41
Mua me kish penguar nese ne pranine time,ua zgurdullon :shock: syte vajzave tjera,ndersa do te me pelqente qe ēdo fjales time ai ti thoshte:"Amin, e dashur" :D

Murgesha
17-02-04, 09:51
Barbaroza kot e ke se djemtė po tė mos i zgurdullojnė sytė pėr me pa edhe tjera vajza ėshtė si me vdekė, e pėr me tė ba Amin nė ēdo fjalė lyp, lyp se gjen.

Barbaroza
17-02-04, 11:38
E di Murgesha se ashtu eshte por une vetem e shpreha nje mllef :( dhe nje deshire timen :D

lazdrani
17-02-04, 12:40
Barbaroza kjo veti e mashkujve te till eshte primitive kur me dashnore pa marre parasyshe ky eshte apo gjindet nuk bene te ja leshoje syte tjerave ,se e di shume miure cka kishte per te ndodhure kur e kunderta te ndodhte :wink:

sexybrikenda
09-04-04, 15:06
MUA ME PENGON KUR UNE ME LAZDRANIN FLASE E AI E KTHEN KOKEN GJITHMON NGA MURGESHA :twisted:

lazdrani
18-04-04, 13:33
MUA ME PENGON KUR UNE ME LAZDRANIN FLASE E AI E KTHEN KOKEN GJITHMON NGA MURGESHA :twisted:Ardita me vjen keq......Sorry :wink:

qika_pr
18-05-04, 18:27
hmmm
me pengon kur pi lengun me tetrapak ose rri deri ne mengjes duke shiku sporte
kur eshte ne humor te mir me ben per vete kur ben budallaqe kur mundohet be dicka per qefin time , kur behet i marreshem
:lol:

sexybrikenda
23-06-04, 15:41
MUA ME PENGON KUR UNE ME LAZDRANIN FLASE E AI E KTHEN KOKEN GJITHMON NGA MURGESHA :twisted:
E TASH NUK ME PENGON ASGJE JAM E LUMTURE TODAY :wink:

lazdrani
23-06-04, 18:17
MUA ME PENGON KUR UNE ME LAZDRANIN FLASE E AI E KTHEN KOKEN GJITHMON NGA MURGESHA :twisted:
E TASH NUK ME PENGON ASGJE JAM E LUMTURE TODAY :wink:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

turisti
27-08-04, 17:47
Tung te gjithve.
Me pengon dhembja nese shvaqet ne syt e saja,a dashuroj buzeqeshjen. :wink:

nitushe
09-09-04, 15:48
me pengon a kur fol shume mi prish nervat valla :evil:

lazdrani
10-09-04, 09:57
me pengon a kur fol shume mi prish nervat valla :evil: :lol: :lol: :lol: :wink:

dr1ta
10-09-04, 14:17
Edhe mua me pengon kur i shikon tjerat me shum se 5 sec :lol: vec ja kam gjet ilacin, une e bej te njejten shikoj meshkujt me shum se 10 sec, e kam verejt ce kohen e fundit esht permisu pak :lol:

Gentiana
10-09-04, 14:19
Edhe mua me pengon kur i shikon tjerat me shum se 5 sec :lol: vec ja kam gjet ilacin, une e bej te njejten shikoj meshkujt me shum se 10 sec, e kam verejt ce kohen e fundit esht permisu pak :lol:

:lol: :lol: :lol: Wow, triku nuk qenka i keq jo.... A thua funksionon te te gjith???

Nexhati
13-09-04, 15:03
Kur e kam mire e sma pranon kjo me pengon..... :wink:

lazdrani
16-09-04, 19:51
Kur e kam mire e sma pranon kjo me pengon..... :wink:Heheheh ore Nexhat ndoshta do te behet montoni gjithmone nusja te jep te drejten,mos po lazdrohesh pastaj :D :wink:

Murgesha
16-09-04, 22:42
Kur mė lypė me i qit Qaj. Kjo mė pengon se pritoj shumė :wink:

ilire
17-09-04, 05:09
Pershendetje lazdrani , mua ne dashnor me pengon tradhtija , genjershtrat , mendemadhi qe mendon qe em ta ska , une dashuroj ne dashnor mu kan i sinqert , i mequr , bukuria nuk eshte fort ne pytje se eshte per nja 1 nat a 2 .

Qika^Me^Kule
08-03-11, 17:15
Kur mė lypė me i qit Qaj. Kjo mė pengon se pritoj shumė :wink:

A je mesu hala ???:biggrin:

Jana
08-03-11, 20:22
Me pengon se eshte shum i perpikt e na ketu ne KS s'jemi msu ashtu ... masnej ky po bohet nervoz ...

E dashuroj sinqeritetin e tij , zemren e paster ... dashurin qe ma ofron dhe bujarin qe e ka ...

Shpat
08-03-11, 21:16
Me don shum po s'osht inteligjente me pengon,me pengon:tongue: