PDA

View Full Version : Shnetje t gjithve...


illyria
28-03-04, 01:43
Un jam ILLYRIA dhe sa pr fillim m duhet tju them q jam mashkull sepse n ditn e par t regjistrimit m kan ardhur disa mesazhe private,ske ka,shiptart e nxeht e hishin n ofsajd tuj menu q jam femr.
Nickun e kam zgjedh prej gazets s famshme shqiptare q botohet n USA.

Barbaroza
28-03-04, 13:17
Te pershendes Illyria,por shume pak paske shenuar per veten,po nejse sa per fillim mjafton kjo.Kalo bukur me neve 8)

turisti
06-09-04, 14:22
Illyria-te pershendes. :wink: