PDA

View Full Version : kosovari


gzim foniqi
16-02-04, 22:11
gzim foniqi jam 26 vjeqar jetoj ne nje qytet te bukur te frances kam pun dhe profesion te mir dhe standart solid.te njerzit me fascinon inteligjenca e lart dhe ajo qe e qmoj me se shumti esht ajo qe njeriun e ben njeri.e urrej pa fund genjeshtren dhe dyftyresine.me pelqen muzika filmi shetitja :idea:

turisti
03-09-04, 22:42
Tung GEZIM.Me pelqeu prezentimi yt,dhe shpresoj se do te jesh aktiv. :wink: