PDA

View Full Version : Lazdrani ish bo nuse hahaah


Cool_Boy
24-01-04, 16:09
Hej a e dini qe lazdarni ishte be nuse???? Per burr e kishte marr Murgeshen ahhahah.

Tung

Murgesha
29-01-04, 12:16
Hhahahahahah Col_boy. A edhe per keso mendime paska vend fantazia e juaj a?

jehona
31-01-04, 00:47
jo jo nuk esht e mundeshme se lazdrani e ka murgeshen burr, sepse ai mu ma ka dhan fjalen qe ka me e vesh fustanin e bardh dhe une teshat komplete ne darsmen tone..... edhe ti murgesha mos qo kry, se ai mu ma ka dhuru unazen.... :wink: :wink:

lazdrani
31-01-04, 11:37
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Cool_Boy.Murgesha me ka Burre te Dajes
E une ate Grua te Tezez :wink:

Murgesha
31-01-04, 11:53
Jehona qka po bahesh gjeloze moj.

Hahahahahaahha Lazdranin vertet e kam burre te dajes, oh cfare pite gatuan Lazdrani kur shkoj me ndejt te daja.

Barbaroza
31-01-04, 15:36
Ani a ish bere nuse e mire mori Ladrani,a keni foto ta shoh :?: :D

Gentiana
31-01-04, 15:56
Barbaroza edhe po te kishin foto,mendon ti se na tregojn mua e ty a??!! ama kam degjuar se ish ba shum nuse e bukur,ndoshta edhe per kte nuk na tregojn foton mua dhe ty,se kan frik se ndoshta i biem msysh,ama hey po jau apim fjalen more se nuk jemi ashtu,po nese nuk besoni,po e prekim hunden perpara apo jo Barbaroza??!! Lazdrani na trego at foton tende,apo edhe ti Cool_boy se e ke par si nuse. Te pakten na trego a ka dal far Cope :wink: :lol: :shock:

Murgesha
31-01-04, 18:10
Ja shifne Lazdranin si nuse.

http://takime.de/profile/stat/kosova-de/05.gif

Gentiana
31-01-04, 18:19
Wowwwwww Nuk paskna folur kot!! Po mir tash vetem mungon fotoja e Jehones,apo te burrit kush ke,se ende nuk e kam te kjart??!!!
Genta

Murgesha
02-02-04, 12:34
Dhe kjo eshte Jehona.

http://takime.de/profile/stat/takime/01.gif

http://www.albacity.net/vijaa/vijaalbsc/v20.gif

Gentiana
02-02-04, 12:45
Jo bre Murgesha, gjith ja ke qellu ksaj radhe hiq!!!
Nuk po di qysh me qit foto ketu,apo nuk kam te drejt apo qka di un,vetem se me dit e kisha qit nje foto te saj ketu!!!
Ajo duket ma burrnore,taman qysh duhet te jet nje burr,e jo keshtu,ama nejse. Te pershendes
Genta

Cool_Boy
02-02-04, 12:52
Murgesha shum nafak te mir paske moj ahhaha...

tung

Murgesha
02-02-04, 12:52
Genta Lazdrani po duket si “nuserore e Jehona si vajzerore cte keqe ka ketu. hahhahahahah

http://www.albacity.net/vijaa/vijaalbsc/v20.gif

jehona
02-02-04, 18:52
hahahahah krejt OK jan keto foto, amo lazdran heki edhe pak vetullat, bani pak me te holla se te kan ma hije :lol: :lol:

Donika Morina
03-02-04, 14:07
Hehe prej kurshit te koka bo lazdrani nuse more a pom tregon dikush??
Ani Lazdrani ta paskan ngjit hijen e zez tash ku me dit qfar papaki ka met munet met martu ty kur te lishon aj burri tjeter.
Eh kuku medet per at tjetrin burr si ka met marr ma keq ska ku shkon ani qysh je kon ti i martun ki me marr ne qaf at burr tybe se tan kan met tah u e ka nshu bijo burri i par e tash e ka mar ky tjeti haha pAk hajgare po bej Zona e argetimit a??

BlertaB
01-03-04, 17:15
Ani kush po thot se asht ba lazdrani nuse jo more hihi heheh leni ato muhalife jan te gjitha vallah Lazdrani nuk mundet mu ba nuse
Kiss for you Lazdrani

jehona
01-03-04, 17:55
Ani kush po thot se asht ba lazdrani nuse jo more hihi heheh leni ato muhalife jan te gjitha vallah Lazdrani nuk mundet mu ba nuse
Kiss for you Lazdrani

ehhhhhhhhh moj blertaB qka nuk kish ne kete bote, valla esht bo lazdrani nuse, edhe far nuse ka dal se, dy syt ne te me te mbet, gja e lig mos e gjet bre, prekne hunden kur te folni per ZOTERIN NUSE LAZDRANI... :lol: :lol: :wink:

BlertaB
02-03-04, 11:39
Vallah Jehona mir e ki ,se duhet me prek hunden kur ta shiqojm Lazdranin si nuse se nuse bet kish dal mos e paft syni i keq e Mashalla Mashalla!!!!!!

LORI
29-04-04, 08:50
URIME LAZDRAN PAQ FAAAAAAAAAAAAAT PO MOS I BJER PISHMAN

lazdrani
29-04-04, 15:18
:roll: :roll: :wink:

lovely
27-06-08, 02:50
Ja shifne Lazdranin si nuse.

http://takime.de/profile/stat/kosova-de/05.gif


hahahahahahahahahaahahahah hahahahahahahahahahahahahahahaaa


per hajr i past kan :biggrin: