PDA

View Full Version : Bashkėshortėt dhe mashtruesit e tjerė...


Anonymous
24-01-04, 12:47
Bashkėshortėt dhe mashtruesit e tjerė...

Pabesnikėrinė nė njė marrėdhėnie bashkėshortore disa e lidhin me aventurėn. Tė tjerė gjejnė tek ajo ndoshta edhe "dashurinė e tyre tė madhe".
Sidoqoftė tradhtia seksuale sjell disa ndjenja tė fuqishme njerėzore si ē“janė vuajtja, xhelozia, dėshpėrimi. Shkenca e sheh kėtė nga njė kėndvėshtrim mė tė pėrmbajtur: shtysa qė ēon nė one-night-stand (marrėdhėnie e shkurtėr seksuale jashtė bashkshortėsisė) apo nė kėrkim tė njė partneri tjetėr ėshtė e trashėguar nga paraardhėsit tanė tė kohės sė gurit.

Flitet tėrė kohės pėr ndjenja por i parė nga kėndvėshtrimi shkencor pabesnikėria ka tė bėjė vetėm me shpresėn pėr tu shumuar. Nuk ėshtė vetėm burri ai qė kėrkon pėr kandidatė tė tjerė por edhe gruaja. Gratė ngjajnė tė jenė tė gatshme tė dalin pa bashkėshortin e tyre kur u vijnė ditėt e mbarsjes. Tek ky pėrfundim kanė mbėrritur studiuesit e Universitetit tė Vjenės duke bėrė njė hetim nėpėr diskoteka. Gjatė kohės sė ovulacionit tė vezės, gratė nxjerrin jashtė mė tepėr pjesė tė trupit tė tyre. Dhe atyre u bėjnė pėrshtypje burra qė nuk u ngjajnė atij qė kanė pėrditė.
Gratė pėrdorin njė taktikė sipas tė cilės ato e mbajnė bashkėshortin e tyre por njėkohėsisht edhe vazhdojnė tė kėrkojnė pėr njė tjetėr. Kėshtu - sipas psikologjisė evolucionare - gratė ndjekin njė strategji tė dyfishtė mbi tė cilėn janė tė pavetėdijshme.
Sipas njė hetimi tė kryer kohėt e fundit ēdo i shtati fėmijė i lindur njė ēifti tė martuar ka pėr at dikė tjetėr.

Lidhjet dashurore janė sot mė tė paqėndrueshme se kurrė ndonjėherė. Zakonisht kur krijohen ēifte, krijohen edhe fėmijė.
Burrat apo gratė e ndarė e me fėmijė kanė njė shans mė tė vogėl pėr tė gjetur njė bashkėshort tė ri. Njerėzit pėrpiqen t“i shmangen marrjes sė njė bashkėshorti me fėmijė qė rrjedhin gjenetikisht nga dikush tjetėr. Kėshtu qė tė ndarėt dhe me fėmijė kanė kėrkesa mė tė vogla kur janė nė kėrkim tė njė bashkėshorti tjetėr.

Ėshtė kryer njė studim pėrmes njė rubrike njohjeje nė gazetė nga i cili doli se: njoftimit ku shkruhej se personi qė kėrkonte tė njihej me dikė kishte dy fėmijė tė moshave njė dhe tre vjeē iu pėrgjigjeshin mė pak njerėz se atij ku shkruhej qė personi qė kėrkonte tė njihej me dikė nuk kishte fėmijė. Gjithkush ka mė tepėr dėshirė tė kujdeset pėr fėmijėt e vet - pra genet e veta.


Pėrgatiti Alvin Ekmekēiu

Anonymous
09-02-04, 18:01
vetem....beni sex,,,sa me shumm..kjo esht ne jet..nuk esht jeta e gjat..per at edhe beni sex sa te mundeni..un jam marakli ne sex...me falin .......aaa......kenaquni me sex...se kjo ju jet ky lezet vetem....

Anonymous
12-02-04, 16:04
Une mund te them vetem nje gje...

Sikur mos te ishte ndroja, turpi i paket qe ka mbetur dhe pasojat e llojeve te ndryshme, te gjitha femrat neper rruge do benin seks me ke te arrinin, edhe ate disa here ne dite...
Fatkeqesisht per to, ekzistojne keto gjera dhe ne themi se ajo femer eshte tradhetare e ajo tjetra jo... Te gjitha sexin e mire e konsiderojne themel te lidhshmerise me nje mashkull, sadoqofte i bukur apo i shemtuar dhe cfaredolloji moshe qofte...
[email protected]

sihana
01-12-04, 20:32
:( :)

KriSTaL
02-12-04, 08:59
Shume Njerez kan mundesi te bejn qfar te dojn me shume femra..po duan ta ruajn nderin dhe jo te ja bejn te gjith me gisht nga ai.

Kercovari
02-12-04, 09:25
Kur mesohet qeni te haje mut,nuk merakoset per te tjeret!

turisti
20-12-04, 02:13
Kur mesohet qeni te haje mut,nuk merakoset per te tjeret!

Mos kaq ashper shoki,mos,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
20-12-04, 08:27
Kur mesohet qeni te haje mut,nuk merakoset per te tjeret!

Mos kaq ashper shoki,mos,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Per momentin kam qen ne disponim te grave shoki,e realiteti s`behet rrene!haaaahaaahaaaaahaa!

turisti
20-12-04, 13:12
Kur mesohet qeni te haje mut,nuk merakoset per te tjeret!

Mos kaq ashper shoki,mos,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Per momentin kam qen ne disponim te grave shoki,e realiteti s`behet rrene!haaaahaaahaaaaahaa!

Po,por mos harro qe te gjithe jemi njerez me ndjenja qe OSCILOJNE,e tek ti po lujshin disco,HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAH. :wink:

Barbaroza
20-12-04, 13:33
Shume Njerez kan mundesi te bejn qfar te dojn me shume femra..po duan ta ruajn nderin dhe jo te ja bejn te gjith me gisht nga ai.

Hmmmm,pak me ngadale,a? :wink:

Barbaroza
20-12-04, 13:35
Kur mesohet qeni te haje mut,nuk merakoset per te tjeret!

Aq ne disponim te grave paske qene Kercovari sa edhe veten e paske felliqur, apo mos gabova gje,hahahahaahahahahahahaahahahahahahahahahaaaa. :wink:

Kercovari
20-12-04, 15:02
Kur mesohet qeni te haje mut,nuk merakoset per te tjeret!

Aq ne disponim te grave paske qene Kercovari sa edhe veten e paske felliqur, apo mos gabova gje,hahahahaahahahahahahaahahahahahahahahahaaaa. :wink:

U ndodhin keto gjera atyre qe jan te gatshem te kenaqin edhe zoterin e "Qenit"Haahaaaahaaahaa!
Une nuk shoh te kesh gabuar diku Barbaroza:

Kercovari
20-12-04, 15:04
Kur mesohet qeni te haje mut,nuk merakoset per te tjeret!

Mos kaq ashper shoki,mos,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Per momentin kam qen ne disponim te grave shoki,e realiteti s`behet rrene!haaaahaaahaaaaahaa!

Po,por mos harro qe te gjithe jemi njerez me ndjenja qe OSCILOJNE,e tek ti po lujshin disco,HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAH. :wink:
Valla disko Makarena,vetem me tanga dhe bikini.Haaaaahaaaaaahaa!

Barbaroza
20-12-04, 15:15
Hahahahahahahaa Kerēovari.

turisti
21-12-04, 01:16
Kur mesohet qeni te haje mut,nuk merakoset per te tjeret!

Mos kaq ashper shoki,mos,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Per momentin kam qen ne disponim te grave shoki,e realiteti s`behet rrene!haaaahaaahaaaaahaa!

Po,por mos harro qe te gjithe jemi njerez me ndjenja qe OSCILOJNE,e tek ti po lujshin disco,HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAH. :wink:
Valla disko Makarena,vetem me tanga dhe bikini.Haaaaahaaaaaahaa!

Ehej,Kercovari shoki,mos te ka ra dikush ne krye me ēarap te laget???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha( hajgare ). :wink:

Kercovari
21-12-04, 07:37
Kur mesohet qeni te haje mut,nuk merakoset per te tjeret!

Mos kaq ashper shoki,mos,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Per momentin kam qen ne disponim te grave shoki,e realiteti s`behet rrene!haaaahaaahaaaaahaa!

Po,por mos harro qe te gjithe jemi njerez me ndjenja qe OSCILOJNE,e tek ti po lujshin disco,HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAH. :wink:
Valla disko Makarena,vetem me tanga dhe bikini.Haaaaahaaaaaahaa!

Ehej,Kercovari shoki,mos te ka ra dikush ne krye me ēarap te laget???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha( hajgare ). :wink:
Me te laget kollaj,po i mbushur me rrere shoko.Haaahaaahaaaa!.

turisti
21-12-04, 12:17
Hmmm,Kercovari shoki,kjo eshte pune serioze.Duhesh urgjentisht me perdore terapien e birrave,hahahahahahahahahahahahahahahahahah.Ishall a t'kalon. :wink:

Kercovari
21-12-04, 12:46
Hmmm,Kercovari shoki,kjo eshte pune serioze.Duhesh urgjentisht me perdore terapien e birrave,hahahahahahahahahahahahahahahahahah.Ishall a t'kalon. :wink:
Athua a!Po me kan godatur te gjitha me goje ne fyte dhe shprazen sa ora!Haaaahaaaaahaaha!

DEA
21-12-04, 13:54
Bashkėshortėt dhe mashtruesit e tjerė...

Pabesnikėrinė nė njė marrėdhėnie bashkėshortore disa e lidhin me aventurėn. Tė tjerė gjejnė tek ajo ndoshta edhe "dashurinė e tyre tė madhe".
Sidoqoftė tradhtia seksuale sjell disa ndjenja tė fuqishme njerėzore si ē“janė vuajtja, xhelozia, dėshpėrimi. Shkenca e sheh kėtė nga njė kėndvėshtrim mė tė pėrmbajtur: shtysa qė ēon nė one-night-stand (marrėdhėnie e shkurtėr seksuale jashtė bashkshortėsisė) apo nė kėrkim tė njė partneri tjetėr ėshtė e trashėguar nga paraardhėsit tanė tė kohės sė gurit.

Flitet tėrė kohės pėr ndjenja por i parė nga kėndvėshtrimi shkencor pabesnikėria ka tė bėjė vetėm me shpresėn pėr tu shumuar. Nuk ėshtė vetėm burri ai qė kėrkon pėr kandidatė tė tjerė por edhe gruaja. Gratė ngjajnė tė jenė tė gatshme tė dalin pa bashkėshortin e tyre kur u vijnė ditėt e mbarsjes. Tek ky pėrfundim kanė mbėrritur studiuesit e Universitetit tė Vjenės duke bėrė njė hetim nėpėr diskoteka. Gjatė kohės sė ovulacionit tė vezės, gratė nxjerrin jashtė mė tepėr pjesė tė trupit tė tyre. Dhe atyre u bėjnė pėrshtypje burra qė nuk u ngjajnė atij qė kanė pėrditė.
Gratė pėrdorin njė taktikė sipas tė cilės ato e mbajnė bashkėshortin e tyre por njėkohėsisht edhe vazhdojnė tė kėrkojnė pėr njė tjetėr. Kėshtu - sipas psikologjisė evolucionare - gratė ndjekin njė strategji tė dyfishtė mbi tė cilėn janė tė pavetėdijshme.
Sipas njė hetimi tė kryer kohėt e fundit ēdo i shtati fėmijė i lindur njė ēifti tė martuar ka pėr at dikė tjetėr.

Lidhjet dashurore janė sot mė tė paqėndrueshme se kurrė ndonjėherė. Zakonisht kur krijohen ēifte, krijohen edhe fėmijė.
Burrat apo gratė e ndarė e me fėmijė kanė njė shans mė tė vogėl pėr tė gjetur njė bashkėshort tė ri. Njerėzit pėrpiqen t“i shmangen marrjes sė njė bashkėshorti me fėmijė qė rrjedhin gjenetikisht nga dikush tjetėr. Kėshtu qė tė ndarėt dhe me fėmijė kanė kėrkesa mė tė vogla kur janė nė kėrkim tė njė bashkėshorti tjetėr.

Ėshtė kryer njė studim pėrmes njė rubrike njohjeje nė gazetė nga i cili doli se: njoftimit ku shkruhej se personi qė kėrkonte tė njihej me dikė kishte dy fėmijė tė moshave njė dhe tre vjeē iu pėrgjigjeshin mė pak njerėz se atij ku shkruhej qė personi qė kėrkonte tė njihej me dikė nuk kishte fėmijė. Gjithkush ka mė tepėr dėshirė tė kujdeset pėr fėmijėt e vet - pra genet e veta.


Pėrgatiti Alvin Ekmekēiu


kjo se q`fare keni shkruar ju, eshte fakt ,po ne boten perendimore ,Siq e dini edhe ju keto dukuri jane me pake te pranishme tek ne ,mendoje tekpopulli shqiptare, dhe per mendimin tim kemi shume te meta ,po kjo eshte gjeja me e qmuar qe posedojme ne . ME NDERIME DEA

turisti
21-12-04, 13:55
Hmmm,Kercovari shoki,kjo eshte pune serioze.Duhesh urgjentisht me perdore terapien e birrave,hahahahahahahahahahahahahahahahahah.Ishall a t'kalon. :wink:
Athua a!Po me kan godatur te gjitha me goje ne fyte dhe shprazen sa ora!Haaaahaaaaahaaha!

Ateherit situata eshte serioze :arrow: duhesh me thirre cisternen e HEINEKENIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:

Kercovari
21-12-04, 17:39
Hmmm,Kercovari shoki,kjo eshte pune serioze.Duhesh urgjentisht me perdore terapien e birrave,hahahahahahahahahahahahahahahahahah.Ishall a t'kalon. :wink:
Athua a!Po me kan godatur te gjitha me goje ne fyte dhe shprazen sa ora!Haaaahaaaaahaaha!

Ateherit situata eshte serioze :arrow: duhesh me thirre cisternen e HEINEKENIT,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:
Jo po nje aeroplan Kanader qe shuan zjarnat,ne vende me uje me birre!Haahaaahaaaaahaa!.