PDA

View Full Version : jeta e mergimtarit


ali kurtolli
14-01-04, 20:04
po ju shkruaj per kete teme mendoj se eshte e nevojshme pasi qe edhe une jam mergimtar dhe njiherit mendoj se eshte e arsyeshme te shkruajm pak per jeten ne gurbet...

K-man
14-01-04, 20:10
paj qka me shkrujt... une jetoj ne chicago, amerik, edhe deri qitash mir i kom punt. n'fakulltet te informatikes shkoj, punoj kapak sa per "gjeparac", e qeshtu....

turisti
03-09-04, 22:47
Tung ALI.Une shpresoj se do te filloj me punue se shpejti.Perendimi nuk eshte diqka i posaqem,por normal se ka shkue perpara deri sa Ballkani me popujt e vet ka luftue kunder Osmanlive.Te pershendes. :wink: