PDA

View Full Version : PAK PER HONESTY^UK.


Honesty^uk.
18-01-04, 01:50
Une jam honesty^uk.
Banoj tash 5 vite ne Londer
Kam mbaruar studimet e larta per Matematik-Fizik,
ketu ne londer vazhdoj te studioj Travell & Tourisem 1.
Jam 29 Vjeqar 1.86 i gjat dhe peshoj 89 kg

K-man
18-01-04, 02:47
emrin qysh e ki edhe i kahit je

Honesty^uk.
20-01-04, 19:13
emrin qysh e ki edhe i kahit je
Quhem VENDIM
here tjeter te tregoj se i cilit vend jam
nese ban me terego se ti i kahit je dhe si quhesh
tung

hana
23-01-04, 14:04
tung honesty uk qysh e ki emrin bre??????

Honesty^uk.
24-01-04, 17:52
tung honesty uk qysh e ki emrin bre??????
Flm per pershendetjen bre HANA
dhe mbiemnin e kam DEMAJ
nese ban me trego diqka per veten tende
tung HONESTY^UK

Barbaroza
14-04-04, 09:48
Une jam honesty^uk.
Banoj tash 5 vite ne Londer
Kam mbaruar studimet e larta per Matematik-Fizik,
ketu ne londer vazhdoj te studioj Travell & Tourisem 1.
Jam 29 Vjeqar 1.86 i gjat dhe peshoj 89 kg

Mashalla,plot shtepia djale :D )))))))))))))))))))))))))))))))))

Murgesha
14-04-04, 11:45
Barbaroza moj, krejt po me duket se ke mbet me trauma pas asaj qe i ndodhi Rrushit :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
14-04-04, 12:58
Po cka te bej Murgesha,jeta vazhdon,sherimin duhet ta gjej diku patjeter :wink: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-04-04, 18:40
Nga njeher nuk po me zan as shtepia, por me ka shpetue Zoti se e kam nje baqe dhe po dal e rrezitna Dimerit ne te :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 18:41
Murgesh mos ja ven veshin, se fille i kalon
periudhe tranzicioni :lol: :lol:


Barbaroza moj, krejt po me duket se ke mbet me trauma pas asaj qe i ndodhi Rrushit :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
15-04-04, 14:50
Nga njeher nuk po me zan as shtepia, por me ka shpetue Zoti se e kam nje baqe dhe po dal e rrezitna Dimerit ne te :lol: :lol: :wink:

Ani,apo merr hiq ngjyre :lol: :lol:

Honesty^uk.
15-04-04, 17:38
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: shuj Barbaroz mos pyet, jo rreze por edhe lekura me ka ra :wink:
Ani,apo merr hiq ngjyre :lol: :lol:[/quote]

Barbaroza
16-04-04, 09:44
Auuuuu ,mos gabo djalo me shku ne Spanje ashtu se krejt ikin prej teje :?

Honesty^uk.
16-04-04, 18:57
:lol: :lol: :lol: une edhe kur te shkoj ne Spanj Barbaroz, rri brenda :lol: :lol:

lazdrani
26-05-04, 19:51
Te pershendes Vendim Demaj.Lazdrani :wink:

vushtrria
26-05-04, 20:05
honesty-uk suksese shoki e te gjitha te mirat ne jet nga vushtrria

Honesty^uk.
26-05-04, 20:19
Te pershendes Vendim Demaj.Lazdrani :wink:Faleminderit per pershendetjen LAZDRAN
je i nderuar dhe i respektuar nga ana ime.

Honesty^uk.
26-05-04, 20:21
Vushtria flm per urimet
edhe une te uroj vec te mira ne jete

Vera
26-05-04, 20:42
Honesty te pershendes dhe te uroj suksese te metejshme

Me respekt Vera

Honesty^uk.
26-05-04, 22:39
Flm Vera
vetem fati dhe te mbaresia qofshin me ju ne cdo hap te jetes suaj

Me respekt Honesty^uk

Gentiana
18-06-04, 21:26
Une jam honesty^uk.
Banoj tash 5 vite ne Londer
Kam mbaruar studimet e larta per Matematik-Fizik,
ketu ne londer vazhdoj te studioj Travell & Tourisem 1.
Jam 29 Vjeqar 1.86 i gjat dhe peshoj 89 kg

Mashalla,plot shtepia djale :D )))))))))))))))))))))))))))))))))


Kjo qe ne fillim paska treguar diq, po ne nuk e kemi kuptuar, nc nc nc :wink: (Love is in the Air)


Kurse Honesty^uk ty te uroj gjdo te mir, dhe suksese ne Jeten tende (ndoshta pak me vones)

Genta

Cool_Boy
18-06-04, 22:22
pershndetje Honesty^uk

Deshta tju pyes mbasi qe thot jeni studnet ne cilin universitet shkoni???


Cool_Boy

Honesty^uk.
20-06-04, 10:08
pershndetje Honesty^uk

Deshta tju pyes mbasi qe thot jeni studnet ne cilin universitet shkoni???


Cool_Boy


si urdhero mister Cool_Boy
ne UNIVERSITY of GOLDSMITH in LONDON

mr_beni
20-06-04, 11:06
Honesty pranoj pershendetjet e miaa me te sinqerta shoki, te deshiroj nje dit te mbar

mr_beni

Honesty^uk.
20-06-04, 13:07
Honesty pranoj pershendetjet e miaa me te sinqerta shoki, te deshiroj nje dit te mbar

mr_beni


mr_beni te falenderoj per pershendtjen
gjithashtu kalofsh sa me mire dhe me gezime gjithe jeten tende

Honesty^uk.
20-06-04, 13:12
Une jam honesty^uk.
Banoj tash 5 vite ne Londer
Kam mbaruar studimet e larta per Matematik-Fizik,
ketu ne londer vazhdoj te studioj Travell & Tourisem 1.
Jam 29 Vjeqar 1.86 i gjat dhe peshoj 89 kg

Mashalla,plot shtepia djale :D )))))))))))))))))))))))))))))))))


Kjo qe ne fillim paska treguar diq, po ne nuk e kemi kuptuar, nc nc nc :wink: (Love is in the Air)


Kurse Honesty^uk ty te uroj gjdo te mir, dhe suksese ne Jeten tende (ndoshta pak me vones)

Genta

Perseri mire qe ju e paskeni kuptuar tani GENTA
qika paska pas shprehur deshiren e saj dhe ne se paskemi kuptuar ,, nuk te kemi ty kot agjente te CIA_s


Ndersa per urimet te falenderoj perzemersisht
dhe gjithashtu jeten tuaj e mbizoteroft gezimi dhe lumturia

Cool_Boy
21-06-04, 10:58
pershndetje Honesty^uk

Deshta tju pyes mbasi qe thot jeni studnet ne cilin universitet shkoni???


Cool_Boy


si urdhero mister Cool_Boy
ne UNIVERSITY of GOLDSMITH in LONDON

Faliminderit Honesty^Uk,nuk jam njohuri per kete universitet pershkak qe nuk jeotj ne londer dhe nuk kam ndegju kurr per kete ama e shiqove pak ne net....Ju deshiroj suksese ne studimet e juaj dje jetoni tuaj i nderuar...

nje pyete te vogel ok ahhaha....

Po te kisha pas mundesi dhe te kishe desht cilin vash prej kethuti (forumit) do te zgjedhi per jete dhe pse????

Mos i ike kesaj pyetje keshtu po te them se pa ardh ne GOLDSMITH me te nxan nuk kam me len ahahha shaka shokit ok.....Besoj se do te pergjigjes..

Cool_Boy

Barbaroza
21-06-04, 13:16
Cool_boy,mos e ngushto djalin keshtu,a e di se ketu ka plot vajza te mira qe Honesty i simpatizon dhe nuk di cilen me para ta zgjedhe :wink:

Gentiana
21-06-04, 13:30
Cool_boy,mos e ngushto djalin keshtu,a e di se ketu ka plot vajza te mira qe Honesty i simpatizon dhe nuk di cilen me para ta zgjedhe :wink:


Dihet Dihet, ma merr mendja se do te thot ty, se te ka mbreteresh... :wink:

Cool_Boy
21-06-04, 14:29
Cool_boy,mos e ngushto djalin keshtu,a e di se ketu ka plot vajza te mira qe Honesty i simpatizon dhe nuk di cilen me para ta zgjedhe :wink:

Barbaroza asgje more nuk i thash vetem e pyeta se cilin vash e don ndoshta eshet nje zogez kety qe aje e don por nuk mundet me shpres veten qe keshtu une ja kam qel udhen pak........hajde Honest^Uk qka po pret shokti msit me ke mua ok hahah.........

Honesty^uk.
21-06-04, 18:57
pershndetje Honesty^uk

Deshta tju pyes mbasi qe thot jeni studnet ne cilin universitet shkoni???


Cool_Boy


si urdhero mister Cool_Boy
ne UNIVERSITY of GOLDSMITH in LONDON

Faliminderit Honesty^Uk,nuk jam njohuri per kete universitet pershkak qe nuk jeotj ne londer dhe nuk kam ndegju kurr per kete ama e shiqove pak ne net....Ju deshiroj suksese ne studimet e juaj dje jetoni tuaj i nderuar...

nje pyete te vogel ok ahhaha....

Po te kisha pas mundesi dhe te kishe desht cilin vash prej kethuti (forumit) do te zgjedhi per jete dhe pse????

Mos i ike kesaj pyetje keshtu po te them se pa ardh ne GOLDSMITH me te nxan nuk kam me len ahahha shaka shokit ok.....Besoj se do te pergjigjes..

Cool_BoyPershendetje COOL_BOY (kur do rritesh me u ba Cool_ men) :lol: :lol: :lol:
Po te tregoj vetem pak persa i perket GOLDSMITHIT
gjendet ne zonen e dyte ne West London, ne NEW CROS, besoj se mjafton kaq :wink:Ndersa per pyetjen imtime ( sepse ti ngadal ngadal po mi nxjerr te gjitha sekretet :lol: :lol: )
persa i perket vajzes qe une do e zgjidhja, une e kam zgjedhur Princeshen time BARBAROZA,j shoki por ti ndoshta nuk e paske marrur akoma vesh, :lol: :lol: :lol:Ndersa pergjigjja serioze edhete keshtu;;
ketu ne forumin tone te gjitha vajzat jane fantastike , (vleresimin e jap ne baze te shkrimeve)
ndersa kur te vije puna per te zgjedhur personin qe do te kalosh jeten me te, duhet studiuar dhe menduar mire.


Besoj se do ndahesh i kenaqur nga pergjigjja e percipte e imja Cool_djali;)

Kalofsh sa me mire

Honesty^uk.
21-06-04, 19:00
Cool_boy,mos e ngushto djalin keshtu,a e di se ketu ka plot vajza te mira qe Honesty i simpatizon dhe nuk di cilen me para ta zgjedhe :wink:


ncncncnnccn kujtoj qenka pijav Loqka jeme ose paska filluar ka ma dredh bishtin :lol: :lol: :lol: ,,,,,, se paska harruar se une e kam zgjedhur njeher:wink:

anna
21-06-04, 19:02
ah njeri nje pershendetje nga une ............. :lol:

Honesty^uk.
21-06-04, 19:42
ah njeri nje pershendetje nga une ............. :lol:


Te falenderoj perzemersisht o njeri :lol: :lol: :lol:

Vera
21-06-04, 20:12
o njeri pershebetje edhe nga une :lol: :lol:

Honesty^uk.
21-06-04, 20:16
o njeri pershebetje edhe nga une :lol: :lol:faleminderit o milet :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
21-06-04, 20:17
o njeri pershebetje edhe nga une :lol: :lol:faleminderit o milet :lol: :lol: :lol: :lol:

ahahah a edh eune Honesty po i perkas miletit a hahah flm qe me tregove se e paskna qit krejt mas meq hahah :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
21-06-04, 20:20
o njeri pershebetje edhe nga une :lol: :lol:faleminderit o milet :lol: :lol: :lol: :lol:

ahahah a edh eune Honesty po i perkas miletit a hahah flm qe me tregove se e paskna qit krejt mas meq hahah :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :nga njehere harron njeriu vera
shyqyr qe jemi ne dhe ja kujtojme njeri tjetrit se cka jemilol: :lol:

Vera
21-06-04, 20:22
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :nga njehere harron njeriu vera
shyqyr qe jemi ne dhe ja kujtojme njeri tjetrit se cka jemilol: :lol:[/quote]


ahahahha po valla mos na lshoft toka sory ksi brre mos an lasht zoti pa ksi njerzish si juve :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
21-06-04, 20:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :nga njehere harron njeriu vera
shyqyr qe jemi ne dhe ja kujtojme njeri tjetrit se cka jemilol: :lol:


ahahahha po valla mos na lshoft toka sory ksi brre mos an lasht zoti pa ksi njerzish si juve :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]hajt rri pa merak vera because l'm going to keep an eye on you :lol: :lol: :lol: :lol: and l'm not gonna let you doing things wrong
:lol: :lol:

Vera
23-06-04, 15:35
hajde tash Honesty perkthe krejt se cka ke shkruar se mos ke sha naj sen e kuku :lol: :lol: :lol: :lol: hej njemend nese ban me perkthy se nuk e kuptova shum mir keshtu a :?

Honesty^uk.
23-06-04, 20:38
hajde tash Honesty perkthe krejt se cka ke shkruar se mos ke sha naj sen e kuku :lol: :lol: :lol: :lol: hej njemend nese ban me perkthy se nuk e kuptova shum mir keshtu a :?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
o kopa tuj kesh

Barbaroza
23-06-04, 21:09
hajt rri pa merak vera because l'm going to keep an eye on you and l'm not gonna let you doing things wrong

Ja Vera po ta perkthej une.Ky djali qe eshte 2 metra i gjate,ka dashur te te thote keshtu pak a shume:Po perkujdesem qe ti mos te mendosh keq :wink:

E ti djali 2 metra i gjate,mos ma luaj bishtin fort :wink:

uliksi31
23-06-04, 22:40
......... E ti djal mos ma luaj bishtin fort ahahaha, that was beautiful :lol:

uliksi31
23-06-04, 22:52
......... E ti djal mos ma luaj bishtin fort ahahaha, that was beautiful :lol:

Honesty,sorry that i was laughing.I beleive that we'll still remain friends.But it was funny the way she said it :lol:

Honesty^uk.
24-06-04, 08:59
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :nga njehere harron njeriu vera
shyqyr qe jemi ne dhe ja kujtojme njeri tjetrit se cka jemilol: :lol:


ahahahha po valla mos na lshoft toka sory ksi brre mos an lasht zoti pa ksi njerzish si juve :lol: :lol: :lol: :lol:hajt rri pa merak vera because l'm going to keep an eye on you :lol: :lol: :lol: :lol: and l'm not gonna let you doing things wrong
:lol: :lol: [/quote]


Pasi po e shoh se po don me u ba ndonje katastrof po ta perkthej VERA :lol: :lol: :lol:


une do te veshtroj ty ( do te ndjek,, do te shikoj etj)) , dhe nuk do te le qe ti te veprosh gabim

Honesty^uk.
24-06-04, 09:01
hajt rri pa merak vera because l'm going to keep an eye on you and l'm not gonna let you doing things wrong

Ja Vera po ta perkthej une.Ky djali qe eshte 2 metra i gjate,ka dashur te te thote keshtu pak a shume:Po perkujdesem qe ti mos te mendosh keq :wink:

E ti djali 2 metra i gjate,mos ma luaj bishtin fort :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
24-06-04, 18:32
......... E ti djal mos ma luaj bishtin fort ahahaha, that was beautiful :lol:

Honesty,sorry that i was laughing.I beleive that we'll still remain friends.But it was funny the way she said it :lol:


Uliksi31,ketyre fjaleve qe ke qeshur ti paskam harruar t'ua ve perpara nje P.S. :( dhe nuk ishin nga perkthimi :wink:

Vera
24-06-04, 19:20
hajde tash Honesty perkthe krejt se cka ke shkruar se mos ke sha naj sen e kuku :lol: :lol: :lol: :lol: hej njemend nese ban me perkthy se nuk e kuptova shum mir keshtu a :?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
o kopa tuj kesh


ooo kopsh tu qesh qy, po hajde perkthe se ck ake thon hahahahahhahahah :wink:

uliksi31
24-06-04, 20:25
......... E ti djal mos ma luaj bishtin fort ahahaha, that was beautiful :lol:

Honesty,sorry that i was laughing.I beleive that we'll still remain friends.But it was funny the way she said it :lol:


Uliksi31,ketyre fjaleve qe ke qeshur ti paskam harruar t'ua ve perpara nje P.S. :( dhe nuk ishin nga perkthimi :wink:

Edhe une atyre fjalve tua kam harruar t'ua ve thonjzat.Dukesh shume e fort ne te folur (gjuhe-gramatike).
Honesty,mendo mire para ser te shkruajsh se po e han noj tungj.Se une e kam kollaj se gruaja ime nuk din shqip. :wink:

Honesty^uk.
24-06-04, 23:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oj vera shiko moj se ta kam perkthyer njehere
por eshte me shkronja te vogla
dhe nese te nevoiten syze tregom ti blej :lol: :lol: :lol: ( me mirekuptim))


Uliksi31; te paska shpetuar zoti
po cka po hjeki une a po e sheh :wink: :arrow:

Vera
25-06-04, 06:07
aiiiiiiiiiiiiiii Honesty pse nuk mi qojshe edhe ni par syrme bashk me perkthim qy kuku sa te vogla shkronjat uhhhhhhhhhhh hahahahahah

okok se e kam perkthy edhe vet se cka ke than pa e lexu fare por shakak kam bo ok edhe ti me mirkuptime hehehehhe :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
25-06-04, 22:54
aiiiiiiiiiiiiiii Honesty pse nuk mi qojshe edhe ni par syrme bashk me perkthim qy kuku sa te vogla shkronjat uhhhhhhhhhhh hahahahahah

okok se e kam perkthy edhe vet se cka ke than pa e lexu fare por shakak kam bo ok edhe ti me mirkuptime hehehehhe :lol: :lol: :lol: :lol:


e kam kuptuar provokimin tend
per ata kane dalur shkronjat e vogla :wink:

uliksi31
26-06-04, 02:11
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oj vera shiko moj se ta kam perkthyer njehere
por eshte me shkronja te vogla
dhe nese te nevoiten syze tregom ti blej :lol: :lol: :lol: ( me mirekuptim))


Uliksi31; te paska shpetuar zoti
po cka po hjeki une a po e sheh :wink: :arrow:

Honesty,
Edhe njeni me pat then o sa grun e mire e paske.
Po i thash e mire e mire se ti e shef nje her ne dy muaj se me jetua me te 24/7 kishe then o qfar djali ky Uliksi31. :lol: :(

Honesty^uk.
26-06-04, 16:31
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oj vera shiko moj se ta kam perkthyer njehere
por eshte me shkronja te vogla
dhe nese te nevoiten syze tregom ti blej :lol: :lol: :lol: ( me mirekuptim))


Uliksi31; te paska shpetuar zoti
po cka po hjeki une a po e sheh :wink: :arrow:

Honesty,
Edhe njeni me pat then o sa grun e mire e paske.
Po i thash e mire e mire se ti e shef nje her ne dy muaj se me jetua me te 24/7 kishe then o qfar djali ky Uliksi31. :lol: :(

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
03-07-04, 23:26
I nderuar te pershendes qdo here ku do qe te jeni :wink:

Vera
04-07-04, 09:01
aiiiiiiiiiiiiiii Honesty pse nuk mi qojshe edhe ni par syrme bashk me perkthim qy kuku sa te vogla shkronjat uhhhhhhhhhhh hahahahahah

okok se e kam perkthy edhe vet se cka ke than pa e lexu fare por shakak kam bo ok edhe ti me mirkuptime hehehehhe :lol: :lol: :lol: :lol:


e kam kuptuar provokimin tend
per ata kane dalur shkronjat e vogla :wink:


a si provokim e ke mar a :shock: :shock: :shock:

Honesty^uk.
04-07-04, 11:32
aiiiiiiiiiiiiiii Honesty pse nuk mi qojshe edhe ni par syrme bashk me perkthim qy kuku sa te vogla shkronjat uhhhhhhhhhhh hahahahahah

okok se e kam perkthy edhe vet se cka ke than pa e lexu fare por shakak kam bo ok edhe ti me mirkuptime hehehehhe :lol: :lol: :lol: :lol:


e kam kuptuar provokimin tend
per ata kane dalur shkronjat e vogla :wink:


a si provokim e ke mar a :shock: :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jo vera mos u keqkupto, ato jane vetem replik bisede
respekt per ju

Barbaroza
04-07-04, 21:35
Honesty,a mos ke shtu fare centimetri nga shtati hiq ketyre diteve :wink:

Honesty^uk.
05-07-04, 18:00
Honesty,a mos ke shtu fare centimetri nga shtati hiq ketyre diteve :wink:


qebesa pak centim po , por edhe pak kile :wink:

Barbaroza
11-07-04, 08:39
Honesty,a mos ke shtu fare centimetri nga shtati hiq ketyre diteve :wink:


qebesa pak centim po , por edhe pak kile :wink:
Awawawawaw,a Herkules e ke mendjen te na behesh a :shock: :shock:

Honesty^uk.
13-07-04, 00:43
Honesty,a mos ke shtu fare centimetri nga shtati hiq ketyre diteve :wink:


qebesa pak centim po , por edhe pak kile :wink:
Awawawawaw,a Herkules e ke mendjen te na behesh a :shock: :shock:

:wink: l'm all ready :wink: :arrow:

ShEjToNkA
19-07-04, 00:54
Une jam honesty^uk.
Banoj tash 5 vite ne Londer
Kam mbaruar studimet e larta per Matematik-Fizik,
ketu ne londer vazhdoj te studioj Travell & Tourisem 1.
Jam 29 Vjeqar 1.86 i gjat dhe peshoj 89 kg

Phaaaaa djali qė koke plotė oda burrė ahahahah.......

Tė pėrshndes dhe tė deshiroj shumė sukses nė studime!

o inėsan tė pėrshndet shejtonka larg kėti forumi kofėt ahaha :lol: :lol:

Honesty^uk.
21-07-04, 17:21
Une jam honesty^uk.
Banoj tash 5 vite ne Londer
Kam mbaruar studimet e larta per Matematik-Fizik,
ketu ne londer vazhdoj te studioj Travell & Tourisem 1.
Jam 29 Vjeqar 1.86 i gjat dhe peshoj 89 kg

Phaaaaa djali qė koke plotė oda burrė ahahahah.......

Tė pėrshndes dhe tė deshiroj shumė sukses nė studime!

o inėsan tė pėrshndet shejtonka larg kėti forumi kofėt ahaha :lol: :lol:


Te falenderoj per pershendetjen Shejtanke larg (nesh)
edhe ti kalofsh sa me mire
Me respekt Honesty

lazdrani
23-07-04, 19:54
Honesty te pershendes ku do qe te jesh ne kete qast :wink:

Honesty^uk.
23-07-04, 19:58
Honesty te pershendes ku do qe te jesh ne kete qast :wink:

pershendetja juaj me coi lemzen se ti e din ku isha une :wink:
je i pershendetur dhe i respektuar Mbreti Lazdran
heyyyyyyyyy qyqyqy mos u lazdro shume :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
02-08-04, 18:53
Ju pershendes prej Honesty^uk ( i pari ) e deri te Honesty^uk ( i mrami ). :P

Honesty^uk.
03-08-04, 17:14
Ju pershendes prej Honesty^uk ( i pari ) e deri te Honesty^uk ( i mrami ). :P


flm per pershendetjen "turisti"
mire qe une jam Honesty^uk i pari, por desha te di se kush qenkan te fundit :?: :?:

Barbaroza
03-09-04, 11:59
Sot desha ta pershendes Princin tim dhe ti uroj shume shkrime te bukura ashtu siq ka ditur gjithmonehttp://trrs.org/images/shared/interrose_menutop.jpg

Marv_pimp
03-09-04, 14:33
vendim demaj te peshendes shum qdo te mire ne jete.


edhe deshta me ra ba 1 pyetje


Mos e ke ti nojkan ne USA ktu se une njoh do DEMAJ ktu?


tung tung kalofsh mir

Honesty^uk.
03-09-04, 20:43
Sot desha ta pershendes Princin tim dhe ti uroj shume shkrime te bukura ashtu siq ka ditur gjithmonehttp://trrs.org/images/shared/interrose_menutop.jpg


Te falenderoj Princesha ime http://alba-voice.com/media/262_roseslove80bkgblk.gif
nen shoqerine tuaj une ndihem i fresket dhe i mbushur perplot me frymezime.

Honesty^uk.
03-09-04, 20:47
vendim demaj te peshendes shum qdo te mire ne jete.


edhe deshta me ra ba 1 pyetje


Mos e ke ti nojkan ne USA ktu se une njoh do DEMAJ ktu?


tung tung kalofsh mir

Falenderime per pershendetjen "Marvin_pimp"
Eshte e vertet se kam nje kusheri timin ne NY dhe quhet Sevdain

Gjithe te mirat dhe suksese ne jete
Honesty

turisti
03-09-04, 20:54
Ju pershendes prej Honesty^uk ( i pari ) e deri te Honesty^uk ( i mrami ). :P


flm per pershendetjen "turisti"
mire qe une jam Honesty^uk i pari, por desha te di se kush qenkan te fundit :?: :?:

Ti Honesty,sepse kjo teme filloj me ty dhe mbaron me ty,ha,ha,ha,ha,ha,dihet se kush eshte kryesori. :wink:

Honesty^uk.
03-09-04, 21:46
Ju pershendes prej Honesty^uk ( i pari ) e deri te Honesty^uk ( i mrami ). :P


flm per pershendetjen "turisti"
mire qe une jam Honesty^uk i pari, por desha te di se kush qenkan te fundit :?: :?:

Ti Honesty,sepse kjo teme filloj me ty dhe mbaron me ty,ha,ha,ha,ha,ha,dihet se kush eshte kryesori. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
03-09-04, 22:00
:P :wink:

dr1ta
05-09-04, 16:24
pershendetje:)

Honesty^uk.
05-09-04, 17:32
pershendetje:)

Te falenderoj per pershendetjen dr1ta
gjithashtu mbetesh e pershendetur nga
Honesty

Honesty^uk.
12-09-04, 09:54
:P :wink:

:wink:

angelakulli
18-09-04, 05:26
Tung Mate , si je ? Veq deshta me dite se ku e ki marr at thenien poshte se diku e kam pa , edhe shume pom duket e afert e spo jam e sigurt.
Tung nga angel.

Honesty^uk.
23-09-04, 16:51
PERSHENDETJE per ju angelakulli dhe ju e nderuara e panjohura
kalofshi caste sa me te kendshme
Honesty

altini-uk
29-10-04, 20:44
Une jam honesty^uk.
Banoj tash 5 vite ne Londer
Kam mbaruar studimet e larta per Matematik-Fizik,
ketu ne londer vazhdoj te studioj Travell & Tourisem 1.
Jam 29 Vjeqar 1.86 i gjat dhe peshoj 89 kg

Jo pak por shume paska folur, TEZAK :lol:

Honesty^uk.
29-10-04, 20:47
Une jam honesty^uk.
Banoj tash 5 vite ne Londer
Kam mbaruar studimet e larta per Matematik-Fizik,
ketu ne londer vazhdoj te studioj Travell & Tourisem 1.
Jam 29 Vjeqar 1.86 i gjat dhe peshoj 89 kg

Jo pak por shume paska folur, TEZAK :lol:

:lol: :lol: :lol: jo bre une vetem sa ja kam filluar

DEA
29-10-04, 20:48
Ma bo hallall qe te paskem harru me te pershendet. Por edhe me vones nuk dyshoj se do ti pranoni pershendetjet e mia!

Honesty^uk.
29-10-04, 21:07
Ma bo hallall qe te paskem harru me te pershendet. Por edhe me vones nuk dyshoj se do ti pranoni pershendetjet e mia!

hahahhahah
hallall te qofte, me kenaqesi i pranoj pershendetjet tuaja e nderuar,
Kalofshi caste te kendshme

Luana
09-01-05, 23:26
E di se eshte von pak por prano pershendetjet e mia , se me te vertet nuk e kam pa prezentimin tend , se kishe shkuar ne fund te faqes , ku me te pa vlla :roll:

Mashallah djal per merak ishe :wink:


Te pershendes , Luana :P

Honesty^uk.
09-01-05, 23:36
E di se eshte von pak por prano pershendetjet e mia , se me te vertet nuk e kam pa prezentimin tend , se kishe shkuar ne fund te faqes , ku me te pa vlla :roll:

Mashallah djal per merak ishe :wink:


Te pershendes , Luana :P

Nje shprehje thote:"""ME MIRE VONE SE KURR""
dhe une te pershendes per mendimin dhe pershendetjen tuaj.
Dhe fakti qe prezentimi im ka qene ne fund, eshte se ka nje kohe qe une kam ne kete forum, dhe radhet jane mbushur me te rinj.

Tung
Honesty

IceGirl
17-01-05, 23:35
Te Pershendes Dhe Te Uroj Suksese VENDIM DEMAJ
Pak me vones por prano pershendetjet ... :)

Honesty^uk.
17-01-05, 23:59
Te Pershendes Dhe Te Uroj Suksese VENDIM DEMAJ
Pak me vones por prano pershendetjet ... :)


Vetem von nuk eshte kurre "IceGirl".
Te falenderoj per pershendetjet tuaja, dhe gjithashtu te deshiroj vec miresi dhe suksese.

Me respekt
Honesty

IceGirl
18-01-05, 00:25
:) :)

Honesty^uk.
23-04-05, 20:57
:) :)

Ashtu qofsh gjithnje

Dali!Keq
23-04-05, 22:49
Hansty Mire se ju kam gjet :wink: ,dhe mire se ju ka pruar e mira ne FD-n.
Ju deshiroj qdo te mira ne te ardhmen.

Dali ! Keq

Honesty^uk.
23-04-05, 22:55
Hansty Mire se ju kam gjet :wink: ,dhe mire se ju ka pruar e mira ne FD-n.
Ju deshiroj qdo te mira ne te ardhmen.

Dali ! Keq


Mire se ke ardhur i nderuar
dhe ju falenderoj per urimin.
Mbeteshi te pershendetur nga

Honesty

Maca
02-05-05, 19:31
Hoensty^uk. te pershendes nga zemra dhe te deshiroj vazhdimisht pune te mbare ne forum dhe argetim super verca merca :wink:

mire mbetsh,uhh nime po ishallah qyky mesazh i jemi te gjen shendosh dhe mire...

Tung Nga Maculka vogel :wink:

Daja POLIC
05-05-05, 05:35
Une jam honesty^uk.
Banoj tash 5 vite ne Londer
Kam mbaruar studimet e larta per Matematik-Fizik,
ketu ne londer vazhdoj te studioj Travell & Tourisem 1.
Jam 29 Vjeqar 1.86 i gjat dhe peshoj 89 kg

HONESTY^UK. Te pershendes i nderruar c"ka te them ju deshiroj suksese ne planet e tua dhe shpresoj tja kalojm mir ketu ne forum se bashku

:wink: [/b]

e_martumja
08-05-05, 15:07
Edhe une deshta ta pershendes VENDIM DEMAJ dhe i deshiroj plocimin e deshirave.
Dhe nje dite te kendshme ne mesin tone
Me respekt, e_martumja

Honesty^uk.
08-05-05, 21:27
Hoensty^uk. te pershendes nga zemra dhe te deshiroj vazhdimisht pune te mbare ne forum dhe argetim super verca merca :wink:

mire mbetsh,uhh nime po ishallah qyky mesazh i jemi te gjen shendosh dhe mire...

Tung Nga Maculka vogel :wink:

Edhe une nga zemra te shpreh falenderimet e mia per urimet tuaja Macule :lol: kalofsh sic te deshiron ajo zemer.

Me respekt
Honesty

Honesty^uk.
08-05-05, 21:29
HONESTY^UK. Te pershendes i nderruar c"ka te them ju deshiroj suksese ne planet e tua dhe shpresoj tja kalojm mir ketu ne forum se bashku


:wink: [/b]


Flm shume dhe gjithashtu mbeteshi i pershendetur nga ana ime, caste sa me te argetuese nen shoqerine DARDANE

Honesty

Honesty^uk.
08-05-05, 21:31
Edhe une deshta ta pershendes VENDIM DEMAJ dhe i deshiroj plocimin e deshirave.
Dhe nje dite te kendshme ne mesin tone
Me respekt, e_martumja


Shendet dhe lumturi past gjithmone ne jeten tuaj e nderuar, njekohesisht
argetim maximal nen shoqerine DARDANE te uron


Honesty

Honesty^uk.
14-08-05, 12:38
Te pershendes Vendim Demaj.Lazdrani :wink:

Me keto fjale, Loqkamani la pershtypje tek une

lazdrani
16-08-05, 10:43
Te pershendes Vendim Demaj.Lazdrani :wink:

Me keto fjale, Loqkamani la pershtypje tek une

Ndersa sot te pershendes nga RRafshi i Vendelindjes suaj :wink:


Vellaqko per jete Lazdrani :wink:

Honesty^uk.
19-08-05, 17:27
Te pershendes Vendim Demaj.Lazdrani :wink:

Me keto fjale, Loqkamani la pershtypje tek une

Ndersa sot te pershendes nga RRafshi i Vendelindjes suaj :wink:


Vellaqko per jete Lazdrani :wink:


Shendet dhe lumturi pac ne jeten tuaj, mos harro te pish nje Birre Peje per mua :lol: :lol:

Te perqafoj si vellain
Honesty

lovely
21-04-08, 18:12
heu bre po djali qe te koke ti........ papa, mos te preka hunen, kesh tu t ra sysh :biggrin:

me t mira Honesty..... :wink:


http://i151.photobucket.com/albums/s158/ANGIEDEJONG/FRIEND.jpg

Honesty^uk.
30-04-08, 16:00
heu bre po djali qe te koke ti........ papa, mos te preka hunen, kesh tu t ra sysh :biggrin:

me t mira Honesty..... :wink:


http://i151.photobucket.com/albums/s158/ANGIEDEJONG/FRIEND.jpg


E nderuara lovely
eshte nder dhe privilegj paraqitja dhe postimi
juaj ne prazantimin tim,
menyra e te shprehurit tend me termin friend eshte me te vertet emocionues dhe mbreselenes, prandaj pranoni pershendetjet e mia te sinqerta dhe shoqerore per viziten dhe shoqerine tende.

Sincerely

Honesty____________ forever