PDA

View Full Version : Virgjiniteti !


CrAzY-BoY
14-01-04, 19:02
hajde mos po na del naj femer apo naj mashkull qe e ka virgjinitetin e rujtum :P hahahah ndoshta tem palidhje amo shum e fort a hahahah

kalofshi mire !

Zina
15-01-04, 12:07
te pershendes!!!


po une jam 20 vjeqare edhe hala virgjine!!! Po normal si ka hala femna ose mashkuje si e kan virgjintetin e rujtun. :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

hana
17-01-04, 21:36
po jam shum dakord me ZINEN bravo :lol: :lol:

lazdrani
18-01-04, 14:48
:cry: :cry: :cry: Ende kam virgjinitetin e rujtum :cry: :cry: :cry:

CrAzY-BoY
19-01-04, 01:28
hahaha mire i paskni punet valla :D ..
qashtu duhet mu kon :D


ju pershendes !

PLISAT_Pr
19-01-04, 03:25
Hej oj qika Rrujeni rrujeni vergjinetitetin se ju vyn ... po a kini more ju ndjenja a a sju qohet kur a :lol: knaqnu sa jeni te reja se kur plakeni tani ju vyshket :wink:

CrAzY-BoY
04-02-04, 02:32
o njerz..
virgjiniteti eshte ndertim pa leje herdo kur do prishet :P
e keshtu qe mos e kurseni :P

kaloni mire !

adam
22-02-04, 17:47
POSHT VIRGJINITETI.......
Ju pershendes edhe ju kisha porosit se me kan sen i mir ky far virgjiniteti sna kish met veq turkeve arabve edhe neve..po nejse sherri i ketina (VIRGJINITETI) kogja shum homo jan ka bahen.... hej ju porosis harrone ket sen se seshte kultur e jonja.. me rujt as me majt kot..edhe se di pse veq fenat me majt kur msshkujt me mujt edhe macen e kapin(HEHE)...

CrAzY-BoY
22-02-04, 19:27
hahaha adam bash talent kokshe ti :p bash dreq kokshe hhahaha

kaloni mire !

jehona
24-02-04, 11:12
:cry: :cry: :cry: Ende kam virgjinitetin e rujtum :cry: :cry: :cry:

LAZDRANI per pak kesh ka te besoj, hahaha :wink:

jehona
24-02-04, 11:15
Hej oj qika Rrujeni rrujeni vergjinetitetin se ju vyn ... po a kini more ju ndjenja a a sju qohet kur a :lol: knaqnu sa jeni te reja se kur plakeni tani ju vyshket :wink:

PLISAT te pershendes, me fal qe po te them, po ky komenti yt esht krejt veq SHOW, veq po paraqitesh kishe qekaq ma, kurse pikerisht je ti ai tip djali qe kur te martohet ka qef ta ken femnen virgjin, jam shum shum e sigurt....

caki
25-02-04, 13:25
Une nuk di pse flitet kaq shume per Virgjinitet, eshte nje gje qe shume mashkujt e deshirojn sidomos kur femra eshte virgjer, heheh eshte me e deshirushme. Por si mund te dihet se nje eshte virgjer? Tek ne shqiptaret ky vergjinitet ka ndar shume kopje, sepse thuhet nese femra nuk derdh gjak ne raportin e pare nuk eshte virgjer, por mos duke e ditur biologjin dhe si ndodhin keto gjera shume vajza te pa fajshme jan leshuar. Ka shume raste edhe pse vajza nuk ka pas kurr raport seksual, ne martese ne raportin e pare seksual nuk ka pasur gjakderdhje sepse, ekziston ne pjesen e vagjines nje pelhur ku duhet shkyer, por nese ajo eshte e trash atehere nuk shkyhet dhe nuk vjen deri te nje gjake derdhje.
Une ju them mos u vendoseni shume ne virgjinitet sepse nuk eshte edhe aq e nevojshme, hahaha ka shume qe thojn, para virgjer e mbrapa martire.... :wink:

sexybrikenda
25-02-04, 13:48
lazdran apo pret muae tani.. :cry: kiss only you

CrAzY-BoY
25-02-04, 15:37
sexybrikenda Postuar: Wed Feb 25, 2004 4:48 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

lazdran apo pret muae tani.. kiss only youheheh brikenda mos e malltreto djalin se a pe sheh qe pe rujka :P hahaha

lazdrani
26-02-04, 14:49
hahahha hajde Ardita hajde ani sexybrikrnda po pse bash Brikenda niku :wink:

sexybrikenda
26-02-04, 17:02
:roll: :roll: :roll: oh dreq pse e tregove emrin tem ,ani de se nuk ashte gajle,pse emrin brikenda veq ashtu lexova emrat qe ju pelqej ti kishe shenua shume emra me duket edhe gentiana,veq vendosa brikenda ta marre masi edhe ty te pelqen shpirti jem.puthje veq ty

lazdrani
26-02-04, 21:26
Pse kjo nuk eshte diqka e fshehte ,Ardita ishte niku i juaj ne chat....Lere moj ti keto pythje se na mbyte :twisted: :twisted: :twisted:

anna
27-02-04, 16:17
valla bre lazdran tka hi nje gajle qe sdi qka te them .........ehe qeshtu ndodh kur je djal i mire :lol: :lol: :lol:

lazdrani
28-02-04, 10:39
anna preke hunden pake moje se po me bjen msyeshe :lol: :lol: :lol:

Kaltrina
01-03-04, 10:13
O njerez ju lutem pak ma serioz rreth temes, mesazhet private dergohen ndryshe, :) dua ta di mendimin tuaj rreth virgjinitetit.
Ndoshta ka edhe ne forum njerez ende virgjin, te na tregojne ata qka mendojne, a eshte koha ende ata ta provojne sexin a jo.
love ya all

