PDA

View Full Version : pse qikat jan te verbra ne dashuri


mentor morina
24-02-04, 16:34
tungi

Kaltrina
27-02-04, 12:01
O Mentor nuk eshte bash qashtu, edhe mos harro se femrat aktrojne shume. :)

Giovanni
11-03-04, 10:43
O Mentor nuk eshte bash qashtu, edhe mos harro se femrat aktrojne shume. :)

Bravo Kaltrina pasiqe po e pranon vet sepse eshte shume e vertet qe femrat AKTROJN :lol:

Kaltrina
12-03-04, 10:50
Any time Giovani, perkunder mednimeve te dyshimta te te disa anetareve te forumit per mua, se paku jam e sinqerte.
pershendetje :wink:

Barbaroza
12-03-04, 13:33
Pershendetje!
Une mund te pajtohem edhe me mendimin e Kaltrines se ka femra qe aktrojne,por ka edhe asi lloj femrash qe vertete jane te verbera ne dashuri,dashurohen me zemer dhe jo me koke e me sy.
Une po flas per veten time.Kur dashurohem,dashurohem me tere qenien time,me zemer dhe jo me koke,ndoshta jam gabim por e tille jam!!!

Kaltrina
12-03-04, 16:15
Po Barbaroza eshte me se e vertete se ka edhe femra qe dashurojne me zemer
disponim te kendshem

mirsad
12-03-04, 16:40
per mendimin time dashuria eshte me verte nje gje qe te shfaqet ne zemer apo esht enje gje e komanduare nga zemra..une personalishte dashurine nuk epranoje vetem nje gje zemra por duhet edhe te gjykosh shume...tek une mendoje s ezemra do levize bashke me gjykymyn...
nje gje te theme se shumica e vajzave bien pre e dashurive falso..kete gje ekame pare tek shume vajza.kur djali i g enjene eata me verte jane te dashuruara...
keshtu qe desha te theme se vajzat jane me realiste ne dashuri por kjo gje u kthehen ndaj vetes tyre shumicen e rasteve..ok bye

zeshkanja
18-03-04, 21:21
OK ESHTE E VERTET QE NE FEMRAT DASHUROJME PA MAS DHE MENDOJ SE ESHTE NE RREGULL, POR GJEJA QE NE NUK DUHET TA KEMI ESHTE SINQERITETI I TEPRUAR. DMTH NUK DUHET TA SHPREHIM TER DASHURIN QE NDJEJM PER DIKEN, MOS TE JEMI SI NJE LIBER I LEXUAR, POR SADOPAK TE MBETEMI ENIGME.
NDERSA JU DJEMA MOS MENDONI QE NE NUK E DIM SE JU DASHURONI !
JENI AKTOR TE PERKRYER DHE DINI TA FSHIHNI ATE QE NDJENI METEVERTET PER DIKEND.
NE DASHUROHEM ME SHPESH POR EDHE HARROJME ME SHPEIT, NDERSA JU DASHURONI ME ZOR POR TER JETEN JU MBETE NE KUJTES VAJZA QE KENI DASHURUAR MARREZISHT.

mirsad
18-03-04, 22:48
zeshkanja keni te vertete ne keshtu dashurojme me zor por nuke harrojme nje gje te tille...
desha te themes ekeni bere nje pershkrime te shkelqyere..ju pergezoje per kete gje..bye

Murgesha
19-03-04, 18:15
Ne femrat dashurojme me zemer, shohim me zemer dhe aktrojme me tere trupin.
Kurse djemte dashurojne me sy, shohin me sy dhe aktrojne me zemerat e femrave :wink:
Ndoshta sja kam qelluar kesaj here por menddimi eshte ky :wink:

turisti
14-08-04, 23:59
pershendetje -memtor morines. Qikat jane te verbera ne dashuri- aq sa djemt ofrojne... :wink:

nitushe
09-09-04, 17:43
puna eshte qe ju besojna djemve edhe jena te ligshta kur ata na japin komplimente mendojna qe veq neve na shohin gje qe nuk osht e vertet hiq po qka me bo te tilla jemi he mos kofshim :oops:

Elina
16-03-11, 20:03
puna eshte qe ju besojna djemve edhe jena te ligshta kur ata na japin komplimente mendojna qe veq neve na shohin gje qe nuk osht e vertet hiq po qka me bo te tilla jemi he mos kofshim :oops:

Uh cike...nime mos kofsh...po qysh me u lige,vec qe te jep mashkulli komplimente?! :tongue:

Oqeani
16-03-11, 20:04
Shpesh me bie pika por hahahahha

Jana
16-03-11, 20:08
... sha nuk ka ...
Amo edhe ato qe verbohen ishalla dikur ju rikthehet shikimi ...

Jana
16-03-11, 20:15
qka ska valla edhe pej tynev hahaha ka qe e kan trunin veq vijam si ti ktrujsh mas veshi si bebat i merr gjumi hahahahaah

mos ma gjaj ni qisone se te mys me gjith to hahaha

ja ika me kqyr filizin se ashtin e zojes e ka mi perpeq me shkel me doket nuk len shej....


Hahahahahhahahahhahaha po ka edhe mashqi qe si t;ja nin eren femres paken qyyy ,,,,,

Ncuk ty nje shnoll amo t'mir ...

Hahahahhahahaa ani shko shiko ...

emine
16-03-11, 22:30
fembrat marohen si qorre derisa tja marrin te sillmen meshkujve

emine
16-03-11, 22:32
... sha nuk ka ...
Amo edhe ato qe verbohen ishalla dikur ju rikthehet shikimi ...
Jana me vje keq te them,por me mendu taman llogjikshem dhe pa u verbu,asnjeher sdo dashurohet njeriu,,kshtuqe le te na rrojne verberimet,une prej se i gjeta syzat mi pa meshkujt mir,spo muj dashurohna ma,ma mire ish kan qashtu qorras me shku

tipi engjellor
16-03-11, 22:32
e qelluar tema ashtu se po llogarisni veq 3 minuta........

emine
16-03-11, 22:38
e qelluar tema ashtu se po llogarisni veq 3 minuta........
ani kush folke per minuta,ju 3-4 minuta na besa edhe 30 minuta na sgjat verbimi:P

tipi engjellor
16-03-11, 22:39
se kuptove emine hahahah

roadrunner
18-03-11, 14:02
mire e thene "qikat". se si po bohen "gra"....po ju vijn syt meniher :D, ashtu edhe duhet :D

drinibardhe
18-03-11, 14:14
Nuk eshte e vertet po aq sa jane per dashuri vajzat po aq jane edhe djemte problemi qendron tek siguria pasi femrat kane nevoje per me shume siguri por me kete nuk do te thote me patjeter qe kane me etje apo jane te verbera per dashuri ...per mendimin tim eshte e gabuar .... si testosteroni po ashtu edhe andronogjeni qe jane pergjejgjes hormonial tek sexet e kunderta kryejne te njejtin funksion.....

drinibardhe
18-03-11, 14:21
Po flasim en praktik...haver se me anatomi te njeriut ktu spo merremi hahahaha e me faktort ne organizem qe ndikojn...


ne praktik pra vajzat kane nevoje per me shume siguri me shume konformitet me shume stabilitet sepse kjo eshte e shkruar ne ADN e tyre .....

dashuria eshte thjeshte nje reaksion kimik dhe vepron si tek femrat dhe tek meshkujt ......

Domira
18-03-11, 14:49
O bohen qashtu se dreqen jon femrat,sinakrin qe e kan... dreqin mson prej tyne..,po hiqen qashtu si viktima

kalo mire haver se ika...

mos paragjyko edhe ti kshtu qy hahahahahahaa (pak shaka po bajm)

te pershendes e klm

lovely
18-03-11, 16:06
O bohen qashtu se dreqen jon femrat,sinakrin qe e kan... dreqin mson prej tyne..,po hiqen qashtu si viktima

kalo mire haver se ika...boll mire i paske tho hahahahahahaha :P

emine
13-06-11, 10:40
U be nje anket ne shkollen fillore,dhe pyeteshin femijte ,a te verbon dashuria,,,,nje vajz 9 vjecare tha,une mendoi qe dashuria na hap zemren dhe na ben te shofim me mire se kur jemi pa ate ndjenje,une e dua nene time qe minutin e pare qe linda edhe pse verberisht e deshta ajo dashuri me japi jete dhe me ben te jetoi e lumtur

rastesishT
13-06-11, 10:55
:) e mire e mire eshte me kan qe bjen ne njeri te mire.

tipi engjellor
13-06-11, 15:46
pse mendojn shkurt e vetem ne anen siperqafsore....e per me larg per jeten mendojn pak....nganjehere ia ken veq e kapin veq deshir te perkohshme....

emine
13-06-11, 15:49
po veq qikat,pa hajte vetni qunat njeher qa thojne per verberin

Zero Cool
13-06-11, 16:13
qikat janė tė verbėra e djemt jan qorra :P (n`dashuri)

Zanzi/M
13-06-11, 16:21
..sepse meshkujt jane shume te bukur, nuk kane faj vajzat jo. Nuk mund te jen rezistente ndaj bukurise mashkullore hahhaahahahahah.

emine
13-06-11, 16:29
..sepse meshkujt jane shume te bukur, nuk kane faj vajzat jo. Nuk mund te jen rezistente ndaj bukurise mashkullore hahhaahahahahah.
fatkesisht tek kafshet meshkujt jan me te bukur e tek njerzit dihet kush,qa mendove qe meshkujt mesin pa floke a

VoOoglushja
13-06-11, 18:32
hehehe se jan qerru tu shiku Djelt e kqi :P ahhahahaha

elvio
13-06-11, 18:38
pse qikat jan te verbra ne dashuri


S'besoj,,,,,,,,,,,,,