PDA

View Full Version : Stolite. Cilat ju pelqejne me teper?????


Murgesha
30-03-04, 16:08
Mua me pelqejne Unazat dhe Zingjiret. :lol: :lol:

hana
30-03-04, 17:06
tungi murgesha mua me pelqejn shum unazat e sidomos vathte i kam fisksim llojlloj vathesh kam :lol: :lol:

Naki
30-03-04, 20:57
i preferoje shume oret(sahatat),unazat nga ari te bardhe

lazdrani
31-03-04, 09:23
Une personalisht nuk kam qef ne stoli......Te femrat diqka elegante zingjire ne fut dhe unaza (platine)ato me pelqejne... :wink:

Gentiana
31-03-04, 10:02
Mua me pelqejn Unazat shuuuuuuuum,po nuk mbaj shum sepse duket disi :roll: :roll:

BlertaB
31-03-04, 11:28
Mua me pelqejn shum stolit edhe mbaj shum po vetem ari i bardh si asht edhe RRuza se ato me pelqejn shum shpirtin ma keputin tash po bahen ato besa.

Barbaroza
31-03-04, 12:30
Mua me pelqejne unazat dhe zinzhiret :P

anna
31-03-04, 14:48
te them te drejten nuk me pelqejn rrall ne ndonje rast mund te ve zingjir apo veth tung tung nga anna :lol: :wink:

Murgesha
14-04-04, 15:35
Interesant, prej se u bera Mbreteresh ka filluar te me pelqeje Kurora. :lol: :wink:

lazdrani
14-04-04, 17:58
:lol: :D :lol: Edhe mua Si Mbret :wink:

turisti
25-08-04, 23:51
Pershendetje. Une jame i pajisur me ore dore. Me pelqejne zingjiret dhe unazat e ....,por nuk i perdori. :wink:

nitushe
13-09-04, 09:58
per vete me pelqejn unazat edhe hallkat shume kam qef :wink:

turisti
14-09-04, 23:23
Me pelqejne edhe BRINAT. :wink:

mickoja
14-09-04, 23:32
Mua me pelqejn unazet dhe zingjirat por duhet te ken nje diamant qe te xixellojn..edhe rruzet elegante me pelqejn

dr1ta
16-09-04, 20:55
vathet me pelqejn shum dhe duhet te jen te mdhaja bijuteri kam qef me shum se ari:)

vushtrria
16-09-04, 21:00
me pelqen ta kem nje unaz por jo qfar do nje po te shtrenjet

Murgesha
16-09-04, 22:58
me pelqen ta kem nje unaz por jo qfar do nje po te shtrenjet

Sa tė shtrenjtė ke qef me e pasė Vushtrria????

lazdrani
02-01-05, 12:47
me pelqen ta kem nje unaz por jo qfar do nje po te shtrenjet

Sa tė shtrenjtė ke qef me e pasė Vushtrria????

24 karat me nje gure diamanti :wink:

turisti
02-01-05, 13:02
Asnje.

Murgesha
02-01-05, 13:42
Asnje.


Sa ēudi :shock: :shock: :shock: Unė tė paraftyroj me unaza me gurė tė mėdhenj, e zingjirė tė trashė nė qafė dhe duar. :wink:

turisti
02-01-05, 13:49
Asnje.


Sa ēudi :shock: :shock: :shock: Unė tė paraftyroj me unaza me gurė tė mėdhenj, e zingjirė tė trashė nė qafė dhe duar. :wink:

Jo,sorry.Une kam vetem oren e dores " citizen automaticqe shume kohe,dhe ajo eshte e tera.E vetmja stoli qe e posedoj e nuk shifet eshte - zemra,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah,ajo me ban te lumtur. :wink:

Gjumashja
02-01-05, 13:50
hallka ma shume :)

Mafiozi
02-01-05, 17:19
Me pelqejn zingjiret e dores edhe unazat 8)

Por asgje nuk kam ne trup, perveq nje piercing ne :roll: :roll:

Tybe me mir mos me tregu, esht ne vend te marrueshem :oops: :lol:

lazdrani
03-01-05, 11:09
Po de po ne gjyksa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

MemphiSx
05-01-05, 01:10
Me pelqen dhe i mbaj zingjir t'dores dhe t'qafes Nga ari i bardhe :)

IceGirl
08-01-05, 02:25
Me pelqen zingjire i qafes dhe unaze nga ari i bardh dhe te ket gure diamanti... :)

Barbaroza
10-01-05, 12:33
Nga ari bardhe me pelqejne unazat dhe zingjiret e qafes.

ShEjToNkA
11-01-05, 16:52
Nga stolit mė sė shumti mė pėlqejn:

Shtalirshii ,Pesėlirshii , Dylirshii ,Lirat , QerekLirat , dhe mė pėlqejn Qysteku 2metra. :lol: :lol:

Dreni30
11-01-05, 17:48
Mua me pelqejne: ora e dores prej ari dhe mundsisht nje unaze te mire kuptohet, kurse tjerat nuk me pelqejne.

turisti
19-01-05, 01:14
Kumona e deleve dhe shkopi i bariut,hahahahahahahahahahaahahahahahhahahahahahah ahahahahahaahahahahahaha. :? :wink:

Diana007
08-09-05, 15:05
Nga stolit mė sė shumti mė pėlqejn:

Shtalirshii ,Pesėlirshii , Dylirshii ,Lirat , QerekLirat , dhe mė pėlqejn Qysteku 2metra. :lol: :lol:

Ku e lexova titullin e kesaj teme e pata ndermnd te shkrua gati ket shkrim por e kish shkru Naletja edhe per mu a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
08-09-05, 15:18
I kam debulese stolite...oooooo pasha t'madhin Zot, e kisha dashte edhe pak vend n'dhome...

Elina
22-04-07, 22:56
I dua teper stolite,nuk ka fjale as vet nuk e di se cka kam prej tyre, i adhuroje teper. Argjendin e du dhe e baj shume. Veres me se shumti baj rruza te kombinume ne forma te ndryshme.

Arkza
23-04-07, 11:01
Edhe mua me pelqen pa mas Ari i Bardhe , qdo gje prej tyre me pelqen shume por siq tha Elina as vet sdi se kam prej tyre , e un te them te Drejten asgje skam , nuk me pelqen te hargjoj te hollat per Arin meqe jam e pa martuar e kur te martohem natyrisht se po dote bleje :biggrin: