PDA

View Full Version : ???


mickoja
05-02-04, 02:50
Emri:mickoja
Mbiemri:miza
Ditèlindja:duhena me vet mamin se kam harru
Vendi:aty ku jetojnè bujkèt(zvicèrr)
Vendlindja:ne zemer te kosoves-Ferizajit
Feja:ramazanin nuk e ninoj vetem bajramin e festoj
Hobys:leximin(kur te mesohuna me lexu)

tjeter nuk po ti se qka me ju tregu per personon tim!

Cool_Boy
05-02-04, 14:27
Katastorf tu kje more mickoja ahhah.

tung

mickoja
05-02-04, 23:28
Hoi Cool Boy po tash dimer i ftoht dhe u detyrova un mickoja te hy mbrenda!!"nè dardani"

Cool_Boy
18-02-04, 15:39
Mir se u kthyet ne shtepin tuaj mickoja...

caki
26-02-04, 17:17
Emri:mickoja
Mbiemri:miza
Ditèlindja:duhena me vet mamin se kam harru
Vendi:aty ku jetojnè bujkèt(zvicèrr)
Vendlindja:ne zemer te kosoves-Ferizajit
Feja:ramazanin nuk e ninoj vetem bajramin e festoj
Hobys:leximin(kur te mesohuna me lexu)

tjeter nuk po ti se qka me ju tregu per personon tim!

hahahah mickoja po ti koka hagaregjike!! Te beje une me dit se çka me shkru: çfar eshte karakteri yt? Cilat jan gjerat qe ti i don ne jeten tende e cilat i urren? çka deshiron qe ne karakterin tend te mos jen e çka deshiron qe te jen?

mickoja
28-02-04, 13:19
Caki tè pèrshendes

dua ti pèrgjigjem pyetjeve tuaja

Un e prezentuar si mickoja eshtè veshtir ta gjej dikush se ne qfar drejtimi me sjellin interesat dhe planifikimet e mija!!!porrr do tju tregoj...

Unè jam Mickoja dhe jetoj ne stetin e bujkve aty ku èsht shum ftoht dhe qe èsht toka e lagur..ku flitet gjuha sikur te ishte e venedikut ha ha..

Jam qika e babès dhe e nanès teme,babèn e kam fshatar dhe nènèn katundare,vetè e qytetit jam.e kam mendjen e lartè pèrdryshe e lazdrune shumè deri ne pikèn e fundit kur nuk mè pèlqen diqka ja nisi dhe qaj e bèrtas deri tè vjen babi dhe tè mè pajton me nje qukulladè dhe qeshtu ha ha...vetem pakè shaka...

Kur isha e vogel kisha shumè deshira te vogla,qe disa prej tyre gjith here mu plotesojshin...tash jam rrit kishe pak dhe kam prap aq shum deshira po vetem pak me te mèdhenjè se dikur,tash deshiroj qe te ndalen krimet qe po ndodhin neper botè dhe sigurisht sikur ne kosovè dua qe mos te ketè mè varferi dhe qe ta ndèrojmè njerin tjetrin ashtu sikur para disa shejkuve para nesh ta dimè se kush esht me i rritur se ne!!!!
Kjo mè bèn nervoz shumè qe ka ende njerès qe nuk kanè fare ndergjegjje ndaj dikujt qe esht me i rritur apo sidoqoft dhe qe esht me i vogel se aj..
Pèr mua èsht kjo shum me rèndsi qe ta respektoj dikènd dhe qe te respektohem ashtu se si jam...
I urrej ata qe gènjejn,dhe qe jan te pa besè ne qfar do aspekti qe do tè jen ata qe ja lypin gjenemin zotit dhe ata qe ja prishin freskin kèsaj natyre...

E dua sportin,muzikèn dhe mèsimin qe do te mè sjell ardhmeri(shpresoj)
dhe e dua stinen e verès dhe breg detin e atlantikut ashtu si pe quajnè..
Nuk mè pèlqen kur te jetè koha e ftohtè apo kur te na sjell zoti shi se sun dal jashtè me lujt ha ha..

Kishe ja nisa te shkruj vrap e vrap por dul nje roman...

me falni se ju bana pak bajat kishe me te hy pakè nè qakè
tung ju pèrshendes un mickoja

Cool_Boy
28-02-04, 15:48
Respekt per ju mickoja...

Vetem nje pyetje nese ban ok!!: A keni deshir mum taku mue??Se kishi shum deshira qe jun plotesu dhe qe pritni tju plotesohen por vetem aty askund nuk e pash qe kishi thene kam deshir ta takoj Cool_Boy ok..

Pershndetje

mickoja
28-02-04, 16:02
Pèrshèndetje Cooli Boy

Ha ha...qfar pytje qesharake be njeri.Me te tregu drejt nuk di se a me dèshiru apo me èndrru qe tè takoj ndonjèher cool boy`n, kam frik se je shum cooler dhe me le pa pare ne xhep..ha ha

Tungi nga mickoja

Hypertrichosja
29-02-04, 01:07
uuuuuuuuuuuhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa ahahahahahh oj MICKOJA,valla loqki ja ke qellu duhet mu rujt prej ketyre coolerave,sepse me te vertet te lan pa asni leke ne gjep!
RESPEKT PER TY MICKOJA,per shkrimin dhe prezentimin tuaj ne menyr indirekte,pse po them respekt?sepse per nje vajze qe eshte rritur ne ZVICER dhe nuk ka viju mesim ne gjuhen shqipe,eshte befasi se si shkruani kaq mir dhe gati pa asnje gabim ne shkrim!!!

p.s ej MICKOJA qiki a e ke pa moj ket COOLIIIIII BOYIINNNNN ne foto papapa me te vertet kuller ish,le ma qe te le,pa asnje pare po ky edhe kashoren pi goje po ta marrke ehhheehehe po kupton ti ma mickoja "kashoren" :wink:
ju pershendes dhe me falni se nuk u perzentove!!!!
nje dite tjeter .....?

mickoja
29-02-04, 14:48
Tè pèrshendes Hypertrichose

Faleminderit pèr komplimentet tuaja te èmbla qe mi thuani

Po ju pèr kur e keni lanè me u prezentu pèr singjergj a ha ha...
Dhe a je ende beqare se ta kam gjetè nje vend ha ha..

kalovsh bukur

mirsad
03-03-04, 20:26
mickoja ju pershendese me verte keni bere nje prezantime fantastike..ju jeni njeri me verte interesante..ok kalofshi mire

just_for_u_babe
02-04-04, 14:11
A ka mundeis me ne tregu se ne cilin qytet jetoni moj miza???

A qka i dua mizat kuku ahah mickojat me pak se te gicin keq hahah.

mickoja
05-04-04, 10:39
o nè katund banoj aty te bujkèt a nuk po e din a??qysh be jo

Gentiana
05-04-04, 10:46
Mickoja, tash po e di se ne cilin katund po mendon ti, po ai nuk esht vetem Katund,po katund mbi katundi. :wink: Nese vie ta vizitoj do te vie edhe tek ti, te kqyri se si Jeton,nese pranon ti??!!

mickoja
05-04-04, 11:11
po moj pse jo ama tregom para se tè vish gjith qysh kètu nè forum ma shkrun ni letèr se telefon sun mè marrish nè lidhje se nuk ka rrjet deri aty,ej e kam njè shoqe nè kojshin e parè dhe dua atè ta thirri nuk èsht larg nja dy klm.ha ha ha..

Barbaroza
06-04-04, 09:44
O mickoje,mjere ne qe po na vjen vera tash e ke me na marre ne qafe,veq duhet te veshemi me te gjata se mozomakeq :(

mickoja
06-04-04, 11:19
valla Barbaroza duheni tash me u rujt prej meje mos um ngucni shum apo keq se kuku pèr juve ani sidoms ty kukukuk.....

Cool_Boy
06-04-04, 13:12
Oj Barbaroza mos ja nxjerr funin ti tashti se kjo mickoja neve nuk na nguc se shoqe te bukur e kemi ne ate ok perkondrazzi aja na shpeton ahahh.

tung

Gentiana
06-04-04, 13:47
Oj Barbaroza mos ja nxjerr funin ti tashti se kjo mickoja neve nuk na nguc se shoqe te bukur e kemi ne ate ok perkondrazzi aja na shpeton ahahh.
tung

Pse mos esht far Engjulli kjo Mickoja?? Po per ty,sigurisht!! :wink:

Cool_Boy
07-04-04, 13:38
ahahh Genta nuk po di qka po don me thene me kete !!Nermal qe eshte pse???

khodahafez dokhtarane gol

Gentiana
07-04-04, 13:42
CoolBoy kthe kah Zagrebi se e kap me mir. Po them ne citatin tend:kjo perkundrasi i shpeton njerzit, thash mos esht far engjulli, se nuk e kam dit, po qka do qoft per ty esht miss, engjell dhe ku ta di un qka tjeter gje.
Kapishi tash amigo??

Cool_Boy
07-04-04, 13:58
Oj qiki me kethy ka zagrepi nuk e di gjuhen kroate bilem po e kthej nga Kosova e po e rrok Shqip ahahhha.

Hej hej tashti mos ja nis me pleqnu qiki ok..

be omide didar aziz--(Diten e mire e nderuar).

Luana
08-09-04, 20:56
Te pershendes Mickoje shume
prezentimin e ke ber fantazi
you are the best :D

go girl :wink:

mickoja
09-09-04, 16:13
Tung Luana

Flm.per komplimentin tua je e respektuar nga ana ime gjdo here e gjdo kund......te pershendes un mickoja

turisti
10-09-04, 18:39
Pershendetje. :wink:

Murgesha
12-09-04, 23:16
Caki tè pèrshendes

dua ti pèrgjigjem pyetjeve tuaja

Un e prezentuar si mickoja eshtè veshtir ta gjej dikush se ne qfar drejtimi me sjellin interesat dhe planifikimet e mija!!!porrr do tju tregoj...

Unè jam Mickoja dhe jetoj ne stetin e bujkve aty ku èsht shum ftoht dhe qe èsht toka e lagur..ku flitet gjuha sikur te ishte e venedikut ha ha..

Jam qika e babès dhe e nanès teme,babèn e kam fshatar dhe nènèn katundare,vetè e qytetit jam.e kam mendjen e lartè pèrdryshe e lazdrune shumè deri ne pikèn e fundit kur nuk mè pèlqen diqka ja nisi dhe qaj e bèrtas deri tè vjen babi dhe tè mè pajton me nje qukulladè dhe qeshtu ha ha...vetem pakè shaka...

Kur isha e vogel kisha shumè deshira te vogla,qe disa prej tyre gjith here mu plotesojshin...tash jam rrit kishe pak dhe kam prap aq shum deshira po vetem pak me te mèdhenjè se dikur,tash deshiroj qe te ndalen krimet qe po ndodhin neper botè dhe sigurisht sikur ne kosovè dua qe mos te ketè mè varferi dhe qe ta ndèrojmè njerin tjetrin ashtu sikur para disa shejkuve para nesh ta dimè se kush esht me i rritur se ne!!!!
Kjo mè bèn nervoz shumè qe ka ende njerès qe nuk kanè fare ndergjegjje ndaj dikujt qe esht me i rritur apo sidoqoft dhe qe esht me i vogel se aj..
Pèr mua èsht kjo shum me rèndsi qe ta respektoj dikènd dhe qe te respektohem ashtu se si jam...
I urrej ata qe gènjejn,dhe qe jan te pa besè ne qfar do aspekti qe do tè jen ata qe ja lypin gjenemin zotit dhe ata qe ja prishin freskin kèsaj natyre...

E dua sportin,muzikèn dhe mèsimin qe do te mè sjell ardhmeri(shpresoj)
dhe e dua stinen e verès dhe breg detin e atlantikut ashtu si pe quajnè..
Nuk mè pèlqen kur te jetè koha e ftohtè apo kur te na sjell zoti shi se sun dal jashtè me lujt ha ha..

Kishe ja nisa te shkruj vrap e vrap por dul nje roman...

me falni se ju bana pak bajat kishe me te hy pakè nè qakè
tung ju pèrshendes un mickoja


Pershendetje Micko. :wink:

mickoja
12-09-04, 23:23
Inxhe dhe turisti gjithashtu dhe unè ju pershendes kudo qe te jeni

turisti
13-09-04, 00:56
Une jam ketu dhe menjihere po te falmderona.
Te pershendes. :wink:

Loloku
13-09-04, 08:58
Pershendetje mickoja! Me duket se ti paske filluar ta njhoesh vetveten dhe kjo eshte perparesia me e madhe per te realizuar deshirat e tua aq te medhaj, gati gjitheplanetare!
Shkathetsi mockoje paske reflektu vertete, por do te doja te mos te kalosh ne anofel...
Fatin tend e krijofsh vete dhe deshirat i befsh realitet!

mickoja
13-09-04, 10:41
Loloku tè pèrshendes

po shpresoj se do te bèhen deshirat e mija realitet=ishalla..

Loloku
13-09-04, 11:03
Nese punon me shume sesa shpreson edhe deshira realitet do te behen, s'ka ku shkon!
Pershendetje realizuese!

mickoja
13-09-04, 11:16
Nese punon me shume sesa shpreson edhe deshira realitet do te behen, s'ka ku shkon!
Pershendetje realizuese!Deshirat e mija i perfshin dhe popullin tim shqiptar dhe nese ata do te shkojn ne rrugen e drejt te gjithat do te ishin nè rregull..

Gentiana
20-09-04, 23:27
Loqki, nje pershendetje sonte pata per ty, mbase nuk pata koh ta them ket direkt, dhe ta bera me hile :oops: thash te pershendes dhe ta dergoj nje mpuq shum te fort ne faqe!!!!! Nate te qete.

Genta

Maca
14-10-04, 00:57
Mickoja schatzuuuuu hahah a je fit bre?
Te pershendes veq se zban pa hiq qy!
Llakum tkam tyje per qefi!
Po moti ste kam pa aaaaa :cry:
Mpuqqqqq :wink:

mickoja
01-11-04, 18:10
Dhe un nga faqja ime dhe nga personazhi im dua ta pershendes Genten qe e kam loqk dhe Macen qe e kam loqkume.. :wink:

Gentiana
26-12-04, 13:42
Mickojaaaaaaaaaaaaa te pershendes loqko dhe te uroj nje dite te kendshme.