PDA

View Full Version : Cili sport ju pelqen me teper?????


Murgesha
28-03-04, 17:01
Ndoshta eshte e cuditshme por mua me pelqen te shikoj FUTBOLL.
Nganjeher edhe luaj, edhe pse koheve te fundit po me pengojne pak 80 kilogramet qe i kam bere, por nejse prap luaj.

Po juve??????

Gentiana
28-03-04, 17:06
Mua Tenis, kjo loj me pelqen shum!!!!
Nuk e luaj,se nuk kam prirje,vetem se me pelqen.

lazdrani
29-03-04, 09:45
Basketbolli,Noti dhe Bowlling :wink:

Murgesha
29-03-04, 11:10
Uh Lazdrani mbasi po te pelqejka Bowling te ftoj te bejme gare.
Luaj shume mire dhe i rrezoj te gjitha me te paren here. :lol:

Barbaroza
29-03-04, 12:03
Basketbolli dhe futbolli :P

aferdita
29-03-04, 13:18
volleyball di te luaj shum mire
kurse futbollin e shikoj perhere dhe tennis

pershendetje

Cool_Boy
29-03-04, 14:24
Mua me pelqen:Futbolli,Tenisi dhe luaj shpesh dhe Formula 1 dhe qdo here i percjelli,pjes e jetes sime..

tung

sexybrikenda
29-03-04, 20:55
LAZDRAN STRIKE BABY STRIKE TA BAJE NE BOWLLING EDHE ATA ME SYTE MSHELE :D PO LUJME ME KUSHT QE NESE FITOJE DUASH MUA TE ME PRANOSHE E NESE HUMBI MBAJE MURGESHEN :twisted: :twisted:

lazdrani
30-03-04, 10:23
Qy qy ah edhe ti po dishe Strike te bajshe ne Bowlling.......
Sa per kusht jo me vjen keq se ti veq ke humbur nga Murgesha se ajo te ka bere Strike aty ku jeton te ka hedhure Ballin e deri ne Australi shume large po qe vetem Strike strike strike :lol: :lol: :lol: :lol: Ke humbure pra sorry :P

vushtrria
07-04-04, 20:56
tung murgesha ju pershendes eh qka me pelqen mua nga sporit pra mua me pelqen boksi dhe bilardome nderime


nga vushtrria

lazdrani
21-04-04, 22:26
Boksi koheve te fundit :arrow: sidomos ndeshjet me Luan Krasniqin :wink:

Murgesha
21-04-04, 22:29
Tani eshte kah me pelqen te luaj Pin-Pong.
E adhuroj kete sport :lol: :lol:

Honesty^uk.
21-04-04, 22:37
Pershendetje Murgesha shume aktive :lol: ,
mua me pelqen futbolli dhe per kete je e ftuar per nje gare, basketbolli gjithashtu qe per kete e ftoj Barbarozen :lol:
por me pelqen edhe Rugby kete vetem ta shikoj se nuk e luaj

Murgesha
21-04-04, 23:07
Ok Honesty, kur te duash. Por nuk e marr Barbarozen me vete se ma humb lojen, hiq sdi te luaj ajo futboll. :wink:

Barbaroza
22-04-04, 09:04
Ok Honesty, kur te duash. Por nuk e marr Barbarozen me vete se ma humb lojen, hiq sdi te luaj ajo futboll. :wink:

Murgesha,kam frike se eshte e kunderta,te kujtohet cfare me pate thene nje dite kur ke shkuar te luash futboll :?: :lol: :lol: :lol:
Honesty,une nuk e marr Murgeshen nese vij sepse...e din ajo cka me ka thene bre :lol:

Murgesha
22-04-04, 13:05
hahahahahahaah E po kam faj une qe te tregoj te gjitha ato qe me ndodhin e pastaj ti i thua ketu, po nejse une luaj me mire se ti futboll, ti edhe vete e din kete. :lol: :lol:

Barbaroza
22-04-04, 13:22
Po nejse de Murgesha se nuk e pata diqka me te keq :wink: vetem thashe t'i tregoj Honesty-s qe edhe une di te luaj futboll :)

florian
22-04-04, 16:25
TASH MASI PO DISHI ME LUJT FUTBOLL PO E ORGANIZOJM NI NESHJE
CIKA E DJEM A JINI DAKORT .?????? :wink:

Murgesha
22-04-04, 17:53
Pooooooooooooooooooooooo.

Ekipi i vajzave perbahet nga.
Barbaroza,
Gentiana,
Anna,
Hana,
Mickoja
Zana,
Kaltrina,
BlertaB
sexybrikenda,
zeshkanja dhe
Murgesha,
Ne banken e rezervistev i kemi dhe
Jehonen e Donjeten

Honesty^uk.
22-04-04, 22:29
Pooooooooooooooooooooooo.

Ekipi i vajzave perbahet nga.
Barbaroza,
Gentiana,
Anna,
Hana,
Mickoja
Zana,
Kaltrina,
BlertaB
sexybrikenda,
zeshkanja dhe
Murgesha,
Ne banken e rezervistev i kemi dhe
Jehonen e DonjetenMurgesha a ban te na tregosh se kush do te jete portier

Gentiana
22-04-04, 23:31
Un do te jem portier. Kur kam qen femij, dhe u bejshim te gjith me lujt, un gjithmon isha portier,keshtu qe jam vullnetarisht,se me lujt nuk di mir keshtu e ashtu...
A pranoni? :wink:

Gentiana
23-04-04, 10:30
Murgesha po lista e ketyre ku mbet, ta dim se me kend kemi pun??!! :wink:

Murgesha
23-04-04, 10:49
Genta ate le ta bajne djemt, se me e vendu ne ekipin e tyre na thojne pastaj se ja kemi ba me hile :wink:

Barbaroza
23-04-04, 11:12
Ok.Une jam qendersulmuesja se kete rol e kam pase gjithmone 8)

Barbaroza
23-04-04, 11:13
Harrova te them se numri im i faneles eshte 7

hana
23-04-04, 12:30
ahahahh shum skuader e fort na femrat a :lol: :lol: une jam mesfushorja ok Gollllllllllllllllllllllllllllll
1-0 per cikat ole ole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
23-04-04, 13:35
e une sulmuesja me shkon ky rol :wink:

florian
23-04-04, 14:36
AH E PASKENI BA SKUADREN JU E MIR SE QY SKUADRA JON


LAZDRAN
HOSTNEY
ARTANTIB
FLORIAN
NAKI
RRUSHI
COOL_BOY
BOND
CAKI
ISA
LULI DI ME LUJT MA MIR SE ME SHKRUE :twisted:

RISERVAT TONA JAN DREJTESIA TIMI 987 KEJMAN.


TASH ZDJIDHNI JU ARBITRAT? :wink:

Naki
23-04-04, 16:25
qysh si femije kame luajtur Mesfushor NR 7 kam mbajtur.Me deshire do ta mbaja kete fanel.
Tung Naki

florian
23-04-04, 16:29
une mrojtes naki mes fushor lazdrani ne sulm a mos po na e huto murgeshen :lol:
hajde tjert ku doni me lujt.

lazdrani
23-04-04, 17:49
Topi niste nga arTibbi ky shiqon pakez dhe vazddone deri te Flori,Flori perpara aty kalon per mrekulli Henen qe kembe mbas kembe percjelle...Topi arriti deri te Naki,shikus te dashure aaaaa e pate se cfare talenti ka ky Naki Ne mese dy lojtareve vendase arriti me nje trike te befasyshem ti kalon Murgeshen dhe Barbarozen....gjithnje Naki,Naki shefe Lazdranin ne mes 16 metreshin e Portes Topi teeeeeeeeeeeeeeeeeeee Lazdrani ,Lazdrani me nje gjutje Volle nga kendi i vdekur dhe GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL L...,
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLL
LLLLLLLLLLLLLLLLL 1:1 barazimi i meritushem duke ju falenderuar Asit Lazdranit qe e Mposhti porten e Gentes te pafat.....Pra shikus te dashure rezultati ne min.15 barazim 1 :1 :lol: :wink:

Vera
24-04-04, 17:07
Murgesha te persehndes une luaj tenis dhe basket e por me shiqu edhe football me pelqen shum

anna
27-04-04, 14:38
lazdran :arrow: murgesha !!!!! goooooooooollllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!! !!!

Murgesha
27-04-04, 14:42
Hahhaahahahahhah anna se kuptova kush kujt i dha goooooooooooool :wink:

anna
27-04-04, 14:48
une moj hahahahahahahah e mashtrova lazdranin dhe gooooollllll :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
27-04-04, 17:53
:lol: :lol: :lol: :lol: Anna mos be me hile edhe kjo gol anulohet pasi ishe ne pozit jashte loje.... :wink:

Barbaroza
28-04-04, 09:25
Jo jashte loje,por gol i vertete ishte,urrrraaaaaaaaaaaa :P

anna
28-04-04, 12:15
:lol: :lol: :lol: :lol: Anna mos be me hile edhe kjo gol anulohet pasi ishe ne pozit jashte loje.... :wink:


jo jo gol ishte pastaj ne loje e dashuri lejohen te gjitha :wink:

Murgesha
28-04-04, 12:54
2-1 per vajzat.
Djemte e kane ulur koken te pikelluar shume, po ju vjen inati pse femrat po udheheqin.
Genta ma jep topin, Barbaroza prite, ma kthe te lutem shpejt shpejt oh shutova 3-1.
Urrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Hop-hop qikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Barbaroza
28-04-04, 12:57
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P mbaroi pjesa e pare,15 minuta pushim :)

lazdrani
28-04-04, 16:29
PJESA E DYTE.....Te gjithe lojtaret kthehen ne fushen e gjelbert dhe qdo moment pjesa e dyte do fillon dhe ja ne keto momente gjyqtari jep topin skuadres se meshkujeve qe lojen ta fillojne....Nje ndrrim ne skuadren e Meshkujve ne vend te Nakit te lenduar ktheht Hostney....Topi arrin deri Cool _boy ku shehe Lazdranin icili peson topin te porta e skuadres se femrave aty eshteeeeeeeeeeeeee Hostneyyyyyyyyy dhe GOLLLLLLLL
Gollllllllllllll Cfare gole te bukure te Hostney dhe ate ne stilin Anglez
2:3 per vajzat min e 50.Te shofim se cka po behet ne ndeshjet e tjera...

lazdrani
28-04-04, 16:32
Minuta e 55 Barazim Honesty nga gjutja e lire diku 40metra mboshti kendin e majte te skuadres se femrave 3:3......Loja eshte e hapure kety pritet shume befasira

lazdrani
28-04-04, 16:35
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL HONESTYYYYYYYYYYYYYYY HEKTRIK TRE GOLA PER 15 minuta....Pra minuta e 60 kety rezultati 4:3 ne avancim per Meshkujt :D :D :D

Vera
28-04-04, 17:25
po cfar gooooooole ke kjo bre lazdrani hahah kjo ke faul se e rrezove anna-an dhe nuk njehet a kuptove ok karton te verdhe e more

Murgesha
28-04-04, 19:11
Hhahahaha anna na munden moj djemte, jepi forca, forca te lutem edhe pak gooooooooooooooooooooooooool.
4-4 topin kane meshkujt. Qika edhe pak ju lutem se fituam gati. :lol:

Vera
28-04-04, 21:22
valla kah fitoj jem Murgesha veq rri ti ullun se ne u bonum llom tu nga pas topit qyyyyyyy

Murgesha
29-04-04, 00:04
Vera prite topin. Ashtu tani shuto, urrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa gool.
Ndeshja perfundoj me fitoren e qikave. 5-4. Juhu eni ne kafen e forumit te gjitha se kam me ju qarros deri sa te doni me pi e me hanger.

Vera
29-04-04, 06:20
aiiiiiiiiiiii Murgesha edhe ti leht e ke se me nga nuk ngave veq po me doket goja pak tu ka lodh tu bretit po neve as nuk na hahet e as nuk na pihet asgje prej se lodhti qe ngajtum qyyyyyyyy

Barbaroza
29-04-04, 09:27
Pasi ndeshja perfundoi me fitoren e vajzave,sot me kontributin e te gjithe forumisteve,do te shkojme ne nje restorant te zgjedhur te gjitha vajzat :)

Djema,sukses ne ndeshjet tjera :wink:

anna
02-05-04, 13:05
a fitum a jajajaja valla bre lazdran mos ta pafsha hajrin ma o kuku kocat ajajajaj o ty duhet me ta dhan karton te kuq jo te verdh nejse fituam hehehe shyqyr qe ke vera ketu se mos vet per mue ... :cry: :lol: :wink:

florian
02-05-04, 13:14
CKA FITUT MORE SE JAU LAM EDHE FUSHEN BOSH EMENXI QE FITUT JAU KENA SHIT NESHJEN :lol: :lol: :lol:

anna
02-05-04, 13:17
qka ???? kjo eshte shume e padrejt ne ndeshjen e kemi fitu me ndjersen e ballit ....per pak kesh ti dhan lajmet jo jo nuk eshte e vertet ajo qe ju pretendoni ... :cry:

florian
02-05-04, 13:23
E KENA FILMUE NE KASET E TASH PO JAU KALLXOJM NDACI , E KINI FITUE KOOOOOOOOOOOT :twisted:

anna
03-05-04, 08:33
ju keni kaseten ne kemi deshmitaret na vjen keq por keni humbur .. :wink: :lol:

aferdita
03-05-04, 12:49
a po ju vyen edhe ndonje lojtar, un jam ketu vetem thirrni :wink: :lol:

Gentiana
03-05-04, 14:00
CKA FITUT MORE SE JAU LAM EDHE FUSHEN BOSH EMENXI QE FITUT JAU KENA SHIT NESHJEN :lol: :lol: :lol:


Po more po tash mundesh me then qka te duash,ncncncn. a po ju vie inat se fituam ne, dhe nese mendon se jau kemi be me hile kur te duash luajm prap,apo jo vajza?? :wink:

florian
03-05-04, 16:29
:twisted: mir more po lujm prap kur te doni , po ksaj rradhe me nderrue veshjet se spo dim ka me kqyr topin a ju :twisted:

anna
04-05-04, 11:08
:twisted: mir more po lujm prap kur te doni , po ksaj rradhe me nderrue veshjet se spo dim ka me kqyr topin a ju :twisted:


ok une pranoj ...qika tash duhet mi vesh ato rrobat qe i kam blere une ... :wink: :wink: :wink: :wink: bahuni gati djema
:wink: :wink:

hana
04-05-04, 15:56
:twisted: mir more po lujm prap kur te doni , po ksaj rradhe me nderrue veshjet se spo dim ka me kqyr topin a ju :twisted:


hahahahha Flori ta merr mendja qy :wink: :wink:

florian
04-05-04, 18:22
:twisted: mir more po lujm prap kur te doni , po ksaj rradhe me nderrue veshjet se spo dim ka me kqyr topin a ju :twisted:


hahahahha Flori ta merr mendja qy :wink: :wink:

ZEMER KOSTUMET BLEJ TI SE VALLAHI ANNA KUSHE DI CFAR KOSTUMI TE BLE :twisted:

E ANNA ANNA :lol:

anna
05-05-04, 12:06
:twisted: mir more po lujm prap kur te doni , po ksaj rradhe me nderrue veshjet se spo dim ka me kqyr topin a ju :twisted:


hahahahha Flori ta merr mendja qy :wink: :wink:

ZEMER KOSTUMET BLEJ TI SE VALLAHI ANNA KUSHE DI CFAR KOSTUMI TE BLE :twisted:

E ANNA ANNA :lol:

a nuk keni besim te une a ?? :twisted: ani ani ... :cry: :twisted:

Gentiana
05-05-04, 14:41
A u be Ndeshja pa qen un ktu a? :? :roll:

yllka
05-05-04, 16:39
Oh djeme masi keni humbure futboll,po e provojem nje ndeshje tjeter.
Une kisha propuzuar Basketboll ose Bowlling :wink:

turisti
25-08-04, 23:41
Nderimet e mija per autorin. Une u dua futbollin dhe kercimet ne uje. :P :wink:

nitushe
11-09-04, 18:35
futboll edhe basket

Nexhati
13-09-04, 14:02
Fussball :wink:

Mirlind-Kosova
15-09-04, 17:43
:roll: Une dua (boxin,Wresling dhe skijimin)

Naki
16-09-04, 21:45
Futbollin dhe atletiken sidomos gjinit e Vrapimit

Murgesha
16-09-04, 23:07
Noti dhe, dhe, jo tybe pėr momentin vetėm noti ėshtė kah mė pėlqen.

ShEjToNkA
17-09-04, 12:08
Tenis & Basketboll

Barbaroza
17-09-04, 14:41
Per momentin karate :P http://images.google.com/images?q=tbn:iQsvFcKxrEEJ:www.dollcloset.com/media/18inKarateamustbuy

anna
17-09-04, 16:38
futbolll ma se mirti :lol: :lol: veq perziju hahahahah

aferdita
17-09-04, 20:41
:roll: Une dua (boxin,Wresling dhe skijimin)

Mirlind a te pelqen wrestlingu a??
kuku aty qysh rrehen,llom bahen duke u rrehur,me zi se boksi me duket.
te pershendes

Mirlind-Kosova
18-09-04, 00:09
Aferdita:


Mua me pelqejn Sportet ku ndodhin raste tragjike....Si p.sh Boxi kur ti mshon njoni tjetrit dhe e qet K.O,....!

Wresling :Me pelqen kur te dalin jasht rregullave...dhe fillojn te rrihen metvertet kundershtaret ndaj kundershtarve,...!

Skijimi me pelqen salloni i shpejtsis kur te rrezohen......!dhe kercimi me ski po ashtu me intereson se cili dot kercen me se shumti dhe ata qe rrezohen...!

Albanam
18-09-04, 00:12
Futbolli dhe shahu janė sportet mė tė preferuara tek unė.

Mirlind-Kosova
18-09-04, 17:09
Edhe sporti me Kilikera me pelqen.....Tuq edhe n“bir... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DannyAus
18-09-04, 17:15
PO NORMAL BASKETBOLLI DHE NOTI,,

YLLKA A MU DOK A THE BOWLING,,

:lol: :lol: :lol: :lol: [/b][/list]

_dita_
20-09-04, 18:52
sporte tė ndryshme i kam ushtru por mė sė shumti mė pelqen submission wrestling, basketbolli dhe bowling

dr1ta
27-09-04, 01:35
Basketbolli

GjIlAnAsI_cSi
28-09-04, 11:18
Futbolli - Boks , Tjerat as nje hic kurr nuk shikoj tejeter Sport.

Gjith te mirat.

blusky
05-10-04, 00:07
Basketboll dhe futboll.

Emėrllahu
07-02-05, 18:40
Karate

Arb
07-02-05, 23:37
Futboll & Basketboll.

Toni_4Ever
13-03-05, 07:13
ju pershendes te gjidhve

mua me pelqen shum futbolli dhe notimi por me shum futbolli


Tunga nga Toni

Qyrrani
15-03-05, 15:34
Te gjitha sportet por boxi, basketbolli, futbolli me se shumti :roll:

Dali!Keq
16-03-05, 03:08
Golf

Gjumashja
17-03-05, 11:55
basketi

Dali!Keq
26-03-05, 20:25
edhe kajnaka me lu me duket osht sport i mir,ani kur ja bojsha hiqi bir hahahahahahahah

g
16-04-05, 20:48
mua sme pelqen asni sport. :lol: :lol:

Dali!Keq
16-04-05, 21:47
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif

Vijoni
02-05-05, 11:57
Vera, Tenis e Basketball, po luajshe, shume mire
sidomos Tenisi asht shume sport i mire poashtu edhe Basketballi
qka thua une ti one on one baskteball :?: :o

Gjumashja
02-05-05, 12:16
basketi

Vigan
10-05-05, 09:38
Basketboll :arrow: Tenis, :arrow: Pool, :arrow: Bowling, :arrow: Hovkey & Baseball :lol: :lol: :lol:

Vigan
10-05-05, 09:48
Basketboll :arrow: Tenis, :arrow: Pool, :arrow: Bowling, :arrow: Hockey & Baseball :lol: :lol: :lol:

Gjermani_futbollist
12-05-05, 17:07
Ju Pershendes me se pare,
po e jap edhe un mendimin tim aaa
po, edhe mua me pelqen shum teper shum heheh sepse jam vet nje Futbollist

qao qaooooooo

Daja POLIC
13-05-05, 01:19
futboll edhe basket po vetem futbolli me pelqen me shum :)

egi
02-11-07, 20:42
me se shumti me pelqen futbolli kur ti shoh keto video ehehehhehe

http://www.youtube.com/watch?v=YPQ_N4imYVE

http://www.youtube.com/watch?v=vt4X7zFfv4k

Elina
02-11-07, 23:37
Ish interesant futbolli ne zalle:tongue: ,,, edhe me e thene te drejten nuk kisha pa asi lloj futbolli deri para disa dite...

gazi-de
02-11-07, 23:40
Futbolli,Tenisi,por me shume pingpong,a si thojen apo tenis ne tavolin,etjera etjera vetem besketin e urrej..............

Amina
04-11-07, 10:15
Volleyball me pelqen shume te luaj. Me siguri na kujton shumicen prej nesh femijerin neper oborret e shkolles e te shtepis hehehe

LABI
04-11-07, 21:57
Bodybuilding , noti , basketbolli ..

Virti
04-11-07, 22:20
... shahu! :cool:

Domira
13-11-07, 19:17
Basketbolli me pelqen edhe sporti i bardhe ne pergjithesi.

alpini
14-12-07, 16:24
per mua sporti ma i mir dhe ma atraktiv edhe me shiku edhe mu marr me tė ėshtė ngjitja ne shkėmbinj nese doni me dit qfar ndjenje ėshtė duheni me provu... tung mendova se nuk ju ka rra ndėrmend...

Ma-Origano
14-12-07, 17:31
mua futboll luaj me se shumti por basktboll,tennis etj