PDA

View Full Version : Pse ne mitro nuk thuhet realiteti ne sy ?


sagit_tarius
27-03-04, 18:50
Po mendoi pse rinija ne mitro nuk
kan guxim qe te thoin at qe e ndjejn p.sh.
Urejtejen ne ndonje prej shokeve ose shoqes qe i thoin veq shoqeri
ket e thoin por nese ndonjeri nuk esht ne at moment
te gjith flasin per at kuptohet qe nuk flasin mir po kur esht ai-ajo prezent
te gjith shtiren se esht gjithqka ne rregull kjo me ben teper teper nervoz
dhe un mendoi se ne ter kosoven esht kjo por ne mitro esht ne mas te madhe ndonjeher e pyes edhe veten pse :shock: :?:
Nese ka ndokush ndonje mendim le te jap ............. presim

mija
31-03-04, 08:18
Nuk eshte qeshtja vetem te te rinjet e Mitrovices. por gjera te tilla ndodhin edhe ne vendet e tjera te botes.
Krejt nvaret prej mentalitetit dhe menyres se sjelljes se njeriut duke perfshir ketu edhe karakterin e tij.
Ka raste kur nej njeri i thot ne sy te gjitha "nga nuk frikohet nga askush dhe asgje perpos All-llahut te madherishem"..mirepo njekohesisht ka raste kur njerezit i mshefin shum do sene ngase nuk kan forc qe ti thon ato. e mbas veshve flasin per qa eshte dashur te heshtnin.


Pershendetje!!!

sagit_tarius
02-04-04, 19:05
Po bre mija po kujt po ia nin bre per
te rinjet e botes edhe nuk besoi qe jon
as 30% si te rinjet e kosoves bre eiiiii

mija
10-04-04, 17:13
okey de :D

turisti
14-09-04, 20:44
Po mendoi pse rinija ne mitro nuk
kan guxim qe te thoin at qe e ndjejn p.sh.
Urejtejen ne ndonje prej shokeve ose shoqes qe i thoin veq shoqeri
ket e thoin por nese ndonjeri nuk esht ne at moment
te gjith flasin per at kuptohet qe nuk flasin mir po kur esht ai-ajo prezent
te gjith shtiren se esht gjithqka ne rregull kjo me ben teper teper nervoz
dhe un mendoi se ne ter kosoven esht kjo por ne mitro esht ne mas te madhe ndonjeher e pyes edhe veten pse :shock: :?:
Nese ka ndokush ndonje mendim le te jap ............. presim

Mvaret prej personit,kohes,menqurijes...provoja vjen me vjet...
Te pershendes. :wink:

Mirlind-Kosova
15-09-04, 17:48
keto raste ndodhin ne moshat e femirijes :roll: