PDA

View Full Version : Ehhh Une jam ????


MemphiSx
13-01-04, 21:41
Une jam Arbeni ose Beni ma mir

Jetoj ne Gjakove 23 vjeqar

Shpin e kom en Mahalle te Qabratit :p

Perf ma shum shkruni ....... Ju mirpres

Zana
14-01-04, 16:49
A ti koke Beni a ????????????????? as une nuk e kam dite..hehe :twisted: :wink:

GjIlAnAsI_cSi
14-01-04, 17:18
Ja Be po rren se nuk je Arbeni ti


!!

MemphiSx
14-01-04, 21:30
E po zana per qata edhe une e qita me dit njerzit se jam kerkushi qy heheh;) E tash e din qe kush jam po hala nuk e din krejt :)

MemphiSx
14-01-04, 21:31
HeHeHe Gjilanasi mes em besofsh vetem kush jam :)) Ki mi marr vesh se

Jam une vet :))

BeeP
13-04-04, 03:04
hahah Arbeni "Beni" kush te veti more ty se kush je a .. tash kan me te Lyp ne FBI hahaha .. Llokum_Djal je veq kush ta ka inati Loqko ;) qashty me kan than se kurr ste kam pa :P

turisti
10-09-04, 19:22
Pershendetje Arben. :wink:

ShEjToNkA
08-11-04, 23:22
MempfiSx , pasi m'u deshė tė pėrgati intervistėn me ty , u dėtyrova tė hulumtojė shkirme tė tua ,pėr tė shkruarė edhe dic mė tepėr pėr ty, kėshtu qė krejtė papriturė hasa edhe tek prezentimi ytė. Ku nga kėtu mora edhe disa info.
Pasi e bėra atė ,u ktheva edhe njė herė kėtu pėr me tė pėrshėndet ,pėr prezentimin.
Je i pėrshndetur nga unė , gjithė tė miratė!

MemphiSx
08-11-04, 23:50
O Faleminderit shum Shejtonke se besom se paskom harru krejt edhe vet qe e kom be ket prezentim :D Te falenderoj shum qe ma paske kujtu :D

Luana
11-11-04, 23:55
heheh te gjeta edhe ty ketu :wink:
:P :P :P :P

MemphiSx
12-11-04, 00:55
Mir se m'gjete :D A dite me ardhe ;)

Honesty^uk.
12-11-04, 01:27
Une jam Arbeni ose Beni ma mir

Jetoj ne Gjakove 23 vjeqar

Shpin e kom en Mahalle te Qabratit :p

Perf ma shum shkruni ....... Ju mirpres


Ku je " Beni ecen vete" :lol: :lol: vetem vone kan thene se nuk eshte kurr,
caste te kendshme te uroj ne forumin DARDAN

Maca
12-11-04, 07:16
[color=red]eH MIR SE NA KE ARDHE z.Beni MemphiSx..
Te deshiroj sukses ne pune,fat ne dashuri lumturi ne jet dhe qetsi ne nerva :wink:
Ishallah kalon qaste te bukura me neve...

Po a ka mundesi te pershkruash veten ma teper,si dukesh e qka punon,qka te pelqen,qka urren,qfar hobby ke etj?
Nese ka mundesi sepse kjo esht dhoma jote...

Tung te pershendes :wink: /color]

Barbaroza
12-11-04, 14:27
Beni,pershendetje edhe nga une.Nuk e paskam pare prezantimin tend me heret dhe te pershendeta tash.Besoj se nuk hidherohesh, @! :wink:

MemphiSx
12-11-04, 15:56
Une jam Arbeni ose Beni ma mir

Jetoj ne Gjakove 23 vjeqar

Shpin e kom en Mahalle te Qabratit :p

Perf ma shum shkruni ....... Ju mirpres


Ku je " Beni ecen vete" :lol: :lol: vetem vone kan thene se nuk eshte kurr,
caste te kendshme te uroj ne forumin DARDAN


Faleminderit per Pershendetje Honesty ;) Gjithashtu gjith te mirat ne jete edhe per ty ;)

MemphiSx
12-11-04, 16:03
[color=red]eH MIR SE NA KE ARDHE z.Beni MemphiSx..
Te deshiroj sukses ne pune,fat ne dashuri lumturi ne jet dhe qetsi ne nerva :wink:
Ishallah kalon qaste te bukura me neve...

Po a ka mundesi te pershkruash veten ma teper,si dukesh e qka punon,qka te pelqen,qka urren,qfar hobby ke etj?
Nese ka mundesi sepse kjo esht dhoma jote...

Tung te pershendes :wink: /color]


Maca Faleminderit shum prej teje per ket Pershendetje simpatike :D

Deri qitash n'krejt kam pas fat t'mir veq n'dashni jo :D
Beso se ma mir po kaloj me juve qitu n'Forume se sa me ni shoqni qe e kam pas deri me tash keshtu Live po mendoj ;)

Me punu valla punoj gati thuaja se 24 ore Kam nje supermarket timin, me pelqen gjithqka qka eshte e mir :D urrej padrejtesi,genjeshtra dhe Fjalet mbas shpine qe thojm na Shiptaret :) Hobyy im eshte veq biznesi :)

T'falenderoj per pershendetje :)

MemphiSx
12-11-04, 16:12
Beni,pershendetje edhe nga une.Nuk e paskam pare prezantimin tend me heret dhe te pershendeta tash.Besoj se nuk hidherohesh, @! :wink:


HeHeHe Me mir vone se kurr thojne apo :) Hajgare pak :) Te pershendes edhe une ty :) Edhe per mu hidheru se kom profesion hiq ;) Tamon puna
T'pershendes ehe une ty ;)

MemphiSx
12-11-04, 21:12
PO M'duket qe eshte shly ni postim spo e di arsyen??

Gentiana
14-11-04, 17:23
MemphiSx mbase rash kendej, thash te pershendes nje her dhe te uroj Mbremje te kendshme.

Genta

MemphiSx
14-11-04, 17:49
Genta Pershendetje ke edhe nga une :)

Te uroj Pushim te kendshem dhe argetim te mir ne Dardania :)

NINNA
27-08-05, 22:11
Pershendetje Arbenit nga NINNA :D :oops:

e_martumja
28-08-05, 20:28
Pershendetje Arbenit nga NINNA :D :oops:


mos harro edhe Benit me pershendet se idhrrohet :wink:

doGzona
28-08-05, 23:23
Une jam Arbeni ose Beni ma mir

Jetoj ne Gjakove 23 vjeqar

Shpin e kom en Mahalle te Qabratit :p

Perf ma shum shkruni ....... Ju mirpres

Aiii Beni keto i kam dit qe moti, tregona dicka me teper :lol: (shaka pak) :wink:

Te pershendes kudo qe je.

doGzona

MemphiSx
29-08-05, 10:16
Pershendetje Arbenit nga NINNA :D :oops:

Phaaa NINNA qka po don me pi :P Se ma paske nxjerr Prezentimin nga Fundi i Dardanis :P :D

MemphiSx
29-08-05, 10:20
Pershendetje Arbenit nga NINNA :D :oops:


mos harro edhe Benit me pershendet se idhrrohet :wink:

e_martumja Beni ka vdek,e Arbeni eshte si zėvendesim ;)

Te pershendet Arbeni ty :P :)

MemphiSx
29-08-05, 10:22
Une jam Arbeni ose Beni ma mir

Jetoj ne Gjakove 23 vjeqar

Shpin e kom en Mahalle te Qabratit :p

Perf ma shum shkruni ....... Ju mirpres

Aiii Beni keto i kam dit qe moti, tregona dicka me teper :lol: (shaka pak) :wink:

Te pershendes kudo qe je.

doGzonaEhh per ma teper duhet me vet per me ju kallxu une :P Se mos po kallxoj najsen ma teper e pa nevoje hahahaahah :D

Te pershendes ;)