PDA

View Full Version : Nje Recept per Dashuri...


Jacko^vaR^
06-03-04, 16:33
-1kg njoftime
-200 gr dashuri
-10 shiqime te bukura
-50 gr puthje te zjarrta
-20 gr frymarrje te embla
-40 gr shtrengime

-Gjithe kjo tundet mire dhe vendoset ne nje kauq. Para se te ftohet
vendoset nje banane e lenget dhe dy veze!

-Pastaj nevojitet 5 minuta dridhje 20 min perzirje dhe 9 muaj pritje.

Pershendetje nga Kuzhina juaj popullore.

Krijuar nga Jacko^vaR^

hana
06-03-04, 17:21
hahahah a bre jackovar recept me te mire hala spaskam pa :lol:

Gentiana
06-03-04, 17:37
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dhe ne fund te kti recepti del???

Zana
06-03-04, 18:02
shume recept i mire bre,respekt Jacko^vaR^!! :D

beta
07-03-04, 18:37
hahah shume i nteresanta po sdi a e k e perdorur ti kete recet se une personalisht e kam perdorur po pa suksese4 sdi pse valla ndopshta u babajat a pergezime veq perpara

Vera
07-05-04, 06:56
hahahahahh shum recept i mir kujt i pelqen le te merr heheheh

qika_pr
18-05-04, 16:16
Qe ni recept qe e ka shkru nje djal
eshte pak i vrazhde por vetem analizone pak edhe keni me gjet veten nga pak


SI TE BESH PER VETE NJE FEMER

1. Mbushe me komplimente
2. Respektoje
3. Trajtoje me nder
4. Perkedhele
5. Puthe me pasion
6. Perkedhele perseri
7. Dashuroje me cdo gje tenden
8. Degjoje me kujdes
9. Pickoje i cike
10. Ngushelloje
11. Mbroje
12. Shtrengoje rreth vetes
13. Sill boten mbrapsh per ta mbajt afer teje
14. Harxho lek per te
15. Mbushi gjithmone goten me vere
16. Mbuloje me dhurata
17. Beje te ndjehet gjithmone e sigurte
18. Preokupoju per te
19. Rriji afer
20. Mbeshtete gjithmone
21. Shko deri ne fund te botes per ate

SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq
2. Gatuaji

Barbaroza
19-05-04, 14:38
SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq
2. Gatuaji


Per femra qenka me lehte :oops: :wink:

qika_pr
19-05-04, 23:08
ha ha ha Barbaroza nuk vlen per te gjithe ky recept se kish qen shum me lete a
Kishin qen krejt martesa te lumtura

Barbaroza
20-05-04, 08:33
Pajtohem me ty qika_pr,ndodh qe dikujt t'i perkushtohesh edhe ne kete menyre dhe prape ka etje :wink: :wink:

Loloku
20-05-04, 10:06
Po moj Barnaroza, mirė e ke, se naturisht qė edhe etja vjen ėshtė e mundshme, prandaj nuk mjafton vetem gatimi dhe lakuriqėsia, por po u dashka edhe njė gotė ujė a...

suzi
02-09-04, 01:15
:roll: qika_pr mir e ki ti po ja shtojme zhvishjes, mbulimin me pem a duke nis nga dredhzat, bananet, rrushi,limoni, portokallm ananasi, molla , (grishuara mire dhe dekorume bukur) neper gjitha pjeset joshese te trupi femror dhe me siguri kish eksplodu gjinija e kundert hahahaha :lol:

Agolli
20-05-07, 01:25
1 luge kripe!
2 luge dallavere!
2 molla te papjekura!
Mos e harroni dardhen, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pakes limon, sa per shije ahahaha!
Perzini te gjitha keto se bashku, ejjj nime kujdes higjienen (pastroni duart) po de, s'ka me dorza! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Me ne funde, dhezni qirinjet! nese rryma,.... ndalet! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Si te hyn dashurija brenda, befasojeni me kete recet speciale,.......!

LABI
20-05-07, 17:08
Qe ni recept qe e ka shkru nje djal
eshte pak i vrazhde por vetem analizone pak edhe keni me gjet veten nga pak


SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq
2. Gatuaji

Ne kete stereotip preference e paske harru te treten.

1. Te jet e mire ne seks
2. Te gatuaj mire
3. Te mos flas shume ( te jet e urte )

armani__-
24-06-07, 14:27
recept per sex torte:2-kembte bukura,2-ballona me tomel,1-banane,2-veze-me e nxeh tomlin me i cu kembetme e fyt bananen ne nje sendwuich te ngrohte dhe me e perzi deri sa te dal soku.......hehe