PDA

View Full Version : Qka mendoni per femrat e sodit dhe meshkujt e sodit


Kujtim thaqi
14-01-04, 13:50
pershendetje te gjthe antaret qe me pergjigjen ne ket pytje ?

Cool_Boy
14-01-04, 13:58
Katastrof ishalla bojn ma mir shumica e permisohen se shum kan hece shumica e fermave dhe meshkujeve.

Per mendimin tim ata jan ka shkojn ka te keqijat e jo nga te mirat!!!

kalofshi mir Kujtim

majmunka
31-01-04, 14:04
valla rinija e sodit kan drushur shum bas luftes si djemt ashtu vajzat .sidimos djemet i dojn femrat vtem me per aventura dhe per intersea persobale mendoj se djemet ikan fajet ma se shumti se sjan ka dijen se ku jan apo qka po bejne :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

nitushe
14-09-04, 13:49
te dy palt valla kane ndryshu shume kape njanin e gjyje tjetrin :roll:

Loqki
14-09-04, 16:09
RINIA sot KATASTROF sot pėr sot ke
EURO ke SHOQNI , nuk ke euro KE VETMI
edhe tjetra u ba shtir me gjet ni njeri ashtu BESNIKpa marr parasysh gjinin a mashkull a femėr po qka ti bajsh ky ėshtė realiteti duhet me pėrballue qysh mujm

dr1ta
23-09-04, 01:35
katastrof valla :lol:

turisti
23-09-04, 09:23
RINIA sot KATASTROF sot pėr sot ke
EURO ke SHOQNI , nuk ke euro KE VETMI
edhe tjetra u ba shtir me gjet ni njeri ashtu BESNIKpa marr parasysh gjinin a mashkull a femėr po qka ti bajsh ky ėshtė realiteti duhet me pėrballue qysh mujm
Loqki- shoqi i nderuar,idejet e tua nuk meritojne te jesin ne Ferizaj,por shpeshhere po harojme se - FATI - eshte me i forte se shume do gjera.Megjithate,nuk ban te dorzohesh-korigjimi gjithmone egziston.Beso ne idejet e tua dhe vizionin e ardhmerijes-ndryshimet ne jete jane te pa shmangshme. :P :wink:

LennY
23-09-04, 15:16
katastrof :roll: ... veq mua po me duket qe ma shum jan ka e teprojn femrat :lol: :lol:

Qika^Me^Kule
08-03-11, 17:11
Gjithcka... po ece me kohen.....

tipi engjellor
08-03-11, 18:14
po qka me thene te dy palet me kohen ecen pra te dy gjnite ne baraspesh

Jana
08-03-11, 23:25
... me vjen mir qe gjithqka ka ndryshu ...

Femrat --- me te mira , me me stil ... me te vendosura per jeten e tyre ...

Meshkujt --- me te thjesht , nuk jan fanatika ... plus e kan kuptu rendesin e femres... etj ...

Jana
08-03-11, 23:35
Po mungon natyrshmeria te dy gjinit...

nese e ki me ja u bo qefin ktyne vothqave edhe shnollave... ateher ok...

mashkulli i sotit nuk pjeket deri ne 50 vjet...qesi far napushaqash edhe do far kipicerkash/femra


Jo spo ja boj qefin kerkuj ... edhe sot ka burra dhe femra qe jan ma burra se disa burra tjere ...
E kta kullerat qashtu e kan tripin djalo qyyyy...

A ka andej ka Drenica kullera ?

Jana
08-03-11, 23:42
kish qe mos me ta marr mendja...a ! hahahah une kishe pe marr naj njo se ( se thmija i get dajve ) me dal i trent..., anej kishin nis me mu bo kullera....hahahahhahahaahhaha o ty veq najo si Shote Galica te ban pun ...hahahhahahaha

Jana
08-03-11, 23:55
me pas synin kokerr ashtin e zojes, jo katroq se ma han ymrin hahahaha kur bohet me ja vizatue senet ne tabele si thmive en klas t pare... e .... te hajn


hahahhahahaahhaaha ku e mir e ki valla... qashtut eshte ...