PDA

View Full Version : URIME ADAM...!!!


adam
08-03-04, 19:15
TUNG TUNG ......!!!
e pershendes veten edhe ja uroj vetesdatlindjen se nuk kamkush qe din ne gjuhen shqipe me ma uru ...te gjithve kanje grish TORTE pojav prej JU BAFT MIR..hehehe...edhejeni te ftun ka nje got UJE GRATIS prejmeje kur done PIJENI...... :D

anna
10-03-04, 15:39
urime adam gezuar edhe 1000 te tjera ej thanx per pijet hahahhaha bye bye :wink:

turisti
07-09-04, 18:22
Urime - adam - ,dhe te deshiroj,qe edhe shume vite ta festojsh.Falemderit per torte. :wink:

Barbaroza
09-09-04, 16:57
Urime Adam,edhe shume e shume datelindje tjera pas kesaj!

Naki
09-09-04, 18:09
Urime Adam,edhe shume e shume datelindje tjera pas kesaj!
edhe une i bashkangjitem keti urimi-per ju Naki

aferdita
09-09-04, 19:11
TUNG TUNG ......!!!
e pershendes veten edhe ja uroj vetesdatlindjen se nuk kamkush qe din ne gjuhen shqipe me ma uru ...te gjithve kanje grish TORTE pojav prej JU BAFT MIR..hehehe...edhejeni te ftun ka nje got UJE GRATIS prejmeje kur done PIJENI...... :D

adam urime ditelindjen dhe te uroj edhe shume vite tjera dhe te lumtura :wink:

ShEjToNkA
09-09-04, 21:31
TUNG TUNG ......!!!
e pershendes veten edhe ja uroj vetesdatlindjen se nuk kamkush qe din ne gjuhen shqipe me ma uru ...te gjithve kanje grish TORTE pojav prej JU BAFT MIR..hehehe...edhejeni te ftun ka nje got UJE GRATIS prejmeje kur done PIJENI...... :D

Volla be Adam ,boll mirė ja paske bo qe ia ke uru vetit datėlindjen.
Kėshtu qė edhe unė pra po i bashkangjitėna kėtyre urmieve duke tė dėshiruar gjithė tė mirat.
Edhe njė herė urime datlindja dhe fati le tė pėrciell nė cdo hapė tė jetės.