PDA

View Full Version : kush mund te jem une?


valon hoti
13-01-04, 12:46
EMRI:valon

MBIEMRI:HOTI

MOSHA:17 vjeqar

VENDBANIMI:Rahovec

GJATSIA:1.82CM

PESHA:64kg

FAMILJA:kam prinderit/ nje moter me te vogel s e une,dhe asnje vlla kaq babai jeton jasht kurse une me pjesen tjeter te familjes ne kosov.

SHTESA:anoj nga zeshkanat veres zeshkan edimrit bjond pak shakahah.me flok ngjyr geshtenje me sy te kafet.jam nxenes i vitit katert gjimnaz.


VALAHI NE VETMI PO JETOJ ENDE NUK JAM I DASHURUAR MAROVA KREJTA.

TUNG TUNG NGA VALON HOTI JU FALIMENDERIT PER MIRKUPTIM .

hana
23-01-04, 14:07
Tung valon shum pershkrim i plot,po se kuptova cka je ne realitet zeshkan a biond???????

valon hoti
21-02-04, 17:59
pershendetje te perzemerta hana pe r ju nga valoni vetem desha te te pershendes dhe te pergjigjem pyejtjes suaj edhe pse me shum vones ndoshta sa i perket faces jam zeshkan.kaq tung tung kalofsh mir.

turisti
10-09-04, 19:29
Te pershendes-Valon. :wink: