PDA

View Full Version : Pershendes antaret e ri!!!!


lazdrani
02-03-04, 12:05
Une vetem desha te ju pershendes antarete e ri e ne veqanti jane keta:
Hana
Blerta
anna
Caki
Tiana
Laura
donjeta
sexybrikenda :evil:

Pse mu keta persona ,per aryse se dua nje kompliment per ju ne nje kohe te shkurte jeni duke kenaqyre kete forum te shkelqyshem me shkrimet e juaja.Bravo dhe ju lutem qe te vazhdoni se jeni me te mirit edhe ata qe kam harruar :wink: lazdrani

BlertaB
02-03-04, 12:12
hihi Lzdrani a edhe veten e ki harru me pershendet a??
Hej edhe une te pershendes ty dhe te gjith antare e forumit jeni te mrekullushem e ne Veqanty ty Lazdrani,pse bre je ka shkon n“kosov a e din se nuk rrihet tahs pa ty ne ket forum a?? Ju pershendes te gjithve ju deshiroj nje dit te kendshme.

caki
02-03-04, 16:50
Une vetem desha te ju pershendes antarete e ri e ne veqanti jane keta:
Hana
Blerta
anna
Caki
Tiana
Laura
donjeta
sexybrikenda :evil:

Pse mu keta persona ,per aryse se dua nje kompliment per ju ne nje kohe te shkurte jeni duke kenaqyre kete forum te shkelqyshem me shkrimet e juaja.Bravo dhe ju lutem qe te vazhdoni se jeni me te mirit edhe ata qe kam harruar :wink: lazdrani

Hahahah lazdrani edhe pse tash vetem jam bere antar i vjeter i keti forumi dhe po thuaj se kam dal prej mode edhe pak kohe me duhet te iki nga ky forum sa nuk me kan largu ne shkelma ma mire vet e me deshire, por tash po te falenderoj shume per pershendetjen tende ndaj nesh, te uroj ēdo ņdo ēdo te mire qe deshiron ti, je shume i pershendetur nga une edhe nga donjeta... :wink:

Laura
03-03-04, 12:21
Lazdran te falemenderoj perzemersisht.Eshte krenari te jesh ne listen e nje autori i cili ndermer iniciative zemergjersie...te pershendes! Jam duke zbuluar shume nga ky forum dhe shpresoj qe keshtu do te vazhdoje. ..nese nuk me nxjerrin me force,sic e permend interlokutori i mesiperm...

pershendetje.

laura

Murgesha
03-03-04, 23:55
Edhe une i bashkangjitem ne pershendetje listes se Lazdranit.
Ju pershendes te gjitheve anetareve te rinj, qe keni ardh dhe keni bere freski nder neve pleqte e ketij forumi. Ju falenderoj gjithashtu per pjesemarrje ne diskutime.

Ps. Caki dhe Laura, me sa e dij une ju asnjeri nuk keni bere ndonje gafe te pafalshme per te marr ndonje shqelm por jeni me se te mireseardhur qe te vazhdoni te diskutoi si gjer me tani :lol: :lol:
Murgesha ju pershendet te gjitheve. :D :D

anna
04-03-04, 09:30
oooo grasias lazdrani edhe une te pershendes shume shume :lol: :lol:

Naki
04-03-04, 20:45
Keni sjelle nje fryme te re ne forum, nje kopshte me lulet me te bukura
qe per ne anetaret e forumit qe jemi kyqur me heret eshte nje freski e veqante qe begatone dhe rrezatone atmosfer te nje familje te madhe Moderne.
postimet e juaja,anetare te ri i lexoje me shume endje dhe kame rrespekt

BlertaB
05-03-04, 14:09
Edhe ne kemi shum rrespekt per ty naki te pershendes kalofsh bukur!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hana
05-03-04, 18:41
pershendetje te ngroht nga une dhe falemindrit shum lazdran te gjith jeni te mrekullueshem

sexybrikenda
18-03-04, 23:25
lazdran :twisted: te faliminderit per qato pershendetje tande,ti je nje djalosh i mrekullyshem qe duhet ta kete qdo kush lakmi,une per veti ndihem shume mire kur jam kety.Je me i miri nga me te mirit dhe vazhdo te shkruash edhe ma shpesh mos u be "demel".Shkrimet e Murgeshes, Zanes,mickojes,Barbarozes,Anes,Gentianes,Blertes se "trent" dhe shume qikave te jereve me pelqejne po ashtu qe i lexoje gjithnje me knaqesi..
Rubrika e fejes eshte ba montone dhe rubrika e poezis ka humbe ate vleften e vet se po me doket ma shume po flasin se qe po shkrujn poezi,fillim asht kane shume ma mire. :?

BlertaB
19-03-04, 12:45
kakakakakakvvvv sexybrikenda edhe te ( trent ) me bane a???
Ani ,ani se shum mir e ki ti hajt se po ju pershendes te gjithve e mas shumti ket sexybrikenden se asht kuku ma mir mos vet hiq hahahahahah
Kalofshi bukur a?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

illyria
24-03-04, 22:10
Edhe unė,anėtari i ri ju pėrshėndes tė gjithėve,pa marrė parasysh qėndrimet politike,religjioze,morale(???) dhe sportive dhe shpresoj tė kalojmė tė gjithė mirė kėtu.

Naki
21-05-04, 21:05
pershendetje per anetare te ri te muajit Maj,dhe te gjithe atyre qe jane regjistruar edhe me heret

lazdrani
03-07-04, 11:41
Nje pershendetje per Antaret e Rinje te keti Forumi Magjike :wink:

Vera
03-07-04, 12:06
o edh euen i pershendes te gjith anetaret e rinje te Forumit Dardania, ose te them te Forumit GOLD Dardania, dhe ju uroj kenaqsi se bashku ne neve ketu.


vera :wink:

Honesty^uk.
06-07-04, 07:23
Nje pershendetje per Antaret e Rinje te keti Forumi Magjike :wink:


Urimet tend i gjuhem edhe une ne qaf :arrow:

Gentiana
14-07-04, 12:28
Pershendes te gjith antart e ri,veqanerisht po e pershendes Shejtonken, me kengen moj e mira nga na dole. :wink: :P :P :P

Naki
14-07-04, 21:02
Pershendes te gjith antart e ri,veqanerisht po e pershendes Shejtonken, me kengen moj e mira nga na dole. :wink: :P :P :P
edhe une i bashkangjitem keti urimi :P :P :P

AlbBoy
15-07-04, 11:21
Edhe une po ju pershendes ju te gjithve.
AlbBoy

ShEjToNkA
15-07-04, 23:21
Pershendes te gjith antart e ri,veqanerisht po e pershendes Shejtonken, me kengen moj e mira nga na dole. :wink: :P :P :P
edhe une i bashkangjitem keti urimi :P :P :P

Gentiana,Naki flm nga ju , edhe unė ju pėrshndes juve dhe gjithė tė tjerėt kėtuu ,ku do qė jeni ,kaloni sa ma bukurė.............

Gentiana
19-07-04, 12:22
Pershendetje te gjith antaret e ri. Pershendetje Gentiani,dhe te kesh argetim... :wink:

Gentiani
19-07-04, 12:56
Ju falemnderit pėr pėrshėndetjen Gentiana, e mirė se ju gjeta tė gjithėve nė kėtė odė dardane tė diskutimit!

Barbaroza
02-08-04, 10:38
Pershendes AlbaBoy,pasi qenka anetar i ri.Kalo bukur mes nesh!

turisti
01-09-04, 22:36
I pershendes te gjithe antaret,prej te vjeterve,te rive ,dhe te ardhshimt. :P

Marv_pimp
01-09-04, 23:18
EJ njerz a kerkush spom pershendet mu a.ani ani flm prej juve

turisti
01-09-04, 23:25
EJ njerz a kerkush spom pershendet mu a.ani ani flm prej juve


Mire se erdhe . :P :P :P :P :P

aferdita
02-09-04, 20:07
PO i pershendes te gjithe anetaret e rinje dhe ju uroj mire se ardhje :wink:

Naki
03-09-04, 10:47
PO i pershendes te gjithe anetaret e rinje dhe ju uroj mire se ardhje :wink:

Edhe Une i Bashkangjitem keti urimi-Me nderime Naki

Gentiana
14-09-04, 22:38
I pershendes te gjith anetaret e ri te keti forumi, e ne veqanti Nexhatin.

Mbremje te kendshme

Genta

Murgesha
14-09-04, 22:55
I pershendes te gjith anetaret e ri te keti forumi, e ne veqanti Nexhatin.

Mbremje te kendshme

Genta

Edhe unė po i kacavjerrėm kėsaj pėrshėndetje.

