PDA

View Full Version : Dallimi


gresa
18-12-03, 17:40
KU ESHTE DALLIMI NDERMJET KONDOMIT EDHE PARASHUTES -^KUSH E DIN E KA NJE PIJE GRATIS HHHEHEHE^ :oops: :oops:

RRUSHI
22-12-03, 08:58
HE HE MOJ GRESA NE RAST SE MUA ME PELCET KONDOMI TI DO MI FALESH DY JETRA... NDERSA PO TE PELCET PARASHUTA NJE JET MORRI FUND

OK KU QENDRON DALLIMI NE MES TE GJIMBAJTESVE DHE PERDEVE NE DHOM GJUMI???

gresa
23-12-03, 20:44
mendoj se dallimi qendron ketu se gjimbajtesit mbajn diqka ndersa perdet i mban dikush une keshtu mendoj

pimi
17-01-04, 20:20
mendoj se ne parashut kapet vetem nje e ne ty do te kapen shum

Lulebora
19-01-04, 13:59
Une mendoj se : kur shpohet kondomi jep nje jete njeriu, e kur shpohet parashuta merr nje jete njeriu.


E ku qendron dallimi ne mes te femres dhe biqikletes?????? :roll: :roll:

pimi
19-01-04, 19:00
sepse bicikletes i hypin shum e ty te hyp vetem nje

Murgesha
19-01-04, 19:03
Jo Pimi nuk eshte kjo qe thua ti.

Per me hyp ne biqiklete duhet ti fryejsh gomat.
Tjetren beoj se po e kupton.

pimi
19-01-04, 19:08
bicikletes i fryhen gomat por met hyp fryhesh ti

TONINO
20-01-04, 03:17
UNE MENDOJ SE ME BO MU SHPERTHY KONDOMI TĖ FRYHET CULLA. KURSE ME BO METU SHPERTHY PARASHUTA NGULESH N'MULLAR :wink:


__________________________________________________ ___________Geto_21

Lulebora
30-01-04, 14:51
pimi nuk eshte ashtu me vjen keq djalo....
E ti murgesh gati je me ia qellu.
Dallimi eshte:
Biqikletes se pari ia fryejm gomat e tani i hypim, ndersa femres te kunderten.OK

Pershendetje :roll: :lol:

Hazbi_Thera
01-02-06, 02:03
Nese plas Parashuta behet Mortalitet apo zvoglohet popullsia per nje person, a nese plas Kondomi ateher behet Natalitet dmth shtohet popullsia,Gresa kjoeshte pergjigjja me delikate dhe e sakt trego kur po ma jep pijen:) hehehehehheehe

prishtinasi
23-03-07, 19:29
Ku ėshtė dallimi mes njė diplomati dhe njė zonje?

prishtinasi
23-03-07, 23:04
Ku ėshtė dallimi mes njė diplomati dhe njė zonje?

Nėse njė diplomat thotė PO do tė thotė NDOSHTA.
Nėse njė diplomat thotė NDOSHTA, do tė thotė JO.
Nėse njė diplomat thotė: JO nuk ėshtė diplomat.

Nga ana tjetėr nėse njė zonjė thotė JO, do tė thotė; NDOSHTA.
Nėse thotė: NDOSHTA, do tė thotė PO.
Nėse njė zonjė thotė PO nuk ėshtė njė zonjė.