CrAzY-BoY
07-03-04, 00:44
kaltrina te lumshin duret ..
se bash qashtu ka ardh koha ..:D
te pershendes kaltrina..!

kaloni mire..!

gjon markaj
06-04-04, 13:43
hajde mos po na del naj femer apo naj mashkull qe e ka virgjinitetin e rujtum :P hahahah ndoshta tem palidhje amo shum e fort a hahahah

kalofshi mire !

gjon markaj
06-04-04, 13:45
diqka qe nuk asht shume i randesishem,nese partneri asht i sinqert.

intelegjenti
06-04-04, 15:13
MIRE E KENI GJON

florian
06-04-04, 19:07
CrAzY-BoY NUK TE VJEN KEQ TE RIFORMULOJME PYETJEN .
SE KTU PASKA PAK TE VIRGJER .

CFAR KENI MENDUAR KUR KENI HUMBUR VERGJERIN.

PER ATA QE SE KAN HUMBUR ; KUR E KENI NER MEN ME E HUP.

Barbaroza
07-04-04, 08:34
Une mendoj kete vere,po pres pak derisa te nxehet moti :wink: :lol:

florian
07-04-04, 10:28
VALLAHI BARBAROZA ASHT MA MIR NE DIMER SE NUK NJERSITESH SHUM .

Barbaroza
07-04-04, 13:43
Jo,jo Florian e kam shkrepe per ne vere edhe nuk e kthej bindjen me :wink:

Gentiana
07-04-04, 13:44
Barbaroza qka je ka flet qik?? :oops: :oops:

Barbaroza
07-04-04, 13:51
Pse Genta,po a eshte tema per virgjinitetin,qy edhe ti,kishe :oops:

Gentiana
07-04-04, 13:53
Paj tybe po me vjen :oops: qka esht ka flitet ketu, jo more si ne dimer si ne ver mendoj qe esht,kur ta bejsh mendjen ateher nuk esht me rendesi stina.

florian
07-04-04, 14:04
mir moj barbaroz masi je e bindur hajt per hajer pra.

Barbaroza
07-04-04, 14:13
Florian,ste kuptova mire,thuaje edhe njehere por mos shkreto diqka se dolem jashte teme ok :wink:

florian
07-04-04, 14:19
jo bre sdal jasht teme desha vetem me te then sic i thon ktej prej aneve te mia (buona fortuna ) :wink:

CrAzY-BoY
11-04-04, 00:17
shum smut jeni a:P

Vera
11-04-04, 15:27
valla tem palidhje :oops: me ju ardh edhe ju qyyyyyyyy po kush te doj e humb kurse kujt ti u doket keq le te man per vete ok kaloni mir e mos u lazdroni shum a

florian
11-04-04, 15:32
tung vera psenuk na e thue edhe ti?

mirsad
12-04-04, 09:46
sa teme qesharake.....po perse beni nje pyetje te tille.dihet s e t emartuarit e kane prishe virgjinitetin......
kurse une kam vendosur vetem pasi te behem 27 vjeē!!! deri atehere do vazhdoje keshtu....do jem besnik ndaj partneres qe do marre.
si thoni e kam gabim????????????????????

lazdrani
12-04-04, 11:24
Virgjiniteti te na kushton 250Euro :wink:

florian
12-04-04, 12:50
LAZDRAN TE JU PO BAJKA MA LIR SE KTU TE NA PER 400,00 EURO E KIE TE SIGURT

:twisted: E KA NJE MUNSI TJETER ME E BA NJE ABONIM TA BAJN VETEM PER 150 € :D

Vera
30-04-04, 22:16
PO SHKA ME TE THON FLORIAN A

qika_pr
17-05-04, 17:02
hmmm virgjiniteti
do po thon jom do sjom

une nuk jom edhe me qen ksih qen krejt normal
tash e vjedha qet vjerresh ne nje web edhe pe postoj ishalla nuk i lyp te drejtat autori i kesaj lexoni ish shum e mir edhe bash per qet temVirgjiniteti
>
> >Ēdo organ qė nuk shfrytzohet
> >Atrofohet ngushtohet dhe plogshtohet
> >Ishin kėto fjalė qė i ndėgjoja nė klasė
> >I nėrvozuar dhe i shqetsuar pa masė
> >Kjo ishte njė e vėrtet natyrore
> >E bazuar nė fakte shkencore
> >A vlen kjo edhe pėr organet seksuale
> >E pyta profesorin me t’madhe
> >Ai mė shikoi pa respekt
> >Dhe me tha: gjeje nė internet.
> >U ktheva nė shtėpi dhe mendoja shtruar
> >Pėr organin tim mė tė rrezikuar
> >Mė mbeti si i vetmi ngushllim
> >Qė ta fusja mė shpesh nė pėrdorim
> >Por problemi qėndronte te femra ime
> >Qė ishte tepėr konservative
> >Qė sa herė veproja nė dy drejtime
> >Ma kujtonte se ishte virgjine
> >Kėtė fjalė e kishte nė gojė
> >Dhe shpesh e thoshte edhe pa nevojė
> >Ta tradhtoja nuk kisha zemėr
> >Se e doja dhe e kisha femėr
> >Por njė natė romantike dimri
> >U nxeva dhe mu shterr durimi
> >I thashė: ta pshurrsha virgjinitetin
> >Qė kurrė s’ma bone hyzmetin
> >Qė po m’doket qysh ja ke nisė
> >Don me metė si statuja e lirisė
> >Faji i jot po m’rrok sikleti
> >S’po muj me ardh n’veti
> >Tu bėrtitė :Poshtė Virgjiniteti.
> >Nuk je e vetmja shqiptare
> >Qė e merr pėr mburrje personale
> >Virgjine ėshtė edhe qika e Hazbisė
> >Besa ėshtė edhe qikė e shpisė
> >Po e ka vetėm njė muhabet
> >“Esmerallda dhe burri i vet”
> >Ajo nuk ka lidhje me shkencė
> >Dhe s’i kupton gjėrat nė esencė
> >Se kupton se tė ndjeshė dashuri
> >Ėshtė e vetmja siguri
> >Dashuria nuk pyet kurrė
> >Pėr llojet e himenit:elastik apo lekurė:
> >Ēka ėshtė vergjiniteti
> >Vetėm njė cipė membranore
> >Qė ndikon nė raportet njerzore
> >Dhe nga kėto paragjykime
> >Po prishen shumė lidhje intime
> >Ajo mė shikonte me lotė nė sy
> >Mė tha “zemėr t’kisha qky”
> >Mos harro se edhe ti ke motėr
> >O idiot o i poshtėr:D
> >Jam virgjine o lahper
> >Se s’kam pasur kurrė frajer
> >Ani i thashė tash me siguri
> >Ke vendos me shti turrshi
> >A mendon ti ndonjeherė
> >Pėr nevojat e mia si frajer
> >Dhe tė gjitha kėto fakte
> >Ti i quan instikte shtazarake
> >A tė kujtohet kur ishim nė kafiq
> >Ti e pate veshė njė miniq
> >Unė tė puthja me emocione
> >Ti me the: shpirt u m’lodhe
> >Qysh dorėn poshtė ma shtine
> >Po harron qė jam virgjine
> >Qysh s’po t’vjen marre ēka m’bone
> >Mos ke probleme me hormone
> >Ja si i pėrjetoja ēastet tona intime
> >Unė me dy bolet e mia t’zime
> >Nuk di dhe nuk dua
> >Tė jetoj me komplekset e tua
> >Fati i zi, o fati
> >Sa shumė femra s’don me u q

just_for_u_babe
17-05-04, 18:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

liklik
26-07-04, 12:46
qika_pr te lumte ku e gjete moj kete mesele .............. :D :D :D :D

turisti
26-07-04, 15:50
TUNG.Virgjiniteti nuk lun rol te madhe,sepse ne France mundeni me e kthye per 6-7000 euro... :wink:

nitushe
09-09-04, 11:07
po tash sosht me rendesi se a je e virgjer apo jo bile bile tash ma shume kane qef me pas prevoj :oops:

aferdita
09-09-04, 19:23
po tash sosht me rendesi se a je e virgjer apo jo bile bile tash ma shume kane qef me pas prevoj :oops:

valla nitushe un nuk jam e mendimit tend,se ata djemt qe thojn ashtu ata veq kshyrin me nxjerr fjal prej vajzes,a ka pas ndonjehere ajo me tjeter kend.
edhe djemt shqiptare vetem virgjer dojn dhe qka thojn ato jan vetem pallavra
te pershendes

nitushe
10-09-04, 08:27
Pershendetje, aferdita ama une njoh persona qe kane than ja nusen veq te virgjer ka me marr a nuk ka ndodh ajo e kane marr ma te lazdrunen qe u kane, se thojn kush kesh e vesh edhe ajo kohe tash ka shku jena ne shek 21 edhe pse na shqiptar jena per kto sene jena mbrapa, po prap se prap shumica kane ndryshu :wink:

aferdita
10-09-04, 08:31
te pershendes
veq se eshte e lazdrume nuk dmth qe nuk eshte virgjer,se edhe kam pa shume kesi raste por prap tash jan te lumtur..
edhe pse del dhe me djem fol nuk eshte kurgje,vetem ruaje veten <<< kete fjal me thote nena ime shpesh edhe me te drejt e ka !!

Luli i vocerrrrrrrrrrrrr
09-10-04, 10:38
si virgjine **************femer deri sot nuk ka mbete pa u martue , bile ato qe jan kan ************e kan zgjedhe burrin ma te mire se kan dite me u gjind , dhe mendoj qe mashkujve tani nuk ju intreson virgjiniteti aq shume .
po me kujtohet nje rast kur u martue nje femer qe e kam pas une burri i saj i kish pas than nje shokut te vete se e ka maarrr gruan virgjine

**********************************************
PERSHENDETJE I NDERUAR, ME TE VERTET RUBRIKA TITULLOHET DASHURIA & SEXI POR NUK DO TE THOTE TE SHPREHESH ME ATE GJUHE BANALE SIKUR PUNA JUAJ. TE LUTEM TE TREGOHESH ME I KUJDESSHEM HERE TE TJERA

HONESTY

Kercovari
09-10-04, 20:29
Ore luli i vocer.
Hajde bre se ti epaske gojen kijamet,bile edhe llafazan goxha.
Hyre bre luli qaty te chati-te ******************sikur ja teprove.
Te pershendet xhaxhi Kercovari.

Drini_i_Bardhė
13-10-04, 14:21
Virgjiniteti te na kushton 250Euro :wink:

Zbritje sezonale deri me 31.12.2004

Virgjiniteti te ne kushton 150 Euro te buta ;)

Mos ngurroni lajmerohuni, ju garantojm se gjdo gje mbetet anonime.

Murgesha
13-10-04, 18:01
Virgjiniteti te na kushton 250Euro :wink:

Zbritje sezonale deri me 31.12.2004

Virgjiniteti te ne kushton 150 Euro te buta ;)

Mos ngurroni lajmerohuni, ju garantojm se gjdo gje mbetet anonime.

Kurgjo spo marrė vesh kėtu.
A jepni kėto para pėr marrje virgjiniteti apo pėr ēka se spo kuptoj???? :roll:

Rebeli
13-10-04, 19:18
Une mendoj se per mashkujt shqiptar ende eshte virgjiniteti diqka shume
me rendesi, kta e vertetojn edhe shum ndarje qe bahen ne Kosove pas nates se par te Marteses.

Pra Vajza rune virgjinitetin sa te mundeni se me ba rastesisht me ju humb veshtir e kini ta gjeni.
:!: :!: :!:

sadik 5553
13-10-04, 20:34
virgjiniteti te disa persona dmth shum por te disa jo shum serioz ne jet sdo me thene asgje . mendohet se ska femra virgjine gabim ka edhe shum bile por ato jan kudo rreth nesh e ne i shofim vetem ato te "palarat",une e kam mar gruan virgjine dhe jam i lumtur , por po ta kisha mar nje jovirgjine ne konfliktin e par do te ndahesh a me te se do te mendoja se ja me mua nuk eshte e knaqur , jam posht nivelit te atij tjetrit e keshtu me rradh , per te mare nje jovirgjine duhesh te perbijsh shum sende .......

Kaltrina
14-10-04, 09:21
Hej njerez, qka eshte more ai sen :roll:

Ermira
30-10-04, 23:25
A mozomakeeq per neve femrat qe se dim a i kemi burrat virgjin a si kemi!!!!!!!!!qekjo ma e keqja nermal edhe une kisha pas qef me pas burrin virgjin edhe pse shekulli 21 ajo gja nermale a?????????
ma gjat shkruj neser se sot vone!kalofshit mire!

Rudi_1
31-10-04, 23:36
No Coment

Krokodilli
01-11-04, 10:12
po tash sosht me rendesi se a je e virgjer apo jo bile bile tash ma shume kane qef me pas prevoj :oops:

valla nitushe un nuk jam e mendimit tend,se ata djemt qe thojn ashtu ata veq kshyrin me nxjerr fjal prej vajzes,a ka pas ndonjehere ajo me tjeter kend.
edhe djemt shqiptare vetem virgjer dojn dhe qka thojn ato jan vetem pallavra
te pershendes

hehe une perveti e kam ndegju kete fjal virgjinitet por nuk e di se qka do te thot,,, qka osht more ky virgin :shock: :shock:

aferdita gabohesh qiki,,,, edhe pse jemi ne shek 21 nuk ka rendesi asgje,, virginiteti eshte nje gje qe nuk ka te bej me shekull,,
edhe pse mendimi i shum vajzave eshte se ska gje edhe pse nuk jam virgjeresh - do ta kuptoni me kalimin e kohes ,, edhe pse do te martoheni,, ,, sepse respekti ndaj teje po ashtu dashuria do te ket nje penges gjithmon gjat jetes,,, do te thot burri ndoshta nuk ta permend,, por do te jet ne koke te tij sa te eshte gjall..... me nderime pa keqkuptime..
P.S
edhe pse shumica nga ju nuk pajtoheni se qka them,, eshte nje fakt qe do te jetoni gjat jetes

Kesna
01-11-04, 13:37
Eu njerez me cka mirreni, po em kallni krejt. Nejse une e respektoj qe dove ju pengon mos me pase femnen virgjine e krejt, ama ju a uleni edhe me mendu se ne jete ka sene me me rendesi se keto. NEse e don 1 njeri edhe nese te pershtatet sipas mendimit tim nuk eshte me rendesi cka ka bo e tek se tek e fundit kerkush nuk eshe perfekt, po njerin duhet me pranu qysh eshte vet.

Jeta eshte sot per neser, na shqipet mendojme teper, teper larg. Sa te jesh me qat njeri, nese te shkon ma larg mire nese tunge. Ku pe din ti neser tu dale prej deres te shkel najsen qysh pi ngasin kerret ktu te na.

Une per veti 3 here e kom pase jeten ne rrezik edhe qe thojne per 1 qime kom "shpetu" e kom pa sa eshte me rendesi me jetu cdo dite si te fundit. Mos me kqyre kush cka po thot, po me kqyre mu cka me doket mire me bo, edhe qysh me bo. E do prej juve nuk muni me me kuptu edhe per qata po me dhimni, veq kur ti boni nja 50 - 60 vjet ju bijne ne mend fjalet e mija :wink: .

Kloni
01-11-04, 13:56
Po lene allahile cfare virgjiniteti!
Me kane i mire nuk e prish askush, pastaj ku kq edhe qef edhe virgjinitet!
Mire e ke valla Kesna nje jete e kemi dhe jeta eshte avanture dhe me te papritura po ku ka me mire se me shiju deri ne fund dhe vetem per qefin tend dhe jo per hatrin e kerkuj.

emine
24-04-12, 20:40
shume tema qenkan hap rreth virgjinitetit ,,,eh menja shqiptarve vec te qto sene ju rrin,a e ka a se ka,tash a ka natyral a artificial,,,po neser???

Zero Cool
26-04-12, 16:58
Tė jesh e virgjėr ėshtė Lumturi


http://www.lajme.gen.al/photos/12/03/te-jesh-e-virgjer-eshte-lumturi-foto-me-vajza-te-virgjera-3.jpg

Tė gjitha fotot paraqesin vajzat, tė cilat nė intervistat e tyre konkluzioni i pėrbashkėt i tyre ishte se ato ndiheshin tepėr tė lumtura qė ishin tė virgjėra dhe tė suksesshme nė karrierėn e tyre.

Ato shprehen:
" Mardhėnia seksuale ėshtė njė linjė qė unė nuk mund ta kryqėzoj deri sa tė takoj njeriun e duhur pėr jetėn time"

Njė mesazh qė e thonė tė gjitha kėto vajza. Ato kanė patur raste tė njihen me djemtė qė kur kanė qėnė nė adoleshencė por asnjėherė nuk kanė shkuar mė larg se sa puthja.

Ato ishin fokusuar te studimet dhe mė pas te puna e tyre pasi shihnin dhe dėgjonin qė mikeshat e tyre pas njė mardhėnie fillonin tė ndiheshin keq madje nė shumė raste kishin probleme me veten. Ndaj ato bėnin gjėra tė tjera si mund tė gatuanin apo shėtitje tė ndryshme qė i sillnin mė tepėr kėnaqėsi dhe nuk mund tė vuanin mė mbrapa si shoqet e tyre.

Megjithatė ato nuk e pėrjashtojnė seksin, se dhe ai mund tė sjellė njė lloj tjetėr kėnaqėsie, por ato duan qė atė t'ja falin njeriut qė do ta kenė krah pėrgjithmonė.

Dhe kohėt e fundit sipas njė sondashi tė ri nga OBSH( organizata botėrore e shėndetsisė) ka dalė qė:

Mė shumė se 60 pėr qind e adoleshentėve seksualisht aktive thanė se donin tė kishin pritur mė gjatė, para se tė humbnin virgjėrinė e tyre.


Ma shume, lexo ketu (http://www.lajme.gen.al/2012-03-01/te-jesh-e-virgjer-eshte-lumturi-foto-me-vajza-te-virgjera.html?r=cnb2604)

Zero Cool
03-06-13, 21:03
TUNG.Virgjiniteti nuk lun rol te madhe,sepse ne France mundeni me e kthye per 6-7000 euro... :wink:

Se di tybe turisti, hoxhė Irfan Salihu e din ma mirė.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nde8QKXTkyA

Dardanesha
03-06-13, 21:59
Se di tybe turisti, hoxhė Irfan Salihu e din ma mirė.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nde8QKXTkyA


Tu e ngu kesh valla sem pelqej hiq :confused:, shume i prapambetur ish...

Zero Cool
03-06-13, 22:09
Tu e ngu kesh valla sem pelqej hiq :confused:, shume i prapambetur ish...


Mvaret nga cili kėnd e dėgjon, tash po thonė "kėndvėshtrimi....".
Unė thash kėnddėgjimi !

emine
04-06-13, 17:21
Ani thojke ..mindilin me qyrra....merre me mend kush mu ba udherrefyes i fes Islame..nejse qaq ka dit i shkreti...


meshkujt jan krijes e dobet..
nje femer mu ndesh me exin e mashkullit e shef si triumf...kurse mashkulli si turp.....gjera qe natyra mashkullore i pranone ndryse....nje fore diku po thote

mashkulli eshte i dobet ndaj kritikav...prandaj do deshironte gjithmone nje femer te virgjer....

Jana
04-06-13, 18:52
...q'ma ka thi P....qiky bre ....

Nde8QKXTkyA#!

Izraeliti
04-06-13, 21:59
A foli keq hoxha?

Peja-Boy
04-06-13, 23:27
...q'ma ka thi P....qiky bre ....

Nde8QKXTkyA#!

Ndal ndal se deri dikund mire e ka,mundesh me thon se jemi ne ate Kohen qe po mendojm te gjith njejt edhe spo na konvenon realiteti i ksaj gjeje edhe qeshtu po kem qjf me kon qysh po dojm na e jo qysh po thot Hoxha ...ka lon edhe diq mangu pa thon ,dmth per mashkujt e kqij qe keqperdorin Virgjinitetin ,po ne nje aspekt tjeter ka edhe as Femra qe ky i eshte drejtu me te drejt !!!


e thot pak ma kjart

nqkgTzhwKOU

Peja-Boy
04-06-13, 23:38
Ka Raste kur e humb Virgjinitetiin Femra po Pendohet per ate gja dmth Pendohet sepse ja ka dhan nje personi te pa vlefshem ,ateher ajo eshte diq tjeter po ka raste qe e humb me qeejf edhe me qejf ka mej shku gjithmon,ka rast qe dhunohet femra ka shume loje te humbjes se virgjinitetit ....po Hoxha ka fol ne pergjithsi aty ka gabu eshte dasht me i nda Kategorikisht llojet e humbjes se virgjinitetit

King Street
05-06-13, 08:55
Askush nuk mund ta vlersoj apo gjykojė njė femer pėr vergjinitet, e aq mė pakė njė hoxh apo prift.
Nė kohen e mehershme vertet ishte shumė i rendesishem vergjiniteti, por tani ka hece koha jemi nė shekullin 21 dhė jo ne shekullin e gurit dhe nuk pranojm qė idet e smura nga lindja tė nga ofendojnė ( motrat , grat apo nenat tona ).
Kam lexuar diku nga njė doktorr sė vergjiniteti ka mundesi tė humbet gjatė marrdhenjeve seksuale dhe mos te kete gjakė, d.m.th ajo vajzė ka qene e virgjer dhe kurr ne jete nuk ka bere seks me askend pr gjate mardhenjeve se pare seksuale nuk ka pasur gjakė, a duhet ta gjykojmė kete , a mendoni se neser apo pas neser mund te jete pikrisht motra e juaj qė do ta kete fatin e njejt , a duhet edhe asaj ti shkatrrohet jeta ?
Une kurva i quaj vetem ato qė kanė mendjen e kurves , d.m.th bejn gjdo gje vetem mos me ju friksu gjykimit nga (burri, Familja ) se kur te martohet nuk del e virgjer, e ndoshta si te martohet nuk len k*** pa thy ..:)

Dardanesha
05-06-13, 11:42
Askush nuk mund ta vlersoj apo gjykojė njė femer pėr vergjinitet, e aq mė pakė njė hoxh apo prift.
Nė kohen e mehershme vertet ishte shumė i rendesishem vergjiniteti, por tani ka hece koha jemi nė shekullin 21 dhė jo ne shekullin e gurit dhe nuk pranojm qė idet e smura nga lindja tė nga ofendojnė ( motrat , grat apo nenat tona ).
Kam lexuar diku nga njė doktorr sė vergjiniteti ka mundesi tė humbet gjatė marrdhenjeve seksuale dhe mos te kete gjakė, d.m.th ajo vajzė ka qene e virgjer dhe kurr ne jete nuk ka bere seks me askend pr gjate mardhenjeve se pare seksuale nuk ka pasur gjakė, a duhet ta gjykojmė kete , a mendoni se neser apo pas neser mund te jete pikrisht motra e juaj qė do ta kete fatin e njejt , a duhet edhe asaj ti shkatrrohet jeta ?
Une kurva i quaj vetem ato qė kanė mendjen e kurves , d.m.th bejn gjdo gje vetem mos me ju friksu gjykimit nga (burri, Familja ) se kur te martohet nuk del e virgjer, e ndoshta si te martohet nuk len k*** pa thy ..:)Brravo :wink:

turisti
05-06-13, 20:54
Se di tybe turisti, hoxhė Irfan Salihu e din ma mirė.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nde8QKXTkyA


Nuk e dij simbas hoxhes ,a thu,burrat qe :biggrin: ladrojne ( bojne akt intim ) pa niqa :biggrin:,a jane :biggrin: rrespillana dhe kurvana :biggrin: ??????????

Dekodim i cuditshem...........1 e 2, 3 s'i din hoxha............nuk ka nie per :biggrin: leckat e mistereve :biggrin:....................

Nuk matet burreria me erė te moralit............por me ndjenjat ........

Hoxha nuk mundet me thone se nejriu eshte I TROSHAVE,kur vet ato trosha Zoti i ka krijue.....

halla e madhe
05-06-13, 21:50
Nuk e dij simbas hoxhes ,a thu,burrat qe :biggrin: ladrojne ( bojne akt intim ) pa niqa :biggrin:,a jane :biggrin: rrespillana dhe kurvana :biggrin: ??????????

Dekodim i cuditshem...........1 e 2, 3 s'i din hoxha............nuk ka nie per :biggrin: leckat e mistereve :biggrin:....................

Nuk matet burreria me erė te moralit............por me ndjenjat ........

Hoxha nuk mundet me thone se nejriu eshte I TROSHAVE,kur vet ato trosha Zoti i ka krijue.....


allahile mos hargjo shkronja per ate far hoxhe,ahmak milet ish,njeri ma te degjenerum s'kam pa as skam ndi...po keshtu shteti pa ligj lejon turlifar gjoje me prediku fene,....e mjere feja cfar pis_mileti shkon e shkollohet kishe per hoxhe e kthehet ma zi se kali, cka spo mban kjo toke!:confused:

AmonRa
06-06-13, 11:50
KURVĖRI f.
Dukuri e shėmtuar kur gratė shesin trupin e tyre pėr tė siguruar mjetet e jetesės. Ndalohet (dėnohet) ushtrimi i kurvėrisė.

LAVIRE f. sh. pėrb.
Femėr e pėrdalė.

PROSTITUTĖ f. sh.
Grua a vajzė qė merret me prostitucion, grua e pėrdalė; kurvė.

Nėse njė femėr a grua vetmohet, bėn sex me njė apo mė shumė meshkuj, pa pasė kurorė me ta, atėherė le tė mė tregon dikush se kėsaj femre nė kuptimin e identifikimit moral si t’i them, ose si ta quaj?

Nėse kjo nuk ėshtė kurvė, lavire dhe prostitutė, atėherė del se qenka e ndershme dhe nėse kjo ėshtė e ndershme, atėherė ēfarė janė vajzat qė pėrjetėsisht u ruajtėn pėr njė burrė me kuror dhe gratė qė me dekada tė tėra nė mungesė tė bashkėshortėve ruajtėn besnikrinė ndaj Zotit, pastaj ndaj burrave tė tyre?

Mirė e ka hoxha nė kėtė rast, kurva quhet kurvė.

turisti
06-06-13, 17:36
KURVĖRI f.
Dukuri e shėmtuar kur gratė shesin trupin e tyre pėr tė siguruar mjetet e jetesės. Ndalohet (dėnohet) ushtrimi i kurvėrisė.

LAVIRE f. sh. pėrb.
Femėr e pėrdalė.

PROSTITUTĖ f. sh.
Grua a vajzė qė merret me prostitucion, grua e pėrdalė; kurvė.

Nėse njė femėr a grua vetmohet, bėn sex me njė apo mė shumė meshkuj, pa pasė kurorė me ta, atėherė le tė mė tregon dikush se kėsaj femre nė kuptimin e identifikimit moral si t’i them, ose si ta quaj?

Nėse kjo nuk ėshtė kurvė, lavire dhe prostitutė, atėherė del se qenka e ndershme dhe nėse kjo ėshtė e ndershme, atėherė ēfarė janė vajzat qė pėrjetėsisht u ruajtėn pėr njė burrė me kuror dhe gratė qė me dekada tė tėra nė mungesė tė bashkėshortėve ruajtėn besnikrinė ndaj Zotit, pastaj ndaj burrave tė tyre?

Mirė e ka hoxha nė kėtė rast, kurva quhet kurvė.


Rregullat jane rregullat si te fejes si te jetes. Hoxha mundet me fol ne menyre tjeter,me fjale tjera qe i japin xhematit porosi te njejte ne nje menyre NJERZORE e jo FYESE.........dhe jo GJUKUESE sepse Hoxha nuk eshte Zot !!!!!!

Edhe :biggrin: paraja eshte kurve :biggrin: dhe shkon prej dores ne dore - po Hoxha nuk po distancohet nga ajo po ,po e perdore...........ka zdi sa here.........:biggrin: i DEKODON me gishta :biggrin:............

Zero Cool
06-06-13, 17:39
Rregullat jane rregullat si te fejes si te jetes. Hoxha mundet me fol ne menyre tjeter,me fjale tjera qe i japin xhematit porosi te njejte ne nje menyre NJERZORE e jo FYESE.........dhe jo GJUKUESE sepse Hoxha nuk eshte Zot !!!!!!

Edhe :biggrin: paraja eshte kurve :biggrin: dhe shkon prej dores ne dore - po Hoxha nuk po distancohet nga ajo po ,po e perdore...........ka zdi sa here.........:biggrin: i DEKODON me gishta :biggrin:............

U kry ky muhabet, ishte mendim i hoxhes e jo i bashkesise islame te Kosoves.

qe ketu (http://www.dardania.biz/vb/upload/showpost.php?p=2284996&postcount=990)

turisti
06-06-13, 17:53
U kry ky muhabet, ishte mendim i hoxhes e jo i bashkesise islame te Kosoves.

qe ketu (http://www.dardania.biz/vb/upload/showpost.php?p=2284996&postcount=990)

Normal qe bashkesia Islame nuk flet ne ate menyre dhe personat e ketille nuk meritojne me e perfaqesue ( mendimi im ).

Zero Cool
06-06-13, 17:58
Tu e ngu kesh valla sem pelqej hiq :confused:, shume i prapambetur ish...

Mvaret nga cili kėnd e dėgjon, tash po thonė "kėndvėshtrimi....".
Unė thash kėnddėgjimi !

Normal qe bashkesia Islame nuk flet ne ate menyre dhe personat e ketille nuk meritojne me e perfaqesue ( mendimi im ).

Bashkesia Islame PO, por thash edhe po e perseris: mvaret nga kenddegjimi !
Pse po e them keshtu: ata te pranishmit aty kur ka fole ky keto fjale, nuk e kan kundershtu, dmth jan pajtu me ate qe thuaka.

Ne ketu, pak e shume po diskutojme rreth kesaj dhe gati jemi unanim me qendrimin e BIK.

Mvaret nga kenddegjimi !

turisti
06-06-13, 18:02
Bashkesia Islame PO, por thash edhe po e perseris: mvaret nga kenddegjimi !
Pse po e them keshtu: ata te pranishmit aty kur ka fole ky keto fjale, nuk e kan kundershtu, dmth jan pajtu me ate qe thuaka.

Ne ketu, pak e shume po diskutojme rreth kesaj dhe gati jemi unanim me qendrimin e BIK.

Mvaret nga kenddegjimi !

Po ,ashtu eshte.

Kalimero
06-06-13, 18:25
a ka naj dhaf reth qati senit t'diputetve be .:tongue:

mus e shani mare hogjen se ai qish mu dok kish haru kur kish pa qasishne me si :biggrin:
ere gjina be , ja kan ftofen dikun ja paskan bo tet me hiq , i kapurcen i kapurcen si ta gjon misterin :biggrin::biggrin:

roadrunner
07-06-13, 04:30
Po ne lajmin e fundit njeva qe Zoti i kish than hoxhes qato 72 virgjinet qe ti kemi premtu si martir qe shkove per me fitu parajsen, hamamin ti ke pa, se je kah kqyr me e ba punen teme...a tkom than qe veq une shoh qka bohet, ti apet tuj lujt rolin tem tuj fol thuj ti i pave krejt qka po bajnn, edhe tkom than breee mos fol me tnime, ja kondoma e qkondoma, e bani se bani, me llafe te hallkve po mirresh aaa. A ta kam dhan bre Librin e shejt me lexu e mos mej ngu qa flasin kurvart. Edhe tkom than bre fol pak qysh mu mbrojt atdheuuuu ti qe saaaa fol veq per kurvni, hala ste ra ne mend mej dhan far ligjerate qyshhh mbrohet atdheu, po veq per pun grave tuj kuvenue, ja ndrro faqen lexo ma naton ja dilem JASHTTTT....

Edhe une me tnime e kom qeshtu si hoxha :Da ka naj dhaf reth qati senit t'diputetve be .:tongue:

mus e shani mare hogjen se ai qish mu dok kish haru kur kish pa qasishne me si :biggrin:
ere gjina be , ja kan ftofen dikun ja paskan bo tet me hiq , i kapurcen i kapurcen si ta gjon misterin :biggrin::biggrin:

Kalimero
11-06-13, 18:08
Po ne lajmin e fundit njeva qe Zoti i kish than hoxhes qato 72 virgjinet qe ti kemi premtu si martir qe shkove per me fitu parajsen, hamamin ti ke pa, se je kah kqyr me e ba punen teme...a tkom than qe veq une shoh qka bohet, ti apet tuj lujt rolin tem tuj fol thuj ti i pave krejt qka po bajnn, edhe tkom than breee mos fol me tnime, ja kondoma e qkondoma, e bani se bani, me llafe te hallkve po mirresh aaa. A ta kam dhan bre Librin e shejt me lexu e mos mej ngu qa flasin kurvart. Edhe tkom than bre fol pak qysh mu mbrojt atdheuuuu ti qe saaaa fol veq per kurvni, hala ste ra ne mend mej dhan far ligjerate qyshhh mbrohet atdheu, po veq per pun grave tuj kuvenue, ja ndrro faqen lexo ma naton ja dilem JASHTTTT....

Edhe une me tnime e kom qeshtu si hoxha :D

dijuze mus um filluzufo ,po ama kodin :biggrin:

lovely
11-06-13, 20:04
dijuze mus um filluzufo ,po ama kodin :biggrin:


Kalimerė daia, mathi opangat e shko tu shpia:biggrin:

A po din ti, qka osht qyky seni? :rolleyes:

Zero Cool
11-06-13, 20:54
Dokumentari i fundit i Elvira Dones, “Virgjėreshat e betuara”, shfaq se si nė njė pjesė tė botės, gjenerata grash kanė pėrdorur edhe virgjėrinė e tyre pėr tė fituar pushtetin nė njė shoqėri qė u jepte atyre shumė pak. Shqipėria ka njė traditė tė lashtė, ku gratė janė lejuar tė jetojnė dhe tė trajtohen si burra nė qoftė se ato kryenin “betimin e virgjėrisė tė pėrjetshme”. Dokumentari i Dones fikson historitė e disa prej kėtyre virgjėreshave. Me sa duket, tradita ka filluar nė shekullin e pesėmbėdhjetė, me qėllim qė t’i mundėsonte njė gruaje kujdesin pėr familjen e saj, nėse patriarku vdiste. Ndėrsa gratė, historikisht kanė pasur pak tė drejta nė veri tė Shqipėrisė, virgjėreshave tė betuara iu lejuan tė njėjtat tė drejta qė kishin burrat.

Nė fakt, njė virgjėreshė e betuar, “shėrbeu si sekretare lokale e Partisė Komuniste, nė pozicionim mė tė lartė zyrtar nė rajonin e saj. Ajo ishte nė krye tė sė gjithė burrave, dhe edhe pse ata e dinin realitetin e anatomisė sė saj, autoriteti i saj ishte i padiskutueshėm.” Duke bėrė betimin e pėrjetshėm pėr ruajtjen e virgjėrisė, pėr mė tepėr, kėto gra ishin nė gjendje qė tė merrnin jetėn e tyre nė dorė dhe merrnin pushtet qė nuk u jepej nė pėrgjithėsi grave.

Teksa ne mund tė supozojmė se ky autoritet vinte falė njė ēmimi shumė tė lartė, pėrderisa kėto gra duhet tė hiqnin dorė nga mundėsitė e tyre pėr tė kryer seks e nga fėmijėt dhe, nė njėfarė kuptimi, ato mohonin feminilitetin e tyre, Dones, gjeti “njė ndjesi bukurie tė tejskajshme nė [historitė e kėtyre grave ]. Ato nuk janė tė hidhura. Ato i bartin historitė e tyre me kaq dinjitet. . . Ato janė aq tė qeta me rolin e tyre.” Kėto gra janė sigurisht njė pėrjashtim, dhe ashtu si Dones zbulon, numri i virgjėreshave tė betuara ėshtė nė rėnie meqenėse gratė kanė fituar mė shumė tė drejta nė Shqipėri, por fakti qė pėr mė shumė se gjashtė shekuj virgjėreshat e betuara kanė pushtetin e tyre pėrmes beqarisė sė tyre tregon se beqaria mund tė jetė mė radikale se ē’e imagjinonim ne nė pėrgjithėsi.

Titulli: Singled Out: Why Celibacy Must Be Reinvented in Today's Church
Autori: Christine Colón, Bonnie Field
Botues: Brazos Press, 2009

roadrunner
11-06-13, 21:17
qysh bre po juv folet per virgjinitetin me kon ta di haha ncncncnnc

tipi engjellor
11-06-13, 21:57
qysh bre po juv folet per virgjinitetin me kon ta di haha ncncncnnc

e per qka me fol....ai hogja ka fol krejt dyjeja e ka ndegjuar hahahahahah

roadrunner
11-06-13, 22:05
hoxha ka fol me tnime haha, mos u boni edhe ju me to me fol me tnime...e per qka me fol....ai hogja ka fol krejt dyjeja e ka ndegjuar hahahahahah

tipi engjellor
11-06-13, 22:16
hoxha ka fol me tnime haha, mos u boni edhe ju me to me fol me tnime...

me te nime a ...po thu qe skemi qka me fol a....hajde tregona mendimin tend ne lidhje me kete.....as hogjen nuk kam me ndegju hahahahah

roadrunner
11-06-13, 22:38
jo sdi send tybe hahahaha veq qka bona hor e flas palidhje hah


me te nime a ...po thu qe skemi qka me fol a....hajde tregona mendimin tend ne lidhje me kete.....as hogjen nuk kam me ndegju hahahahah

premium
11-06-13, 23:09
jo sdi send tybe hahahaha veq qka bona hor e flas palidhje hah
Jeni ju??? apo asistani i juaj ne lidhje per keso komente ???

jo jo nuk jeni ju ,, sepse ju keni pasur moral .

roadrunner
11-06-13, 23:39
premium bona hajgare


pse qka krisi hahah???


qyqeeee, spo guxoj as hajgare me bo? hahahah
Jeni ju??? apo asistani i juaj ne lidhje per keso komente ???

jo jo nuk jeni ju ,, sepse ju keni pasur moral .