PDA

View Full Version : Kur e ndjeni shpirtin mė tė qetė?


Faqet : [1] 2

Lona
20-12-03, 18:22
Tung te gjithvePor desha te dije se kur e ndjehni shpirtin me te qete:

kur jeni ne mesin e familjes,me tedashurin/en,ose ketu

ne forum....ose.....Kalofshi bukur

qika_pr
22-05-04, 14:40
Me than te drejten kur jam me te dashurin ndihem shum e qet
a kur jam me familjen ndimem shum e lumture se me bie shum rrall te jem me ta
a ketu ne forum rri kur kam nevoj te flas me dike
i ceka qe te trija :lol:

IceGirl
30-06-04, 15:58
Kur te jam me dashnin kuptohet :wink:

Loloku
30-06-04, 17:47
Pas nje seance sexi te cmendur!
Kur jam me dashnine nuk mund te jem aspak i qete, trazohem si vuulkan dhe humbem cmendurisht ne kenaqesi dhe shpirti jo qe nuk me qetesohet por sikur me floturon a...

Loloku
30-06-04, 17:58
Kur te jam me dashnin kuptohet :wink:

Po kupohet per ty qe edhe emrin e ke te ftohte, kuptohet prandaj se me dashnine je e qete...

lazdrani
30-06-04, 18:39
Tung te gjithvePor desha te dije se kur e ndjehni shpirtin me te qete:

kur jeni ne mesin e familjes,me tedashurin/en,ose ketu

ne forum....ose.....Kalofshi bukur

Shpirtin te qete e ndjehe ateher kur jamne mesin e te Dashureve te mi....Aty hyjne Prinderit,Dashuria ime,Dardani,Shoket dhe Miqet e Mi.

Barbaroza
30-06-04, 19:35
Prane familjes sime.

Murgesha
30-06-04, 19:37
Kur flej. Mos u cuditni se vetem ateher ndjehem e qete. :lol:

lazdrani
30-06-04, 21:50
Kur flej. Mos u cuditni se vetem ateher ndjehem e qete. :lol: Nuk jam i sigurte qe edhe athere jeni e qete se ndonjehere do endrra te kqija nuk na lejne rahat :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
01-07-04, 13:58
Vehten me te qet e ndjej kur te jem ne gjirin e nenes Kosov me te gjith te afermit shoqeri dhe dashuri, keto jan qetesia e shpirtit tim.

turisti
26-07-04, 00:08
Kur vjen LIFTI... :P

Lona
30-03-05, 14:45
Pershendetje,
Ju falenderoj per komentet e dhena ne lidhje me temen e parashtruar nga ana ime.
Ju deshiroj jete te lumtur me njerezit prane te cileve ju ndjeheni te qete.
Me respekt Lona

dr1ta
30-03-05, 14:59
Ne gjum e ndij veten te qete...ose me njerz qe ju besoj dhe i dua

dembelica
30-03-05, 20:02
Normal, kur jam me ata qe i dua me se shumtit :)

turisti
30-03-05, 23:10
Kurre nuk ndiej qetesi me te madhe dhe lumturi se kur i ndihmoj dikujna qe ka pas nevoje per ndihem. :P

Toni_4Ever
30-03-05, 23:35
Tung te gjithvePor desha te dije se kur e ndjehni shpirtin me te qete:

kur jeni ne mesin e familjes,me tedashurin/en,ose ketu

ne forum....ose.....Kalofshi bukur

tung lona

te them te drejten shpirtin e ndjeh me te qet kur jam ne kosov te familja ime babi, mami, motrat,

Barbaroza
03-04-05, 11:46
Gjithmone kur jam ne mesin e miqeve te mire,e njej veten te qete,te lumtur.Edhe natyra ndikon mjaft ne qetesine shpirterore timen!

Rudi_1
03-04-05, 22:09
Kur jam afer te dashures :wink:

Kaltrushi
04-04-05, 08:23
Prane familjes gjej gjithnje at Qetesin dhe lUmturin me te miren.....pastaj edhe ne rrethin e shoqeris jam me shpirt kogja e sigurt...


pershendetje

Krokodilli
04-04-05, 09:57
I QET NDJEHEM ATEHERE KUR TI NDIHMOJ DIKUJNA QE I NEVOITET NDIHMA ,,,, GJITHMON MUNDOHEM TE JEM I MIR ME TE GJITH,, DHE KUR BEJ NJE GJEST TE MIR ATHERE NDJEHEM I QET , SE PAKU PER ATE DIT.. VET FAKTI QE E DI SE I NDIHMOJ DIKUJNA QE KA QEN I PA SHPRES QE E DI QE SE PAKU EDHE PSE NUK MUND TIA KTHEJ TE GJITHA NE JET,, SE PAKU TI JAP SHPRES PER NJE JET ME TE MIR,, TE SHKOLLOHET,, TE KET USHQIM DHE FEMIJERI NORMALE

KAM NJE MEZASH PER TE GJITH ATA QE KAN MUNDESIT

,,,, NESE DONI TE NDIHENI TE QET,, TE JETONI NJE JET TE PASTER NDIHMONI FEMIJEVE JETIM NE KOSOVE,, per me pak se 50euro ne muajt mund ti ndihmoni femijet jetim ne kosove, te ken nje jet normale dhe shpresa per te ardhmen
ka mjaft organizata ne kosove ku mund te ofroni ndihmat....


pershendetje

doGzona
04-04-05, 17:03
Ku perqafoje engjellin tim te vogel.

Domira
06-04-05, 12:17
Kur kam dashurite e mia perreth :)

Giovanni
07-04-05, 11:48
Kur jam afer atyre qe i dua.

Piskama
13-04-05, 21:08
Sa her te piskas ndjehem e qete. :evil:

Fleta
15-04-05, 10:32
Kur jam pran atyre qe i dua me se shumtit.

Kurvani
03-06-05, 13:19
Kur e perfundoj turren e tret. :lol:

Psikologu
03-06-05, 14:32
Pershndetje!

Shpirti eshtė i qetė ,atehere kur edhe trupi eshtė i bashkuar me shpirtin.
Se kur janė keto dy te ndara , kurrė nuk ka qetsi shpirterore dhe kjo e mundon edhe fzikisht njeriun.
Puna dhe levizja fizike e njeriut e qetson dhe e balancon shpirtin!

Nderime

Ermira
05-06-05, 13:26
Tung te gjithvePor desha te dije se kur e ndjehni shpirtin me te qete:

kur jeni ne mesin e familjes,me tedashurin/en,ose ketu

ne forum....ose.....Kalofshi bukur
Hmmmmmmmmm mas te qeti dhe me mas shumti frke e ndiej veten kur jam me dashnin time ehhehe

florian
05-06-05, 17:30
kur te dashurit e mi i kam afer.

Cuclla
06-06-05, 14:05
Ketu po shof qe paskan dal njerzi prej temes po une nuk po du me dal e me i ba bezar
Une e ndjej veten ma se qeti atehr kur thithi ne Cucull e kam rrafsh hi ne tripa te mi aaaaaa
Qllap Qllap Cuclla
:wink:

dr1ta
07-06-05, 20:56
Mendoj kur te vdesim :?

Tomori
07-06-05, 21:50
Mendoj kur te vdesim :?
mos tybestrafkulla....
mos drita e re je akoma, thkeje mendimin pershembell ma mire te bie te thushe..
Mendoje nese e kam fatin te jem me Tomorin?!! keshtu ma mire te bie se sa vdekja.

dr1ta
07-06-05, 23:44
Mendoj kur te vdesim :?
mos tybestrafkulla....
mos drita e re je akoma, thkeje mendimin pershembell ma mire te bie te thushe..
Mendoje nese e kam fatin te jem me Tomorin?!! keshtu ma mire te bie se sa vdekja.


:roll: :roll: :?

DEA
07-06-05, 23:57
Kur nuk lendoj, kur nuk jam e lenduar, kur nuk urrej dhe kur nuk urrehem, kur dua dhe kur jam e dashur etj. :wink:

Kupid
08-06-05, 00:57
Mendoj kur te vdesim :?

:D jo mė parė?

dr1ta
08-06-05, 11:30
Mendoj kur te vdesim :?

:D jo mė parė?


ncuk.....vec nese je me tormori.... me pare :lol: :lol:


Ku je Tomor? :D

Tomori
08-06-05, 14:52
Mendoj kur te vdesim :?

:D jo mė parė?


ncuk.....vec nese je me tormori.... me pare :lol: :lol:


Ku je Tomor? :D
Ja ku erdhja dr1a, ke durim?!!!! :wink:

Kupid
08-06-05, 18:11
hm, that was easy.

Domira
12-06-05, 09:57
rrall po s'ju kallxoj kur dhe me kend :wink: :lol:

Kupid
13-06-05, 02:13
rrall po s'ju kallxoj kur dhe me kend :wink: :lol:
pse? apo vjen marre?

Lona
26-12-05, 13:35
Mendoj kur te vdesim :?

Oj drita edhe kur te vdesim sdot jemi te qete !!!! per arsye se atje paguajme gabimet qe kemi bere ketu :lol: :lol:

Sy_kaltra
26-12-05, 17:28
:roll:

AKILLES
30-12-05, 01:20
Shpirti nuk ėshtė asnjėherė i qetė! Sėpse atė ditė kur shpirti ėshtė i qetė...atėhere nuk ėshtė jeta interesante. Atė dit kur e ndjehnė shpirtin mė tė qetė...Atė dit do tė jesh i vdekur!

Psikologu
03-01-06, 03:54
Shpirti i qetė???

PRESHEVARE
03-01-06, 07:33
rreth familjar, dhe dashuri nuk kam, per e ndi vetem me te qet kur dal prej saunes :lol:

krijuesiii
04-01-06, 00:05
...i qete jam vetem ateher kur ndodhem vetem prane lumit te trazuar te fshatit time apo, kur kam mbyllure gjithecka ne nje kafeze truri e i ulur apo shtrire prane liqenite te Bodensee i vetmuar e ndigjoj ngadal valete qe puthen me buzet e liqenit provoj te harroj gjithe cka e me bije ta gjej qetesin ne Kaltersin e mrrekullueshme te ujit...

...ne familje me te dashuren e kshtu me radhe nuk ka qetesi aty ka shume Dashuri e Lumturi po jo edhe qetesi...

tungiii

FrEsKiA
05-01-06, 22:46
Kuptohet se ne perqafimin e dashurise sime..!

Lonora
05-01-06, 23:31
Kur e ndieni shpirtin me te qet?

Ne mesin e familjes sime,
Ne mes te atyre qe i dua dhe me duan.
Aty ku vetem buzeqeshja dhe fjala e mire mbreteron.
Aty ku fjala e hidhure nuk ka vend.
Aty ku loti ,dhimbja, te shenderrohet ne gezim.
Aty ku urrejtjes i thuhet STOP!

Keto i gjen vetem ne gjirin familjar dhe ata qe nuk ta duan te keqen!

e_martumja
05-01-06, 23:32
Kur flej :wink:

Lonora
05-01-06, 23:35
Nganjeher edhe ne gjume nuk mund te gjesh qetesi shpirterore e_martumja.

e_martumja
05-01-06, 23:35
Nganjeher edhe ne gjume nuk mund te gjesh qetesi shpirterore e_martumja.


ne pajtim jam me ty besom

Psikologu
05-01-06, 23:37
Cdo here , shpirti ėshtė i qetė atehere kur tė kupton dikush dhe e kupton dikend me sinqeritetin mė tė madhe dhe kuptimin mė tė fortė tė fjales dhe tė vepres.

vjeshta
05-01-06, 23:39
Shpirtin e ndjejm te qete ,kur nuk kemi skeletra ne arman :roll:

Sy_kaltra
06-01-06, 19:16
Shpirtrat deri sa tė jetojn nuk mendoj se do te jet i qetė.

Lona
09-01-06, 14:15
Kur ndodhem afer me njerezit qe i dua me se shumti, jame shume e qete dhe shume e relaksume ....

Domira
09-01-06, 14:24
Kur ndodhem afer me njerezit qe i dua me se shumti, jame shume e qete dhe shume e relaksume ....

Lona uroj te jesh gjithmone ashtu e relaksume sepse je nje vajze me shume veti te mira njerezore dhe meriton te jesh e lumtur.

Kalo si eshte me se miri :D

RICCO
25-01-06, 10:25
.....me te dashuren....ne ato momente kur de dy perjetojme...te njejten ndjenje se bashku......

FrEsKiA
30-01-06, 20:12
Ne perqafimin e zjarrte te dashurise time!!!

Sy_kaltra
31-01-06, 18:16
Ndoshta kur ti mbylli sytė perher..

doGzona
01-02-06, 00:08
Kur te behem e poshter me disa , ateher ndoshta do te jem e qet!

Psikologu
01-02-06, 00:20
Kam harruar cka do tė thotė qetesia shpirterore , ka kohe e kohė qe e kam harruar.

Makaveli
01-02-06, 01:16
Ndjej atė qė se kam ndjer me hera dhe nuk perpiqem te rikthej ndjesit negative qe kam provuar,thjesht mundohem qe "qetesin shpirtere"ta perjetoj vetem...nndryshe nuk kam pasur privilegjin ta ndjej


ME Nderime/nga prapavia:Makaveli

Lona
01-02-06, 12:32
Shpirti Im i qete, :lol: vetem kur flej gjume top :lol:

ninnela
01-02-06, 15:42
Kur jam ne mesin e te dashurve te mi :D :wink:

e_martumja
02-02-06, 22:41
Kur po flen :lol: :lol: :lol:

Murgesha
02-02-06, 22:43
Kur po flen :lol: :lol: :lol:

Kush?? :roll: :roll: :roll:

e_martumja
02-02-06, 22:45
Kur po flen :lol: :lol: :lol:

Kush?? :roll: :roll: :roll:


shpirti de, kur flen aj une hallakam :lol: :lol: :lol:

vendasi
03-02-06, 01:44
Kur te behem e poshter me disa , ateher ndoshta do te jem e qet!
Dogzona shpresoj qe s'do te keshe nevoje te behesh e poshter per mua qe te keshe qetsine e duhur.....
te pershendes

vendasi
03-02-06, 01:45
Kur ta perzi qajin :lol: :lol:

doGzona
03-02-06, 03:37
Kur te behem e poshter me disa , ateher ndoshta do te jem e qet!
Dogzona shpresoj qe s'do te keshe nevoje te behesh e poshter per mua qe te keshe qetsine e duhur.....
te pershendes

Jo asesi i nderuar, sepse nuk mundem pa mare parasyshe se si sillen
disa nuk mundem te behem e poshter, sepse nuk eshte natyra ime
dhe edukata!

Te pershendes gjithashtu!

Barbaroza
04-02-06, 19:52
Ne mesin e familjes dhe shoqerise,cdohere ndjehem bukur! :)

Domira
04-02-06, 19:59
Si Barbaroza edhe une :)

schütze
04-02-06, 22:30
kur dikush me thot te verteten sy me sy

vjeshta
04-02-06, 22:48
kur dikush me thot te verteten sy me sy
Ishalla ta thojne ,po dyshoj :( :P

Murgesha
04-02-06, 22:50
Unė pėr vete ka mėngjezi kam shpirtin e qetė shumė.

Sy_kaltra
04-02-06, 22:51
Un ka akshami valla :lol: :lol: :lol: :lol:

Lona
10-02-06, 14:01
Kur jam vetem ... :roll:

e_martumja
10-02-06, 14:02
ne grohtsi me ata qe i du :wink:

Barbaroza
10-02-06, 15:16
Edhe une sikur E_martumja! :wink:

Murgesha
10-02-06, 17:03
ne grohtsi me ata qe i du :wink:

Sa veta i don oj e Martuar?? :lol: :wink:

vjeshta
10-02-06, 17:04
ne grohtsi me ata qe i du :wink:

Sa veta i don oj e Martuar?? :lol: :wink:
Kjo eshte e martuar ,vetem te martuarit :lol: :lol:

e_martumja
10-02-06, 17:09
ne grohtsi me ata qe i du :wink:

Sa veta i don oj e Martuar?? :lol: :wink:plottttttttttttttt :lol: :lol: :lol:

e_martumja
10-02-06, 17:10
ne grohtsi me ata qe i du :wink:

Sa veta i don oj e Martuar?? :lol: :wink:
Kjo eshte e martuar ,vetem te martuarit :lol: :lol:
gabime je oj qike se krejt i du :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-02-06, 17:10
plottttttttttttttt :lol: :lol: :lol:

Ishalla nuk e ke mbush njė thes plot. :lol: :lol:

e_martumja
10-02-06, 17:12
plottttttttttttttt :lol: :lol: :lol:

Ishalla nuk e ke mbush njė thes plot. :lol: :lol:


pernime plotttttttt, dhe disa ja kan nis me trokit te thesi i zemres amo me duket qe ska vend mo veq me pelsit :lol: :lol: :lol:

Domira
13-02-06, 01:45
Une e ndjej shpirtin e qete kur nuk kam hamendje per dicka ose dikend.

Reana
13-02-06, 04:00
Ju deshiroj te gjitheve ta keni shpirtin e qete sipa recetave tuaja individuale!!!

Perplasja e valeve te oqeanit ne shkembinjte e brigjeve, perderisa ne Ipod degjoj melodite e preferuara, dhe permes syzeve Valentino 8) shikoj reflektimin e rrezeve te diellit ne syprinen e oqeanit, me ofron momente ZEN :lol: :lol: :lol: te ngjashme me ato qe me mundeson vrojtimi i pikturave te impresionizmit, posaqerisht Renoar-it dhe Monet-se dhe lojes me drite dhe uje :lol: :lol: :lol:

turisti
13-02-06, 11:04
Kur jam i lumtur,a i lumtur jam 95%. :P

Tomori
13-02-06, 11:13
Kur me te dashuren argetohem .... :lol: :lol: :lol:

Lona
14-02-06, 10:20
Kur jam i lumtur,a i lumtur jam 95%. :P

Edhe nja 5% prej asaj te behen 100% :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dhe komplet i lumtur je... :lol: :lol:

Lona
14-02-06, 10:21
Kur me te dashuren argetohem .... :lol: :lol: :lol:

Mire e paske jetesen veq me argetim e sinqeriteti ku te mbet :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
14-02-06, 10:21
Kur jam i lumtur,a i lumtur jam 95%. :P

Edhe nja 5% prej asaj te behen 100% :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dhe komplet i lumtur je... :lol: :lol:

Jo,i lumtur jam 95%,sepse 5 % jane te rezervuara per ndryshimet eventuale. :lol:

FrEsKiA
14-02-06, 10:30
Shpirtin me te qete e ndiej ne gjirin e ngrohte familjare!

Tomori
14-02-06, 14:24
Kur me te dashuren argetohem .... :lol: :lol: :lol:

Mire e paske jetesen veq me argetim e sinqeriteti ku te mbet :lol: :lol: :lol: :wink:

Per qka sinqeriteti me flet moj e dashura ime...
Po perserisi prap thenjen time:

{Kur me te dashuren argetohem ....} :wink: {...e dasura ime je ti Lona :lol: :lol: }

Lona
14-02-06, 14:34
Ndjehem e qete kur kujtoje Tomorin,... :lol:

Marigona-KS
14-02-06, 16:12
kur jam ne krahet e ty (burrit tim), qė tė dua me sė shumti ne botė

Murgesha
14-02-06, 17:19
Nė banjo nė dushin e ngrohtė e nė pėrqafim tė tė dashurit, qetėsi shpirtėrore absolute.

Mos mė besofshit provojeni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dimri
14-02-06, 18:02
Nė banjo nė dushin e ngrohtė e nė pėrqafim tė tė dashurit, qetėsi shpirtėrore absolute.

Mos mė besofshit provojeni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ku po ja qellon murgesha edhe ti gjith :wink:

e_martumja
16-02-06, 22:10
Nė banjo nė dushin e ngrohtė e nė pėrqafim tė tė dashurit, qetėsi shpirtėrore absolute.

Mos mė besofshit provojeni. :lol: :lol: :lol: :lol:


Spo guxoj me provu se po me vjen marre :oops: :oops: :oops:

Domira
16-02-06, 22:21
Nė banjo nė dushin e ngrohtė e nė pėrqafim tė tė dashurit, qetėsi shpirtėrore absolute.

Mos mė besofshit provojeni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kam me provu sonte valla Murgesha :lol: :lol: :lol:

Murgesha
16-02-06, 23:08
Spo guxoj me provu se po me vjen marre :oops: :oops: :oops:

Si ta provojsh me dashninė s`ėshtė marre moj.

Mos e harro atė shprehjen "Pėr tė dashurin tėnd bėhu lavire" :wink:

Murgesha
16-02-06, 23:09
Kam me provu sonte valla Murgesha :lol: :lol: :lol:

Pres tė mė tregojsh pastaj se si ja ke kaluar?? :lol:

e_martumja
16-02-06, 23:10
Si ta provojsh me dashninė s`ėshtė marre moj.

Mos e harro atė shprehjen "Pėr tė dashurin tėnd bėhu lavire" :wink:


si ta nisi me te dashurin tani edhe me tjera bena lavire se une hiq spo di mu ndal kur po ja nisi dicka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dimri
16-02-06, 23:13
Si ta provojsh me dashninė s`ėshtė marre moj.

Mos e harro atė shprehjen "Pėr tė dashurin tėnd bėhu lavire" :wink:

Ska marre moj e martumja sod esht hupmarrja
:wink:

Murgesha
16-02-06, 23:17
si ta nisi me te dashurin tani edhe me tjera bena lavire se une hiq spo di mu ndal kur po ja nisi dicka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti koke fenomenale moj. :roll: :roll: :wink:

e_martumja
16-02-06, 23:21
Ti koke fenomenale moj. :roll: :roll: :wink:qashtu po me thot njoni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
17-02-06, 00:05
Kur ja nisi me te dashurin me fol ne vesh jam e qet dhe e relaksume :lol:

Tomori
17-02-06, 00:08
Kur ja nisi me te dashurin me fol ne vesh jam e qet dhe e relaksume :lol:
Po ashtu kur ja nisi me te dashuren me fole ne MSN :arrow:

dr1ta
17-02-06, 00:13
Kur e lexoj tomorin :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
17-02-06, 00:51
Kur e lexoj tomorin :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Terapi tė mirė po pėrdorshe. :lol: :lol: :lol:

turisti
03-03-06, 00:13
Kur e lexoj tomorin :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NJe here e kam kuptuar seriozisht edhe kurre me se mu nervozuan floket dhe m; u dallashit frizura....:eek:

dr1ta
03-03-06, 23:27
NJe here e kam kuptuar seriozisht edhe kurre me se mu nervozuan floket dhe m; u dallashit frizura....:eek::biggrin: :tongue: edhe mua mu dallashit frizura :tongue:

turisti
03-03-06, 23:51
:biggrin: :tongue: edhe mua mu dallashit frizura :tongue:

Hahahahahahahahaahahahahahaahahahaahahahahahahaaha hahahahaahahahahahaahahahahahaha.

doGzona
04-03-06, 01:47
Shume po ja humbin vleren kesaje dashurie kur po e aktrojne disa!

doGzona
04-03-06, 01:49
Shume po ja humbin vleren kesaje dashurie kur po e aktrojne disa!

Gabime shtypi.

ninnela
06-03-06, 00:51
Ne perqafimin e tij te ngrohte:wink:

anna
25-03-06, 01:15
....kur jam afer tij..

jadore
25-03-06, 02:41
.....atehere, kur dije qe korspodoj ne gjatesi valore te njejte me te tjeret .....

Kalt
25-03-06, 10:58
.....atehere, kur dije qe korspodoj ne gjatesi valore te njejte me te tjeret .....

Kesaj i thone interference!
Ose me shqip perputhje idesh dhe mendimesh!

Niku000
25-03-06, 18:14
Tung te gjithve
Por desha te dije se kur e ndjehni shpirtin me te qete:
kur jeni ne mesin e familjes,me tedashurin/en,ose ketu
ne forum....ose.....
Kalofshi bukur

Kur jam vet edhe duke e shikuar ndonje natyre te lehte ... p.sh Shikim te Oqeanit, apo te ndonje pamje te bukur natyrore. Qajo eshte kur e ndi shpirtin te qet edhe qetsin shpirterore.

-Niku000

E_Zjarrta
27-03-06, 06:36
Ndjenja e dashurise me ben te ndjehem e qete te ndjehem me krenare dhe me e lumtur Dashurija eshte qetesimi i shpirtit

aferdita
27-03-06, 18:48
kur jam ne mesin e shoqeris time te ngusht,nganjehere edhe vet dhe duke ndegjuar muzik

musl|m
03-04-06, 11:56
Kur ndegjoj Kur`an.

turisti
04-04-06, 20:31
Kur qeshna.....................................

Murgesha
04-04-06, 20:34
Pas njė nate tė stuhishme me dashuri.

Sy_kaltra
15-04-07, 22:42
Kur e takoj atė.

Domira
15-04-07, 22:45
Mbasi t'ja shpreh dashurin deri ne fund http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

gazi-de
15-04-07, 22:47
Kure e shohe ate sy.......................

Sy_kaltra
15-04-07, 22:48
Kur i mbylli syt,dhe e enderroje .

Domira
15-04-07, 22:50
Ndjehem e qete kur ia them fjalet qe burojne nga thellesia e zemres sime...

BaNu Ne JeT I sInQeRt
15-04-07, 22:52
kur i mbylli syt...dhe zerin ja ndegjoj

Agolli
15-04-07, 22:54
Kur ndergjegjia e flete gjuhen e vet........,,e pastert,,

gazi-de
15-04-07, 22:55
Kure e shoh duke qeshe...hahahahah

BaNu Ne JeT I sInQeRt
15-04-07, 22:56
kur jam ne gjum:biggrin:

Sy_kaltra
15-04-07, 22:59
Kure e kame prane ate qe e dua .

BaNu Ne JeT I sInQeRt
15-04-07, 23:00
Kur edi qe kysmetin e kam gjet hahahhaa

BaNu Ne JeT I sInQeRt
15-04-07, 23:01
Kur edi qe filanin e sinqert ekam gjet hahahaaha:biggrin:

Domira
15-04-07, 23:03
Kur ai e di se mire po e kuptojhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Agolli
16-04-07, 10:36
Kur t'me merr gjumi,,'' nga meraku http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
17-04-07, 00:00
Vetem kure eshte ajo me mua.............hghghghg

Elina
17-04-07, 00:29
Vetem kur te jam ne gjume!

lonaaa
17-04-07, 01:46
Shumė rralle , saqe spo e di as kur!:rolleyes:

Sy_kaltra
17-04-07, 18:52
Ate here kur ai eshte pran meje ....:confused:

e_martumja
17-04-07, 19:10
kur flej !!!!

Buqja_ch
17-04-07, 22:48
Kur jam pran Tij....

Xuki
17-04-07, 22:49
Kur jam pran Tij....
A jo kur e lanė kerrin aaa??

Buqja_ch
17-04-07, 23:10
A jo kur e lanė kerrin aaa??

Kur jom pran Tij e kom shpirtin me te qet.........hahahah

kur jom nervoz Xuki shkoj e laje kerrin i boj do klm..ngoj muzik dhe kthehem
e qet ne banes....hhahhah

Xuki
17-04-07, 23:31
Kur jom pran Tij e kom shpirtin me te qet.........hahahah

kur jom nervoz Xuki shkoj e laje kerrin i boj do klm..ngoj muzik dhe kthehem
e qet ne banes....hhahhahhajde merrum edhe mu e dalim bash nė shetitje dhe ngojna Meden! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
18-04-07, 01:52
Kur edi qe filanin e sinqert ekam gjet hahahaaha:biggrin:

Jepp bash keshtu si ti edhe une hehe :smile:

Arkza
18-04-07, 12:11
Kur e kam ndregjegjen e Pastre ,,,,, kur si kam borgje askuj ,,,, kur e kam shpritin e gjere:biggrin:

gazi-de
18-04-07, 12:38
Kure te ma thote vetem nje fjale!!!...Ajo............

gazi-de
19-04-07, 17:23
Kure te vdes!!!.................

Sy_kaltra
21-04-07, 20:44
Kur i mbylli syte dhe mendoj per ........

gazi-de
21-04-07, 20:46
Kure i kujtoje syt e saj...................

Virti
27-04-07, 17:23
... kur jam me te! :cool:

aferdita
27-04-07, 20:17
kuptohet kur te jem me te .....

Sy_kaltra
05-05-07, 20:50
Kur i mbylli sytė dhe e endėrroj te pa realizueshmen...!!!!:rolleyes:

gazi-de
05-05-07, 21:06
valla veq kure te shohe"arushen" ne enderre!!!............se gjgandel nuke besoj qe e shohe!!

LuLjaa
06-05-07, 23:07
Kur jam vet hehehe

Dreni30
06-05-07, 23:08
Kur jam prane saj.....

Sy_kaltra
11-05-07, 19:47
Kur te jame ne perqafimin e tij .....:redface:

Buqja_ch
19-05-07, 17:44
Kur te takoi Ty

Sy_kaltra
27-05-07, 22:47
Kur jam pran tij.

gazi-de
27-05-07, 22:53
Kur te me preke dora e saje...................

Sy_kaltra
27-05-07, 22:58
Kur me dhuron perqafime ne shenje Dashurie....

gazi-de
27-05-07, 23:01
Kur te ma ngjesh shpinen,se me myti....ahhahahahahhahahahahahahahha

LuLjaa
29-05-07, 04:16
Kur jam ne gjume http://www.albasky.com/images/smiles/SugarwareZ-209.gif

:tongue:

Sy_kaltra
04-06-07, 22:38
Kur me thote fjalen e pa then ende !!!

Virti
04-06-07, 22:40
kur nuk degjojė bla bla bla... :tongue:

Murgesha
04-06-07, 22:42
Kur po e kryej punėn e po kthehem nė shtėpi..

vjeshta
04-06-07, 23:11
Kur nuk i kam vetullat e vrenjtura .

SANTANA-29
04-06-07, 23:14
Kur ju gjej te qithve ketu.......hahahah:tongue:

vjeshta
04-06-07, 23:17
Kur i lexoj poezit e SANTANA-29 hahhaaaaa

SANTANA-29
04-06-07, 23:24
Kur i lexoj poezit e SANTANA-29 hahhaaaaa
qfar poezive mori,ku jan,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:mad:

vjeshta
04-06-07, 23:35
qfar poezive mori,ku jan,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


#6724 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=1014291&postcount=6724) SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313) vbmenu_register("postmenu_1014291", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=21313&dateline=1180818709 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)

Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 984
http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gif


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif
Ne gjum kur une rash
nje enderr e pash
ne kemb une u ngrita
palidhje berdita

dhe banoret i qudita
zogi e don malin
peshku e don detin
te dua e dashur
MA SHUM SE TJETREN........:smile:
Bindu.!!

SANTANA-29
04-06-07, 23:45
#6724 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=1014291&postcount=6724) SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313) vbmenu_register("postmenu_1014291", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=21313&dateline=1180818709 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313)

Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 984
http://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/reputation/reputation_pos.gif


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif
Ne gjum kur une rash
nje enderr e pash
ne kemb une u ngrita
palidhje berdita

dhe banoret i qudita
zogi e don malin
peshku e don detin
te dua e dashur
MA SHUM SE TJETREN........:smile:
Bindu.!!
Jam bind kaher,po budallaqe ka qen tema bre auuuuu vjeshta ala kesh me poezinma te mir,dote shruaj njo tjeter dhe tanshi do bindesh ti....

Sy_kaltra
23-07-07, 11:59
Diteve te fundit .

Lona
03-08-07, 13:12
Ndjehem e qete kur ia them fjalet qe burojne nga thellesia e zemres sime...
:smile: me se e vertete :smile:

Sy_kaltra
21-12-07, 18:53
Kur pe tati gjumin :smile:

Dardan Kastrati
21-12-07, 19:15
Kur pe tati gjumin :smile:
A po sheh endrra bile ,kur po e tat gjumin....:confused:

Sy_kaltra
21-12-07, 19:16
A po sheh endrra bile ,kur po e tat gjumin....:confused:

Rregullisht ..po kur po me del gjumi brrr ftoht tybe :biggrin:

Dardan Kastrati
21-12-07, 19:19
Rregullisht ..po kur po me del gjumi brrr ftoht tybe :biggrin:
Ehh mire e paske bile enderr me pa , po mbuloju moj mos rri shplut hahahaha ...Harrova moj, Perhajer Festa e Bajramit...........

gazi-de
21-12-07, 19:31
Kure te vdes ndoshta.....................

Sy_kaltra
21-12-07, 19:41
Ehh mire e paske bile enderr me pa , po mbuloju moj mos rri shplut hahahaha ...Harrova moj, Perhajer Festa e Bajramit...........

Oo mlou sa te dush ,do andrra te trishtushme,kur pom del gjumi jorgani te kamt hahahahahahahha....Faliminderit, perhajr edhe ty nime :biggrin:

Dardan Kastrati
21-12-07, 19:46
Oo mlou sa te dush ,do andrra te trishtushme,kur pom del gjumi jorgani te kamt hahahahahahahha....Faliminderit, perhajr edhe ty nime :biggrin:
Ishalla per te mire tani sheh endrra .ruju se dimer tash e po ftohesh :mad: ....Te falimenderit e hajer paqesh... a ke qit fare bakllave a jo per Bajram.......?

Sy_kaltra
21-12-07, 19:48
Ishalla per te mire tani sheh endrra .ruju se dimer tash e po ftohesh :mad: ....Te falimenderit e hajer paqesh... a ke qit fare bakllave a jo per Bajram.......?

Qka me bo bre , qata spom qkoqet flama tan dimrin :biggrin: ....Jo tybe bakllav jo,e ran bre shum e ombel bakllava..nejse i kam ba disa tjera me ma pak sheqer :wink:

selvija
21-12-07, 19:48
Gjat 12 oreve gjume...:wink:
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/helmi/1maanantai/yo_ja_paiva/aamu/368697.jpg

Dardan Kastrati
21-12-07, 19:50
Qka me bo bre , qata spom qkoqet flama tan dimrin :biggrin: ....Jo tybe bakllav jo,e ran bre shum e ombel bakllava..nejse i kam ba disa tjera me ma pak sheqer :wink:

Hahahah paske me maru tere dimrin ti :biggrin: ... e ju pas be si eshte me mire ,,po a ka pak edhe per neve ne forum more hahaahaha

Sy_kaltra
21-12-07, 19:51
Hahahah paske me maru tere dimrin ti :biggrin: ... e ju pas be si eshte me mire ,,po a ka pak edhe per neve ne forum more hahaahaha

Ja tybe tjerve sju ka kakit dhami ,ty ndaq ok,tjerve ncuk hahahahahahahahahhahah :biggrin:

Dardan Kastrati
21-12-07, 19:53
Ja tybe tjerve sju ka kakit dhami ,ty ndaq ok,tjerve ncuk hahahahahahahahahhahah :biggrin:
Ehhh tu rrit nera e bereqeti hahahah per mua de , se per tjere ihaaaa shnosh more ahahhahahaah , flm shumeeeeeeeee.........

Sy_kaltra
21-12-07, 20:01
Ehhh tu rrit nera e bereqeti hahahah per mua de , se per tjere ihaaaa shnosh more ahahhahahaah , flm shumeeeeeeeee.........

