PDA

View Full Version : Kush eshte Cool Boy???


Cool_Boy
05-02-04, 14:57
Pershndetje per te gjith

Kush eshte Cool_Boy ??

Emri:Cool Boy a spo ju pelqen a??
Vitet:19
Gjinia:Mashkullore
Edukim:Student i Juridiksis dhe Kompjuterave
Feja:Muslimane
Interesat: Studimet,kompjuteri dhe gjdo gje te bukur.
Hobi i juaj: Shetitja,fubolli, Formula 1 etj
Banimi:Uk

Tung kalofshi bukur ju pershndes te gjithve nga zemra

K-man
05-02-04, 15:28
emer a ki dost

jehona
05-02-04, 22:39
te pershendes, e kisha pas nje pyetj sipas mundesis, qe sa vite jeton ne UK, a me familie dhe ne cilen gjuhe studjon?

pepeppe sa e interesume :wink: :roll:

Cool_Boy
06-02-04, 12:27
Pershdnetje Jehona

Une jetoj ne Angli qe 6/7 vite dhe nermal qe jetoj me familje..Studijoj ne gjuhen angleze por studojoj vetem per advokat dhe kompjutera..Besoj se mjafton Jehona por nese keni ndonj pyetje tjetr mundi ti bani ska problem..

Jehona mos jeton ne Angli shoqes????

K-man dostit une kam emir si te gjith njerzit por nuk e kam zanat me tregu ne publik per arsyje te ndryshme etj etj besoj se me kupton..

TUng ju pershndes per pyetjet dhe shkrimet e juaja kalofshi bukur.

Zana
08-02-04, 18:42
Kush eshte Cool_Boy kush ashte vallah shume pytje tmire!!

mickoja
17-03-04, 18:10
Cool boy kur u prezentove thae se tč pčlqen gjdo send e bukur e un a tč pčlqej zdi a mč pčrfshin dhe mua kjo nč kčt rend?

Cool_Boy
18-03-04, 13:11
mickoja nese jeni e bukur pse mos tju dua????Po sa po e shof ju jeni nje per mua ok apo a jo??

mickoja
18-03-04, 23:33
po normal o cooli boy qe jam e bukur qka po ta merr mendja he he...ama nuk e di sa je ti i bukur pčr mua???????????

donjeta
21-03-04, 14:50
Cool_boy shum pak ke tregu per veti as emer as ku ne cilin qytet jeton ne UK mos trego adresen heheheh po bilem qytetin edhe pse dim se shumica shqiptar jeton ne Londer kish bo me tregu bilem ne cilen zone apo which area......ndoshta ste bona pytje te randa nese po mos trego.... :!:

vushtrria
21-03-04, 17:01
COOL_Boy ju uroi suksese vetem vazhdoni edhe uen mendoi se nuk je i obliguar te tregosh emrin tung


tung nga vushtrria

Cool_Boy
22-03-04, 12:32
Pershndetje

Donjeta ne Londer nuk jetoj se nuk me pelqen Londra por jetoj krejt jasht Londres sepse Londra nuk eshte nje qytete qe un e preferoj te jetoj ama per vizita eshte destinacioni im i preferum..

Vushtrria mire e ke se emri dhe mbiemri nuk tregon sidomos ne forume dhe vende te panjohora...

Falminderit per mirekuptim pres pyetjet e juaj rreth mesha pra Cool_Boy

Vera
08-05-04, 09:57
Cool_Boy te pershendes nuk kam pyetje por tipare te mira paske bre djal ti gjdo gje e bukur te pelqen ma mir nuk ka hahah:wink: Vera

Cool_Boy
08-05-04, 13:13
Ashtu eshte Vera

Pershndetje

drenousha
11-05-04, 09:42
kush eshte cool_boy?
eshte shuuuuuum cool 8)
te pershendes, drenousha :wink:

Cool_Boy
11-05-04, 11:01
Drenousha pershdetje edhe per ju qiki...Falm per kompimentet...

kalofshi bukur,Cool_Boy FOR LIFE

Honesty^uk.
11-05-04, 19:04
Pershndetje

Donjeta ne Londer nuk jetoj se nuk me pelqen Londra por jetoj krejt jasht Londres sepse Londra nuk eshte nje qytete qe un e preferoj te jetoj ama per vizita eshte destinacioni im i preferum..

Vushtrria mire e ke se emri dhe mbiemri nuk tregon sidomos ne forume dhe vende te panjohora...

Falminderit per mirekuptim pres pyetjet e juaj rreth mesha pra Cool_Boypershendetje Cool_boy
me beri pershtypje kjo pjes e reagimit tend dhe nderhyra pasi edhe une jetoj ne Londer
Me erdhi shume cudi qe thua se nuk me pelqen Londra pasi dihet se eshte nje nga kryeqytetet me te gjelberuara te botes dhe te vizitosh shume pjese te Londres te duket vetje si ne perrala, dhe eshte enderr per shume njerez,,,,,,
po te kishe thene qe jeta eshte e shtrenjt dhe per ata nuk te pelqen, ateher do te kisha perkrahur mendimin tend
megjithate ky eshte vleresim i juaji
dhe te kerkoj shume te falur , pasi u zgjata pak , por duhet te mos mohohet realiteti
flm per mirekuptimin


me respekt Honesty^uk

Barbaroza
12-05-04, 10:10
Cool_boy,enderra ime valla eshte, ne mos te jetoj ne Londer, bile te shkoj njehere per vizite atje,kam degjuar se eshte vend i bukur :roll:

Cool_Boy
12-05-04, 11:05
Pershndetje

Donjeta ne Londer nuk jetoj se nuk me pelqen Londra por jetoj krejt jasht Londres sepse Londra nuk eshte nje qytete qe un e preferoj te jetoj ama per vizita eshte destinacioni im i preferum..

Vushtrria mire e ke se emri dhe mbiemri nuk tregon sidomos ne forume dhe vende te panjohora...

Falminderit per mirekuptim pres pyetjet e juaj rreth mesha pra Cool_Boypershendetje Cool_boy
me beri pershtypje kjo pjes e reagimit tend dhe nderhyra pasi edhe une jetoj ne Londer
Me erdhi shume cudi qe thua se nuk me pelqen Londra pasi dihet se eshte nje nga kryeqytetet me te gjelberuara te botes dhe te vizitosh shume pjese te Londres te duket vetje si ne perrala, dhe eshte enderr per shume njerez,,,,,,
po te kishe thene qe jeta eshte e shtrenjt dhe per ata nuk te pelqen, ateher do te kisha perkrahur mendimin tend
megjithate ky eshte vleresim i juaji
dhe te kerkoj shume te falur , pasi u zgjata pak , por duhet te mos mohohet realiteti
flm per mirekuptimin


me respekt Honesty^uk

Pershdnetje Honesty_Uk

Pajtona me mendimin e juaj une ne londer shkoj me se paku nje here ne muaj kur te kam koh te lire vetem me pah londren se me pelqen ta viziotoj por jo te jetoj...

Te deshiroj sukse dhe jete te bukur ne londer shokit...

kalofshi bukur,te fala Londres

ShEjToNkA
19-07-04, 01:00
Pershndetje per te gjith

Kush eshte Cool_Boy ??

Emri:Cool Boy a spo ju pelqen a??
Vitet:19
Gjinia:Mashkullore
Edukim:Student i Juridiksis dhe Kompjuterave
Feja:Muslimane
Interesat: Studimet,kompjuteri dhe gjdo gje te bukur.
Hobi i juaj: Shetitja,fubolli, Formula 1 etj
Banimi:Uk

Tung kalofshi bukur ju pershndes te gjithve nga zemra

A ti koke Cool_Boy aaaa?

Jo more emėri po na pėlqen veq ma mirė tu kishė pėrshtat me pasė emrin Kull_Djali ahhaahahahaha.., edhe krejt mire koka prezentimi vetem nja se paske tregu tė vėrtet ahahahahhaa sa kam mujt me diktu ahhaah, nuk di a jam gabim ajo..?

Ok tė pėrshndes dhe tė urojė sukses nė jetė dhe studime!

Cool_Boy
19-07-04, 10:41
Pershndetje per te gjith

Kush eshte Cool_Boy ??

Emri:Cool Boy a spo ju pelqen a??
Vitet:19
Gjinia:Mashkullore
Edukim:Student i Juridiksis dhe Kompjuterave
Feja:Muslimane
Interesat: Studimet,kompjuteri dhe gjdo gje te bukur.
Hobi i juaj: Shetitja,fubolli, Formula 1 etj
Banimi:Uk

Tung kalofshi bukur ju pershndes te gjithve nga zemra

A ti koke Cool_Boy aaaa?

Jo more emėri po na pėlqen veq ma mirė tu kishė pėrshtat me pasė emrin Kull_Djali ahhaahahahaha.., edhe krejt mire koka prezentimi vetem nja se paske tregu tė vėrtet ahahahahhaa sa kam mujt me diktu ahhaah, nuk di a jam gabim ajo..?

Ok tė pėrshndes dhe tė urojė sukses nė jetė dhe studime!

ShEjToNkA-pershdnetje qiki,gjithashtu edhe une te deshiroj shendet,fat,lumturi,dashuri,sukses ne mesime etj etj.........

Cool_Boy :wink: qka pasna harru moj me tregu???? :lol: :lol: :lol:

drenousha
19-07-04, 11:15
cool_boyi eshte COOL 8) 8) 8) 8)

Cool_Boy
19-07-04, 11:17
cool_boyi eshte COOL 8) 8) 8) 8)

Falm drenoushaaaaaaaa

drenousha
19-07-04, 11:19
cool_boy a mos te ka blloku comp ne shkronjen aaaaaaaaaa
just a joke e :wink:

mr_beni
19-07-04, 19:48
Po Cool_boy une nuk kam asnje pyetje vetem desha qe te pershendes.

turisti
10-09-04, 19:01
Cool_Boy- te pershendes. :wink:

Leo_uk
17-09-04, 02:48
tungi cool_boy ku jeton ne uk

Leo_uk
17-09-04, 02:51
tungi cool_boy ku jeton ne uk?

livoreka bicio
20-09-04, 12:47
COOL_BOY. te pershendes :wink: