PDA

View Full Version : anna


hana
05-03-04, 18:44
gezuar ditelindjen dhe u bofsh 100 vjet nje plak me shtag krrulk :lol: :lol: hahahha tu plotesofshin te gjitha deshirat e qellimet e tua.

Murgesha
05-03-04, 18:54
Anna na u befsh 100 vjeqe. Te uroj jete te lumtur dhe suksese.

http://www.shqip.dk/modules/Card/image/thumb/thumb66.jpg

Gentiana
05-03-04, 19:28
Anna te pershendes,dhe te uroj gjdo te mir per ditelindje, dhe i bash edhe 100vjet tjera te mira ashtu siq ke qef.

Genta

Naki
05-03-04, 20:45
Shume gezime,shendet dhe suksese ne gjitha sferat e jete
Urime ditelindja-Anna
Nga Naki

anna
06-03-04, 16:36
oho faleminderit shume oo hana murgesha genta naki ju pershendes shume nga thellesia e zemres time :wink: :wink: :lol: :lol:

lazdrani
07-03-04, 10:41
anna urime ditelindja e juaj edhe pse ndoshta pake vone.....
Te deshiroje nga zemra qdo deshire qe te realizohet cka ju deshironi :wink: lazdrani nga mitrovica

Barbaroza
07-03-04, 12:10
Anna,edhe pse me vonese,(sepse dola te te blej nje buqete tulipanesh)te uroj edhe une ditelindjen.Te na behedh palke 100 vjeqe.

http://www.hallmark.com/Website/Images/Products/Flowers/b_dut_pur_flowers_l.jpg

anna
07-03-04, 15:10
hahahah faleminderit lazdrani dhe ju barbaroza veq 100 vjet jan shume per mu anyway thanx :wink: :wink:

florian
13-04-04, 17:35
:cry: :cry: PERSHENDETJE ANNA E SUKSESE NE SHKOLL E MOS HARRO TE KTHEHESH SHPEJT.

anna
17-04-04, 08:03
ou flori grasias e paske hap nje teme per mua flm flm tash edhe po e shoh dashurine qe keni per mua flm gjithashtu edhe per shkrimet :evil: nejse flori une kam vendos me shkru sa here qe jam nje provim dhe une e dhash ishalla marr 10 10 10 :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
17-04-04, 15:26
ani qyyqyqy don edhe me shkru Anna zemer na e kena dit qe ke mu kthy :lol: :lol:

ani
14-06-04, 21:47
ani qyyqyqy don edhe me shkru Anna zemer na e kena dit qe ke mu kthy :lol: :lol:mua flm gjithashtu edhe per shkrimet nejse flori une kam vendos me shkru sa here qe jam nje provim dhe une e dhash ishalla marr 10 10 10 URIME URIME NE SHKOLLE EJA KOLOVSH SA MA MIRE NE PUSHIMET E VERES :oops:

ani
14-06-04, 21:55
hahahah faleminderit lazdrani dhe ju barbaroza veq 100 vjet jan shume per mu anyway thanx :wink: :wink: URIME URIME ETE JETOSH SA TE DUASH TI M0J ANNA EDHE PSE JAM KUJTUE VON MA MIR VON SE KURR :twisted: :twisted:

anna
15-06-04, 09:10
:lol: :lol: faleminderit ani se me te vertet neser une shkoj ne kosove :lol: :lol: te persh dhe te uroj pushime te mbara :lol:

anna
15-06-04, 09:12
po flm flm more ani :D :D :D

Murgesha
15-06-04, 11:30
:lol: :lol: faleminderit ani se me te vertet neser une shkoj ne kosove :lol: :lol: te persh dhe te uroj pushime te mbara :lol:

Anna edhe ne Kosove mund te inkuadrohesh ne net :wink:

anna
15-06-04, 14:12
:lol: :lol: faleminderit ani se me te vertet neser une shkoj ne kosove :lol: :lol: te persh dhe te uroj pushime te mbara :lol:

Anna edhe ne Kosove mund te inkuadrohesh ne net :wink:

e di e di amo nuk mundem me shkru shume shpesh mbase 1 here ne jave se nuk e kam ne shpi netin :cry: :cry:

Vera
15-06-04, 15:19
Anna te pershendes shum shum dh ete uroj suksese, do :( na mungosh oj qik :cry: :cry: shkruaj qeshtu nganjeher :wink:

ani
15-06-04, 17:29
:lol: :lol: faleminderit ani se me te vertet neser une shkoj ne kosove :lol: :lol: te persh dhe te uroj pushime te mbara :lol:

Anna edhe ne Kosove mund te inkuadrohesh ne net :wink:

e di e di amo nuk mundem me shkru shume shpesh mbase 1 here ne jave se nuk e kam ne shpi faleminderit ani se me te vertet neser une shkoj ne kosove te persh dhe te uroj pushime te mbaranetin :cry: :cry: 8) EDHE UNE DO KISHA QEF TE KTHEHEM SHQIPERI PER TE KALUAR PUSHIMET POR NUK MUJ :x :x PUSHIME TE MBARA JU E SHKRUAJ NE DARDANI :P :P :P

lazdrani
23-07-07, 11:15
Anna pershendetje te sinqerta nga Lazdrani,qiko eja nga nje here vizitona se kaffet e tuja me ka marre malli mi pi...
Ku do qe te jeshe suksese ne te gjitha sferat e jetes.