Naki
16-09-04, 11:29
I pershendes te gjith anetaret e ri te keti forumi, e ne veqanti Nexhatin.

Mbremje te kendshme

Genta

Edhe unė po i kacavjerrėm kėsaj pėrshėndetje.
Keti urimi i bashkangjitet edhe Naki

Dashamiri
16-09-04, 11:32
Pershendetje te gjitheve!

turisti
16-09-04, 14:57
Pershendetje te gjitheve!

O DASHAMIR,MIRE SE ERDHJEN TE DESHIRON - TURISTI - . :P :wink:

Naki
16-09-04, 21:55
Pershendetje te gjitheve!
Mire se vjene Dashamiri,Argetim te mire ne forumin Dardan te deshiron Naki

Naki
29-09-04, 08:26
Pershendetje per Anetaret e ri ,mire se erdhet ne Forumin Dardan.

livoreka bicio
02-10-04, 14:08
PERSHENDES TE GJITH ANTARET E RI TE INKUADRUAR NE DARDANI,DHE JU UROJ DISPONIM DHE ARGETIM TE KENDESHUM. :wink:

Honesty^uk.
02-10-04, 18:12
Nuk po ndalem ti citoj te gjithe emer per emer por jeni te pershendetur nga ana ime te gjithe ju anetaret e rinj qe jeni inkuadruar ne forumin me te suksesshem DARDANIA
JU UROJ VETEM CASTE TE KENDSHME

Honesty

Nexhati
03-10-04, 19:47
Ju falimedruj per priteje e juv kemi knaqsi se jena me ju :wink: :wink:

livoreka bicio
09-10-04, 20:08
PERSHENDES TE GJITH ANTARET E RI. DHE JU UROJ DISPONIM TE KANDESHUM.. :wink:

Kercovari
09-10-04, 20:38
Po,mire se na erdhet ju,edhe te rinje edhe te menqur.
Te jeshe edhe ne shtepi edhe ne dardani,s`do te kishte berre me mire asnji.
Gjithnje te respektuar dhe me autoritet.
I juaji Kercovari

Kaltrushi
13-10-04, 08:59
Une vetem desha te ju pershendes antarete e ri e ne veqanti jane keta:
Hana
Blerta
anna
Caki
Tiana
Laura
donjeta
sexybrikenda :evil:

Pse mu keta persona ,per aryse se dua nje kompliment per ju ne nje kohe te shkurte jeni duke kenaqyre kete forum te shkelqyshem me shkrimet e juaja.Bravo dhe ju lutem qe te vazhdoni se jeni me te mirit edhe ata qe kam harruar :wink: lazdraniMua ke harru mem pershendet :cry: :cry: Se edhe jam e re ne forum. Nejse une ty te pershendes.

Gjithashtu te edhe te tjeret. Jeni shum nuk po mund te ju pershendes me emra.

bye

turisti
13-10-04, 09:24
Pershendetjet per te gjithe qe antarsohen dhe per te antarsuarit. :P :P :P :P :P

Murgesha
13-10-04, 14:14
Pėrshėndes:
Dea,
Diana007
Kaltrushi,
Kesna
dhe tė tjerėt anėtarė tė rinj qė spo i kujtoj dot pėr momentin.

Loloku
13-10-04, 14:19
O sa mire me qene i ri, oi,oi,oi...

Diana007
13-10-04, 14:37
Faleminderit shum Murgesh per pershendetjen , dhe un ju pershendes te gjithve dhe kalofshit nje dit qysh don ju vet

DEA
13-10-04, 14:43
FLM Murgesha e ndjej veten mire kure e ndjeni pranin time mpuq

Maca
15-10-04, 12:06
I pershendes 2 antare te rij,2 shoke Sherri Pz,dhe JOOP_CH...
Mire se na keni ardhe! :wink:

Naki
15-10-04, 17:26
Pershendetje per te gjithe anetaret e ri,argetime te mire ne forumin Dardan

Urata
18-10-04, 03:37
E pershendes nje djal , djal te ri GJEBRAIL i thone atij!

DEA
18-10-04, 14:38
Pershendes te gjithe ata qe duan pershendetjen anetare te rinje e te vjeter?

Kaltrushi
19-10-04, 12:32
Pėrshėndes:
Dea,
Diana007
Kaltrushi,
Kesna
dhe tė tjerėt anėtarė tė rinj qė spo i kujtoj dot pėr momentin.

Murgesha ja din renin bre. hehheh te pershendes edhe une ty por shum. tungi

Gjebraili
19-10-04, 13:15
E pershendes nje djal , djal te ri GJEBRAIL i thone atij!


Heheheh :P :P :P :P

Eshte nje Djale, Djale i ri, Gjebrail i thone ATI, :x :roll: t'PERSHENDET Urata ty qum quuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmm :) :lol: :P :P :P :P :P

Fata
21-10-04, 13:29
Ju uroj disponim te kendshem te gjithe juve forumistav te dardania.de
Mire se erdha.

DEA
21-10-04, 15:01
Ju uroj disponim te kendshem te gjithe juve forumistav te dardania.de
Mire se erdha.

Pershendetje Fatahttp://www.mainzelahr.de/smile/big/kiss.gif

DEA
17-01-05, 16:27
Pershendetje per te gjithe anetaret e rinje :wink:

biondi_f86
29-01-05, 15:04
Pershendetje per te gjithe anetaret e rinje :wink: Ketij urimi i kacavirrem edhe une. :D

Maca
02-02-05, 18:24
Pershendes 3 vajza qe na kan ardhe si shpejt,Dardha,Domira,& demelica...

Kaloni fantazi me ne qy 8) :wink:

Mafiozi
02-02-05, 19:58
Pershendes 3 vajza qe na kan ardhe si shpejt,Dardha,Domira,& demelica...

Kaloni fantazi me ne qy 8) :wink:I bashkangjitem pershendetjes duke shtuar edhe IceGirl dhe Sarasara

Kaloni smut siq thot Maca :lol: :lol: :lol:


PS. Per Macen, Smut dmth mu knaq krejt :D :D

:wink:

Maca
02-02-05, 20:06
Mafiozi hahah ah qka je ti qka je :idea: :?: :twisted: 8)

biondi_f86
02-02-05, 21:45
Pershendes te gjithe antaret e ri dhe te vjeter :wink:

Diana007
03-02-05, 10:17
Pershendes 3 vajza qe na kan ardhe si shpejt,Dardha,Domira,& demelica...

Kaloni fantazi me ne qy 8) :wink:


Nje mpuq per triat ,jeni te mrekullushme :wink:

Murgesha
03-02-05, 10:25
Pershendes 3 vajza qe na kan ardhe si shpejt,Dardha,Domira,& demelica...

Kaloni fantazi me ne qy 8) :wink:


Nje mpuq per triat ,jeni te mrekullushme :wink:


Edhe unė po i mpuqi tri vajzat qė na kanė ardhė kohėve tė fundit nė Dardani.

Mafiozi
04-02-05, 13:09
Mafiozi hahah ah qka je ti qka je :idea: :?: :twisted: 8)


Jam i smut krejt :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dembelica
04-02-05, 14:38
Pershendes 3 vajza qe na kan ardhe si shpejt,Dardha,Domira,& demelica...

Kaloni fantazi me ne qy 8) :wink:


Nje mpuq per triat ,jeni te mrekullushme :wink:

Flm shum edhe ju jeni te mrekullueshem te gjith :wink:
Pasi qe un jam e re ktu po i pershendeti kta te vjetrit :lol: :lol: :lol:

Maca
04-02-05, 16:38
Mafiozi hahah ah qka je ti qka je :idea: :?: :twisted: 8)


Jam i smut krejt :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mafiozi virusin tim e ke mare,krejt i smut je ama ma e smut se une sje hahahah :wink: 8) :twisted:

aferdita
04-02-05, 19:04
Edhe un pershendes gjithashtu antaret e rinj,
e keni ringjallur edhe forumin vetem vazhdoni keshtu :wink:

erita
07-02-05, 10:55
Pershendetje per te gjithe anetaret e ri,argetime te mire ne forumin :!:

Naki
29-03-05, 15:49
Pershendetje speciale per te gjithe Anetaret e ri Dardan.

Naki

Diana007
03-05-05, 09:57
Pershendeje per gjith antare e ri te fotumit :) qaste te mira ketu :wink:

Diana :D

Arb
14-08-05, 07:35
Mireseardhje dhe pershendetje per te gjithe anetaret me te rinj!

Ja kalofshit sa me mire ne Dardani!

Kavaleri
29-12-05, 20:45
Tung tung ..pershende te gjith Antaret e Ri/Reja
Gzuar vitin e ri...2006..juve dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

Naki
30-12-05, 12:49
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki