PDA

View Full Version : hana


Murgesha
09-03-04, 19:35
Pikerisht sot me Tete Mars aty rreth ores 13. 55 Hana ka shenuar shkrimin e 10000 te forumit. Kjo deshmon per rriten e forumit tone te dashur.
Hanen e pershendeti shume, i uroj shendet dhe jete te gjate dhe shkrime te shumta ne forum.
Gjithashtu Pershendes te gjithe diskutuesit e DARDANIA-se.
Uroje qe se shpejti dikush prej nesh te postoj edhe shkrimin e njezetmije.

hana
11-03-04, 16:05
tung faleminderit shum Murgesha per pershendetjen.edhe une i pershendes te gjith pjestaret e forumit.

turisti
14-09-04, 21:37
Urime dhe bravo Hana.Shpresoj se do ta shenosh dhe shkrimin e 100.000-te. Te pershendes. :wink:

Murgesha
15-09-04, 07:59
Pikerisht sot me Tete Mars aty rreth ores 13. 55 Hana ka shenuar shkrimin e 10000 te forumit. Kjo deshmon per rriten e forumit tone te dashur.
Hanen e pershendeti shume, i uroj shendet dhe jete te gjate dhe shkrime te shumta ne forum.
Gjithashtu Pershendes te gjithe diskutuesit e DARDANIA-se.
Uroje qe se shpejti dikush prej nesh te postoj edhe shkrimin e njezetmije.


Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 54812 artikuj
Forumi ka 2804 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė And9357

Sot Dardania numeron 2804, anetare te cilet kane postuar 54812 shkrime te vlefshme, dhe kane bere qe dardania per momentin te jet forumi me i vizituar dhe me i deshiruar shqiptar.
Une ndjehem krenare qe jam e rrethuarr me anetare kaq produktiv, dhe e ndjej veten si nje pike uje ne oqeanin e pafund te shoqerimit dhe te miresise.
Pershendetje per te gjithe ata qe kane kontribuar qe ky forum te bahet pjese e pandashme e perditshmerise sone.
Me rrespekt per te gjithe Murgesha.

turisti
15-09-04, 08:28
Falemderit Shkelqesia e juaj,gjithashtu ju pershendes-KINGU I RRUGAĒEVE-TURISTI. :P

Murgesha
19-10-04, 10:51
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 70190 artikuj
Forumi ka 3195 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė NIA
17 pėrdorues online: 7 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar eli_djal, Gjebraili, Kercovari, MAFIA_DI_KUMANOVA, Murgesha, nota, varfnjaku

Pėrshėndetje pėr tė gjithė ju qė jini online.

Honesty^uk.
22-10-04, 07:10
Pershendetje per ju "turisti" i nderuar
Kalofsh sic eshte me se miri.

turisti
22-10-04, 09:05
Gjithashtu Honesty, te pershendes ty dhe te tjeret .

TURISTI. :P

lazdrani
23-07-07, 11:26
Hana ku mbete moje qiko,me sa duket te grabiti Flori...hahahahah
Pershendetje te perzemrta deshta vetem te them se nuk ju kam harruar Ty dhe shkrimet e juaja....Do te me gezoi sikurse ne te ardhmen shkruani perseri.Lazdrani Dajahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif