PDA

View Full Version : A do te linit gjithcka per ta ndjekur partnerin tuaj ???????


anna
19-01-04, 18:34
jepni mendimet tuaja 8) 8) 8)

Gentiana
19-01-04, 19:04
Anna te pershendes. Sa per kte tem, un kisha then se mvaret per qka dhe mvaret qfar lė pas. Psh familjen shoqerin apo tjera nuk do i kisha len kollaj,po tash mvaret se per qka po i lė,ok per ate qe e dua ndoshta,ama dua te di se ku shkojm apo qka do te bejm atje!!! :wink: :wink: :wink: Me kupton qka dua te them me kte??
Pershendetje Genta

Murgesha
19-01-04, 19:07
Une te kuptova Genta.

Anna pa qene e bindur 100% se edhe partneri do te linte per mua te gjitha nuk do te isha nxituar ta ndiqja pas.

Loloku
19-01-04, 20:30
Valla unė do ti kisha lėnė kėpucėt me ba me qėllu baltė kur ta ndjeki, por edhe rrobat i kisha lanė me kanė qė e ndjek nėpėr dhomė...
Pėr tė tjerat nuk e di, ndoshta nuk e isha ndjek fare...

Kaltrina
20-01-04, 15:27
o Lolok po me doket se ti vetem nje qellim ne jete e paske a?

anna
21-01-04, 18:46
tuung te gjithve flm per opinionet e juaja kur thash a do te linit gjithqka per te ndjekur partnerin tuaj e kisha ne kuptim a do te linit shoqerine familjen jeten tuaj psh une nuk do ta beja kurr besoj se nuk ja vlen a po jo 8) 8) 8) tung tung

Barbaroza
22-01-04, 14:38
Edhe une mendij se nese partneri im do te ishte ai qe ia vlen ta ndjek pas dhe sikur te bindesha se edhe ai do te linte gjithcka per mua,sigurisht se edhe une do te beja gjithcka per te.

TONINO
22-01-04, 22:50
Pershendetje, une valla tė gjitha i kisha sakrifuar pėr tė dashuren time, dhe deri nė fund tė botes e kisha ndjekur.
__________________________________________________ ___________Geto_21

anna
23-01-04, 12:42
tung te gjithve po me vjen mire qe edhe djemt po bajkan te tilla sakrifica .ne fakt nqs edhe partneri do te kishte bere te njenjten gje mbase edhe une do ta ndiqja si dihet kurr 8) 8) 8)

LIBERO_78
04-02-04, 14:09
EJ ANA UNE KREJT BRE I KISHA LANE KUPTOHET PER NJERIUN QE E DESHTA SE PER DIKEND DIKEND AS KAFFEN NUK E LA......................KURSE PER NJEREN DERI NE QEKI ISHA SHKU NE KEMBE HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

anna
05-02-04, 18:57
hahahah be libero_78 mos hec shume se lodhesh :lol: :lol: ma mire me aeroplan :lol: :lol: :lol: bile e arrin ma shpejt :lol: :lol:

Zero Cool
06-02-04, 14:46
Pėrshėndetje anna
Po mvaret bre anna me qenė ndonjė kėshtu si ti psh ndoshta edhe do tė kisha shku pas aj por mvaret prap po them...

hana
06-02-04, 17:00
jo nuk besoj se ia vlen me lan gjithcka.

pimi
06-02-04, 21:39
oj ana une do ta kisha lene edhe kryet pas s

anna
07-02-04, 18:03
pimi a mundesh me na tregu kush asht ajo s tung nga anna :lol: :lol:

lazdrani
04-05-04, 20:14
Valla unė do ti kisha lėnė kėpucėt me ba me qėllu baltė kur ta ndjeki, por edhe rrobat i kisha lanė me kanė qė e ndjek nėpėr dhomė...
Pėr tė tjerat nuk e di, ndoshta nuk e isha ndjek fare... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: Interesant more ky :wink:

florian
05-05-04, 17:03
mjeshter pershendetje ,

un do kisha lene (ndoshta) gjithcka per te ndjekur te dashuren vetem nese ajo atje ku esht esht me mir se un do kisha shkuar pa problem po vetem me ate garanci se perndryshe do beja te pa munduren qe ajo te rrinte me mua ose te vinte me mua :wink:

Murgesha
05-05-04, 19:29
Flori tybe boll mire je kujtuar.
Ja pa qar ska pazar. :lol: :lol:

florian
05-05-04, 21:16
beje jeten si te duash , mos ler qe jeta te bej me ty cte doj :wink:

Vera
15-05-04, 18:02
anna pershendetje une do e kisha ndjekur po te isha 100% e sigurt qe do jetoj me te ardhmen nje jet te mir do ia vlente te shkoja pas tij, por ti leje familjen e shoqerin e shko pas nje njeriu qe nuk je aspak e sigurt qe do jetosh me te nje jet nuk shkon.

Cool_Boy
15-05-04, 18:27
Pershndetje


Une do kisha then keshtu: Nese jam i 100% i sigurt se me don me zemer 100% dhe vetem mua me pret ajo dhe qe e di se nuk jam ka gaboj athre po per ndryshe vetem me qene 99% jo...Se jeta ime kushton me shume se jeta e tjetr kujt.....

me respekt dhe plot dashuri Cool_Boy

ani
15-05-04, 19:11
cjan kto pergjigj,je kshtu mar vdhezer e motra do ta lija te bredhte ka te don se ngel boll per mue e te tjeret :) JU PERSHENDES TE GJITHVE NE VECANTI 8) ANNA :?

sagit_tarius
15-05-04, 19:18
Nese dikujt arij qe ti them qe e dua jam i
sigurt 100% se te gjitha do i lija per te
pa mar parasysh te tjerat te gjitha do i lija nese
veq duhet ti le :!:

E QUDITSHME A?
POR E VERTET KSI TIPI JAM :cry:
ndoshta edhe kam gabuar ne jet disa her po
kjo me ka ber te gaboi se besoi shum ne
DA.....I :cry:

anna
16-05-04, 11:57
cjan kto pergjigj,je kshtu mar vdhezer e motra do ta lija te bredhte ka te don se ngel boll per mue e te tjeret :) JU PERSHENDES TE GJITHVE NE VECANTI 8) ANNA :?


flm :oops: :oops:

Loloku
16-05-04, 15:58
Me ba me dasht unė dikė 100% edhe ajo mua 100% nuk kisha mnd ta ndjeki fare se mė kish ra pika e kisha vdekė hala pa e taku kėtė llojė dashnie...

Gentiana
16-05-04, 18:33
Me ba me dasht unė dikė 100% edhe ajo mua 100% nuk kisha mnd ta ndjeki fare se mė kish ra pika e kisha vdekė hala pa e taku kėtė llojė dashnie...

:roll: :roll: :roll: :? :? :?

lazdrani
16-05-04, 19:25
E kisha ndjeke neper livadhe dhe kisha lene te gjitha :D :D :D :D :wink:

aferdita
16-05-04, 19:43
ju djemt leht e keni me fol por nuk besoj qe edhe veproni ashtu ........

qika_pr
17-05-04, 17:39
Une nuk kisha len gjithcka per nje djal
Besoj qe kishte fituar aresyeja

VIRGJERESHA
28-11-07, 19:25
Po Nese Edhe Ai Do Te Linte Gjdo Qe Per Mua Kur Te Jet Nevoja

LABI
01-12-07, 23:02
JO !!
Dashurine se shof si nje gje qe te kanos me tjetersim nga vetja <identiteti> , dashurine se shof si nje gje qe e redukton lirine e individit , perkundrazi e shof si nje mbeshtetje ne kete drejtim ; qe ndihmon zgjerimin e saj ...

DEA
01-12-07, 23:17
Kam lene dikur te gjitha prapa, dhe sot do te veproja poashtu, ia ja ka vlejte!

Jana
24-04-11, 19:51
Normal qe po ...

emine
24-04-11, 21:07
jo,,,,,,,

Oqeani
24-04-11, 21:08
Mire i kam punte njehere !!!