PDA

View Full Version : A mund t ket shoqeri te keqe q t ndan nga e dashura


ziko
20-01-04, 09:46
I pres kommentet tuaju pershendet ziko

valon hoti
13-02-04, 10:39
pershendetje nga une valoni me pak fjal dota permbledhi te teren
PO KA SHOQERI TE KEQE QE TE NDAN NGA FEMRA EJETES DHE JO VEQ S E TE NDAN Q E KA ASI TIPA POR KA EDHE SHUM LLOJE TE TJERAT QE NE FILLIM NUK TE LAJN TE BASHKOHEN E NGA KJO EDYTA ME KA NDODH MUA SEM KAN LAN SHOKU IM TE JEM ME NJE FEMER AI AK QEN PENGESA KRYESORE E SA I PERKET TE PARES KAM DEGJU SHUM RASTE TUNGI.

Murgesha
13-02-04, 12:51
Dashurite e dobeta i ndan gjithkushi, e ato te fortat askush nuk mundet.

lazdrani
13-02-04, 13:18
=======KORREKT MURGESHA===== :wink: Pajtohem plotesisht me mendim tend :P

Barbaroza
13-02-04, 14:32
Ka,ka.Mendoj se ka shoqe qe ta ka zili qe ke te dashur te mire dhe ben 'mos qe te ndaje nga ai,madje mund edhe t'i vardiset per inat tendin.Ndersa meshkujt,ka te tille qe mezi presin e disa nga lakmia e momentit bien ne gracke dhe gjithcka mund te perfundoje.

mickoja
02-06-04, 01:28
Dashurite e dobeta i ndan gjithkushi, e ato te fortat askush nuk mundet. Murgesha jo nuk pajtohuna me juve se ka shum raste se prej dashuris te madhe qe ke ndaj te dashurit dhe shoqerija te fleht keq per t mundet dhe me qen se ta mbushin mendje dhe ndahesh nga aj,se nga dashurija madhe tu verbohen dhe syt

Njof rast qe ka ndodh keshtu qe shoqerija e ka prish dashurin mes te dy te rinje vetem pse kishin zili ndaj asaj shoqe pse ishta ajo ma e lumtur se te gjith

VARDARI
02-06-04, 11:41
Po ka dhe jane shum raste evidente me pasoja te ndarjes se dy te rive
qe gjeneratori i te keqes se ketyre ndarjeve pikerisht shkaktar ka qene e ahtequajtura ,,Shoqeria,,ne thojza....

qika_pr
04-06-04, 14:14
Njeriu ose qifti nuk mundet me ndejt i izlolum andaj ne shum raste qe kam ndegjuar shoqeria i ka nda dy veta
mendoj qe mundet mi nda sa do e forte te jete nje lidhje

nitushe
10-09-04, 17:32
valla shume her i kom ngush shoqnin po sma ka qit mire edhe e kom pa qe ajo pun e sosht kurgjo e kom lane a tash veq veten time e ngoj edhe punt ma mire i kom :lol:

emine
23-10-11, 16:15
pse ke shoqeri nuk don me than qe ta dojne tmiren gjith

Ardea
09-11-11, 17:09
Un sun e paramendoj me kon ashtu kurr, por kam ni qe ka edhe asi njerz...duhet mu rujt, kon e quan njeri shok !!

Oqeani
09-11-11, 17:17
pse ke shoqeri nuk don me than qe ta dojne tmiren gjith


Xhelozia - po don me thene ....

Peja-Boy
09-11-11, 20:14
E dashura mund te kete ate lloj shoqerie qe e ndan nga une,une nuk mendoj se do te kishte sukses nje shok apo shoqe te me ndaj !!

Kaqanikasja
11-04-13, 13:01
Nuk tham qe nuk ka po mvaret prej karakterit te tyre sa jane besnik ose besnike ne dashuri se nuk mundet asnje shok apo shoqe me thashetheme te ndryshme te me ndaje nga i dashuri ose ekunderta nje mashkull ta ndaje nga edashura kjo nuk mundet te ndodhe

Djalizellshem
10-09-13, 10:52
per tju pergjigjur pytjes po, mund te kete po edhe egziston shoqnia e keqe
shum keq amo ka njerz qe te sillen rreth e rreth si me te dashurit e tu ne te njejten kohe nuk te lejn te bahesh rahat..