PDA

View Full Version : qelloja nese mundesh


ali kurtolli
03-04-04, 17:09
ECNIN NJE MASHKULL DHE NJE FEMER DHE ATA I PYET NJE NJERI: SE KU SHKONI O BURR E GRUA.. KJO FEMRA IA KTHEN:NUK JEMI BURR E GRUA PO NENA E KETIJ TRIMI ESHTE VJEHRRA E NENES SIME ....QKA JANE PRA NE LIDHJE KETA DY PERSONA

Murgesha
05-04-04, 15:31
Mund te jen Axhe dhe mbese por mund te jen edhe Babe e bij. :lol:

ali kurtolli
10-04-04, 17:54
po murgesh ja ke qelluar pyetjes sime,,,, jan babe e bije

mitrovicasja
24-06-04, 11:50
Pra une mendoj se ajo eshte pergjegjja

mitrovicasja
24-06-04, 11:51
pergjegjja eshte baba e bije

ARI_03
29-11-06, 17:17
Ai qe e ben nuk e ben per vete,
ai qe e blen nuk e blen per vete
dhe ai qe e perdor nuk e sheh.

Pergjigja: ??????

ARI_03
29-11-06, 17:20
Kur eshte nuk shihet, kur shihet nuk eshte.!!!

C’eshte??????

selvija
29-11-06, 18:13
Kur eshte nuk shihet, kur shihet nuk eshte.!!!

C’eshte??????Hija apooo...

Guri i madh
29-11-06, 18:29
Kur eshte nuk shihet, kur shihet nuk eshte.!!!

C’eshte??????
mos esht fjala per ylberin

ARI_03
29-11-06, 18:42
Hija apooo...
Mendoj se erresira,, te pakten keshtu e kishin shkruar ne sit tjeter,,,,,,,hahahah po mundet me qen edhe mendimi juaj me i sakt...:wink:

Murgesha
29-11-06, 18:53
Ai qe e ben nuk e ben per vete,
ai qe e blen nuk e blen per vete
dhe ai qe e perdor nuk e sheh.

Pergjigja: ??????


Arkivoli....

ARI_03
29-11-06, 21:08
Arkivoli....
tkas- Sakt
ju falenderoi per ate qe je munduar te mendosh,ose qe e ke gjetur atje ku e gjeta une......hehehehehe.... flm.

ARI_03
29-11-06, 21:11
Lexohet ndryshe , shkruhet ndryshe .
Kush eshte???

pak ndihm: nuk eshte shum rende per tia qelluar.......hehe

Agolli
29-11-06, 21:27
Ndryshe.......

ARI_03
29-11-06, 21:55
Ndryshe.......
SAKT te pershendes i nderuar Agolli,,,,

me respekt.,

Agolli
29-11-06, 21:57
Mbetesh i pershendetrur edhe nga une i nderuari ARI 03

Agolli
29-11-06, 21:59
Eshte dicka e jotja, por perdoret me shume nga te tjerte se nga ju!

Q'eshte????

ARI_03
29-11-06, 22:00
1 )Dje nuk kish lindur, neser do vdese.. Kush eshte?

2)Cfare i thone mushkonjat njera tjetres ne teater???

3)Kemi dy kova me uje. Duam ti hedhim ne nje tepsi por duam me dit me dallu se nga cila kove ka ardh uji. Nuk mundena me perdor mjete te tjera per me i nda?
Si i ndajme?

LOJETARI
29-11-06, 22:04
Eshte dicka e jotja, por perdoret me shume nga te tjerte se nga ju!

Q'eshte????

Ishalla s“eshte qajo qe po mendoj une hahahahahahaha:biggrin:

ARI_03
29-11-06, 22:04
Eshte dicka e jotja, por perdoret me shume nga te tjerte se nga ju!

Q'eshte????

Kjo qenka e rende,, skam ide:wink: , ndoshta neser te jap ndonje pergjigje te sakt,,,

Agolli
29-11-06, 22:10
Ishalla s“eshte qajo qe po mendoj une hahahahahahaha:biggrin:

hahahahahahahahahah ka s'te shkoin ment ty ooooo Lojetari ........jo jo

vjeshta
29-11-06, 23:42
hahahahahahahahahah ka s'te shkoin ment ty ooooo Lojetari ........jo jo

Valla mu me shkoi mendja tek Makina e qepjes ,se ate e perdorin ma shume tjeret se une :frown:

Agolli
29-11-06, 23:54
[quote=vjeshta]

Valla mu me shkoi mendja tek Makina e qepjes ,se ate e perdorin ma shume tjeret se une :frown:

:biggrin: egziston mundesia por jo nuk eshte kjo pergjigje e sakte:frown:

Luana
30-11-06, 00:06
Eshte dicka e jotja, por perdoret me shume nga te tjerte se nga ju!

Q'eshte????


Truri :confused:

Agolli
30-11-06, 00:09
Truri :confused:

:smile: jo nuk eshte truri Luana:frown:

pakes ndihem..... dicka personale e dhuruar nga prinderit apo te afermit tu...

Murgesha
30-11-06, 00:10
tkas- Sakt
ju falenderoi per ate qe je munduar te mendosh,ose qe e ke gjetur atje ku e gjeta une......hehehehehe.... flm.


Ndoshta ti e ke gjtur dikund kėtu nė Dardani ku mė parė e kam pas thėnė edhe unė. :wink:

Luan nuk ėshtė Truri se atė smundet me ta pėrdorė kush, por ėshtė EMRI, ti se thėrret veten apo jo???

Luana
30-11-06, 00:12
:smile: jo nuk eshte truri Luana:frown:

pakes ndihem..... dicka personale e dhuruar nga prinderit apo te afermit tu...

hmmmmmmmmmm , personale ......:confused:

s'ka faj Lojetari , mos eshte edhe une qka po mendoj hahhhahahhahhaha

Luana
30-11-06, 00:13
Ndoshta ti e ke gjtur dikund kėtu nė Dardani ku mė parė e kam pas thėnė edhe unė. :wink:

Luan nuk ėshtė Truri se atė smundet me ta pėrdorė kush, por ėshtė EMRI, ti se thėrret veten apo jo???

ahahhahhahahh nime hiq nuk e kam perdor as une trurin , te lumt se e menqme je .....:biggrin:

Murgesha
30-11-06, 00:14
ahahhahhahahh nime hiq nuk e kam perdor as une trurin , te lumt se e menqme je .....:biggrin:

E po si duket unė e pėrdori mė shumė trurin ahahahahahhaaaaaaaaaaaaa

Agolli
30-11-06, 00:15
Jo per bese Murgesha nuk e kame gjete ne Dardani po nejse hahahah

Emri eshte e sakte.........

Murgesha
30-11-06, 00:26
Jo per bese Murgesha nuk e kame gjete ne Dardani po nejse hahahah

Emri eshte e sakte.........

Ha, hahahahaaaaaaaaa Agolli duhet tė jemi tė saktė apo jo??

Kėtu...

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13025

Agolli
30-11-06, 00:39
Ha, hahahahaaaaaaaaa Agolli duhet tė jemi tė saktė apo jo??

Kėtu...

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13025


Sa po me duket mu qenkemi keqkuptuar:tongue:

Arkivoli esht postuar nga ARI 03 jo nga une....

selvija
30-11-06, 13:06
Jan 5 Vllezer ndertojn nje pus ?????

ARI_03
30-11-06, 14:30
Jan 5 Vllezer ndertojn nje pus ?????

Gishtat...

ps.. ende nuk me ka dal gjumi mire, ndoshta jam shum gabim,,,hahaha

selvija
30-11-06, 14:35
Gishtat...

ps.. ende nuk me ka dal gjumi mire, ndoshta jam shum gabim,,,hahahaJo nuk esht diqka qe punohet....

ARI_03
30-11-06, 18:36
Jo nuk esht diqka qe punohet....
hmm vetem edhe pak ndihm edhe ndoshta e gjej:biggrin: :wink:

selvija
30-11-06, 19:45
PSH qka ben te nzehesh....

ARI_03
30-11-06, 19:52
PSH qka ben te nzehesh....
hmmm Pyetje e veshtirre,,, qe pergjigje ka shum, por se besoj se pergjigja adekuate e kesaj pyetje, do te kishte qelluar '' vellezrit me ate pusin'' hahaha:wink:

Ps-do te mundohem te gjej,por te them drejt se kjo pyetje,me tregon rruge tjera hehehe

selvija
30-11-06, 21:39
hmmm Pyetje e veshtirre,,, qe pergjigje ka shum, por se besoj se pergjigja adekuate e kesaj pyetje, do te kishte qelluar '' vellezrit me ate pusin'' hahaha:wink:

Ps-do te mundohem te gjej,por te them drejt se kjo pyetje,me tregon rruge tjera heheheAte vetem Femrat perdorin... :smile:

Murgesha
30-11-06, 21:43
Ate vetem Femrat perdorin... :smile:

Po de, se djemtė nuk dijnė me maru qorapa tė leshit. :tongue: :tongue:

ARI_03
30-11-06, 22:22
Po de, se djemtė nuk dijnė me maru qorapa tė leshit. :tongue: :tongue:
Flm per Murgesha per ndihmen....:tongue:

selvija
01-12-06, 15:43
Hyn e laget e del e tert....?????

ARI_03
01-12-06, 16:31
Hyn e laget e del e tert....?????
Bash krejt tert.. del......:wink:

selvija
01-12-06, 16:55
Bash krejt tert.. del......:wink:BASH....:biggrin:

vjeshta
01-12-06, 19:49
Jan 5 Vllezer ndertojn nje pus ?????

Krrabzet jane vllezer apo motra :confused:

selvija
01-12-06, 19:58
Krrabzet jane vllezer apo motra :confused:Krrabzat gjini mashkullore... a peni gjini femrore... e cila se bashku ndertojn qorapa te leshta...:biggrin:

ARI_03
01-12-06, 19:59
Krrabzet jane vllezer apo motra :confused:
Mendon ne ''letersi'' ose ''biologji''?

vjeshta
01-12-06, 20:09
Mendon ne ''letersi'' ose ''biologji''?

Ne Letersi .

vjeshta
01-12-06, 20:11
Krrabzat gjini mashkullore... a peni gjini femrore... e cila se bashku ndertojn qorapa te leshta...:biggrin:

Jo po ,gjinia femrore gjithemon e nenshtruar nen gjinin mashkullore ,po qorapat te ciles gjini jane .....:biggrin:

selvija
02-12-06, 19:00
Hyne e teret e del e laget..????

Murgesha
02-12-06, 23:35
Hyne e teret e del e laget..????

Ende sqenka gjetė kjo a?? :eek: :eek:

Mos mendoni vetėm pėr tė kėqia se kjo qė hyn e terur e del e lagur veq LUGA mundet me qenė e asgjė tjetėr.:wink:

vendasi
03-12-06, 01:24
Hyn e terur del e terure???:tongue:

selvija
03-12-06, 10:05
Ende sqenka gjetė kjo a?? :eek: :eek:

Mos mendoni vetėm pėr tė kėqia se kjo qė hyn e terur e del e lagur veq LUGA mundet me qenė e asgjė tjetėr.:wink:Jo Murgesha diqka tjeter ( nundohuni gjene....:biggrin:

ARI_03
03-12-06, 10:11
Mbasi qe jam munduar teper, ( pa mos shikuar neper site tjera...) kam ra ne perfundim se shum gjera hyn te terura dhe dalin te lagura......por se dij, se a do te ishte ndonjera nga ata pergjigje e kerkuar nga ju e nderuara selv,,,,

selvija
03-12-06, 11:47
Mbasi qe jam munduar teper, ( pa mos shikuar neper site tjera...) kam ra ne perfundim se shum gjera hyn te terura dhe dalin te lagura......por se dij, se a do te ishte ndonjera nga ata pergjigje e kerkuar nga ju e nderuara selv,,,,hahaha pak ndihme te japi hyn ne uje.....

ARI_03
03-12-06, 11:57
[quote=selvija]hahaha pak ndihme te japi hyn ne uje.....[/quote
hahaha e prisja kete ndihm.....

~AmaZonA~
03-12-06, 12:03
Mos eshte kovja oj selvije???

selvija
03-12-06, 12:05
Mos eshte kovja oj selvije???Bravo Amazona kovja eshte..:biggrin:

Dea_A
03-12-06, 12:10
Bravo Amazona kovja eshte..:biggrin:

Mund me qen edhe Selvia pasi te del prej Bazenit :tongue: !

selvija
03-12-06, 12:17
Mund me qen edhe Selvia pasi te del prej Bazenit :tongue: !ahahaha per bes vetem une kam mbet ne shtepi ne bazent kan shkue hahahah gjynahittttttt:biggrin: mundet Dea_A...

Dea_A
03-12-06, 12:19
ahahaha per bes vetem une kam mbet ne shtepi ne bazent kan shkue hahahah gjynahittttttt:biggrin: mundet Dea_A...

Jo moj mos e bene aq tragjike,pune e madhe se te kane lene vete ata :redface: ....ne edhe bazen mund te hapim ketu nese ke qejf Ti :tongue: !

~AmaZonA~
03-12-06, 12:20
ahahaha per bes vetem une kam mbet ne shtepi ne bazent kan shkue hahahah gjynahittttttt:biggrin: mundet Dea_A...
Hej a din cfare pasi cenke vetėm mos rri ne shtepi eja tek une e shkojm ne IDEA PARK pasi eshte hapun te Premten shkojm pime nga nje kaffe une e kam 16 km larg...a po vjen a jo???

selvija
03-12-06, 12:24
hajt nje per vajza...

Fillom me K...... e mbaron me.... I..,,, te gjitha femrat tranohen mas tij.... qellonja..hahaahha:biggrin:

selvija
03-12-06, 12:25
Hej a din cfare pasi cenke vetėm mos rri ne shtepi eja tek une e shkojm ne IDEA PARK pasi eshte hapun te Premten shkojm pime nga nje kaffe une e kam 16 km larg...a po vjen a jo???qy qy Amazona veq qekaq larg koka a valla dea ta nzanen deren dije veq kur trokitem tek ti.....:wink:

~AmaZonA~
03-12-06, 12:26
hajt nje per vajza...

Fillom me K...... e mbaron me.... I..,,, te gjitha femrat tranohen mas tij.... qellonja..hahaahha:biggrin:
mooo mooo se une valla nuk tranohem bilem as se kam merak hiq hahahahhahah

KarminI :tongue:

~AmaZonA~
03-12-06, 12:27
qy qy Amazona veq qekaq larg koka a valla dea ta nzanen deren dije veq kur trokitem tek ti.....:wink:
Me gjithe qejf do ju prisja,pse jooo edhe do benim muhabet mė mire edhe me kaffe muhabeti shkon :smile:

selvija
03-12-06, 12:31
Ahhh Amazona qja ke qelluar shum shpejt...:biggrin:

PO valla ishim knaq pa qeta djem se llaf spo na lajn si dueht me ba kishim qa hallat e d,,,,,:biggrin:

~AmaZonA~
03-12-06, 12:36
Ahhh Amazona qja ke qelluar shum shpejt...:biggrin:

PO valla ishim knaq pa qeta djem se llaf spo na lajn si dueht me ba kishim qa hallat e d,,,,,:biggrin:
hahahhaha moj selvije mos me rent ndonje hall tjeter veten te d.... ose te gjitha hallet si te d.... me rendshin hahaaahhaahahah
ani de eja mos ngurro!!! edhe nese don po gatuaj per cfare te ka ren mall me shume hahahhha

selvija
03-12-06, 12:50
hahahhaha moj selvije mos me rent ndonje hall tjeter veten te d.... ose te gjitha hallet si te d.... me rendshin hahaaahhaahahah
ani de eja mos ngurro!!! edhe nese don po gatuaj per cfare te ka ren mall me shume hahahhhaValla Amazona kam nje mall qe spo muj shuj kurrsesi hahaha sdi a ke ti atje.... edhe rrutullojm pakez filgjanat qka po na DEL....:biggrin:

~AmaZonA~
03-12-06, 13:16
Valla Amazona kam nje mall qe spo muj shuj kurrsesi hahaha sdi a ke ti atje.... edhe rrutullojm pakez filgjanat qka po na DEL....:biggrin:
Vetem trego cfare deshiron ndoshta une e kam ate gjė qe ta shuaj mallin...Per vehte nuk kam mall per asgje perveq te afermeve qe me mungoj te tjarat i kam te gjitha:wink:
ooooooo filgjonin ndoshta na del ndonje rruge per vitin e ri hahahhaha

selvija
03-12-06, 13:19
Vetem trego cfare deshiron ndoshta une e kam ate gjė qe ta shuaj mallin...Per vehte nuk kam mall per asgje perveq te afermeve qe me mungoj te tjarat i kam te gjitha:wink:
ooooooo filgjonin ndoshta na del ndonje rruge per vitin e ri hahahhahaAhh moj Amazona bash ate kerkova , kam nje plan por se di a po me plotsohet...:redface: nuk me leshojn te marr rruge e kam pompn shum te veshtir nuk me jap pushim per vit te ri se di se a po me plotsohet ajo deshire...

Dreni30
03-12-06, 13:48
Valla Amazona kam nje mall qe spo muj shuj kurrsesi hahaha sdi a ke ti atje.... edhe rrutullojm pakez filgjanat qka po na DEL....:biggrin:

Cka po mendojkan keto me i rrotullu filgjanat, qyreeee, po hajdeni moj se une ju tregoj krejt cka keni ne filgjan qyyyyyy. hahahah

selvija
03-12-06, 13:51
Cka po mendojkan keto me i rrotullu filgjanat, qyreeee, po hajdeni moj se une ju tregoj krejt cka keni ne filgjan qyyyyyy. hahahahDreni pse din falla ja veq pritan pra se veq kur vim , ama veq drejt me tregue....:wink: mos po del diqka se qe sban me dit ti hahahah:biggrin:

Dreni30
03-12-06, 13:55
Dreni pse din falla ja veq pritan pra se veq kur vim , ama veq drejt me tregue....:wink: mos po del diqka se qe sban me dit ti hahahah:biggrin:

Ani moj se edhe ashtu kujt nuk i tregoj vetem juve. e une cka te shof ju tregoj juve. hahahahah, kur te doni.

selvija
05-12-06, 14:57
Pse ka lopa brinje????

ARI_03
10-12-06, 17:49
Se mos te kishte brinje , do te ishte ende vic,,,,,:biggrin:

Zana_ch
10-02-07, 00:45
Shkon me pie uj e uj nuk pine ?

Giovanni
10-02-07, 01:19
Shkon me pie uj e uj nuk pine ?


Kumona:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Zana_ch
10-02-07, 01:28
Kush eshte baba i mushkes?

Zana_ch
10-02-07, 01:36
e lepin e lepin edhe e shtin ne bir........

Berisha-boy
10-02-07, 11:06
e lepin e lepin edhe e shtin ne bir........

:eek: :eek: :eek: Zanaaaaaaaaaaa qka eshte ky sen moj :rolleyes:

Berisha-boy
10-02-07, 16:23
e lepin e lepin edhe e shtin ne bir........

E lepin zana e lepi un e lepini ju edhe e shtina ne bir e kjo eshte peni :biggrin: :biggrin:

gazi-de
15-02-07, 15:45
Pse ne gjakove,ushtarete italjane e mbajene jelekune antiplumb mbrapa jo ne gjokes??

gazi-de
15-02-07, 15:48
cka kane te perbashket femrate e bukura dhe dinozaurat???..............

Albanian eX|PerT
15-02-07, 19:08
Pse ne gjakove,ushtarete italjane e mbajene jelekune antiplumb mbrapa jo ne gjokes??
hahahahaha hahaha....po ma merr mendja se.... .hahahah spo e tham ma mire, hahahaha

falma_lotin
28-02-07, 00:00
Kush ja qellon ..Qka osht diqka qe paraqitet... 2 her ne moment 1 her ne minut dhe asnjeher ne sekond... e pres pergjigjen nga ju...?

jane
16-03-07, 22:50
Hajde nje pak me te "rende":

Nje fshatar i varfer arab i kishte tre djem dhe 17 deve, para se te vdes u thote djemeve: kur t'i ndani devet ; djalit te madhe i takojn 1/2, te dytit i takojn 1/3 dhe i treti te merr 1/9, dhe vdiq.

Kur vllezerit filluan te i ndajn devet, hasen ne veshtirsi dhe filluan te zihen mes veti, atyprane kalon nje plak i hypur ne nje deve dhe posa degjon zhurmen futet ne oborr.

Tre vllezerit i tregojn arsyen e zenkes dhe plaku u ndihmon dhe i ndan devet sipas amanetit te babait te djemeve.

Pyetja nga sa deve u kan ra secilit ?.

kroni
17-03-07, 19:10
Hajde nje pak me te "rende":

Nje fshatar i varfer arab i kishte tre djem dhe 17 deve, para se te vdes u thote djemeve: kur t'i ndani devet ; djalit te madhe i takojn 1/2, te dytit i takojn 1/3 dhe i treti te merr 1/9, dhe vdiq.

Kur vllezerit filluan te i ndajn devet, hasen ne veshtirsi dhe filluan te zihen mes veti, atyprane kalon nje plak i hypur ne nje deve dhe posa degjon zhurmen futet ne oborr.

Tre vllezerit i tregojn arsyen e zenkes dhe plaku u ndihmon dhe i ndan devet sipas amanetit te babait te djemeve.

Pyetja nga sa deve u kan ra secilit ?. e more jane ktu duhet ni mendim shum i thell ne ket matematik ,po dot mendoj nja disa dit e nashta ta kthej pergjiegjineplot.

jane
17-03-07, 19:27
e more jane ktu duhet ni mendim shum i thell ne ket matematik ,po dot mendoj nja disa dit e nashta ta kthej pergjiegjineplot.

eh more kroni, ai plaku (pa shkolle) nuk kerkoi kohe sa ti,...

Reana
17-03-07, 23:48
Hajde nje pak me te "rende":

Nje fshatar i varfer arab i kishte tre djem dhe 17 deve, para se te vdes u thote djemeve: kur t'i ndani devet ; djalit te madhe i takojn 1/2, te dytit i takojn 1/3 dhe i treti te merr 1/9, dhe vdiq.

Kur vllezerit filluan te i ndajn devet, hasen ne veshtirsi dhe filluan te zihen mes veti, atyprane kalon nje plak i hypur ne nje deve dhe posa degjon zhurmen futet ne oborr.

Tre vllezerit i tregojn arsyen e zenkes dhe plaku u ndihmon dhe i ndan devet sipas amanetit te babait te djemeve.

Pyetja nga sa deve u kan ra secilit ?.

9+6+2=17.
edhepse ndarjet nuk jane te plota sepse 1/2, 1/3 dhe 1/9 te gjitha japin numra jo te plote, por me siguri, nese behet rrumbullaksimi i mbtjes pas presjes decimale, mbrrijme deri te vlerat e siperpermendura ne numra te plote.

jane
18-03-07, 07:40
9+6+2=17.
edhepse ndarjet nuk jane te plota sepse 1/2, 1/3 dhe 1/9 te gjitha japin numra jo te plote, por me siguri, nese behet rrumbullaksimi i mbtjes pas presjes decimale, mbrrijme deri te vlerat e siperpermendura ne numra te plote.

plaku e ka formulen e thjeshte: pa presje decimale, pa rrumbullaksim te mbetjes,......por me ndarje te plote !!?.

gazi-de
03-11-07, 11:27
cka kane te perbashket femrate e bukura dhe dinozaurat???..............
................................................?

Ma-Origano
15-12-07, 18:49
eshte nje djale me mamin e ti edhe kalon nje grue tjeter rruges edhe e pyete femija mamin mami pse e ka ajo gruaja stomakun e madhe mami thote sepse ka femine e vet ne baarke femija thoe ajo qenka nene e keqe qe haka femije!

Ma-Origano
15-12-07, 18:50
i shkreti djale cka ka menduejt!