Urnoni zotrrote :biggrin:

http://www.netonline.be/slices/new/back12090rond.gifhttp://eismann.be/img/18069details__0814.tif

Dardan Kastrati
21-12-07, 20:12
http://img81.imageshack.us/img81/2541/73527199vx8.pngUrnoni zotrrote :biggrin:

http://www.netonline.be/slices/new/back12090rond.gifhttp://eismann.be/img/18069details__0814.tif

Sy_kaltra
21-12-07, 20:18
Kure me thot dikush Thank You :biggrin:

Dardan Kastrati
21-12-07, 20:23
Kure me thot dikush Thank You :biggrin:
Per ty pasi je Happy
http://img90.imageshack.us/img90/2126/trendafile20me20lule20tlt6.jpg

Sy_kaltra
21-12-07, 20:29
Per ty pasi je Happy
http://img90.imageshack.us/img90/2126/trendafile20me20lule20tlt6.jpg

http://www.cardsdirect.com/images/christmascards/X5492_S.jpg

dorii
30-12-07, 21:50
une e ndiej veten te qet kur jam ne vetmi ne shoqerim te muzikes se leht seppse gjat kohes qe jam me te dashur nuk ka kohe per qetesi sepse......! por ka qaste kur edhe me te dashuren ndiehem fare qet dhe shumm mir por me shumm kur jam fare ne vetmi tung klm

egi
30-12-07, 22:04
Shpirtin e kom te qet kur bej diqka mire..dhe ndjej qe ne kete bote ende ka njerez te mire dhe te but..dhe qe ja vlen te besosh dhe dashurosh

turisti
30-12-07, 22:13
Shpirtin e kom te qet kur bej diqka mire..dhe ndjej qe ne kete bote ende ka njerez te mire dhe te but..dhe qe ja vlen te besosh dhe dashurosh

Mbaju per kete ndjenje...............:smile:

Elina
30-12-07, 22:16
Nese ka nevoje dikush per ndihmen time edhe une ia dal ti ndihmoje disi,,,atehere vertete e ndije shpirtin me te qete...

Po kohet e fundit shpirtin e qete po e ndij valla veq ne gjume,,,po kanihere do enderra edhe gjumin po ma prishin se di pse?!:biggrin: hair ishalla :tongue:

Virti
01-01-08, 23:36
... atehere kur te shoh ne FD! :biggrin:

ShqiPaix
02-01-08, 00:38
Mendimi i nje "idealiste" ;) : ............. kur i lutem Zotit.
Po te jete dashuria e nenes e shenjte, e babes mbrojtese, e vellaut apo e motres mbeshtetese, e dashurit apo e dashures e zjarrte... vetem dashuria Zotit eshte me D te madhe dhe vetem nen kujdesen e Tij ndjehem e qete sepse shpirtin e kam ne duart e Tij.
Peace.

Sy_kaltra
05-01-08, 16:34
Kur bie te flej leshoje muziken me ze te ulet ,ndjehem shume mire ....

Dardan Kastrati
05-01-08, 16:43
Zakonisht kur e ndegjoj programin e nates ne radio prishtina pasd ores 23:00

Albonita
06-01-08, 18:33
Gjith ndjehem mir pran BABIT shpirti me qetsohet edhe ndjehem shum e qet ...

mentor*
07-01-08, 19:04
kur boje sex etani diqysh sa mire si do flutra fluturojn si sdi as vet qysh

Lona
16-01-08, 15:33
Kur jam vetem ne gjume top.

lulja e malsis
16-01-08, 17:07
shpirtin e njdej me te qet,kur shof rreth meje vetem:lumturin,knaqesin,miresin,familjen mire,dashnija me shku siq duhet,gjithashtu shoqerija,me nje fjal KUR ZOTERON HARMONIA:smile:

jadore
16-01-08, 18:45
e pabesuar por e vertet..kohen e fundit shpirtin e ndjej te qete me kete.
http://www.youtube.com/watch?v=uEAGoLHMMoA (http://www.youtube.com/watch?v=uEAGoLHMMoA)


.. modeste se jo mahi .. mjafton te knaqesh dhe me nje melodi dhe tekst te mire..

Sy_kaltra
21-06-08, 17:47
Kur ai eshte ketu :confused:

Agolli
21-06-08, 22:16
Kur takona me shpirtushet..:biggrin:

vjeshta
21-06-08, 22:20
Kur takona me shpirtushet..:biggrin:

A ke shpirt ti a ??!!!:rolleyes:

Agolli
21-06-08, 22:22
A ke shpirt ti a ??!!!:rolleyes:

Po, zemra me mungon! :biggrin:

vjeshta
21-06-08, 22:26
Po, zemra me mungon! :biggrin:

Ruaje shpirtin se zemra ka plotė :biggrin: ...a po i don do zemra te pules qe meten prej darke ...:tongue:

Agolli
21-06-08, 22:32
Ruaje shpirtin se zemra ka plotė :biggrin: ...a po i don do zemra te pules qe meten prej darke ...:tongue:
Ncuk, shpirti ime eshte sikurse agregati dhe mbushet me zemra te pulebardhave :biggrin:
..ani zemra te pules, bon-bon, vetem nese jan te ferguara mire :biggrin:

vjeshta
21-06-08, 22:37
Ncuk, shpirti ime eshte sikurse agregati dhe mbushet me zemra te pulebardhave :biggrin:
..ani zemra te pules, bon-bon, vetem nese jan te ferguara mire :biggrin:

Mos me ngushto tash se nuk e di se a ka qene pula e zezė apo e bardhė :tongue: ,por te ferguara jane ,si per evlad ma ...:biggrin:

Agolli
21-06-08, 22:41
Mos me ngushto tash se nuk e di se a ka qene pula e zezė apo e bardhė :tongue: ,por te ferguara jane ,si per evlad ma ...:biggrin:

At'here ma qetesuat shpirtin :biggrin: edhe pse me rrahu zemra si tik-taku i ores digjitale.. :tongue:

e_martumja
21-06-08, 22:59
Kur flej....

ShEjToNkA
25-06-08, 21:36
Tung te gjithvePor desha te dije se kur e ndjehni shpirtin me te qete:

kur jeni ne mesin e familjes,me tedashurin/en,ose ketu

ne forum....ose.....Kalofshi bukur

Kur e ndjeje shpirtin e qetė???

Pėr nė familje, ajo s'do diskutim, ėshtė mėse normale. Por edhe nė mesin e shoqėris dhe miqve, dhe mė sė shumti atėherė kur ndėgjoj ,dhe njėkohėsisht them, tė vėrteten. Kur mbaroj ndonjė detyrė qė e ndjejė pėr obligim dhe pėrgjegjsi morale qė ja kam borxh ndokujt.

Nė forum ndjehem e qetė, jo pse vet bėj zhurma dhe zgjasė shkronja, por pse tė tjerėt m'i pėrqafojn kėto shkronja nė cdo kohė edhe pse janė shumė zhurmative.:tongue: dhe asnjėherė nuk mėrziten nga zmadhimi i tyre.

Jana
25-06-08, 21:38
Kur qdo gje rreth meje shkon OK......

Alkimisti_ch
25-06-08, 22:05
Natyrisht kur gjerat shkojne mire jo vetem tek une por ne gjithe globin, kur toleranca sfidon agresivitetin, kur arsyeshmeria mund emocionalen, kur e verteta e gjunjezon genjeshtren, kur drejtesia ngadhnjen mbi padrejtesine, kur urtesia e mirekuptimi eshte ritual i perditshmerise sone, kur njerzt e uritur te ken ēdo dite per te ngrene, kur njerzit e popullit prej nga vij te kene nje jete me te dinjitetshme dhe me te mire dhe me drita 24 me 0, kur njerzit qe duan te jetojne te lire te perjetojne ate e mbi te gjitha kur shkoje ne pushime ne vendlindjen time...etj...

Albonita
26-06-08, 09:03
Pran..Familjes time...!

emine
05-07-08, 18:09
Kure vej kryte ne preher te Nenes!!!
Dhe ateher kure jam me te dashurin tim!!!

selvija
23-07-08, 18:36
Kur te shof se u ndjersit nga dashurija ,,at'her qetsohna,,,:wink:
http://media.imeem.com/p/Ctsk0O8k_-.jpg (http://www.imeem.com/people/rwtHOXF/photo/Ctsk0O8k_-/)

Dardan Kastrati
23-07-08, 19:59
Pranė Ujėvares .

selvija
23-07-08, 22:06
Pranė Ujėvares .A jo ne bjeshk aaa,,phaaa a ka kush qe ka shpirtin e qet ,,te mos jet pran Ujvaressss:biggrin:

Jana
24-07-08, 01:41
Kur lexoj diqka te mir.......

lovely
24-07-08, 12:51
"po e vura koken n gjoksin tend, s dua t ngritem plot nje shekull....":smile:

premium
24-07-08, 13:24
Perveti shpirtin e qetė e ndi kur lexoja nga libri i shenjtė Kur'ani .

emine
27-08-08, 10:45
kure afer meje eshte nje person qe e du shume,,e me perqafon dhe shtrengon fort......:smile:

emine
27-08-08, 10:46
"po e vura koken n gjoksin tend, s dua t ngritem plot nje shekull....":smile:

he mi zemra qa na shkruan si te na ishe nga shqiperia :p

Lona
28-08-08, 12:06
Perveti shpirtin e qetė e ndi kur lexoja nga libri i shenjtė Kur'ani .

me shume se e vertet...

LuLjaa
28-08-08, 23:57
... a vetum kur s'jam nervozz

Virti
29-08-08, 00:08
... ne gjirin e saj! :cool:

emine
01-09-08, 11:22
kure me afron afer vetes ,dhe me puthe syte buzet dhe me shtrengone fort;)

gjini
02-09-08, 12:04
vetn e ndiej te qete kur jam i shtrir ne rane dhe afer ndegjoj tallaset e detit e dielli me ngroh.

Alkimisti_ch
02-09-08, 13:05
Kur jam ne gjume te thell mendoj se e kam shume qet, ngaqe se ndjej as te rrahuren e zemres.

Jana
02-09-08, 13:56
Kur gjerat shkojn sipas planit tim...............

emine
08-09-08, 12:32
Ka qen dikure.............ma skam qetsi ne shpirt,ja me ka humbe shpirti :frown:

LuLjaa
11-09-08, 00:23
... kur ti laj tepihat krejt , ahh qatehere rahatona :D

Oqeani
11-09-08, 00:28
... kur ti laj tepihat krejt , ahh qatehere rahatona :D

A e lane edhe te ballkonit a ??? !!!

Une kur e beje darken hahahah se vallahe nuk eshte lehte a ...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Lona
11-09-08, 15:21
A e lane edhe te ballkonit a ??? !!!

Une kur e beje darken hahahah se vallahe nuk eshte lehte a ...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Veq darke po hane drek mengjes jo a?:biggrin:

lovely
13-09-08, 23:12
"...po e mbshteta koken n gjoksin tend
s dua t ngritem plot nje shekull..." :smile:

turisti
13-09-08, 23:19
Kur takohem me dikan nga :biggrin: shkolla fillore :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

lovely
13-09-08, 23:22
Kur takohem me dikan nga :biggrin: shkolla fillore :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


ose ne pleqni hahahahahahahahahahaha

turisti
13-09-08, 23:23
ose ne pleqni hahahahahahahahahahaha

A kur hargjohet :biggrin: dashuria :biggrin: a ?????? hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

lovely
13-09-08, 23:39
A kur hargjohet :biggrin: dashuria :biggrin: a ?????? hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


ah bre Turist, s ka me atė gjoks :wink:

turisti
13-09-08, 23:53
ah bre Turist, s ka me atė gjoks :wink:

http://www.huureenvipbus.nl/foto/l_zithoek.jpg

selvija
14-09-08, 10:55
Kur te vdes atje kaplon qetsa,,,se sa jam gjall ska qetsi

Shpat
14-09-08, 11:54
Kur jam familjen time.

Amina
14-09-08, 18:23
Siguria me ben te qete ne gjdo aspekt.