PDA

View Full Version : Nse i dashuri/ e dashura juaj ju propozon per martese...


Murgesha
09-02-04, 03:19
Atehere, ja nje pyetje qe me erdhi nder mend....

Neqoftese i dashuri apo e dashura juaj papritur ju propozon per martese, si do te reagonit?

Pres me padurim pergjigjet tuaja :wink:

Pershendetje nga Murgesha

http://www.forumishoqeria.com/images/avatars/gallery/2/1064-005-03-1059.gif

Barbaroza
09-02-04, 09:56
Nese i dashuri,papritmas me propozon martese,ndoshta ne ate moment do te ndjehesha e befasur dhe pa fjale nese kete nuk do ta kisha pritur ne ate moment,por sigurisht se shpejti do ta merrja veten dhe do ta pranoja propozimin me kenaqesi :)

lazdrani
09-02-04, 12:04
Do te qaja :cry: :cry: :cry: se pari e pastaj do ta pranoja dhe ne vend Hoxhen do ta thrrisja qe me njehere te na martoj se ndoshta i bjen pishmani pastaj :lol: :lol: :lol: lazdrani.P.Sh.Murgesha po te me paramendoshe ti mua si Prince te jetes si do te me propozone Martesen mes neshe..... :wink:

Cool_Boy
09-02-04, 13:17
Pershndetje Murgesha

Tem e interesont Murgesha !!! Me pelqen shum..

Murgesha besoj se nese kalon me nje vash per koh te gjat eshte veshtir ta refozojsh ate kur te vjen puna deri te martesa. Nermal nese e keni kalu mir eshte fjal por nese nuk e keni kalu mir athere eshte leht ta refozojsh ate prpozim etj. Uen do te kisha then PO nese mua me pelqen me zemer dhe mushkri ahah ja vash nuk kisha prit dy here mum thene se isha frigu se mos po i bjne pishmanit ahah..

Kalofshi bukur pershdnetje per te gjith Cool_Boy

Gentiana
09-02-04, 13:29
Murgesha te pershendes.
Sa per kte tem,nese vjen ajo pun dhe propozon ai (qe e dua) qe te martohemi pa e pritur,ateher tybe nuk di se si kisha vepruar.por nese e dua dhe nese jam e gatshme ateher sigursht se kisha pranuar,pa nje pa dy! dhe nuk kisha pritur shum,sepse meshkujt si meshkujt,munden ta ndryshojn mendjen me shpejt se qe kujton! :wink:

Genta

lazdrani
10-02-04, 11:39
Genta kemi vuajtur shume :cry: :cry: :cry: ne keto vite me ty ndihem krenare kemi pase te poshten dhe te larten ne jete por gjithmone ishe afer meje,me ty dua te jem gjithmone se bashku te miren dhe te keqen ta ndajme deri ne vdekje ......Pashe nanen pashe buke e krupe a po me martone bre :cry: :cry: :cry: :wink:

Gentiana
10-02-04, 11:47
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Murgesha
10-02-04, 11:53
Genta hiq mos u shoko. I tille eshte Lazdrani, nuk zen vend askund dhe ka deshire te shkoj here me njeren her me tjetren. Po thuaj qiko djalit po, se te ka shti ne be te madhe :wink:

Gentiana
10-02-04, 12:12
Jo te gjitha do ta pritsha po kte jo, Lazdran qka u be djalo?? Murgeshen e harrove! Edhe hey ta japi pergjigjen me von se ndoshta e nderron mendjen, e un ateher :( se po harron se njeri me ka lan per Barbarozen e nese ti thua ateher prap te Murgesha kjo do te ishte teper per mua.

Jo Jo Murgesha nuk i thash jo,po shpresoj se nderron mendjen ne kte rast,se un ashtu nuk dua,sot me mu e neser me tjetren :? :shock: :shock: me falni se ende jam e shokuar :shock:

lazdrani
11-02-04, 14:40
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pershendetje Genta dhe Murgesha :wink:

Zero Cool
11-02-04, 17:33
Murgesha e ke parashtru njė pytje tė vėshtirė besa.
Po unė besoj qė isha prishė me tė dashurėn nėse mė kishte propozuar njė gjė tė tillė (martesė) :wink: :wink: :wink:
Pėrshėndetje

Murgesha
11-02-04, 17:48
Hahahah Zero_Cool. Psee more ishe prishe me te. Vetem pse ajo nderrmer hapini e pare apo... nuk ke deshire qe e dashura te jete superiore ndaj teje. Une mendoj se edhe ne femrat tani kemi te drejt te propozojme martese. Apo ti ndoshta mendon ndryshe :?: :!: :idea:

Zero Cool
11-02-04, 19:50
Nuk ėshtė aty problemi Murgesha.
Ju keni tani tė drejta bile edhe ma shumė se ne por unė mendova qė dashuria e vėrtetė mundet me qenė vetėm para martese kurse nė martesė ėshtė diēka tjetėr.
Pėrshėndetje

Murgesha
12-02-04, 00:05
Jo bre se ashtu ju duket juve te pamartuarve. Edhe martesa e ka ate bukurin e vet qe e ben jeten te kendshme. Qe shko vete Lazdranin dhe Rrushin. :lol: :lol:

Kaltrina
12-02-04, 10:34
pershendetje te gjitheve, shume teme e qelluar.
faktikisht mua veq me ka propozuar i dashuri im por i kemi edhe disa pune pa bere, e kysmet veres dojna me ja krise dasmes. :roll:

lazdrani
12-02-04, 13:36
:roll: :roll: :roll: :roll: Ah veres po shume dasma do te krisin :lol: :lol: :lol:

Kaltrina
13-02-04, 10:24
haahahah ani veq ishalla jane te hajrit e kane nafake.

lazdrani
13-02-04, 10:30
ishalla moj Kaltrina ishalla :lol: :lol: :lol:

valon hoti
13-02-04, 10:58
nese edashura ime me kish prpuzu martes une isha da me ta fill hahhaha pak shaka :lol: kuptohet une pres ate propozim pre j te dashures sepse nese vepron ashtu at`her jam i sigurt qe me do me te vertet dhe kuptohet atij propozimi i pergjigjem ne menyr pozitive.

Murgesha
13-02-04, 12:46
Genta kur ti lexojsh shkrimet e Lazdranit dhe Kaltrines mos me thuaj se po mendon ate cka une jam kah e mendoj.
Cka ta merr mendja??? :wink: :?:

lazdrani
17-02-04, 13:00
Hehehe moj Murgesha :lol: :lol: :lol: Mos te lutem se Genta shume shpejte behet gjeloze :wink:

Gentiana
17-02-04, 13:33
:evil: Pse a nuk kam te drejt a? Sot me mua neser me tjetren,si mos me u kend gjeloze (dhe nervoze)
Lazdran i kemi da te miren dhe te keqen, me ke dashur(si krypen ne sy) ashtu edhe un ty, dhe ke qen i rendesishźm per mua,po un nuk mundem te duroj,keshtu qe po i dhe fund ksaj lidhjes sonė. Paq fat me tjera.


Genta

Barbaroza
18-02-04, 10:31
Kuku Genta cka the,bjeri pishman moj se nuk e ka gjetur tjetren :wink:

Gentiana
18-02-04, 11:20
Jo moj Barbaroza ky tjera ka qe moti,e un kur te foli nje her nuk kthej. Po ti ndihmom pak mua se jam :cry: :cry: :cry: :cry:

:wink: te pershendes.

Genta

RRUSHI
18-02-04, 13:53
Genta zemer mos u bej merak shum , se ato qe ndahen nga Lazdrani i pranoj une ===je e mirseardhur :wink:

Gentiana
18-02-04, 14:21
Genta zemer mos u bej merak shum , se ato qe ndahen nga Lazdrani i pranoj une ===je e mirseardhur :wink:

Jo se as ti nuk je me i mir hiq, ti a e ke more Barbarozen?? :roll:
Ja tybe send nuk jam ka marr vesh qtash??!!

lazdrani
18-02-04, 19:02
:cry: :cry: :cry: Sorry Genta,te lutem me jap edhe nje shance :cry: :cry: :cry: Te falesh eshte edhe nje lloje Dashurie :wink: Besoje ne ty :P

Barbaroza
19-02-04, 14:05
C'fare djem na kane rene hise :cry: krejt Don Zhuana :cry: :cry:

lazdrani
22-03-04, 21:38
:roll: :roll: :roll: :D :D :D :wink:

DARTEX
06-04-04, 04:19
Vallahi bre isha kthy niher ka qielli edhe kisha than a thu vall mu osht ka ma parashtron ket pytje a jom ka shof naj ender huh sosht leht dikush me propozu martes a :!: :?:

lazdrani
04-05-04, 20:04
Vallahi bre isha kthy niher ka qielli edhe kisha than a thu vall mu osht ka ma parashtron ket pytje a jom ka shof naj ender huh sosht leht dikush me propozu martes a :!: :?: :D :D :D :D Jo de nuk eshte lehet :wink:

qika_pr
18-05-04, 16:33
Propozimi per martes
Mua i dashuri ime me ka propozu martes ne nje ndeshje sportive
Ka qen duke luajtur dugagjini edhe prishtina basket edhe ne fillim jemi lidhe me kushte nese fiton prishtina une ka me ba darke per te nese fiton dugagjini ai ka nje syrpriz per mua
edhe fitoj duagjini ajo sypriza ka qen propozimi per martes edhe e ka be ne nje vende shum publik edhe kemi pase shum deshmitare
Une nuk kam reaguar fare me eshte dukur si hajgare apo nje loje e keqe
E tani qeshi me reagimin tim
I kam then po pranoj shum dite me vone edhe ka qen vendimi me rende qe kam marr ne jete por besoj qe me i drejti dhe me i aresyeshmi

Gentiana
19-05-04, 11:51
Propozimi per martes
Mua i dashuri ime me ka propozu martes ne nje ndeshje sportive
Ka qen duke luajtur dugagjini edhe prishtina basket edhe ne fillim jemi lidhe me kushte nese fiton prishtina une ka me ba darke per te nese fiton dugagjini ai ka nje syrpriz per mua
edhe fitoj duagjini ajo sypriza ka qen propozimi per martes edhe e ka be ne nje vende shum publik edhe kemi pase shum deshmitare
Une nuk kam reaguar fare me eshte dukur si hajgare apo nje loje e keqe
E tani qeshi me reagimin tim
I kam then po pranoj shum dite me vone edhe ka qen vendimi me rende qe kam marr ne jete por besoj qe me i drejti dhe me i aresyeshmi

Pse nuk jan te gjith Djemat Romantik keshtu?? Mundi te merrni shembull :? :(

drenousha
19-05-04, 12:00
une i tham PO :!:

Giovanni
19-05-04, 12:04
Pergjigjja ime do te jete: Me jep disa koh per te menduar.

Loloku
19-05-04, 12:10
Martese sportive apo jo qika_pr, interesant dhe dashnija qenka njefar sporti dhe ty t'u mbush koshi me topin e fundit si duket a? Pergezimet e mia!
Mua ma ka gjeta babai nusen dhe nuk kemi pas rast asnjeri te propozojme dhe hala nuk me ka kaluar meraku i ketij propozimi qe nuk do ta kem fat kurre a!
Por une kisha mendu se me bukur eshte te propozoje femra...

Peja
19-05-04, 13:39
Nese me kishte pyet e dashura mua a e martoj po nese e dua natyrisht kisha thon po. buzet ja kisha kavshua dhe isha kon mashkulli ma i knaquri ne bot . po mendimi im osht qe mashkulli tja bej te dashures ket pytje .ky moment duhet te jet te gjith jeten ne menime nuk dote harohet kur ajo dit njiher behet ajo pytje don me thon deri sa te vdes jemi te lidhur ne njeri tjetrin :wink:

turisti
07-08-04, 11:27
Tung. Une e kish pyetur: tash a menjihere? :P

nitushe
09-09-04, 12:34
po i kisha thane qe na duhet kohe 2 pet te marr ate vendim

Tomori
04-06-05, 17:17
Tung. Une e kish pyetur: tash a menjihere? :P
hahahahahaha Turisti :wink:

florian
04-06-05, 17:18
kam then po nje propozimi te till para ca kohesh .
dhe ju kshilloj ta beni dhe ju

Domira
12-06-05, 10:07
thjesht, martona fill :lol:

anna
21-06-05, 10:14
nje propozim per martese tash ...me siguri nuk do kisha pranuar !! :wink:

Bota_Sot
22-06-05, 15:22
fakt qe me kalimin e kohes, kur e sheh njeriu se ka ardhur koha eduhur me ja permend njeri-tjetrit punen e marteses, pse jo!! Ska me mire, kur je i sigurt per martes. Nuk kishte me qene mire per asnjeren pal, po te ishin ngutur per martes. Ju siq po shihni edhe vete se me shume po ka NDARJE sesa BASHKIM. Jemi humbur krejt, dhe kisha pasur deshir me dit se ku eshte PROBLEMI?!?!, Perse kaq shume ndarje, e sidomos FEMRAT jane ato qe kerkojn NDARJE?!?!

emine
23-10-11, 16:55
i tham Jo

Ardea
09-11-11, 17:08
e kisha lon ni her me prit shum, veq per inati :tongue:

Oqeani
09-11-11, 17:10
e kisha lon ni her me prit shum, veq per inati :tongue:


Mos ishte ba vone kur i kishe thene po ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ardea
09-11-11, 17:12
nc, sma mer mendja.. :cool:

Oqeani
09-11-11, 17:15
nc, sma mer mendja.. :cool:


Eh - po po mire po thua - tash keta te "kulturuarit" .... presin e presin ... e h hrrova se kam pas prite edhe une me vite .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

Ardea
09-11-11, 17:16
oh... e tani? s'dashte ma, mesi prite a? ....i imi me ka prit valla se di... :biggrin:

Oqeani
09-11-11, 17:19
oh... e tani? s'dashte ma, mesi prite a? ....i imi me ka prit valla se di... :biggrin:


Jo, ajo me priti hahahaha

Ardea
09-11-11, 17:23
ani de apet mir koka bo..duhet me prit njoni tjetrin, se tani t'thot mke shti me zor met martu, hala sjam kon i pjekur per martes....e tani duhet me myt

Oqeani
09-11-11, 17:25
ani de apet mir koka bo..duhet me prit njoni tjetrin, se tani t'thot mke shti me zor met martu, hala sjam kon i pjekur per martes....e tani duhet me myt


Ani me e myte, me mbete vejan ahhahha

emine
09-11-11, 19:27
Martesa eshte per te sgjidhe problemet bashk,qka kure je vetem asnjeren prej tyre se ke:cool:


ANi si propozojne shqiptaret hahahhahhahha,si tishin ka blejn dy thash speca,msu me msitni dridhen shkretanat prej emocionev,a po martohmu se jam djale i mire,lumja gruja qe merr hahahhahah

Peja-Boy
09-11-11, 19:46
Martesa eshte per te sgjidhe problemet bashk,qka kure je vetem asnjeren prej tyre se ke:cool:


ANi si propozojne shqiptaret hahahhahhahha,si tishin ka blejn dy thash speca,msu me msitni dridhen shkretanat prej emocionev,a po martohmu se jam djale i mire,lumja gruja qe merr hahahhahah


A te jep Nona n“katund pash besen ??

emine
09-11-11, 19:47
A te jep Nona n“katund pash besen ??
jo ne mahallen e hudumit,:tongue: