PDA

View Full Version : Gjė e gjėza.


Faqet : [1] 2

Murgesha
15-01-04, 17:45
Ju lutem qe kjo rubrike te jet vetem per gje gjeza.
rregullat jepet gje e gjeza ai qe e qellon ka te drejte te marre rradhen per te thene nje tjeter. Ja po e filloj une e para

Jane tre vellezer.
Njeri ik e s“vjen
Njeri bjen e s“ngrihet
Njeri ha e s“ngopet.


P.s nese askush se gjen pergjigjen do ta jap brenda 48 oreve.

Murgesha
19-01-04, 18:27
Pasi askush sqenka pergjegj ne kete po e them une.

Keta tre vellezer qe nuk takohen kurre jane
Zjarri,
Hiri dhe
Tymi.

Hajt nje me te lehte.

Kur i lidh ikin
Kur i zgjidh rrin.

jehona
19-01-04, 19:47
Pasi askush sqenka pergjegj ne kete po e them une.

Keta tre vellezer qe nuk takohen kurre jane
Zjarri,
Hiri dhe
Tymi.

Hajt nje me te lehte.

Kur i lidh ikin
Kur i zgjidh rrin.

te pershendes MURGESHA, keto jan "lidhset e patikeve ose te kundrave", apo jo , keshtu mendoj une te pakten... ???? :roll: :roll: :roll:

Murgesha
19-01-04, 21:44
Po Jehona dmth kjo ka te beje me kepucet. Se kur i lidh ec me to e kur i zgjidh kuptohet se rrine. Po mbasi e gjete shto nje gje e gjeze.

Murgesha
07-02-04, 23:56
Kush e gjen kete.

Me i ditur se te gjithe, por me nje cen. Edhe pse te meson gjithqka, asnjeher ste flet me goje.

Barbaroza
10-02-04, 10:01
Murgesha,a eshte libri?

Murgesha
10-02-04, 11:09
Po Barbaroza Libri eshte. Tani na e thuaj nje tjeter :wink:

leka
12-02-04, 04:54
Eshte nje ur nje ekalon e shkel e sheh tejeteri vetem esheh e qeteri hiq nuk esheh as nuk e shkel

leka
12-02-04, 05:00
Eshte zen nje gerua me burin e saj dhe kjo e mbit burin dhe hin ne banjo dhe e lahet dhe e thir policin dhe si do e gjeje policia se kush e mbiti burin esaj ajo thot se isha ne banjo......

leka
12-02-04, 05:03
Eshte nje njeri ne burg dhe ne ate dhom nuk ka asnje gje vetem aj personi eshte asgje kuptohet krevate karike dhe tash kush do me tregoj si eshte var personi ne midis te dhomes per shishe se ajo ishte shum e lart e ki ishte i vogel dhe ju duheshte diqka me hip me u var ....

Zero Cool
12-02-04, 08:10
Hetimet Vazhdojnė

Murgesha
23-02-04, 09:43
Hej kush e gjen kete.

I shpejte si vetetime
Brenda fare e zeze
Del miell i zi,
A e di?

Donika Morina
25-02-04, 12:28
Ra fustani,dul Miniqi ma shum se shkolla punon kafiqi.
Del plaku ne qarshi e hek Plisin mu ba mafi.

Murgesha
12-12-05, 01:19
Kush e bėn,e shet..
Kush e ble,s“e pėrdor..
Kush e pėrdor,s“e sheh..

Ēka ėshtė??

spirl_girls
12-12-05, 01:22
Kush e bėn,e shet..
Kush e ble,s“e pėrdor..
Kush e pėrdor,s“e sheh..

Ēka ėshtė??


Arkivoli.

Murgesha
12-12-05, 01:24
Arkivoli.

Po e shpejtė moj, tė lumtė. :lol:

Murgesha
12-12-05, 01:26
Mos tju shkoj mendja pėr tė keq. :lol: :lol: :lol:

Te gjithė mashkujt e kanė,
dikush mė tė shkurtė, dikush mė tė gjatė
kur tė martohen ua marrin gratė???

spirl_girls
12-12-05, 01:27
Mos tju shkoj mendja pėr tė keq. :lol: :lol: :lol:

Te gjithė mashkujt e kanė,
dikush mė tė shkurtė, dikush mė tė gjatė
kur tė martohen ua marrin gratė???


Mbiemeri.

Murgesha
12-12-05, 01:32
Mos tju shkoj mendja pėr tė keq. :lol: :lol: :lol:

Te gjithė mashkujt e kanė,
dikush mė tė shkurtė, dikush mė tė gjatė
kur tė martohen ua marrin gratė???


Mbiemeri.


Po!

Murgesha
12-12-05, 01:37
Prapė mos tė ju shkoj mendja pėr tė keq.
:oops: :oops: :oops:

Ėshtė i veshur nė tė zi.
Fillon me "P" e mbaron me "I"

vjeshta
12-12-05, 01:39
Prapė mos tė ju shkoj mendja pėr tė keq.
:oops: :oops: :oops:

Ėshtė i veshur nė tė zi.
Fillon me "P" e mbaron me "I"
Popi

Murgesha
12-12-05, 01:40
Popi

Mund tė jetė, por nuk po dua POP sonte. :lol: :lol:

vjeshta
12-12-05, 01:43
Popi

Mund tė jetė, por nuk po dua POP sonte. :lol: :lol:
Ani moj merre Prifti :lol:

Murgesha
12-12-05, 01:47
Mund tė jetė, por nuk po dua POP sonte. :lol: :lol:
Ani moj merre Prifti :lol:[/quote]

Jo!

Nuk ėshtė njeri sorryyyyyyyyyy. :wink:

vjeshta
12-12-05, 01:51
Prapė mos tė ju shkoj mendja pėr tė keq.
:oops: :oops: :oops:

Ėshtė i veshur nė tė zi.
Fillon me "P" e mbaron me "I"
Popi
Patligjani i zi :roll:

Murgesha
12-12-05, 01:54
Patligjani i zi :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.mirditaonline.net/images/thumbdown.gif Ncuk!

Ėshtė kafshė moj Vjeshta.

Murgesha
12-12-05, 02:17
Ėshtė i veshur nė tė zi.
Fillon me "P" e mbaron me "I"

Pinguini! :lol:

vjeshta
12-12-05, 02:18
Ėshtė i veshur nė tė zi.
Fillon me "P" e mbaron me "I"

Pinguini! :lol:
Po permas ,perpara eshte bardh :lol:

Prifti ma i zi :lol:

Murgesha
13-12-05, 17:06
Ngrihu grua tė flemė tė gjatin ta fusim mbrenda...?? :lol: :lol:

Ēka ėshtė??

laliloli
13-12-05, 19:12
Ngrihu grua tė flemė tė gjatin ta fusim mbrenda...?? :lol: :lol:

Ēka ėshtė??

:lol: :lol: :lol: :lol: Nuk na tregove me ēka fillon bile :lol: :lol: :lol:

vjeshta
13-12-05, 19:14
Ngrihu grua tė flemė tė gjatin ta fusim mbrenda...?? :lol: :lol:

Ēka ėshtė??
Dita :lol:

Murgesha
13-12-05, 21:16
Fillon me "Sh" e mbaron me "I" fjala e parė.

E dyta fillon me "D" mbaron me "S".

DEA
14-12-05, 00:06
Fillon me "Sh" e mbaron me "I" fjala e parė.

E dyta fillon me "D" mbaron me "S".


Shuli deres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pokeri
14-12-05, 00:09
SHULI i DERĖS... :oops:

Murgesha
14-12-05, 00:16
Fillon me "Sh" e mbaron me "I" fjala e parė.

E dyta fillon me "D" mbaron me "S".


Shuli deres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hallall.

Malėsore je ti. :wink:

pokeri
14-12-05, 00:18
Fillon me "Sh" e mbaron me "I" fjala e parė.

E dyta fillon me "D" mbaron me "S".


Shuli deres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hallall.

Malėsore je ti. :wink:


E UNĖ?

Murgesha
14-12-05, 00:23
E UNĖ?

Mu doktė qė e kishe thėnė pas Dea. :lol: :lol: :lol:

pokeri
14-12-05, 00:25
E UNĖ?

Mu doktė qė e kishe thėnė pas Dea. :lol: :lol: :lol:


As nuk kam pasur kohė ta shoh... (shihe distancėn
kohore). E, unė shkruaj ngaaddddaaaaal...

Murgesha
14-12-05, 00:29
As nuk kam pasur kohė ta shoh... (shihe distancėn
kohore). E, unė shkruaj ngaaddddaaaaal...

Nejse de nuk ka gjė.
Po gjej kėtė tjetrėn pra.

Oj shoqe jemja
Hajde bina flejna
Lesh pėr lesh i shtrojna
Me jargon e mlojna. :lol: :lol: :lol:

pokeri
14-12-05, 00:31
As nuk kam pasur kohė ta shoh... (shihe distancėn
kohore). E, unė shkruaj ngaaddddaaaaal...

Nejse de nuk ka gjė.
Po gjej kėtė tjetrėn pra.

Oj shoqe jemja
Hajde bina flejna
Lesh pėr lesh i shtrojna
Me jargon e mlojna. :lol: :lol: :lol:


SYTĖ (ĒERPIKĖT)

DEA
14-12-05, 00:33
Poker apo pergjigjesh apo pergjigjem une?

pokeri
14-12-05, 00:34
Poker apo pergjigjesh apo pergjigjem une?


U pėrgjigja, moj...

Murgesha
14-12-05, 00:34
SYTĖ (ĒERPIKĖT)

Yepsssssssssssss. :wink:

pokeri
14-12-05, 00:35
SYTĖ (ĒERPIKĖT)

Yepsssssssssssss. :wink:


Hyni pak Te ALTERNATIVA...

Murgesha
14-12-05, 00:39
Spo guxoj. :lol: :lol: :lol:

Gjeni kėtė.

Njė vajzė portokalli
Rri nė errėsirė
Gėrshetin jeshil
Ja mbajmė sehir...

pokeri
14-12-05, 01:05
Spo guxoj. :lol: :lol: :lol:

Gjeni kėtė.

Njė vajzė portokalli
Rri nė errėsirė
Gėrshetin jeshil
Ja mbajmė sehir...


HĖNA.

Murgesha
14-12-05, 01:06
HĖNA.


Jo!

Ėshtė tokėsore e jo qiellore.

pokeri
14-12-05, 01:08
HĖNA.


Jo!

Ėshtė tokėsore e jo qiellore.

Thjeshtoje pak, thjeshtoje...

Murgesha
14-12-05, 21:27
Fillon me K....... :lol: :lol: :lol:

vjeshta
15-12-05, 08:41
Fillon me K....... :lol: :lol: :lol:$

Kepa :lol:

Murgesha
15-12-05, 20:48
$

Kepa :lol:

K _ _ _ _ _ _ ?

Dimri
16-12-05, 13:00
$

Kepa :lol:

K _ _ _ _ _ _ ?

Kungulli :roll:

laliloli
16-12-05, 14:15
Kandili????? :lol:

Murgesha
16-12-05, 14:22
Njė vajzė portokalli
Rri nė errėsirė
Gėrshetin jeshil
Ja mbajmė sehir...
**************************

Po e shof se duhet ende ndihmė, dhe si mos ta gjeni edhe kėsaj here atėherė e them vetė.
Ėshtė perime.

K A _ _ _ A

laliloli
16-12-05, 14:25
Karrota

Murgesha
20-12-05, 19:16
E saktė Lali, ja edhe njė tjetėr.

Janė tre vėllezėr:
njeri shkon e s`vjen,
njeri bie e sēņhet,
njeri ha e s`ngopet?

Diana007
21-12-05, 12:33
Tymi
Drut
Shporeti

:roll:

Murgesha
21-12-05, 13:38
Tymi
Drut
Shporeti

:roll:


Sakt pėr tymin.

Tjerat jo. :wink:

Diana007
21-12-05, 13:50
Ani a ish ngat moj :roll: :?

Murgesha
21-12-05, 14:14
Ani a ish ngat moj :roll: :?

Po, po afėr je.
Lidhi disa gjėra tjera qė kanė tė bėjnė me tymin dhe e gjen pėrgjigjen. :lol:

Murgesha
06-01-06, 18:42
E saktė Lali, ja edhe njė tjetėr.

Janė tre vėllezėr:
njeri shkon e s`vjen,
njeri bie e sēņhet,
njeri ha e s`ngopet?
Po e japė pėrgjigjen e kėsaj gjė e gjėze, pėr tė dhėnė njė tjetėr.

Njėri shkon e vjen (Tymi)
Njėri bie e ēēhet (Hiri)
Njėri ha e s`ngopet (Zjarri)

Dhe tash gjė e gjėza e re.

Lesh pėrjashta e lesh pėrmbrenda
I ngrit kėmbėt i fut mbrenda.

uliksi31
06-01-06, 18:45
E saktė Lali, ja edhe njė tjetėr.

Janė tre vėllezėr:
njeri shkon e s`vjen,
njeri bie e sēņhet,
njeri ha e s`ngopet?
Po e japė pėrgjigjen e kėsaj gjė e gjėze, pėr tė dhėnė njė tjetėr.

Njėri shkon e vjen (Tymi)
Njėri bie e ēēhet (Hiri)
Njėri ha e s`ngopet (Zjarri)

Dhe tash gjė e gjėza e re.

Lesh pėrjashta e lesh pėrmbrenda
I ngrit kėmbėt i fut mbrenda.

Ato ci punojn plakat- gjypneret (carapi) ai eshte lesh entana ane. :lol:

Murgesha
06-01-06, 18:47
Ato ci punojn plakat- gjypneret (carapi) ai eshte lesh entana ane. :lol:

Po janė Ēorapet e Leshta.

Ps. mirė qė stė shkoi mendja diēka keq. :lol: :lol:

uliksi31
06-01-06, 18:49
Ato ci punojn plakat- gjypneret (carapi) ai eshte lesh entana ane. :lol:

Po janė Ēorapet e Leshta.

Ps. mirė qė stė shkoi mendja diēka keq. :lol: :lol:

Po per qata i gjeta carapt. :lol: :lol: Shuj se Lalin e paskemi ketu. :lol:

tellallii
10-02-06, 05:47
Tre persona kalojne uren, i pari "E shef, E shkel dhe e Kalon Uren"
i dyti "E Shef se Shkel PO e kalon uren"
i treti "Se Shef,Se SHkel ,Po e kalon "

kush jane keta te tre?

Murgesha
10-02-06, 15:45
Tre persona kalojne uren, i pari "E shef, E shkel dhe e Kalon Uren"
i dyti "E Shef se Shkel PO e kalon uren"
i treti "Se Shef,Se SHkel ,Po e kalon "

kush jane keta te tre?

I pari: Njė grua

I dyti: Femiu qė ajo mban nė krah.

I treti: Femiu qė ajo ka nė bark.

Zabeli i bacės Brahim
11-02-06, 00:51
gjė gjėza :

" DRILLET E DRILLET, N'BASKI VIRET "

GURI SYLAJ
12-02-06, 18:59
Tane diten fish,fish
tere naten mbi mish?

Murgesha
12-02-06, 19:09
Tane diten fish,fish
tere naten mbi mish?A po tė zė gjumi o Guri qė tė vajti mendja te Jorgani??

I rėndė si shpata i ėmbėl si mjalta.

Marigona-KS
15-02-06, 15:55
Bostani

Zabeli i bacės Brahim
15-02-06, 22:43
gjė gjėza :

" DRIDHT E E DRIDHET, N'BASKI VIRET "

turp per grate e forumit... :lol: :lol: :lol: ,
ah keto gra te moderurara... rrahmet i pate shpyrti lokes sime qe e site miellin me SITĖ , duke dridhte siten me miell e mandej e varte ne baski!

Paj, keto grat e sotit GJUMIN e kane merak, ate " tė rėndė si shpata i ėmbėl si mjalta" . :lol: :lol: :lol:

vjeshta
16-02-06, 00:25
I rėndė si shpata i ėmbėl si mjalta.

Fjala :roll:

intelektualja
16-02-06, 22:36
I rėndė si shpata i ėmbėl si mjalta.

Fjala :roll:

edhe ti moj vjeshte si duket ke ra ne GJUMIN dimeror.
u pergjigj Brahimi pak me larte

Murgesha
16-02-06, 22:42
turp per grate e forumit... :lol: :lol: :lol: ,
ah keto gra te moderurara... rrahmet i pate shpyrti lokes sime qe e site miellin me SITĖ , duke dridhte siten me miell e mandej e varte ne baski!

Paj, keto grat e sotit GJUMIN e kane merak, ate " tė rėndė si shpata i ėmbėl si mjalta" .[/b] :lol: :lol: :lol:

Hiq keq nuk e ke Baca Brahim, tash kur po mundemi me fjet ronde e me shije mjalti ēka po na duhet sita se?? :lol:

Zabeli i bacės Brahim
16-02-06, 23:41
Hiq keq nuk e ke Baca Brahim, tash kur po mundemi me fjet ronde e me shije mjalti ēka po na duhet sita se?? :lol:

Mire e ke edhe ti,zoja Murgeshė, se As hahet,as pihet,a pa tė s'rrihet :D

Murgesha
16-02-06, 23:47
Mire e ke edhe ti,zoja Murgeshė, se As hahet,as pihet,a pa tė s'rrihet :D

O Baca Brahim po heret me ra nė gjumė bre. :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
16-02-06, 23:50
Mire e ke edhe ti,zoja Murgeshė, se As hahet,as pihet,a pa tė s'rrihet :D

O Baca Brahim po heret me ra nė gjumė bre. :lol: :lol: :lol:

Na keni leshu gjumin sonte bre juve ju rafte dergja e pulave :lol: :lol: :lol:

DEA
09-03-06, 15:16
-Cka bėhet kur skeleti veshet me lėkurė?

Murgesha
09-03-06, 15:32
E ēka ka me u ba tjetėr moj Dea, pėrveēse "Asht e Lėkurė" :biggrin:

DEA
09-03-06, 22:42
Bravo Murgesha, po a pshton gje pa e dit ti se

Murgesha
09-03-06, 22:45
Bravo Murgesha, po a pshton gje pa e dit ti se

Hajt pra po e bėjė njė gjė e gjėzė pėr veten.

Ēka ta merr mendja ēka nuk di unė?? :biggrin:

DEA
09-03-06, 22:47
Me zi pasul:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Murgesha
09-03-06, 22:49
Me zi pasul:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Afėr je se ėshtė njė gjė qė ka tė bajė me ushqim. :wink:

DEA
09-03-06, 22:51
Me gatu buke misri (kallamoqe)?

Murgesha
09-03-06, 23:21
Me gatu buke misri (kallamoqe)?

Jo zemėr, edhe fli tė misrit si tė duash tė gatuaj.

Ėshėt njė lloj gjelle bėhet me ve dhe me hudhra e tek ne i thojnė Elbasan.
Kėtė s`di ta pėrgadis. :biggrin: :biggrin:

DEA
09-03-06, 23:24
Jo zemėr, edhe fli tė misrit si tė duash tė gatuaj.

Ėshėt njė lloj gjelle bėhet me ve dhe me hudhra e tek ne i thojnė Elbasan.
Kėtė s`di ta pėrgadis. :biggrin: :biggrin:

Me shtin per bire te gjilpones tash pse di ta gjej qka eshte gjella Elbasan:rolleyes:

Murgesha
09-03-06, 23:26
Me shtin per bire te gjilpones tash pse di ta gjej qka eshte gjella Elbasan:rolleyes:

Pėr besė tė zotit as unė nuk e di se si bahet, por ėshtė tepėr e shijshme. :biggrin:

halla e madhe
10-03-06, 07:24
Pse moj nuk e pytetni hallen se ndoshta kame pergadit ndonjehere Elbasan Tave?:cool:

Prespa
10-03-06, 12:56
Tave Elbasani une e di qe behet me kos dhe me brinje qingji.

TONINO
11-04-06, 11:41
Ej ej ej, sa hpni koh me lojra palidhje ma mir naj loj Live baby ne realitet se sa ne forum.

_ Murgesha qy tash ti rri gati edhe fshi me nje her temat. se e kishe zanat, kurr mos tu hekt fshisa nga dora.

Murgesha
11-04-06, 15:53
Tonino pėrmbaju nė tema dhe shkrimet tua nuk do tė fshihen asnjėherė, pastaj lexo rregulloren qė ndalohen shkrimet me ngjyra dhe ato me germa tė mėdha. :biggrin:

Hajt njė gjė e gjėzė pėr ty pra me qė jam ksajde.


Fajin e banė,dajakun se hanė.

Murgesha
24-04-06, 16:41
Pėrgjigjja e gjė e gjėzės, ėshtė Gjuha.

Se me gjuhė flasim e e shpinda han dajakun. :wink:

DEA
17-08-06, 22:05
Cuni Cipit eshte nipi Capit!
Cfare e ka Cipi nipin e Capit???!!!...
:wink:

Murgesha
17-08-06, 22:23
Djalė.

Ps. Spo pranon me dalė postimi se Djali i shkurtė po i duket.

DEA
17-08-06, 22:25
Djalė.

Ps. Spo pranon me dalė postimi se Djali i shkurtė po i duket.


Hahahahhahahahah, po shihet se se kane zbulu Shqiptaret internetin hahahahahahahahahaha

ARI_03
05-12-06, 20:57
Eshte nje here ne nje muaj, dy here ne nje moment, kurre ne nje vit. C’eshte?

selvija
06-12-06, 12:29
Eshte nje here ne nje muaj, dy here ne nje moment, kurre ne nje vit. C’eshte?Sssss kurr se si spo dii, a ban pak nje ndihme te vogel...

ARI_03
06-12-06, 14:25
Sssss kurr se si spo dii, a ban pak nje ndihme te vogel...
Hmmm gjendet ne Alfabet..... :biggrin: ,,ka te bej me shkrime,,, Me Thuaj,,,,, Me Ty,,, etj...Besoj se pergjigja eshte zbuluar 99 %....

selvija
28-01-07, 13:08
Jan 3 motra e 1 vella asje dit me shum nuk ka....???? qka eshte.....

Elektroliti
28-01-07, 22:47
Stinėt e vitit.

selvija
28-01-07, 23:02
Ke qellu me matparen hahah

Elektroliti
29-01-07, 02:16
Faleminderit, Selvije. Vazhdo na jep ndonjė tjetėr nėse ke se unė nuk kam. :smile:

selvija
29-01-07, 10:20
Faleminderit, Selvije. Vazhdo na jep ndonjė tjetėr nėse ke se unė nuk kam. :smile:Po kam edhe nje Elektolitet...
Pse ka lopa brira....?????

Murgesha
09-02-07, 23:12
Selvi nuk e di pse ka lopa brirė, por mbasi mu kujtua njė tjetėr po e postoj. :biggrin:

Erdhi
u zhvesh
u vesh
i hipi
e tundi
e shkundi
i zbriti
u zhvesh
u vesh
mori parete
dhe iku
GJEJENI KUSH ESHTE

selvija
10-02-07, 12:07
Selvi nuk e di pse ka lopa brirė, por mbasi mu kujtua njė tjetėr po e postoj. :biggrin:

Erdhi
u zhvesh
u vesh
i hipi
e tundi
e shkundi
i zbriti
u zhvesh
u vesh
mori parete
dhe iku
GJEJENI KUSH ESHTE Mos stina e Dimrit diqka Murgesha...

e per lop pse ka brina vazhdon...nese din kush pse i ka...:tongue:

Tomori
10-02-07, 14:04
Okolla zi mbrenda televizi

( Gjeni qka eshte kjo gjo)

selvija
10-02-07, 14:12
Okolla zi mbrenda televizi

( Gjeni qka eshte kjo gjo)Po tv de ...mundet me qen..para disa kohesh ashtu ka qen ..i zi edhe tv...per ndryshe se di...

Murgesha
10-02-07, 14:34
Mos stina e Dimrit diqka Murgesha...

e per lop pse ka brina vazhdon...nese din kush pse i ka...:tongue:

Jo, jo ma i zi se dimri ėshtė, veq mos tė ju shkoj mendja pėr diēka keq se nuk ėshtė ashtu siē duket ahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Erdhi
u zhvesh
u vesh
i hipi
e tundi
e shkundi
i zbriti
u zhvesh
u vesh
mori parete
dhe iku
GJEJENI KUSH ESHTE

Drinni
10-02-07, 14:39
Keku. (Elektricisti).

Murgesha
10-02-07, 14:42
Keku. (Elektricisti).

jo nuk ėshtė Elektricisti, :biggrin:

uck_aksh
13-02-07, 00:18
mos esht postjeri rastesisht

uck_aksh
13-02-07, 00:19
o pak me te leta

E lidhen ik
e zgjidh nuk iken
kush esht

Murgesha
20-02-07, 12:33
o pak me te leta

E lidhen ik
e zgjidh nuk iken
kush esht

Kjo ėshtė kėpuca!

A ende se gjetėt pėrgjigjen e gjė e gjėzės time??

Hajt se po e letoj pak, bėhet fjalė pėr njė punėtor qė ngjitet diku pėr ta kryer punėn e vet.
Mė shumė nuk guxoj me ju tregu...:biggrin: :biggrin:

selvija
20-02-07, 13:31
Hyn e teret e del e laget..??? qka...

Tomori
20-02-07, 14:08
Jo, jo ma i zi se dimri ėshtė, veq mos tė ju shkoj mendja pėr diēka keq se nuk ėshtė ashtu siē duket ahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Erdhi
u zhvesh
u vesh
i hipi
e tundi
e shkundi
i zbriti
u zhvesh
u vesh
mori parete
dhe iku
GJEJENI KUSH ESHTE

Striptizerka..?!

Murgesha
20-02-07, 15:03
Striptizerka..?!

ahahahahahahaa, e arėsyeshme vėllaēko po jo edhe e saktė. :wink:

Agolli
20-02-07, 15:50
Okolla zi mbrenda televizi

( Gjeni qka eshte kjo gjo)

A mos e ki fjalen per TURBIJAT..........:biggrin:

Prishtinasja_
20-02-07, 15:57
Hyn e teret e del e laget..??? qka...

Kofja ne uje :smile:

Agolli
20-02-07, 16:00
Jo, jo ma i zi se dimri ėshtė, veq mos tė ju shkoj mendja pėr diēka keq se nuk ėshtė ashtu siē duket ahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Erdhi
u zhvesh
u vesh
i hipi
e tundi
e shkundi
i zbriti
u zhvesh
u vesh
mori parete
dhe iku
GJEJENI KUSH ESHTE

Lojetari......................:biggrin: :tongue:

Murgesha
20-02-07, 16:24
Lojetari......................:biggrin: :tongue:

Joooooo.
Hajt provone edhe pak tregoj pastaj se kush ėshtė.

Ta kisha nxjerr aty ku lodhet truri paskam pas me ja u lodh se jo mahi. hahahahahahaa

Agolli
20-02-07, 16:32
Joooooo.
Hajt provone edhe pak tregoj pastaj se kush ėshtė.

Ta kisha nxjerr aty ku lodhet truri paskam pas me ja u lodh se jo mahi. hahahahahahaa

:tongue: :tongue: ..............ndihmona pakez....:biggrin:

selvija
20-02-07, 16:44
Kofja ne uje :smile:Ja qellove Pishtinasja..kovja eshte...:biggrin:

vjeshta
20-02-07, 23:13
Jo, jo ma i zi se dimri ėshtė, veq mos tė ju shkoj mendja pėr diēka keq se nuk ėshtė ashtu siē duket ahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Erdhi
u zhvesh
u vesh
i hipi
e tundi
e shkundi
i zbriti
u zhvesh
u vesh
mori parete
dhe iku
GJEJENI KUSH ESHTE

Mendoj oxhakfshiresi ....:confused:

Murgesha
21-02-07, 22:36
Mendoj oxhakfshiresi ....:confused:

Mos u konfuzo se e gjete. :wink:

vjeshta
21-02-07, 22:51
Mos u konfuzo se e gjete. :wink:

Pa hajgare hahahaaaaaaa :tongue:

selvija
25-02-07, 22:36
Kur eshte e zeze eshte e paster, kur eshte e bardhe e perlyre????

gazi-de
12-03-07, 21:31
Kur eshte e zeze eshte e paster, kur eshte e bardhe e perlyre????
mos eshte maca oj selvija...hahahahaha

qera
06-01-08, 16:41
Mos stina e Dimrit diqka Murgesha...

e per lop pse ka brina vazhdon...nese din kush pse i ka...:tongue:
per arsye se ne nuk kemi hahahahah por nuk e di se kush eshte me lop ato apo njeriu se ato din te ruajn veten dhe te afermin e saj(viqin psh.) kurse ne gjejme femij neper kontiniera te mbeturinave flm se shume e mire ishte

LaCoStA
12-01-08, 02:56
Kur eshte e zeze eshte e paster, kur eshte e bardhe e perlyre????
Derrasa e zeze (ne shkolle)

Kur e lidh iken , kur e zgidh rrin me nje vend ???

rilinda
12-01-08, 13:29
Derrasa e zeze (ne shkolle)

Kur e lidh iken , kur e zgidh rrin me nje vend ???

Kėpucėt.

I rrumbullakėt

Shumė i nxehtė

Pa tė bota

Nuk ka jetė.
Kush ėshtė?

Cia-Ferizaj
12-01-08, 14:20
Kėpucėt.


I rrumbullakėt

Shumė i nxehtė

Pa tė bota

Nuk ka jetė.
Kush ėshtė?sdiiiiiiiiiiiiiiiiii

ninnela
12-01-08, 15:33
Kėpucėt.


I rrumbullakėt

Shumė i nxehtė

Pa tė bota

Nuk ka jetė.
Kush ėshtė?
a eshte DIELLI oj rilindushe ?

rilinda
12-01-08, 15:50
a eshte DIELLI oj rilindushe ?

T'lumtė oj ninnelushe :wink:

ninnela
12-01-08, 15:53
T'lumtė oj ninnelushe :wink:


FLM OJ RRUSHE QYSH JA KOM QILLU SI ME GISHT A ........ AHAHHAHAA

rilinda
12-01-08, 23:36
Herė ngadalė
Herė me turr
Hyjnė nė det
E s`dalin kurrė?

Murgesha
13-01-08, 02:24
Herė ngadalė
Herė me turr
Hyjnė nė det
E s`dalin kurrė?


Vetėm lumenjtė munden me qen e askush tjetėr...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pupi
13-01-08, 09:07
Herė ngadalė
Herė me turr
Hyjnė nė det
E s'muj dalin kurrė?

Ata-o qė nguten pėr martes:wink:

rilinda
13-01-08, 14:26
Vetėm lumenjtė munden me qen e askush tjetėr...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

E saktė. :biggrin:


Ėshtė njė arkė
Pa dry pa derė
Ajo ruan
Gjėra me vlerė.
Kush ėshtė?

vjeshta
13-01-08, 16:33
E saktė. :biggrin:


Ėshtė njė arkė
Pa dry pa derė
Ajo ruan
Gjėra me vlerė.
Kush ėshtė?

Zėmra .

rilinda
13-01-08, 16:43
Zėmra .

Jo.
Tjetėr pėrgjigje a ka?

Preshevar
13-01-08, 16:48
E saktė. :biggrin:


Ėshtė njė arkė
Pa dry pa derė
Ajo ruan
Gjėra me vlerė.
Kush ėshtė?
.......Goja ? :biggrin:

rilinda
13-01-08, 16:51
.......Goja ? :biggrin:

Jooooooooooo.........

Arkza
13-01-08, 16:55
Syt !!!!!! ...................................

Preshevar
13-01-08, 16:58
Jooooooooooo.........

At here Estomaku hahahahahahaha (ruan gjera me vlerė :biggrin:)

rilinda
13-01-08, 17:05
Jo... joooo... larg jeniiii...

Arkza
13-01-08, 17:06
Nena !!!! hahahahahahhahahahahah Kush i Run Gjerat me mir se Nena !

rilinda
13-01-08, 17:10
Joooo Arkza joooo...
Phaaaa... kjo Gjėegjėzė koka kan pėr te lodhja e trunit :D

Murgesha
13-01-08, 23:22
E saktė. :biggrin:


Ėshtė njė arkė
Pa dry pa derė
Ajo ruan
Gjėra me vlerė.
Kush ėshtė?

Edhe kėtu pos LIBRI e asgjė tjetėr http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

rilinda
13-01-08, 23:33
Edhe kėtu pos LIBRI e asgjė tjetėr http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Sa kesh tu ardh e me tregu se thash u bo boz ma kjo Gjėegjėzė. :biggrin:

Murgesha
13-01-08, 23:45
Sa kesh tu ardh e me tregu se thash u bo boz ma kjo Gjėegjėzė. :biggrin:

Skam qenė ksajde se ska pas nevojė askush me i lodhė trutė hahahahahaahah

luckyman
17-01-08, 22:54
ēka eshte ky send?

shytet e mbytet
e del e rrezitet??

tung

ninnela
18-01-08, 13:53
ēka eshte ky send?

shytet e mbytet
e del e rrezitet??

tung


HIJA :confused: A ESHTE BRE A JO ? :tongue:

Prishtinasja_
18-01-08, 20:06
ēka eshte ky send?

shytet e mbytet
e del e rrezitet??

tung

Kova...(me uje) ! :biggrin::confused:

luckyman
18-01-08, 22:25
Kova...(me uje) ! :biggrin::confused:

Korrekt.
_________________________________

Murgesha
19-01-08, 16:13
E ka Mbreti.
E ka Mbretėresha...
Punėtori se ka hiq...
Por e ka AMvisja...

vjeshta
20-01-08, 01:14
E ka Mbreti.
E ka Mbretėresha...
Punėtori se ka hiq...
Por e ka AMvisja...

Rrogtari .

Murgesha
20-01-08, 02:03
Rrogtari .Jo Vjeshta, larg pėrgjigjes je....

Murgesha
21-01-08, 15:43
E ka Mbreti.
E ka Mbretėresha...
Punėtori se ka hiq...
Por e ka AMvisja...


A ju duhet Mė tepėr ndihMė??

Prishtinasja_
21-01-08, 15:48
A ju duhet Mė tepėr ndihMė??

Vallahi..moj Murgeshe...edhe dje jam mundua me zgjedhe...por se kam iden se cfare mund te jete! :rolleyes:

Si po shifet...me shkronjen "M" po ja fillojka.....:biggrin:

DEA
21-01-08, 15:48
M-ja po me duket!!!!!!!!!!!

Murgesha
21-01-08, 15:51
Po...
Ėshtė germa M, punėtori se ka hiq hahahahahaahah

rilinda
21-01-08, 16:10
Po...
Ėshtė germa M, punėtori se ka hiq hahahahahaahah

Edhe ti e paske :biggrin:

Prishtinasja_
21-01-08, 16:15
Po...
Ėshtė germa M, punėtori se ka hiq hahahahahaahah

Hahhaha ! Sa leht e paskem pas bre...! :rolleyes:

ninnela
22-01-08, 01:34
E ka Mbreti.
E ka Mbretėresha...
Punėtori se ka hiq...
Por e ka AMvisja...

MBUROJA :confused:...........

Dukagjinas_i
22-01-08, 10:46
MBUROJA :confused:...........
hahaaaaa ,,,ninnela a vazhdon ende, apo ishte Germa M. :tongue:

ninnela
23-01-08, 13:01
hahaaaaa ,,,ninnela a vazhdon ende, apo ishte Germa M. :tongue:


AHAHAHHAHAAHAHHAHAAAA thash nashtaaaaaaaa po thom :biggrin:

Estella
11-02-08, 12:48
Na ishte nje here nje mbret.Ai ishte i vjeter dhe nuk mund te kontrollonte tokat e tija dhe keshtu ai e ndan token e tij ne 10 pjese dhe ja jep 10 princave.Mbreti u thote atyre qe ēdo muaj te me sillni 1 gram argjent ne forme kubika.Njeri nga princat i sillte me pak 0.9 gram pasi ne mes ai e linte bosh. Bbreti e zbulon dhe i thote <shiko ketu jane 10 thaset qe me keni sjelle ju, njeri nga keta eshte i yti, te gjithe thaset jane te barabarte me kube,ketu ke nje peshore dhe ti do te me gjesh me nje peshim se cili thes peshon me pak>. PAS SHUME MUNDIMESH AI E GJEN .

SE SI E GJEN AI KJO JU TAKON JUVE QE TA GJENI

Estella
20-02-08, 00:11
Kjo gjegjez eshte shkruar nga Anjshtanji i cili pretendon se vetem 2% te njerzve mund ta zgjedhin.

* Ka 5 Shtepi secila me ngjyra t'ndryshme

* Ne Gjdo Shtepi gjndet nje Person me Kombesi Te Ndryshme

* Secili Prej Banorve ka nje pije te Caktuar.Ka Nje Lloj cigarje qe Perdor dhe Nje Lloj kafshe Shtepiake

Pytja Eshte : KUSH E KA PESHKUN http://www.*****************/portal/images/smilies/icon_question.gif

Te Dhenat:

1 Anglezi jeton ne shtepin e kuqe

2 Suedezi ka nje qen

3 Danezi pi qaj

4 Shtepija jeshile eshte ne te majte te shtepis se bardh

5 Banusi shtepis se bardh pin kafe

6 Personi qe pin Pall Mall ka nje zoge

7 Pronari shtepis se verdh pin Dunhill

8 Personi qe jeton ne shtepin qe ndodhet ne mes pin qumsht

9 Norvegjezi jeton ne shtepin e pare

10 Personi qe pin Blend jeton ngjitur me at qe ka mac

11 Personi qe ka nje kal jeton ngjitur me at qe pin Dunhill

12 Ai qe pi Bluemaster pi edhe Coca-cola

13 Gjermani pi Prince

14 Norvegjezi jeton ngjitur shtepis kaltert

15 Personi qe pin Blend ka nje kojshi qe pin uj


Te shohim sa prej Forumistav jan te 2% ..........

Elina
21-02-08, 00:01
Estella, mos na torturo t'lutem :biggrin:

Estella
21-02-08, 21:41
Estella, mos na torturo t'lutem :biggrin: $

:biggrin: ........................................

Dardan Kastrati
21-02-08, 21:43
Kjo gjegjez eshte shkruar nga Anjshtanji i cili pretendon se vetem 2% te njerzve mund ta zgjedhin.

* Ka 5 Shtepi secila me ngjyra t'ndryshme

* Ne Gjdo Shtepi gjndet nje Person me Kombesi Te Ndryshme

* Secili Prej Banorve ka nje pije te Caktuar.Ka Nje Lloj cigarje qe Perdor dhe Nje Lloj kafshe Shtepiake

Pytja Eshte : KUSH E KA PESHKUN http://www.*****************/portal/images/smilies/icon_question.gif

Te Dhenat:

1 Anglezi jeton ne shtepin e kuqe

2 Suedezi ka nje qen

3 Danezi pi qaj

4 Shtepija jeshile eshte ne te majte te shtepis se bardh

5 Banusi shtepis se bardh pin kafe

6 Personi qe pin Pall Mall ka nje zoge

7 Pronari shtepis se verdh pin Dunhill

8 Personi qe jeton ne shtepin qe ndodhet ne mes pin qumsht

9 Norvegjezi jeton ne shtepin e pare

10 Personi qe pin Blend jeton ngjitur me at qe ka mac

11 Personi qe ka nje kal jeton ngjitur me at qe pin Dunhill

12 Ai qe pi Bluemaster pi edhe Coca-cola

13 Gjermani pi Prince

14 Norvegjezi jeton ngjitur shtepis kaltert

15 Personi qe pin Blend ka nje kojshi qe pin uj


Te shohim sa prej Forumistav jan te 2% ..........
Peshku i takon gjermanit Estella ..

Estella
21-02-08, 22:20
Dardan po e sakt eshte a mundesh edhe me na spjegu si ke ardh deri te zgjedhja nese s'priton :) BRAVOOO

Dardan Kastrati
29-02-08, 13:29
Dardan po e sakt eshte a mundesh edhe me na spjegu si ke ardh deri te zgjedhja nese s'priton :) BRAVOOO

Estella ja kjo eshte zgjidhja se me vonese e kam pare qe ke kerkuar te ta spjegoj zgjidhjen , te pakten keshtu mendoj ,ndoshta mund te jete edhe ndryshe ...
http://img256.imageshack.us/img256/1411/dardaniob8.png

Estella
02-03-08, 16:13
hall tkoft dardannnnnnnnnnn ;)

Dardan Kastrati
02-03-08, 16:19
hall tkoft dardannnnnnnnnnn ;)
Stella e kam bere vizatimin e mire apo se pergjigjia gjithesesi eshte e sakte ... te flm ..
Po pate tjera enigma me sjell se jam kurreshtar rreth ketyre ...

Estella
08-03-08, 19:59
1.Me qka fillon banketi?
2.Ēka ka ne fund te botes?
3.Cilet lumenj nuk jan te lagesht nuk jan te lagesht?

hajde dardan se ti kishe qef kto lojna :)

rilinda
15-03-08, 14:16
1.Me qka fillon banketi?

Me B

2.Ēka ka ne fund te botes?

S


.................

Estella
17-03-08, 12:17
rilinda PO sakt :)))))

dreq ishe ti :P

Linka_pz
17-03-08, 17:04
Jane dy vellezer ,gjithe boten e shohin e njeri tjetrin jo ?

Dardan Kastrati
17-03-08, 17:08
Jane dy vellezer ,gjithe boten e shohin e njeri tjetrin jo ?
Syte .

Linka_pz
17-03-08, 17:17
Syte .


Ahahahhaah, po shpejt e gjete ,,te lumte !

Linka_pz
17-03-08, 17:35
Gjashtedhjete biba ,
Dymbedhjete pata,
Dy barinj shkojne mbrapa ??

rilinda
17-03-08, 19:24
Gjashtedhjete biba ,
Minutat
Dymbedhjete pata,
Orėt
Dy barinj shkojne mbrapa ??
Akrepat.

.................

Linka_pz
17-03-08, 19:48
Minutat

Orėt

Akrepat.

.................

Pooooooo, e ke gjete .

rilinda
17-03-08, 19:57
Pyt Linka prap ti n'ven temin se s'o ka m'bjen n'men asni gjėegjėzė.

Estella
17-03-08, 20:17
Ka nje fjal qe shqiptohet ne gjith boten njejet cila eshte ajo ?

natyra
18-03-08, 01:46
Ka nje fjal qe shqiptohet ne gjith boten njejet cila eshte ajo ?


.....mendoi se eshte ok?

Natyra

Murgesha
17-06-08, 13:10
Egjiptianėt i bėnin me copa druri tė sheshta,
japonezėt me letra tė palosura,
gjermanėt me porcelan,
kurse eskimezėt me lėkurė foke.
Tė rriturrit i koleksionojnė, fėmijėt vdesin pėr to.

Ēfarė janė ato??

Preshevar
17-06-08, 13:14
Egjiptianėt i bėnin me copa druri tė sheshta,
japonezėt me letra tė palosura,
gjermanėt me porcelan,
kurse eskimezėt me lėkurė foke.
Tė rriturrit i koleksionojnė, fėmijėt vdesin pėr to.

Ēfarė janė ato??
Nėse sot i bojn me PVC (lloj Plastike) :D,.. at here (ndoshta) jan Lojra/statuja/personazhe ? :rolleyes:

Murgesha
17-06-08, 14:20
Nėse sot i bojn me PVC (lloj Plastike) :D,.. at here (ndoshta) jan Lojra/statuja/personazhe ? :rolleyes:

Po jan lojra, ama cilat lojra, ju mbetet ti zbuloni....

Prishtinasja_
27-06-08, 09:59
Po jan lojra, ama cilat lojra, ju mbetet ti zbuloni....

Murgesha,

mos eshte "Shahu" ? :biggrin:

Figurat e lojes Shah ! :rolleyes:

Preshevar
27-06-08, 10:01
Murgesha,

mos eshte "Shahu" ? :biggrin:

Figurat e lojes Shah ! :rolleyes:

Loja e Shah-ut ?

Shah - Mbret nė gjuhėn persiane, qė ska lidhje me egjiptin i thua Murgeshės :mad::biggrin:

Prishtinasja_
27-06-08, 10:05
Loja e Shah-ut ?

Shah - Mbret nė gjuhėn persiane, qė ska lidhje me egjiptin i thua Murgeshės :mad::biggrin:

Po thash mos edhe ata kan luajtur qy.....cka nuk bon vaki :tongue:

Edhe japonezet e kan "shogin" (Shahun) ! :biggrin:

Murgesha
27-06-08, 11:52
Jo nuk ėshtė shahu.

Janė lodra me tė cilat luajnė e qajnė hallet fėmijėt, mė tepėr vajzat e vogla, por edhe djemt kan interesim pėr to, http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Mė tepėr nuk mundem me ju ndihmu se vetėm sa nuk ja u thash emrin http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Diana007
27-06-08, 11:57
Jo nuk ėshtė shahu.

Janė lodra me tė cilat luajnė e qajnė hallet fėmijėt, mė tepėr vajzat e vogla, por edhe djemt kan interesim pėr to, http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Mė tepėr nuk mundem me ju ndihmu se vetėm sa nuk ja u thash emrin http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


BArbi kukulla :rolleyes:

Murgesha
27-06-08, 12:34
BArbi kukulla :rolleyes:


Ha,hahahahahaha Diana.

Kukullat ėshtė pėrgjigjja e saktė.

Nė kohėn kur egjiptianėt i bėnin ato nuk ka pas farė ideje pėr Barbin.
Barbi erdhi mė vonė.
Megjithatė sigurisht qė shumė nga ne ka pas kukullėn e vet e me tė cilėn ka lozė e fjetė. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Prishtinasja_
27-06-08, 12:58
Ha,hahahahahaha Diana.

Kukullat ėshtė pėrgjigjja e saktė.

Nė kohėn kur egjiptianėt i bėnin ato nuk ka pas farė ideje pėr Barbin.
Barbi erdhi mė vonė.
Megjithatė sigurisht qė shumė nga ne ka pas kukullėn e vet e me tė cilėn ka lozė e fjetė. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Ah...kukullat ! :biggrin:

Moj Murgeshe te kishe shkrua bile ne fillim..."vajzat vdesin per to" !
Ndoshta i kishim ra ne fije me heret....! :biggrin:

Ani une thash "shahu" hahahhahah! :tongue:

Murgesha
27-06-08, 13:00
Ah...kukullat ! :biggrin:

Moj Murgeshe te kishe shkrua bile ne fillim..."vajzat vdesin per to" !
Ndoshta i kishim ra ne fije me heret....! :biggrin:

Ani une thash "shahu" hahahhahah! :tongue:

Tė kisha thėn vajzat vdesin pėr to hahahahahahaha e kishit gjetė menjėherė oj Prishtinase.

Vėrtet "shahu" po fėmijėt nuk luajnė shah hahahahahahahaha

Prishtinasja_
27-06-08, 13:04
Tė kisha thėn vajzat vdesin pėr to hahahahahahaha e kishit gjetė menjėherė oj Prishtinase.

Vėrtet "shahu" po fėmijėt nuk luajnė shah hahahahahahahaha
Po , po te kuptoj ! :biggrin:

Sjellna ndonje tjeter ....!

Murgesha
27-06-08, 13:14
Ēdo ditė malet i shetit,
Kurr opingat nuk i grisė??

rilinda
27-06-08, 13:22
Ēdo ditė malet i shetit,
Kurr opingat nuk i grisė??

Lepuri.

Prishtinasja_
27-06-08, 13:23
Lepuri.

:eek::eek: Rilinda...sa e shpejt je ! :biggrin:

rilinda
27-06-08, 13:27
:eek::eek: Rilinda...sa e shpejt je ! :biggrin:
Raketė hahahhahaha...

Dy motra kanė njė kėrthizė!
Kush janė?

Prishtinasja_
27-06-08, 13:31
Raketė hahahhahaha...

Dy motra kanė njė kėrthizė!
Kush janė?

Gershetat ! :tongue:

Murgesha
27-06-08, 13:38
Raketė hahahhahaha...

Dy motra kanė njė kėrthizė!
Kush janė?

Mbasi e gjete timen menjėherė spo ta fali as unė ty.

Gėrshėrėt.

rilinda
27-06-08, 13:39
Gershetat ! :tongue:

Ah ku je vetėtimė breee... :biggrin:

Prishtinasja_
27-06-08, 13:40
Ike duke qeshur e vjen duke qare !?? :biggrin:

rilinda
27-06-08, 13:41
Mbasi e gjete timen menjėherė spo ta fali as unė ty.

Gėrshėrėt.

Hahahhahaha... veē ka qėllu Prishtinasja ma e shpejt se ti :biggrin:

Skyfter
27-06-08, 13:41
Ike duke qeshur e vjen duke qare !?? :biggrin:

Burri kur del nga shtepia, po mendoj kur te ik nga gruja per disa ore noshta?:biggrin:

Murgesha
27-06-08, 13:42
Ike duke qeshur e vjen duke qare !?? :biggrin:


Po e modernizoj pak se shumė e vjetėr hahahaahahahahaha.

Njė vajzė qė del e qeshur nė takim, e kur kthehet nuk i ka shku krejt si duhet hahahahahahahahahahahaah

Murgesha
27-06-08, 13:42
Hahahhahaha... veē ka qėllu Prishtinasja ma e shpejt se ti :biggrin:

Stop Rilindė!

Gėrshetat apo Gėrshėrėt kan njė kėrthizė???

Prishtinasja_
27-06-08, 13:44
Burri kur del nga shtepia, po mendoj kur te ik nga gruja per disa ore noshta?:biggrin:

Ncuk !

rilinda
27-06-08, 13:44
Ike duke qeshur e vjen duke qare !?? :biggrin:

Kofja e musht me ujė:biggrin:

Prishtinasja_
27-06-08, 13:45
Stop Rilindė!

Gėrshetat apo Gėrshėrėt kan njė kėrthizė???

E kam shkrua gabim Murgesha !:rolleyes:

Prishtinasja_
27-06-08, 13:46
Kofja e musht me ujė:biggrin:

Po ! E sakte !

Murgesha
27-06-08, 13:46
E kam shkrua gabim Murgesha !:rolleyes:


Ha,ahahahahahahahah moj le qė e shkrove ti gabim po gabim e paska lexu edhe Rilinda hahahahahaahahahahahaha

rilinda
27-06-08, 13:47
Stop Rilindė!

Gėrshetat apo Gėrshėrėt kan njė kėrthizė???

O m'fal Murgeshė se veē e kom pa qė e ka shkru ajo Gėrsh... e nuk e kom lexu deri n'fund... Ti e ke pėrgjigjen e saktė e jo Prishtinasja.

Prishtinasja_
27-06-08, 13:49
Ha,ahahahahahahahah moj le qė e shkrove ti gabim po gabim e paska lexu edhe Rilinda hahahahahaahahahahahaha

:tongue:

Murgesha
27-06-08, 13:50
O m'fal Murgeshė se veē e kom pa qė e ka shkru ajo Gėrsh... e nuk e kom lexu deri n'fund... Ti e ke pėrgjigjen e saktė e jo Prishtinasja.


ska gjė moj hahahahahahahahahahahah.

Sa mė shumė qė hjek aq mė shumė rritet??

rilinda
27-06-08, 14:03
ska gjė moj hahahahahahahahahahahah.

Sa mė shumė qė hjek aq mė shumė rritet??
Nervozaaa... :confused:

Murgesha
27-06-08, 14:07
Nervozaaa... :confused:

Pėrgjigjja interesante hahaahahahah po nuk ėshtė e saktė...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
29-06-08, 16:17
ska gjė moj hahahahahahahahahahahah.

Sa mė shumė qė hjek aq mė shumė rritet??


Ncncncncncnc kush sja paska msy me u pėrgjegj thuese kurr nuk kan qelė .....????

ShEjToNkA
29-06-08, 16:20
Ncncncncncnc kush sja paska msy me u pėrgjegj thuese kurr nuk kan qelė .....????
... lulet

Alkimisti_ch
29-06-08, 18:48
Ncncncncncnc kush sja paska msy me u pėrgjegj thuese kurr nuk kan qelė .....????

Po bre Murgesha mire shume veq nuk mujsha me dit ēka me "hjek" se me pas shkru ti "qelė" ateher ish kan ma lehte...


ē'eshte nje gje, me vete e ke perher te vjen pas, se sheh as se prek, por qe pa te dot sben?

Murgesha
29-06-08, 23:02
Po bre Murgesha mire shume veq nuk mujsha me dit ēka me "hjek" se me pas shkru ti "qelė" ateher ish kan ma lehte...


ē'eshte nje gje, me vete e ke perher te vjen pas, se sheh as se prek, por qe pa te dot sben?


Valla Alkimisti po mė vie keq por nuk je pėrgjegj saktė.

Sa mė shumė qė hjekė aq mė shumė rritet.

Kjo ndodhė kur qel .....??

Shejtonka nuk janė.... as lulet.

ShEjToNkA
30-06-08, 00:43
Valla Alkimisti po mė vie keq por nuk je pėrgjegj saktė.

Sa mė shumė qė hjekė aq mė shumė rritet.

Kjo ndodhė kur qel .....??

Shejtonka nuk janė.... as lulet.


Sa pėr humor e kam thėnė, se nė dace me ditė ėshtė GROP, sa mė shumė hek dhe aq mė shumė qelet e rritet. Vec insanat kėta se dinė :tongue:

Murgesha
30-06-08, 00:50
Sa pėr humor e kam thėnė, se nė dace me ditė ėshtė GROP, sa mė shumė hek dhe aq mė shumė qelet e rritet. Vec insanat kėta se dinė :tongue:


Po e kan ditė moj ama ju ka ardhė marre me thonė se kishim kujtu qė kan qel Gropa shumė hahahahahahaha...

Pėrgjigjja e saktė.

ShEjToNkA
30-06-08, 00:53
Po e kan ditė moj ama ju ka ardhė marre me thonė se kishim kujtu qė kan qel Gropa shumė hahahahahahaha...

Pėrgjigjja e saktė.


Normal qė ėshtė e sakt, por marre s'ėshtė me pėrmend fjalen Gorpė ne krahasim cka kam mendu unė pak para se me postu lulen :tongue: :tongue:

Murgesha
30-06-08, 01:00
Normal qė ėshtė e sakt, por marre s'ėshtė me pėrmend fjalen Gorpė ne krahasim cka kam mendu unė pak para se me postu lulen :tongue: :tongue:


Ishalla ske mendu pėr leshin e Deles hahahaahahahahahahahahahaha

ShEjToNkA
30-06-08, 01:03
Ishalla ske mendu pėr leshin e Deles hahahaahahahahahahahahahaha


Jo, jo tė qingjit :tongue: :tongue: :tongue:

Murgesha
30-06-08, 01:05
Jo, jo tė qingjit :tongue: :tongue: :tongue:


Qyre kėtė sheherliken qysh bahet kishe nuk po e din se qingjat as si qethin e as nuk i rrujnė hahahahahaahahahahahahahah.

DEA
30-06-08, 07:42
Po bre Murgesha mire shume veq nuk mujsha me dit ēka me "hjek" se me pas shkru ti "qelė" ateher ish kan ma lehte...


ē'eshte nje gje, me vete e ke perher te vjen pas, se sheh as se prek, por qe pa te dot sben?

Hija .

rilinda
30-06-08, 11:53
Shumė po m'intereson pse Murgesha, Shejtonka edhe Dea i kan fotot n'avatar t'njejtaaa?! :confused:

Murgesha
30-06-08, 11:57
Shumė po m'intereson pse Murgesha, Shejtonka edhe Dea i kan fotot n'avatar t'njejtaaa?! :confused:


Kush e gjen kėtė gjė e gjėzė ka njė shpėrblim prej meje http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Alkimisti_ch
30-06-08, 12:00
Hija .

Dea sikur te mos ishte ajo ne fund "pa te s'ben" ateher isha pajtu me ty se edhe ashtu po ban vape e madhe e isha hi nen hijeee...:smile:
Pra gati ke qen por akoma jo...?

Prishtinasja_
30-06-08, 12:04
Dea sikur te mos ishte ajo ne fund "pa te s'ben" ateher isha pajtu me ty se edhe ashtu po ban vape e madhe e isha hi nen hijeee...:smile:
Pra gati ke qen por akoma jo...?

More a eshte EMRI ? :biggrin:

rilinda
30-06-08, 12:04
Kush e gjen kėtė gjė e gjėzė ka njė shpėrblim prej meje http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Mos jeni binake... asiii trinake ?! :tongue:

Alkimisti_ch
30-06-08, 12:05
More a eshte EMRI ? :biggrin:

Te lumte Prishtinase ja qellove, pra eshte EMRI....!

Prishtinasja_
30-06-08, 12:18
Te lumte Prishtinase ja qellove, pra eshte EMRI....!

:wink:
Cfare eshte "nje luge t'lyn tere boten e perlyn...." ?? :biggrin:

Alkimisti_ch
30-06-08, 12:20
:wink:
Cfare eshte "nje luge t'lyn tere boten e perlyn...." ?? :biggrin:

Mos eshte dielli, bre se jo veq qe na ka perly po edhe na ka ferguar fare...:biggrin:

Prishtinasja_
30-06-08, 12:22
Mos eshte dielli, bre se jo veq qe na ka perly po edhe na ka ferguar fare...:biggrin:

Hahahah.....PO e sakte eshte ! DIELLI ! :biggrin:

Alkimisti_ch
30-06-08, 12:27
ēeshtenje gje, hyn ne uje por nuk laget kurre?

Prishtinasja_
30-06-08, 12:30
ēeshtenje gje, hyn ne uje por nuk laget kurre?

Hija !

Alkimisti_ch
30-06-08, 12:31
Hija !
Ahahah prishtinase e ke gjet masi kem tu fol per Diellin :biggrin: ....hallal je shume e shkathte..!

Prishtinasja_
30-06-08, 12:34
Ahahah prishtinase e ke gjet masi kem tu fol per Diellin :biggrin: ....hallal je shume e shkathte..!

Hehehee :biggrin::biggrin:

Cfare eshte " nje kuti me inxhi" ?

sunrise
30-06-08, 12:55
goja me dhembe :pnje shtepi me kater rrota me dritare e dy porta... neper rruge shkon e vjen eshte kush eshte kush e gjene? :D

Dukagjinas_i
30-06-08, 13:14
Bmw.....:biggrin:

Prishtinasja_
30-06-08, 13:15
goja me dhembe :pnje shtepi me kater rrota me dritare e dy porta... neper rruge shkon e vjen eshte kush eshte kush e gjene? :D

Eshte e sakte sunrise , eshte "GOJA me DHEMBE" ! :smile:

sunrise
30-06-08, 14:52
Bmw.....:biggrin:

hahhaahah.... a paska pas BMW edhe atehere kur jon maru kto gjeagjeza aaa hahahahahah....

po mund te pranohet e sakte.. automjeti eshteorolinga torolinga na erdh miku pa opinga ....?

rilinda
30-06-08, 17:40
hahhaahah.... a paska pas BMW edhe atehere kur jon maru kto gjeagjeza aaa hahahahahah....

po mund te pranohet e sakte.. automjeti eshteorolinga torolinga na erdh miku pa opinga ....?
Bebaaaa.